GreenSwan GS Mamavit 100 tbl. + 10 tbl. ZD ARMA
14,70 €

Doplnok stravy GS Mamavit je kompletná a vyvážená kombinácia vitamínov a minerálov s vysokým obsahom kyseliny listovej, horčíka a esenciálnych mastných kyselín DHA a EPA, ktorá je vhodná pri plánovaní tehotenstva, tehotenstvo a dojčenie.

GreenSwan GS Superky probiotiká 60 + 20 kapslí
12 €

GS Superky probiotiká obsahuje 21 miliárd probiotických mikroorganizmov a 9 odolných kmeňov probiotík z rodov Lactobacillus, Streptococcus a Bifidobacterium. Tieto kmene odolávajú prostredí žalúdka a dostanú sa do tenkého čreva.

GreenSwan GS Condro DIAMANT tbl. 100 + 50 darček 2020
22 €

Novinka

GS Condro Diamant patrí k radu osvedčených kĺbových produktov GS Condro. Prvýkrát je GS Condro obohatené o unikátny Diamant Fortescin – komplex pre starostlivosť o kĺbovú aj spojivový aparát. Kĺbová prípravok obsahuje jedinečnú molekulu glukosamín sulfát Clini-Q.

GreenSwan GS Mamatest 10 tehotenský test 2 ks
1,60 €

GS Mamatest pre včasnú detekciu tehotenstva je rýchly test založený na laterálnej prietokovej imunochromatografii na prúžku a slúži na kvalitatívne stanovenie ľudského choriongonadotropínu (hCG) v moči, s ktorého pomocou možno zistiť tehotenstvo.

GreenSwan GS Condro FORTE 120 tbl.
18,80 €

GS Condro FORTE obsahuje glukosamín sulfát, telu vlastné látku, ktorá sa za normálnych okolností tvorí z glukózy. Táto látka sa následne zabudováva do zložitejších štruktúr (tzv. Proteoglykanu), ktoré sú základnou stavebnou zložkou chrupaviek a váži vodu. .

GreenSwan GS Vápnik Horčík Zinok Premium 100 tbl. + 30 tbl. ZD ARMA
7,20 € 6 €

Prípravok GS Vápnik Horčík Zinok Premium obsahuje zvýšenú dávku minerálov pre normálny stav kostí, vlasov a nechtov. Je významným a vyváženým zdrojom minerálov pre normálnu funkciu vášho organizmu a je navyše obohatený o vitamín D3 a biotín.

GreenSwan GS Mamatest Comfort 10 tehotenský test
3,10 €

GS Mamatest COMFORT 10 je rýchly tehotenský test pre domáce použitie. Zisťuje prítomnosť ľudského choriogonadotropínu (hCG), ktorý sa objavuje v moči už vo veľmi skorom období tehotenstva.

GreenSwan GS Ovultest 3v1 3 ks
1,60 €

GS Ovultest 3v1 je rýchly ovulačný test pre domáce použitie. Zisťuje zvýšenú hladinu luteinizačného hormónu (LH), ktorá sa objavuje v moči krátko pred ovuláciou. Vďaka tomu vám umožňuje spoľahlivo zistiť svoje plodné dni, a zvýšiť tak pravdepodobnosť otehotnenia.

GreenSwan GS Eladen Premium cps. 60 + 30 edície 2020
17,90 €

Novinka

Eladen Premium je prípravok pre krásne a zdravé vlasy, nechty a pokožku. Prípravok Eladen Premium obsahuje vysoké množstvo metionínu a biotínu, a za studena lisovaný olej zo svetlica.

GreenSwan GS Extra Strong Multivitamín tbl. 60 + 60 edície 2020
12,90 €

Prípravok GS Extra Strong Multivitamín predstavuje komplexné a 100% vyvážené zloženie vitamínov, minerálov a ďalších aktívnych látok. Prípravok GS Extra Strong Multivitamín obsahuje unikátny STRONG KOMPLEX – extra dávku vitamínu C, luteín, Activin a echinaceu. .

GreenSwan GS Lecitin 1200 mg 120 + 20 kapslí
6,80 €

GS Lecitín 1200 mg obsahuje silnú dávku lecitínu vyrobeného z geneticky nemodifikovanej sóje vo forme mäkkých želatínových kapsúl, ktoré zaisťujú vysokú vstřebatelnostelnost.

GreenSwan GS Mamavit 100 tbl. + 10 tbl. ZDARMA
13,90 €

Novinka

Doplněk stravy je kompletní a vyvážená kombinace vitamínů a minerálů . Je vhodný při plánování těhotenství, těhotenství a kojení. Obsahuje vysoký obsah kyseliny listové, hořčíku a mastných kyselin DHA a EPA. GreenSwan GS Mamavit 100 tbl. + 10 tbl. ZDARMA vydrží až 3,5 měsíce.

GreenSwan Noball 100 kapslí
6 €

Noball je prípravok s vysokou dávkou protipenivý látky simetikonu v kombinácii s mätovou silicou, ktorá má skvelé karminatívne účinky (zamedzuje vzniku plynatosti) a je tak prostriedkom na podporu normálneho trávenia.

GreenSwan GS Condro DIAMANT 120 tablet v plechové krabičce
18,80 €

Novinka

GS Condro Diamant patří k řadě osvědčených kloubních produktů GS Condro. Poprvé je GS Condro obohaceno o unikátní Diamant Fortescin – komplex pro péči o kloubní i pojivový aparát. Kloubní přípravek obsahuje jedinečnou molekulu glukosamin sulfát Clini-Q.

GreenSwan GS Ginkgo 60 Premium tbl. 60 + 30 edície 2020
10,50 €

GS Ginkgo 60 Premium je doplnok stravy s vysokým obsahom extraktu ginkga z mladých lístkov, obohateného o hloh, gotu kolu a horčík. Ginkgo biloba podporuje duševnú rovnováhu, správnu činnosť mozgu a mikrocirkuláciu krvi. Hloh obyčajný podporuje normálnu činnosť srdca a transport kyslíka v tele.

GreenSwan GS Pupalka Forte s vit.E 70 + 30 kapslí
9 €

Liek obsahuje 500 mg za studena lisovaného pupalkového oleja EXTRA VIRGIN s vysokým obsahom účinných látok, ktorý napomáha k udržaniu pekné pokožky a mladistvého vzhľadu. Tablety navyše obsahujú Vitamín E ktorý je antioxidant, ktorý prispieva k ochrane buniek pred voľnými radikálmi.

GreenSwan GS Triurin 60 tbl.
7,20 €

GS Triurin je špeciálny prípravok s obsahom bylinných zložiek, ktoré prispievajú k normálnej činnosti močových ciest. .

GreenSwan GS Megalecitin 1325 cps. 100 + 30
8,60 €

GS MEGA Lecitín obsahuje silnú dávku 1325 mg lecitínu, vyrobeného z geneticky nemodifikovanej sóje, vo forme mäkkých želatínových kapsúl, ktoré zaisťujú vysokú vstrebateľnosť. Lecitín je telu vlastná látka a je dôležitou súčasťou každej bunky ľudského tela.

GreenSwan GS Superky Antibio 40, 10 kapsúl
3,60 €

GS Superky Antibio obsahujú dokonca 40 miliárd probiotických mikroorganizmov a 9 odolných kmeňov probiotík z rodov Lactobacillus, Streptococcus a Bifidobacterium. Tieto kmene odolávajú prostredí žalúdka a dostanú sa do tenkého čreva.

GreenSwan GS Superky probiotiká 30 + 10 kapslí
8,50 €

GS Superky probiotiká obsahujú 21 miliárd probiotických mikroorganizmov a 9 odolných kmeňov probiotík z rodov Lactobacillus, Streptococcus a Bifidobacterium. Tieto kmene odolávajú prostredí žalúdka a dostanú sa do tenkého čreva.