Kód: 13994436

Logitech MX Mechanical Mini, CZ, grafitová (920-010780*CZ)

Logitech MX Mechanical Mini, CZ, grafitová (920-010780*CZ)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Klávesnica Mini s mimoriadnou odozvou, presnosťou a výkonnosťou. Výdrž až 15 dní alebo až na 10 mesiacov s vypnutým podsvietením. Bluetooth s dosahom až 10m, veľmi stabilná kovová konštrukcia, nízko-profilové klávesy s farebne rozlíšenými krytmi, bez numerického bloku, tichý chod s rýchlou odozvou. Celý popis
Už sa nepredáva
168,41 €
Tovar od: CZC.cz
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
168,41 €

Popis

Logitech MX Mechanical Mini

Moderná a výkonná klávesnica je pohodlným riešením na každodennú prácu s počítačom doma alebo v kancelárii. Jej telo je vyrobené z odolného kovu , čo znamená, že je veľmi stabilná a práca s ňou je veľmi pohodlná.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Špecifikácia:

  • Podporuje technológiu Bluetooth
  • Veľmi stabilná konštrukcia
  • Vysoká výdrž až 15 dní
  • Tichý chod
  • Možnosť pripojenia k až 3 zariadeniam
  • Aplikáciu Logi Options+ pre aktiváciu viacerých funkcií
  • Nízky profil klávesov a výkonnými spínačmi
  • Layout CZ/SK

Efektívna práca

Nízkoprofilové klávesy s hmatovými tichými spínačmi pracujú prirodzene, rýchlo a presne. K dispozícii sú 3 typy spínačov . Podsvietené klávesy sa rozsvietia pri priblížení vašich rúk k bezdrôtovej klávesnici a ich jas sa automaticky prispôsobí meniacim sa svetelným podmienkam.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Žiadne zbytočné drôty

Klávesnica nepotrebuje na svoje fungovanie žiadne zbytočné káble, je totiž vybavená technológiou Bluetooth s pracovným dosahom až 10m a miniatúrnym USB prijímačom. Nabíja sa USB-C káblom a na jedno nabitie dokáže fungovať až 15 dní. Ak nepoužívate podsvietenie, potom sa výdrž predlžuje na krásnych 10 mesiacov na jedno nabitie .

Ergonómia a pohodlie

Klávesy ponúkajú väčšie pohodlie aj pri dlhodobom použití. Rozvrhnutie klávesnice v prevedení bez numerického bloku zaistí rýchlejší priebeh práce a lepšiu ergonómiu . Prsty ľahko kĺžu po matnom povrchu kláves. Dvojfarebné kryty kláves umožňujú vďaka periférnemu videniu jednoduchú orientáciu prstov a zachovanie sústredenia.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pripojenie viacerých zariadení

Klávesnicu môžete spárovať prostredníctvom technológie Bluetooth až s tromi zariadeniami a prepínať medzi nimi jedným stlačením tlačidla Easy-Switch . Používajte jednu klávesnicu so svojím notebookom, stolným počítačom alebo tabletom. To všetko zaistí technológia Flow, ktorá prenáša text, obrázky a súbory medzi počítačmi.

Kľúčové vlastnosti

Výkonná klávesnica Mini s mimoriadnou odozvou, presnosťou a výkonnosťou. Výdrž až 15 dní alebo až na 10 mesiacov s vypnutým podsvietením. Bluetooth s dosahom až 10m alebo USB prijímača, veľmi stabilná kovová konštrukcia, nízko-profilové klávesy s farebne rozlíšenými krytmi, tichý chod s rýchlou odozvou , možné spárovanie až s 3 zariadeniami, podsvietené klávesy sa automaticky prispôsobia meniacim sa svetelným podmienkam, Layout CZ/SK , rýchle dobíjanie pomocou USB-C, rozmery 26,1 mm x 312,6 mm x 131,55 mm. Kompatibilný s operačnými systémami Windows, macOS, Linux(4), Chrome OS(4), iOS(4), iPadOS(4), Android(4).