A.S. Création Vliesové tapety 37053-4 Versace 4

A.S. Création Vliesové tapety 37053-4 Versace 4


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Luxusné tapety módnej značky Versace prezentujú klasické vzory ako „grécky kľúč“ a „baroko“. Tapety dodajú stenám luxus a exkluzívnu eleganciu v rezidenciách a hoteloch. Rozmer tapety je 0,70 × 10,05 m. Celý popis

80
80 € Vrátane DPH
Na objednanie u partnera

Kód: 100021877046

Popis

Popis produktu

Versace 4 – luxus a exkluzívna elegancia.

Luxusné vliesové tapety módnej značky Versace sú charakteristické klasickými vzormi ako „grécky kľúč“ a „baroko“. Prepychové tapety Versace zahŕňajú vzory zvýraznené zlatou, drahé materiály a nádherné výtlačky. Očaria vás jasné, bledé odtiene, cez vznešenú zlatú, až po výrazne tmavé až čierne farby v charakteristickom klasickom štýle. Vliesové tapety sú vhodné do reprezentačných hál a luxusných rezidencií a hotelov.

Tapety z kolekcie Versace Wallpaper vyžarujú eleganciu a zmyselnosť typickú pre túto značku. Barokové vzory v zlatých odtieňoch sú znakom klasického štýlu.   Informácie o tapete z katalógu Versace 4:

Vlastnosti tapety:

Tapeta je vyrobená z kvalitného materiálu vláknitej buničiny – vlies,  ktorý je zárukou stálofarebnosti, pevnosti a má dlhú životnosť. Vliesové tapety poskytujú perfektné vykreslenie vzoru a ich povrch je umývateľný. Vzory a farebné kombinácie tapiet vytvoria v interiéri jedinečný dizajn a novú atmosféru.

Lepenie vliesovej tapety:
Lepenie vliesovej tapety je veľmi jednoduché a nenáročné. Postup pri lepení nájdete v návode.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Farba Viacfarebná, Zlatá, Červená
Vzor Ornament, Zvieratá
Rozmer 0,70 m x 10,05 m
Raport 64 / 32 cm
Povrch Jemná štruktúra, Lesklý vzor, Vystupujúci vzor
Materiál Vlies