Diferenciální diagnostika v pediatrii
13,38 € 12,20 €

Již třetí vydání oblíbené publikace poskytuje stručný přehled základních problémů, příznaků a projevů nemocí v dětském lékařství, které napomáhají provedení diferenciální diagnostiky – specifického postupu v medicíně, jenž dovoluje s vysokou pravděpo ..

Netterov anatomický atlas človeka
98,66 € 93,73 €

Netterov anatomický atlas človeka predstavuje jedinečný súbor svetovo vyhlásených, nádherných a názorných anatomických ilustrácií z klinickej perspektívy. Okrem jedinečného diela Dr. Nettera nájdete v 7. vydaní tohto atlasu aj takmer stovku anatomick ..

Konec stárnutí
17,17 € 15,45 €

Stáří je přirozené a neodvratitelné, říkali. Musíme se s tím smířit, říkali. A kdo by taky chtěl žít do sta, když už je to stejně jen přežívání a žádná zábava, říkali. A pak šel kolem prof. David Sinclair a přidal se mezi špičkové vědce, kteří paradi ..

Hof Wim: Metóda Wima Hofa
14,90 € 12,81 €

Jediná kniha priamo od Wima Hofa.

„Dokážete doslova nemožné. Môžete prekonať chorobu, zlepšiť si psychické zdravie aj fyzický výkon, dokonca dostať pod kontrolu vlastnú fyziológiu. Zvládnete každú stresovú situáciu.

Pediatrie
61,15 € 56,67 €

Posledný kus za túto cenu!

Základní učebnice v oboru, vynikající svým pojetím, aktuálností, rozsahem i zpracováním. Informace v ní obsažené jsou pravidelně aktualizovány, rozsah je ideální a pojetí přehledné. Publikace je mimořádně zajímavá i díky bohaté obrazové příloze. Knihu využijí jak medici, tak graduovaní pediatři.

Adelle Davis Uzdravme se
9,90 €

Autorka v knihe zhromaždila obsiahle informácie z oblasti zdravej výživy. Zrozumiteľne napísaná kniha Vás oboznamuje s príčinami chorôb, s ich prevenciou a zobrazuje aj aspekty zdravého stravovania.

Greger Michael: Ako nezomrieť na...
17,90 € 15,39 €

… ochorenia, ako sú choroby srdca a ciev, rakovina, cukrovka, vysoký krvný tlak, Parkinsonova či Alzheimerova choroba (a ďalšie), ktoré si každý rok aj u nás vyžiadajú tisíce ľudských životov. Tak to však byť nemusí.

Chirurgie v kostce
28,64 € 26,08 €

Neocenitelná publikace pro studenty medicíny, začínající lékaře především chirurgických oborů v přípravě k atestaci a sestry-specialistky! Kniha je určena ke každodennímu použití, k základní orientaci v oboru i k rychlému zopakování problematiky.

Kopřivová PharmDr. Monika: Babička, rozprávaj
19,90 € 17,11 €

Otvorená kniha na zaznamenávanie spomienok vašej babičky od detstva po súčasnosť. Babička bude môcť sama alebo s vašou pomocou vypĺňať knižku a odpovie tak celý rad starostlivo vybraných otázok.

O´Donnellová Kate: Ajurvéda na každý deň
17,90 € 15,39 €

Sezónny sprievodca zdravým jedlom a životosprávou. VIAC AKO 100 RECEPTOV JEDNODUCHÝCH A ZDRAVÝCH JEDÁL. Túžite po lahodnom sezónnom jedle, ktoré vaše telo udrží v rovnováhe?

Psychológia
6,15 € 5,73 €

Vysokoškolská učebnica odborne približuje široké spektrum psychických, osobnostných a psychosociálnych mechanizmov, ktoré sa diferencovane prežívajú a prejavujú na správaní v zdraví i chorobe. Autori selektívne prezentujú aktuálne poznatky zo základn ..

Górnicka Jadwiga: Liečenie šťavami
7,90 € 6,79 €

V knihe Liečenie šťavami predstavuje autorka, odborníčka na prírodnú medicínu, jednoduché recepty na čo najlepšie využitie byliniek, ktoré by nemali chýbať ani v jednej domácej lekárničke.

Labaš Miroslav: Abeceda úspešného podnikateľa
15 € 12,90 €

Prečítajte si myšlienky a praktické skúsenosti úspešného Slováka, ktorý vlastnou prácou vybudoval najväčšiu domácu predajnú a distribučnú sieť potravín FRESH na Slovensku.

autor neuvedený: Ušite si maznáčika
12,81 €

V tejto knihe nájdete plno vzorov, modelov, strihov a postupov, pomocou ktorých si ušijete originálne drobnosti – výtvarne nápadité hračky s neopakovateľným poetickým kúzlom.

Harris Dan: Meditácia pre nervóznych skeptikov
13,90 € 11,95 €

Dan Harris, moderátor spravodajskej spoločnosti ABC News, žil dlho v presvedčení, že meditácia je dobrá tak akurát pre ľudí, ktorí zbierajú kryštály, venujú sa kolektívnemu športu ultimate frisbee a bez štipky irónie používajú slovo namasté.

Molekuly emocí
14,11 € 12,90 €

Proč se cítíme tak, jak se cítíme? Jak naše myšlenky a emoce ovlivňují naše zdraví? Jsou naše tělo a mysl od sebe navzájem odlišné, nebo fungují společně jako součást propojeného systému?
Propojení těla a mysli
Ve své průkopnické knize Molekuly ..

Pohled do slunce
12,05 € 11,55 €

O překonávání strachu ze smrti Ranou, kterou ve své osmé beletristické knize psychoterapeut I. D. Yalom otevírá, a která každého z nás po celý život provází, je vědomí vlastní smrtelnosti. A protože nejsme s to žít s pohledem upřeným přímo do slunce ..

Základy fyzioterapie
11,32 € 10,52 €

Vstupom Slovenskej republiky do Európskej únie nastali zmeny aj v systéme vzdelávania. V súlade s európskymi trendmi sa vytvoril nový študijný odbor Fyzioterapia. Aj keď tento odbor plynule nahradil rehabilitačných pracovníkov vzdelávaných na stredný ..

Spitz Aaron: Kniha o penise-53%
14,90 € 7 €

Akcia

Ako urológ sa venujem oblasti, kam sa ostatní lekári spravidla boja vstúpiť. Aj doktori sú len ľudia a takisto je pre nich chúlostivé hovoriť o sexuálnych problémoch a penise.

Trebenová Maria: Zdravie z Božej lekárne, 6. vydanie
6,90 € 5,93 €

Svetoznáma rakúska liečiteľka a bylinkárka ponúka v novom vydaní žiadanej a obľúbenej bylinkárskej knihy množstvo informácií o bylinkách a liečivách z nich vyrábaných, o ich účinkoch a možnostiach použitia.

EKG pre záchranárov nekardiológov
7,61 € 7,53 €

Kniha je určena záchranářům, lékařům RZP a studentům. Algoritmus postupu je díky specifickým okolnostem na místě zásahu poněkud odlišný než při natáčení a interpretaci klasického EKG.

autor neuvedený: Omalovánky pro dospělé - Moudré sovy
3,99 € 3,43 €

Pojďte na chvíli zapomenout na starosti všedních dní, zklidnit mysl, nabrat novou sílu a snad se i trochu zasnít. Neexistují žádná pravidla, stačí jen vzít do ruky pastelky a nechat se inspirovat vlastní fantazií.

autor neuvedený: Omalovánky pro dospělé - Vůně dálek
3,99 € 3,43 €

Pojďte na chvíli zapomenout na starosti všedních dní, zklidnit mysl, nabrat novou sílu a snad se i trochu zasnít. Neexistují žádná pravidla, stačí jen vzít do ruky pastelky a nechat se inspirovat vlastní fantazií.

Mermerski, Jonko Mermerski Christo: Ako sa dožiť 100 rokov
13,90 € 11,95 €

Keď nás matka Príroda stvorila, vybavila nás všetkým, čo potrebujeme na zdravú existenciu. Treba len vedieť, kde to všetko nájdeme a ako to máme použiť, aby sme sa tešili pevnému zdraviu a dlhému plnohodnotnému životu.

Toptextil Rúška BAVLNENÁ so striebrom-52%
10,50 € 4,99 €

Výpredaj

OCHRANNÁ rúško Z PODIELU STRIEBRA – VYSOKÉ BAKTERIÁLNE ZACHYTENIE – 99%

Antibakteriálny rúško sa striebrom z úpletu cez ktorý sa výrazne lepšie dýcha.

MATERIÁL: 100% bavlna – Coro

von Au Franziska: Domáce recepty proti rôznym chorobám, 4. vydanie-45%
10,90 € 5,90 €

Akcia

Možno povedať, že sme sa ocitli v dobe, keď sa opäť vo väčšom meradle vraciame ku tradičnej medicíne a potvrdzujeme tak prospešnosť a šetrnosť prírodných liečiv. Tieto majú častokrát menej nepriaznivých vedľajších účinkov ako súčasné lieky.

Kopáčová Anna: Zdravie z byliniek
17,90 € 15,39 €

Zdravie je to najcennejšie, čo máme. Naši predkovia sa dlhé stáročia spoliehali na silu prírody a na liečenie neduhov, ktoré ich trápili, využívali bylinky a iné prírodné zdroje.

Radiační onkologie
69,45 € 61,11 €

Posledný kus za túto cenu!

Cílem této publikace, která je první českou monografií široce pojednávající o radiační onkologii, je podat podrobný přehled poznatků o klinických aspektech aplikace ionizujícího záření v léčbě jednotlivých onkologických onemocnění. Informace o terape ..

Rozborilová Ľubica: Čo hovoria naše mená / bordová
22 € 18,92 €

Meno nás sprevádza celý život. Táto publikácia vám o každom mene prezradí okrem jeho pôvodu, či histórie, vlastnosti, ktoré sa menám prisudzujú.

Originálna ručná umelecká knihárska práca.

Strunecká, Jiří Patočka Anna: Doba jedová
13,90 € 11,95 €

Naozaj žijeme v dobe jedovej? Na túto otázku i mnoho ďalších vám odpovie kniha, ktorá vám ponúka nielen zaujímavé čítanie, ale aj veľa podnetov na zamyslenie. Autori prof. Anna Strunecká a prof.

500 klinických studií v diabetologii
26,58 € 22,46 €

Lékaři v posledních letech žijí pod „diktátem" medicíny založené na důkazech (evidence based medicine – EBM) a obor diabetologie není v tomto směru výjimkou. Odborné časopisy nezadržitelně chrlí celou řadu nových důkazů, pravd a hypotéz, které prohlu ..