A.S. Création Vliesové tapety 96233-2 Versace Home 2

A.S. Création Vliesové tapety 96233-2 Versace Home 2


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Módna značka Versace ponúka luxusné tapety v klasickom štýle s výraznými prvkami. Vzory sú zdobené zlatou farbou v talianskom štýle bývania. Inovatívne tapety vyniknú v luxusných rezidenciách a reprezentačných priestoroch. Rozmer rolky je 0,70 × 10,05 m.   Celý popis

65.2
65,20 € Vrátane DPH
Na objednanie u partnera

Kód: 100021944007

Popis

Popis produktu

Versace 2 – luxusné a prestížne bývanie

Luxusné vliesové tapety módnej značky Versace je pokračujúca kolekcia v klasickom štýle s výraznými prvkami. Neoklasicistická tradícia s moderným až prepychovým vzhľadom na stenách. Vzory sú zvýraznené zlatou farbou v talianskom klasickom štýle bývania. Moderné a inovatívne tapety sú očarujúce v luxusných rezidenciách a reprezentačných priestoroch.

Tapety z kolekcie Versace Wallpaper vyžarujú eleganciu a zmyselnosť typickú pre túto značku. Barokové vzory v zlatých odtieňoch sú znakom klasického štýlu.   Informácie o tapete z katalógu Versace Home 2:

Vlastnosti tapety:

Tapeta je vyrobená z kvalitného materiálu vláknitej buničiny – vlies,  ktorý je zárukou stálofarebnosti, pevnosti a má dlhú životnosť. Vliesové tapety poskytujú perfektné vykreslenie vzoru a ich povrch je umývateľný. Vzory a farebné kombinácie tapiet vytvoria v interiéri jedinečný dizajn a novú atmosféru.

Lepenie vliesovej tapety:

Lepenie vliesovej tapety je veľmi jednoduché a nenáročné. Postup pri lepení nájdete v návode.

 

 

 


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Farba Béžová, Metalická
Vzor Jednofarebný
Rozmer 0,70 m x 10,05 m
Raport 0 cm
Povrch Štruktúrovaný
Materiál Vlies