Wolfberry Mandľová múka BIO 400 g
10,40 €

Mandľová múka Wolfberry BIO 400 g. Jemne mletá múka z vylúpaných blanšírovaných sladkých mandlí. 100% mandľová múka v BIO kvalite, vhodná pre celiakov.

Ekologická bezlepková kokosová múka 100% 1000g BIO
5,80 €

Ekologická bezlepková kokosová múka je vyrobená z kokosových orechov, pochádzajúcich z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Kokosová múka je vyrobená z čerstvej kokosovej dužiny, ktorá je najprv sušené a potom jemne rozomletá na prášok.

Bezlepková ryžová múka 100% 500 g
1,80 €

Ryžová múka sa vyrába mletím čistých ryžových zŕn. Ryžová múka je dôležitou zložkou ázijskej kuchyne. Vyrába sa z nej pečivo, cestoviny a ryžový papier. Je to skvelá bezlepková alternatíva k populárnej pšeničnej múke. .

Allnature Ryžová múka celozrnná bezlepková BIO 200 g
1,90 €

Ryžová celozrnná múka BIO sa výborne hodí nielen na prípravu múčnikov a kaší, ale možno ju využiť aj na zahusťovanie omáčok a polievok. Ryžová múka je ideálna voľba nielen pre celiakov, ale aj pre zástancov bezlepkového stravovania.

Šmajstrla Pohánková celozrnná múka 500g
1,40 €

Pohánková múka celozrnná Pohánka je prirodzene bezlepková, ľahko stráviteľná a veľmi prospešná potravina pre ľudský organizmus. Je víborným zdrojom vitamínov skupiny B, fosforu, vápnika, železa a rutinu. Pohánková múka zvýrazní u vašich pokrmov chuť.

Wolfberry Kokosová múka BIO 400 g
2 €

Kokosová múka Wolfberry BIO 400 g je bez lepku, vhodná pre celiakov alebo Paleo diétu. Vďaka vysokému obsahu bielkovín ju ocenia aj vegáni a vegetariáni. Odtučnená v BIO kvalite.

Ekologická bezlepková kokosová múka 100% 500 g BIO
3,30 €

Kokosová múka je vyrobená z čerstvej kokosovej dužiny, ktorá je najprv sušené a potom jemne rozomletá na prášok. Tento proces prebieha pri nízkej teplote, preto si kokosová múka zachováva svoje pôvodné nutričné vlastnosti. Múka získaná z kokosu je charakteristická vysokým obsahom vlákniny. .

Šmajstrla Pohánková krupica 400g
1,40 €

Pohánková krupica je nejhruběji namletej pohánkovej zrnko. pohánka pre výrobu pohánkovej krupice je lúpaná mechanicky. Toto spracovanie je šetrné a vedie k zachovaniu výživových hodnôt pohánky. Pohánková krupica je zdrojom vitamínov skupiny B, fosforu, vápnika, železa a rutinu.

Šmajstrla Pohánková múka 500 g
1,60 €

Pohánka je prirodzene bezlepková, ľahko stráviteľná a veľmi prospešná potravina pre ľudský organizmus. Je výborným zdrojom vitamínov skupiny B, fosforu, vápnika, železa a rutinu. Pohánková múka zvýraznia u vašich pokrmov chuť.

Bezlepková kukuričná múka 100% 500 g
1,40 €

Kukuričná múka je vyrobená z najkvalitnejších kukuričných zŕn. Má zlatú farbu a jemnú, sladkú chuť. Zvyčajne sa používa v bezlepkovej diéte ako náhradka pšeničnej múky. .

Country Life Múka ryžová BIO 400 g
1,80 €

Ryžová múka je prirodzene bezlepková. Má široké využitie v kuchyni samotná, ale aj v kombinácii s ďalšími typmi múky. Je veľmi dobrým zahusťovadlom. Zvyšuje objem a pojivosť (bezlepkových) zmesou.

Múka z pestreca mariánskeho 100% 500 g
2,70 €

Múka z pestreca mariánskeho je vyrobená rozomletím odtučnených semienok pestreca mariánskeho. Obsahuje jedinečný komplex flavonoidov – silymarín a je prirodzeným zdrojom vlákniny. Odporúča sa ako výživový doplnok pri pečení chleba, palaciniek alebo do rôznych druhov ciest.

Allnature BIO Kokosová múka 200 g-15%
1,90 € 1,60 €

Akcia

BIO 100% kokosová múka vyrábaná z dužiny čerstvo zozbieraných kokosových orechov je vhodná pre bezlepkovú a redukčnú diétu.

Country Life Múka cícerová instantné BIO 400 g
2,70 €

Používa sa ako základ na nátierky, polievky, zápražka do polievok a omáčok, surovina do zemiakových výrobkov a knedlí (väznosť vody a ťažnosť), surovina do mletého mäsa (väznosť vody a krehkosť výrobku). Cícerová múku je nutné pomaly zaprášiť a metlou zašľahať do variacej sa polievky, či omáčky.

Country Life Múka ryžová instantné BIO 300 g
2,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Ryžová múka Country Life sa vyrába z celozrnnej ryže. Slúži ako výborná náhrada za pšeničnú múku. Ryža je ľahko stráviteľná potravina, ktorá vyvoláva pocit nasýtenia.

Ekologická amarantová múka 100% 500 g BIO
3,80 €

Amarantová múka vzniká mletím semien rastliny amarant. Amarant je rastlina, ktorej výživovej hodnoty boli ocenené už pred niekoľkými tisíckami rokov kmene Inkov a Aztékov. Z tohto dôvodu sa amarant nazýva „Inca Gold“.

Wolfberry Ľanová múka 400 g
1,80 €

Ľanová múka 400g Wolfberry. Odtučnenou ľanovou múku ocenia nielen bezlepkárov, ale aj vegáni, aktívni športovci a všetci, ktorí vyhľadávajú zdravé a diétne alternatívy. Aby nie, ľanové semienko jedálniček významne obohatí o potrebné bielkoviny a vlákninu.

4Slim Mouka lněná 950g
4,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ľanová múka je alternatívou klasickej múky, ktorá je obľúbená u ľudí, ktorí dbajú na zdravý životný štýl.

Allnature Konopná mouka BIO 200 g
2,70 €

Konopná múka má hneď niekoľko predností, kde medzi hlavné patrí skvelá správa pre celiakov – je prirodzene bezlepková. Konopná múka navyše spĺňa prísne kritériá BIO kvality, vďaka šetrnej výrobe z konopných semienok, ktorá sa zbavujú konopného oleja a následne jemne melú vo výslednú hrubosť múky.

Allnature Pšenová múka BIO 200 g
2 €

Pšenová múka v BIO kvalite je vhodná pre mnoho skvelých receptov, a vďaka tomu by nemala chýbať v žiadnej kuchyni. Ľahko z nej pripravíte sladké i slané pochúťky. Možno využiť na zahustenie polievok a omáčok. Pšenová múka je ideálny spoločník v domácnosti, kde sa konzumuje a varí zdravo.

Allnature Quinoa biela múka BIO 200 g
3,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Quinoa biela múka sa vyrába zo zrniek quinoa. Múka je veľmi ľahko stráviteľná s perfektnou orieškovou chuťou. Jedinečné zloženie aminokyselín, vysoký podiel proteínov a vlákniny a nízky glykemický index ju okrem celiatikov ocenia aj diabetici, vegetariáni a vegáni.

Country Life Falafel orient BIO 200 g
2,30 €

Zmes na prípravu falafel v biokvalite. Falafel je populárny jedlo v arabskom stredomoria, ktoré sa pripravuje hlavne z cíceru. Jednoduchá a rýchla príprava. Chutí náhrada mäsa v pokrmoch pre vegetariánov a vegánov. Zmes je výborne ochutená, netreba nič pridávať. .

Country Life Polenta "1 min." BIO 400 g
1,70 €

Polenta je instantná kukuričná kaša. Okrem kaše z nej môžete urobiť aj knedle alebo placky. Má príjemnou kukuričnú chuť a vôňu. Jednoduchá a rýchla príprava univerzálne prílohy. Vychutnajte si ju v biokvalite. Prirodzene bezlepková.

Country Life Sójový granulát 100 g
0,70 €

Výrobok zo sóje. Hodí sa ako náhrada mäsa v pokrmoch. Granulát do seba dobre vstrebáva chute, možno ho teda vopred marinovať. Vhodný pre prípravu plniek. .

Country Life Sójové plátky 100 g
0,70 €

Plátky zo sójovej múky. Hodí sa ako náhrada mäsa v pokrmoch. Kocky do seba dobre vstrebávajú chute, odporúčame ich teda marinovať alebo variť v ochutené vode. .

Wolfberry Špaldová múka BIO 400 g
1,60 €

Špaldová múka Wolfberry BIO 400 g dodá organizmu celý rad vitamínov, minerálov, bielkovín a vlákninu. Je ľahko stráviteľná a výborne sa hodí výrobe chleba, závarky do polievky alebo zahusťovanie polievok a omáčok.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: