Hľadáte pomocníka v podobe malého domáceho spotrebiča alebo jeho príslušenstvo? Široká ponuka tovaru z kategórie multimediálne centrá na vás čaká u nás na MALL.SK. Zoradili sme pre vás produkty od najlacnejšieho a najlepšie hodnoteného ostatnými zákazníkmi.

Zobraziť viac
  • Nečakajte na nákup – tovar môžeme doručiť ešte dnes.
  • Výdajné miesta máme na každom rohu.
  • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
  • Máte otázky ohľadom tovaru multimediálne centrá alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Zakúpený tovar môžete vrátiť do 14 dní aj bez udania dôvodu.
Apple TV 4K 64GB 2021 (MXH02CS/A)
4x

Apple TV 4K 64GB 2021 (MXH02CS/A)

215 €

Ďalšia ponuka za 144,80 €

Prinesie na obrazovku vašej TV veľa zábavy – multimediálne centrum Apple TV 4K 64GB umožní streaming z obľúbených streamovacích služieb, sprístupní Apple TV 4K aj Apple Arcade a Apple Music. Podporuje Dolby Digital Plus 7.1 a Dolby Atmos priestorový zvuk a učaruje aj 4K HDR kvalitou obrazu s dokonalou detailnosťou a vernými farbami. Cez AirPlay možno vďaka centra premietať na obrazovku TV obsah z iPhone, iPadu a Macu.

Tovar od predajcu MALL
Apple TV HD 32GB
3x

Apple TV HD 32GB

162,30 €
159 €

Prinesie na obrazovku vašej TV veľa zábavy – multimediálne centrum Apple TV HD 32GB umožní streaming z obľúbených streamovacích služieb, sprístupní Apple TV+ aj Apple Arcade a Apple Music. Podporuje Dolby Digital Plus 7.1 priestorový zvuk a učaruje aj HD kvalitou obrazu s rozlíšením 1080p. Cez AirPlay možno vďaka centru premietať na obrazovku TV obsah z iPhone, iPadu a Macu.

Tovar od predajcu MALL
-21%
Apple TV Remote

Apple TV Remote

70 €
54,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Ovládajte Apple TV 4K a Apple TV HD jednoducho a pohodlne pomocou diaľkového ovládača Apple TV Remote, ktorý je vybavený technológiou Bluetooth a infračerveným vysielačom. Má nový dotykový Clickpad a zabudovanú Li-Ion batériu. Nabíjanie prebieha cez USB/Lightning kábel.

Tovar od predajcu MALL
Apple TV 4K 32GB

Apple TV 4K 32GB

189 €

Prinesie na obrazovku vašej TV veľa zábavy – multimediálne centrum Apple TV 4K 32 GB umožní streaming z obľúbených streamovacích služieb, sprístupní Apple TV 4K aj Apple Arcade a Apple Music. Podporuje Dolby Digital Plus 7.1 priestorový zvuk a učaruje aj 4K HDR kvalitou obrazu s dokonalou detailnosťou a vernými farbami. Cez AirPlay možno vďaka centra premietať na obrazovku TV obsah z iPhone, iPadu a Macu.

Tovar od predajcu MALL