Lifesystems Expedition 100+ Spray 100ml
11,50 € 10,70 €

Lifesystems Expedition 100+ Spray 100ml je repelent vo forme spreja s dvojitou ochranou vďaka funkcii Dual Action. Repelent je určený pre oblasti ťažko zamorené bodavým hmyzom. NIE JE VHODNÝ PRE DETI.

Lifesystems Head Net Hat

Lifesystems Head Net Hat

Hodnotenie: 3
14,58 € 13,40 €

Lifesystem Net Hat je klobúk opatrený moskytiérou, ktorý je vhodný do oblastí vysoko zamorených bodavým hmyzom. Klobúk má moskytiéru prišitú priamo ku krempe klobúka.

High Peak Savanne

High Peak Savanne

Hodnotenie: 5
35,40 € 35 €

High Peak Savanne je závesná moskytiéra pre lôžka rozmerov až 200 × 220 cm. Chráňte sa aj v spánku proti komárom a chorobám, ktoré môžu prenášať.

Ťuli a Ťuli Prírodný repelent proti komárom a hmyzu
12,70 €

Prírodný repelent bez akýchkoľvek chemikálií a pesticídov. Náš repelent obsahuje iba nosný organický jojobový olej pôvodom z Peru a 100% prírodné esenciálne oleje, ktoré svojim zložením prirodzene odpudzujú hmyz.
Repelent je účinný…

Ťuli a Ťuli Prírodný repelent proti kliešťom
8,50 €

S prichádzajúcim letným počasím sa zvyšuje aj množstvo kliešťov v prírode. Náš nový prírodný repelent odpudí kliešte, zregeneruje Vašu pokožku a navyše budete nádherne voňať. Tento tuhý repelent proti kliešťom je vyrobený iba…

Vetrisol Klíšťák Ixoderm 10 ml
9,80 €

Klíšťák Ixoderm s klieštikmi je prípravok prvej voľby na rýchle ochromenie, znehybnenie, usmrtenie a bezpečné odstránenie zahryznutého kliešťa. Súčasne dezinfikuje postihnuté miesto.

Ceumed Stop-tick

Ceumed Stop-tick

Hodnotenie: 4
9,30 € 7,30 €

STOP-TICK® je zdravotnický prostředek určený k odstranění klíšťat z těl lidí a zvířat.   Doporučuje se používat jako prevence proti chorobám přenášeným klíšťaty. Mezi takové choroby patří:

lymská borelióza, klíšťová encefalitida, piroplasmóza.

Rosenpharma Rosen Octan gel 40 g
3,20 €

Rosen Octan gél je pre okamžité použitie priamo v teréne. Ihneď po ruke pri poštípaní hmyzom, pomliaždeninách, výronoch a mechanicky spôsobených opuchoch. Jednoduché a rýchle použitie aj pre deti. Pôsobí chladivo, adstringentne, pomáha vstrebávaniu opuchu. .

AUSTRALIAN BODYCARE Pure Oil 30 ml
12,20 €

Australian Bodycare Pure Oil je najsilnejším prírodným antiseptikom. Ničí baktérie, plesne a vírusy a tým zabraňuje vzniku alebo šíreniu infekcií, urýchľuje hojenie, stimuluje imunitný systém pokožky a podporuje jej prekrvenie. Olej Tea Tree je vhodné použiť aj na masáže a v aromaterapii.

Simply you Novosil gél SWISS 50 ml
6,50 €

Novosil gél SWISS je unikátny prípravok, ktorý vďaka extraktu z boswéllie a horčiaky (resveratrol) zmierňuje svrbenie a upokojuje začervenané miesto po bodnutí hmyzom. Ďalej obsahuje šalviovú a rebríčkovo silicu, ktoré udržujú miesto aplikácie mikrobiálne čisté.

laSaponaria Olejček proti svrbeniu BIO 10 ml
7,40 €

Olejček proti svrbeniu je 100% prírodný úľava od nepríjemného svrbenia a pálenia po bodnutí hmyzom. Roll-on gulička nabitá prírodným osviežením, ktorá vďaka éterickým olejom z levandule, pelargónie, mäty, nechtíka a čajovníka ponúka okamžitú úľavu od nepríjemných pocitov.

Rosenpharma Rosen moskytov gél 16 ml v tube
3,10 €

Rosen moskytov gél zaručuje rýchlu a účinnú pomoc po bodnutí a pohryznutí hmyzom, pri popŕhlení medúzou a žihľavou. Praktické balenie do terénu. Pomôže pri mori aj v lese. Vhodné pre deti na letné tábory. .

laSaponaria Repelentný olej v spreji BIO 100 ml
11,80 €

Repelentný olej v spreji BIO sa veľmi rýchlo vstrebáva a poskytuje účinnú ochranu proti komárom a ovadom. Je šetrný aj k tej najcitlivejšej pokožke a zároveň vám umožní stráviť noc bez obáv vonku.

Rosenpharma Rosen B-komplex REPELENT pre deti 25 tabliet
2,30 €

Prvý repelent v tabletovej forme pre deti. Komplex vitamínov skupiny B s navýšenú dávku Tiamínu. Metabolity Tiamínu odpudzujú a mätú komármi. Pokrýva dennú spotrebu vitamínov skupiny B a navyše chráni proti komárom. .

Rosenpharma Rosen Octan sáčky 2 x 2 ks
2,70 €

Majte Octan sáčky v lekárničke. Použite pri mechanicky spôsobených opuchoch, pomliaždeninách, výronoch, uštipnutie hmyzom. Pôsobí okamžitú úľavu. Má adstringentné (sťahujúce) a chladivý účinok. Zabraňuje narastaniu opuchu. Upokojujúci efekt je potencovaný použitím ľadovej vody. .

Lifesystems Expedition 100+ Spray 50ml
7,65 € 6,90 €

Lifesystems Expedition 100+ Spray 50ml je repelent vo forme spreja s dvojitou ochranou vďaka funkcii Dual Action. Repelent je určený pre oblasti ťažko zamorené bodavým hmyzom. NIE JE VHODNÝ PRE DETI.