Postershop Sada magnetiek BMW 3
6,36 € 5,20 €

Sada 9 kusov magnetiek s motívmi BMW je uložená v darčekovej krabičke a ponúka sa teda ako ideálny darček pre všetkých milovníkov tejto automobilovej značky. Svoje využitie však nájdu aj vo vašej domácnosti, napríklad na chladničke na prichytenie nákupného zoznamu.

Postershop Sada magnetov Coffee House
7,99 € 5 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada 9 magnetiek s motívmi Coffee House v dekoračnej darčekovej krabičke. Magnetky sú ideálnym darčekom pre vašich blízkych a vhodné sú predovšetkým pre milovníkov dobrej kvalitnej kávy.

Postershop Sada magnetů - Enjoy Life
6,50 € 5,20 €

Sada magnetů Postershop – Enjoy Life bude jejich vlastníkovi pomocí motivačních sloganů originálně připomínat, aby si pořádně užíval života. Tyto magnety jsou díky svému jedinečnému designu nepřehlédnutelné a skvěle tak ozdobí lednici či jinou kovovou plochu. V sadě jich najdete celkem 9.

Postershop Sada magnetů - Vespa (A Small Car on Two Wheels)
6,50 € 5,20 €

Každého milovníka legendárních motorek značky Vespa potěší sada magnetů Postershop Vespa (A Small Car on Two Wheels). Tyto magnety nadchnou jedinečným retro designem, díky němuž se stanou originální ozdobou lednice či jiného kovového podkladu. V sadě najdete celkem 9 magnetů.

Postershop Sada magnetov Pin Up
7,99 € 5 €

Sada 9 magnetiek s motívmi Pin Up v dekoračnej darčekovej krabičke. Magnetky sú ideálnym darčekom pre vašich blízkych a vhodné sú predovšetkým pre moderné gazdinky.

Postershop Sada magnetiek Varovanie
6,36 € 5,20 €

Súprava 9 kusov magnetiek s motívmi výstražných nápisov je uložená v darčekovej krabičke a ponúka sa teda ako drobný originálny darček. Svoje využitie však nájdu aj vo vašej domácnosti, napríklad na chladničke na prichytenie nákupného zoznamu.