Logitech MX Master 3, čierna (910-005710)

Logitech MX Master 3, čierna (910-005710)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Profesionálna laserová myš s nastaviteľným DPI až do 4000 vhodná na každodenné používanie pre profesionálov. Funkcia MagSpeed na zastavenie s presnosťou na pixel a posúvanie 1000 riadkov za sekundu. Oceľové rolovacie koliesko s prvotriednou hmatovou odozvou, ergonomicky tvarovaný profil. Celý popis
Partner: CZC.cz
97,07 €
Vrátane RP a DPH
79,48 €
-18%

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059277532

Popis

Myš Logitech MX Master 3

Špičková profesionálna bezdrôtová myš, ktorá vám uľahčí prácu a zvýši produktivitu. Okamžite si zamilujete jeho kompaktný dizajn, vysokú presnosť a skvelé funkcie. Zaručene vás poteší aj prítomnosť špeciálne navrhnutého kovového rolovacieho kolieska.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

  • Technológia Darkfield pre vysokú presnosť
  • Nastaviteľné DPI až do 4000
  • 7 tlačidiel + rolovacie koliesko s funkciou automatického prepínania
  • Palcové koliesko
  • Určené pre pravú ruku
  • Tlačidlo gesta
  • Pokročilá bezdrôtová technológia 2,4 GHz a Bluetooth
  • Funkcia toku

Prihláste sa k odberu našich videí, aby vám neunikli žiadne novinky

Vysoký výkon

Päťkrát presnejší laserový snímač zabezpečuje, že kurzor myši bude v súlade s vaším zámerom. Má rozlíšenie 4000 dpi a je nastaviteľné v krokoch po 50 dpi. Snímanie Darkfield od spoločnosti Logitech umožňuje pohyb prakticky na akomkoľvek povrchu – dokonca aj na skle.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Možnosť pripojenia viacerých zariadení a skvelá výdrž

Myš môžete spárovať až s tromi zariadeniami a prepínať medzi nimi jediným stlačením tlačidla Easy-Switch. Používajte ho s notebookom, stolným počítačom alebo kancelárskou zostavou. Vstavaná 500 mAh batéria vydrží na jedno nabitie až 70 dní. Nabíjajte ho pomocou kábla USB-C. Zaujímavosťou je, že po 1 minúte nabíjania môžete s myšou pracovať až 3 hodiny.

Ďalšie možnosti

Pomocou technológie Flow môžete veľmi plynulo ovládať viacero počítačov, stačí presunúť kurzor na okraj obrazovky. Bez námahy prenášajte text, obrázky a súbory medzi počítačmi – stačí kliknúť na tlačidlo Kopírovať na jednom a prilepiť na druhom. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jednoduché používanie

Myš je vybavená celkovo 7 tlačidlami (ľavé/pravé tlačidlo myši, späť/vpred, prepínanie aplikácií, zmena režimu rolovacieho kolieska, stredné tlačidlo). Rolovacie koliesko má funkciu automatického prepínania. Okrem toho na jeho tele nájdete rolovacie koliesko ovládané palcom a tlačidlo na gestá.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Špičkové rolovacie koliesko

Je vyrobený z vysokokvalitnej ocele a má skvelú hmatovú odozvu. Na svoju prácu využíva funkciu elektromagnetického posúvania MagSpeed, ktorá zabezpečuje zastavenie s presnosťou pixelov a je dostatočne rýchla na posúvanie 1000 riadkov za sekundu.

Kľúčové vlastnosti

Vysoko výkonná myš Logitech MX Master 3 je vybavená technológiou Darkfield s vysokou presnosťou pri rozlíšení 4 000 dpi. 200 až 4 000 dpi (možno nastaviť v krokoch po 50 dpi) zabezpečuje presné snímanie na akomkoľvek povrchu. Funguje na pokročilej bezdrôtovej technológii 2,4 GHz s dosahom až 10 m alebo Bluetooth. Ponúka vysokú výdrž batérie až 70 dní na jedno nabitie. Ovládate celkom 7 tlačidiel, koliesko pre palec a rolovacie koliesko s technológiou MagSpeed. Ergonómia je navrhnutá pre pravú ruku a tlačidlá sú ideálne rozmiestnené pre pohodlie vášho zápästia.