Multimediálne centrá s HDD

Hľadáte pomocníka v podobe malého domáceho spotrebiča alebo jeho príslušenstvo? Široká ponuka tovaru z kategórie multimediálne centrá s hdd na vás čaká u nás na MALL.SK. Zoradili sme pre vás produkty od najlacnejšieho a najlepšie hodnoteného ostatnými zákazníkmi.

Zobraziť viac
  • Nečakajte na nákup – tovar môžeme doručiť ešte dnes.
  • Výdajné miesta máme na každom rohu.
  • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
  • Máte otázky ohľadom tovaru multimediálne centrá s hdd alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Zakúpený tovar môžete vrátiť do 14 dní aj bez udania dôvodu.
Techbite Flix TV Box multimediálne centrum
12x

Techbite Flix TV Box multimediálne centrum

79,90 €

Multimediálne centrum s operačným systémom Andorid TV 8.0 Oreo prenesie do vášho televízora Smart TV neobmedzené možnosti zábavy. Techbite Flix TV Box vás cez Wi-Fi pripojí k Youtube, herným ovládačom i hudobným aplikáciám. Filmy si teraz vychutnáte vo vysokej kvalite obrazu 4K/60 snímok za sekundu.

Tovar od predajcu MALL
Evolveo MultiMedia Box C4
5x

Evolveo MultiMedia Box C4

112,50 €
Posledný kus za túto cenu!

Kľúčom pre váš vstup do sveta online zábavy je moderné multimediálne centrum Evolveo MultiMedia Box C4 so 4jadrovým 64bit 2.0GHz procesorom ARM Cortex A55 CPU, 4GB operačnou pamäťou a 32GB vnútorným úložiskom. Výbavu dopĺňa HDMI 2.1 s podporou HDR 10, HLG, CEC, rozlíšenie až 8K Ultra HD aj technológia duálnej WiFi a Bluetooth.

Tovar od predajcu MALL
La-Ax Carmultimedia CARPLAY/ANDROID AI BOX

La-Ax Carmultimedia CARPLAY/ANDROID AI BOX

430 €
379 €

ANDROID AI BOX po pripojení do USB vstupu pre CarPlay v aute, spraví z vášho originálneho monitora multimediálne centrum. Budete môcť využívať ANDROID 10, pripojiť sa na internet (pomocou WIFI, Hotspotu alebo SIM karty), sťahovať rôzne aplikácie, prehrávať video, hudbu, hrať hry, čokoľvek…

Xiaomi TV Stick 4K EU
16x

Xiaomi TV Stick 4K EU

62,99 €

Ďalšie ponuky od 52 €

Každý TV fanúšik a fanúšička bude jasať nadšením z funkcií inteligentného prenosného ovládača Xiaomi Mi TV Stick so vstavaným Chromecast a s podporou hlasového ovládania cez Google Assistant. Vo výbave mu nechýba Bluetooth 5.0 technológia, WiFi, predinštalovaný Netflix a Prime aj so schopnosťou dekódovať Dolby Atmos a Dolby Vision formáty.

Tovar od predajcu MALL
-40%
MAXXO DVB-T2 Android Box
32x

MAXXO DVB-T2 Android Box

73,20 €
43,70 €

Ďalšie ponuky od 31 €

Elegán s lesklým povrchom vybavený DVB-T/T2/C HEVC/H.265 prijímačom káblových staníc aj nového pozemného digitálneho vysielania – to je multimediálne centrum MAXXO DVB-T2 Android Box so 4jadrovým procesorom, 2GB RAM a 16 GB ROM pamäťou. Vo výbave má aplikácie ako Netflix, WiFi technológiu aj LAN pripojenie a podporuje Dolby Atmos aj rozlíšenie videí 4K Ultra HD.

Tovar od predajcu MALL
TESLA MediaBox XA400
29x

TESLA MediaBox XA400

78,90 €

Zaistí veľa zábavy vďaka priamemu prístupu do obchodu Google Play – moderné multimediálne centrum TESLA MediaBox XA400 ďalej ponúka pripojenie cez WiFi technológiu a má dokonca aj Chromecast a Bluetooth. Nechýba HDMI 2.1 výstup, optický výstup, LAN vstup a 2 USB porty. Podporuje Netflix 4K, Skylink Live TV, YouTube, KODI, 4K UHD rozlíšenie, HDR, Dolby Audio a dekódovanie H.265. Disponuje 2GB RAM pamäťou, 8GB ROM pamäťou a umožňuje pripojiť pamäťové zariadenie cez USB.

Tovar od predajcu MALL
-14%
Thomson THA100
21x

Thomson THA100

99 €
84,90 €

Nenápadné, ale extra výkonné a novými technológiami doslova nabité je multimediálne centrum Thomson THA100 s OS Android 10, Google certifikáciou, Google Assistant hlasovým ovládaním, integrovaným Google Chromecast a priamym prístupom do Google Play. Dostalo 8GB ROM pamäť a 2GB RAM. Disponuje WiFi, Bluetooth, HDMI, 2 USB portmi, čítačkou microSD kariet, LAN aj tickým digitálnym výstupom.

Tovar od predajcu MALL
-15%
BLAUPUNKT A-Stream Stick
3x

BLAUPUNKT A-Stream Stick

83,20 €
70,30 €

Ďalšie ponuky od 59 €

Urobte zo svojho bežného televízora Smart TV – stačí k nemu jednoducho pripojiť multimediálne centrum Blaupunkt A-Stream Stick, ktoré ponúka Bluetooth a WiFi technológie, má Chromecast pre ľahký prístup k zábavnému obsahu v mobile a podporuje 4K rozlíšenie obrazu bez straty kvality. V balení nájdete diaľkový ovládač, ovládať ho možno ale aj hlasom cez Google Assistant.

Tovar od predajcu MALL
-17%
Evolveo Hybrid Box T2
3x

Evolveo Hybrid Box T2

96,80 €
79,90 €

Vybavené WiFi, Bluetooth, AirPlay, DLNA a ďalšie množstvom funkcií, technológií i vychytávok je multimediálne centrum Evolveo Hybrid Box T2, ktoré možno používať ako Android Box i ako DVB T2 Set-Top box s možnosťou priameho spustenia DVB-T2 tunera po zapnutí prístroja. Má 3GB RAM, 16GB ROM a slot na microSD karty. Podporuje rozlíšenie videí až 4K Ultra HD.

Tovar od predajcu MALL
XtendLan Android box HK1
8x

XtendLan Android box HK1

79,50 €

Ďalšie ponuky od 52,49 €

Urobte zo svojej bežnej TV super TV vďaka multimediálnemu centru XtendLan Android box HK1, ktoré vám umožní sledovať programy z Netflixu, HBO, O2 TV a z ďalších. Má 64 GB vnútornú pamäť, 4 GB RAM, slot pre microSD karty, USB porty aj HDMI CEC port a Ethernet. Ponúka tiež bezdrôtové pripojenie cez WiFi a Bluetooth.

Tovar od predajcu MALL
Apple TV 4K 64GB 2021 (MXH02CS/A)
4x

Apple TV 4K 64GB 2021 (MXH02CS/A)

216,50 €
212,50 €
Posledný kus za túto cenu!

Prinesie na obrazovku vašej TV veľa zábavy – multimediálne centrum Apple TV 4K 64GB umožní streaming z obľúbených streamovacích služieb, sprístupní Apple TV 4K aj Apple Arcade a Apple Music. Podporuje Dolby Digital Plus 7.1 a Dolby Atmos priestorový zvuk a učaruje aj 4K HDR kvalitou obrazu s dokonalou detailnosťou a vernými farbami. Cez AirPlay možno vďaka centra premietať na obrazovku TV obsah z iPhone, iPadu a Macu.

Tovar od predajcu MALL
-39%
TESLA MediaBox XT650
2x

TESLA MediaBox XT650

120,90 €
72,60 €

Ďalšie ponuky od 67,50 €

Vybavený DVB-T/T2 tunerom, WiFi technológiou a výkonným procesorom Amlogic – multimediálne centrum TESLA MediaBox XT650 zaistí veľa zábavy na obrazovke vašej TV. Vie nahrávať relácie na pripojený USB externý disk, disponuje čítačkou kariet a pýši sa 4GB RAM aj 16 GB flash pamäťou.

Tovar od predajcu MALL