Dekorácie na stenu a tapety

U nás na MALL.sk predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj Dekorácie na stenu a tapety. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

Zobraziť viac
  • U nás čakať nemusíte – nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 1 500 výdajných miest na každom rohu.
  • Potrebujete si vybraný tovar z kategórie Dekorácie na stenu a tapety najprv vyskúšať?S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní .
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.sk funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najpredávanejší tovar zo sekcie Dekorácie na stenu a tapety alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny.

Upresniť parametre
mr.Fox Nástenný obraz Aladdin - Alladin, 27x27 cm Small foot by Legler Small Foot Bytové dekorácie prútené srdce s držiakom na fotografie
mr.Fox Nástenný obraz Aladdin - Alladin, 27x27 cm

Nádherný nástenný obraz Alladin doladí každú detskú izbičku. Digitálna potlač s vysokým rozlíšením a odolnými farbami na bavlnenom plátne vás očarí na prvý pohľad.

môžete mať DNES

MALL
Netscroll Trojrozmerné tapety na stenu v imitácii dlaždíc (12 ks), DecorWallpaper Small foot by Legler Small Foot Drevená dekorácia hýbajúci sa klaun na zavesenie 1 ks
Netscroll Trojrozmerné tapety na stenu v imitácii dlaždíc (12 ks), DecorWallpaper

Trojrozmerné tapety na stenu s efektom dlaždíc budú dokonalým spestrením vašej kuchyne alebo kúpeľne. Vodeodolné samolepky majú reliéfnu textúru a samolepiaci podklad pre jednoduchú inštaláciu.

môžete mať 27.03

Netscroll 3D nálepky na stenu so vzhľadom prírodnej tehly, WallCover Netscroll 3D nálepky na stenu so vzhľadom prírodnej tehly, WallCover
Netscroll 3D nálepky na stenu so vzhľadom prírodnej tehly, WallCover

Nemáte peniaze na drahú rekonštrukciu bytu? S týmito tapetami rýchlo, lacno a dôkladne oblepíte opotrebované steny a Váš byt dostane štýlový a moderný nádych.

môžete mať 27.03

Artgeist Samolepiaca fototapeta - Tónovaný mramor 441x315 Netscroll 3D nálepky na stenu so vzhľadom prírodnej tehly, WallCover
Artgeist Samolepiaca fototapeta - Tónovaný mramor 441x315

Samolepiace fototapety – dokonalý spôsob, ako rýchlo a jednoducho oživiť svoj domov bez potreby lepidla. Je to samolepiaca fólia s matným povrchom s grámážou 50 g/m2, vďaka špeciálnej technológii digitálnej UV permanentnej HD tlače s vysokým rozlíšením živé farby nevyblednú.

môžete mať 30.03 - 03.04

TZB Dekoratívne akrylové zrkadlo Hex – strieborné Netscroll 3D nálepky na stenu so vzhľadom prírodnej tehly, WallCover
TZB Dekoratívne akrylové zrkadlo Hex – strieborné

Staňte sa dizajnérom interiérov a premeňte svoje izby. Vytvorte si vlastné originálne zrkadlo. Tvar závisí iba na vás. Sloboda usporiadania vám umožňuje vytvoriť vlastnú kompozíciu s jedinečným originálnym vzhľadom. Zmeňte svoj interiér a dajte mu nový charakter.

môžete mať 23.03 - 24.03

Netscroll Trojrozmerné tapety s tehlovým efektom, 3DBrickWall Netscroll Trojrozmerné tapety s tehlovým efektom, 3DBrickWall
Netscroll Trojrozmerné tapety s tehlovým efektom, 3DBrickWall

Trojrozmerné tapety na stenu s tehlovým efektom budú dokonalým spestrením vašej obývačky, kancelárie, kuchyne alebo kúpeľne. Vodeodolné nálepky majú reliéfnu textúru a samolepiaci podklad pre ľahkú inštaláciu.

môžete mať 27.03

Cool Mango Zrkadlové nálepky na stenu - diamondwall Netscroll Trojrozmerné tapety s tehlovým efektom, 3DBrickWall
Cool Mango Zrkadlové nálepky na stenu - diamondwall

Samolepiace zrkadlové samolepky na stenu skrášlia a dodajú miestnosti v dome krásny dizajn.

môžete mať 28.03 - 30.03

Artgeist Samolepiaca fototapeta - Stará pohľadnica 441x315 Netscroll Trojrozmerné tapety s tehlovým efektom, 3DBrickWall
Artgeist Samolepiaca fototapeta - Stará pohľadnica 441x315

Samolepiace fototapety – dokonalý spôsob, ako rýchlo a jednoducho oživiť svoj domov bez potreby lepidla. Je to samolepiaca fólia s matným povrchom s grámážou 50 g/m2, vďaka špeciálnej technológii digitálnej UV permanentnej HD tlače s vysokým rozlíšením živé farby nevyblednú.

môžete mať 30.03 - 03.04