IMAC Plastová miska proti hltaniu s protišmykovou úpravou 25,5 x 23 x 6,5 cm oranžová

IMAC Plastová miska proti hltaniu s protišmykovou úpravou 25,5 x 23 x 6,5 cm oranžová

Miska je prispôsobená tak, aby psa donútila jesť pomalšie, lebo je rozdelená na viac častí a psíkovi tak dlhšie trvá, než jedlo z misky zje. Miska je opatrená protišmykovou úpravou. Celý popis
5,15 €
Vrátane DPH
Tovar od predajcu MALL

Už sa nepredáva

Kód: 925698001

Popis

Každý psík miluje jedlo. Keď sa pred neho dostane plná miska dobrôt, začne jesť ako URVANÝ z reťaze. Tento spôsob stravovania on miluje, ale jeho telu neprospieva. Hltavo do seba dostane pripravené jedlo, ale jeho žalúdku a tráveniu to nijako nesvedčí. Pre riešenie tohto problému boli vyrobené protišmykové plastové misky proti hltaniu, ktoré majú zvláštnu vnútornú štruktúru. Vo vnútri má miska rôzne priehlbiny a prekážky, do ktorých zapadá jedlo, ktoré potom psík musí dostať von.

Miska donúti psa zmeniť priebeh stravovania a donúti ho jesť pomalšie. Jeho strava je naraz rozdelená do viacerých dávok, bez toho aby ste mu museli dávať jedlo postupne. Plastová miska proti hltaniu s protišmykovou úpravou týmto zabraňuje možnosti udusenia pri jedle, hltanie a prejedanie, pretože pes jej pomalšie a stihne si uvedomiť pocit nasýtenia. Zlepšuje aj trávenie, znižuje riziko nadúvania a skrútenia žalúdka. Miska proti hltaniu prospeje vášmu psíkovi a pred nepríjemnými pohybmi ju chráni protišmyková vrstva.

Farba:

  • Oranžová, ružová, zelená

Veľkosť:

  • 25,5 × 23 × 6,5 cm

Objem:

  • 950 ml

Odporúčame dokúpiť: