GreenSwan GS Ovultest 3v1 3 ks

GreenSwan GS Ovultest 3v1 3 ks

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
GS Ovultest 3v1 je rýchly ovulačný test pre domáce použitie. Zisťuje zvýšenú hladinu luteinizačného hormónu (LH), ktorá sa objavuje v moči krátko pred ovuláciou. Vďaka tomu vám umožňuje spoľahlivo zistiť svoje plodné dni, a zvýšiť tak pravdepodobnosť otehotnenia. Celý popis
Partner: Vivantis
1,90 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

27.1.2022 - 28.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100002246272

Popis

GS Ovultest 3v1 je rýchly ovulačný test pre domáce použitie. Zisťuje zvýšenú hladinu luteinizačného hormónu (LH), ktorá sa objavuje v moči krátko pred ovuláciou. Vďaka tomu vám umožňuje spoľahlivo zistiť svoje plodné dni, a zvýšiť tak pravdepodobnosť otehotnenia.

Luteinizačný hormón (LH) sa vytvára v mozgovom podväzku au žien v plodnom veku slúži na vyvolanie ovulácie – uvoľnenie zrelého vajíčka z vaječníka. K tomu dochádza približne dva týždne pred pravidelným menštruačným krvácaním. V tomto okamihu je najvyššia pravdepodobnosť otehotnenia po nechránenom pohlavnom styku – tzv. Plodné dni. Vysoká hladina luteinizačného hormónu vaše plodné dni presne signalizuje. Po ponorení ovulačného testu do vzorky moču, ktorá obsahuje LH, sa objaví farebný prúžok.

Zloženie:

Monoklonálne protilátky proti LH

Ako používať: Test vykonávajte pri bežnej izbovej teplote. Odoberte moč do čistej a suchej nádobky. Vyberte prúžok z vrecka. Ponorte prúžok absorpčnej častí do vzorky moču. Prúžok neponárajte do moču nad vyznačenú maximálnu líniu (MAX), inak test neprebehne správnym spôsobom. Po 10 sekundách prúžok vyberte a položte ho na vodorovný, čistý, suchý a nenasiakavý povrch (napríklad na vrchnú časť nádobky s močom). Výsledok odčítajte najneskôr do 10 minút. So vzorkou moču a použitým testom zaobchádzajte hygienicky, po použití zlikvidujte. Nepoužívajte opakovane.

Odčítanie a interpretácia výsledkov:

Pozitívny výsledok

Objaví sa farebný (ružový alebo fialový) testovací aj kontrolný prúžok. Testovací prúžok je buď rovnako intenzívne zafarbený ako kontrolný prúžok, alebo je tmavšia. Tento výsledok ukazuje vzostup hladiny LH a predznamenáva ovuláciu, teda najvhodnejší čas pre počatie. Najvyššia šancu na otehotnenie máte v nasledujúcich 24–48 hodinách.

negatívny výsledok

Kontrolný prúžok je ružový alebo fialový. Testovací prúžok sa buď vôbec neobjavil, alebo je svetlejší než kontrolný prúžok. K zvýšeniu hladiny hormónu LH ešte nedošlo. Vykonajte test s novým prúžkom nasledujúci deň v rovnakom čase.

neplatný výsledok

Neobjavil sa ružový alebo fialový prúžok v kontrolnej oblasti. Test neprebehol správne a je potrebné ho zopakovať s novým prúžkom.

Balenie:

3 ks ovulačného testu

Upozornenie:

Test je určený na jednorazové použitie. Nepoužívajte opakovane. Nepoužívajte tento test, ak užívate lieky, ktoré môžu skresliť jeho výsledky. Jedná sa predovšetkým o hormonálne lieky obsahujúce LH alebo hCG. Test nebude tiež fungovať správne v tehotenstve, po menopauze alebo pri užívaní hormonálnej antikoncepcie. Nepoužívajte po uplynutí odporúčaného dátumu spotreby vyznačeného na obale. Nepoužívajte, ak je ochranné vrecko poškodený alebo otvorený. Použite test bezprostredne po otvorení vrecka. Dlhodobé vystavenie prúžku vzdušnej vlhkosti narušuje jeho funkčnosť. Uchovávajte v pôvodnom obale pri teplote 4–30 ° C, nezmrazujte.