Výpredaj - hračky

Upresniť parametre
Akcia
Woody Vila Wisteria Fru Blu Sada expert + náplň 0,5L
Woody Vila Wisteria

Vila pre bábiky vo viktoriánskom štýle je vo všetkých poschodiach plne vybavená nábytkom. Jej súčasťou sú aj dve bábiky, ktoré v dome bývajú. Vila je pre hranie prístupná vo všetkých svojich poschodiach, má otváracie krídlové dvere a mobilné schodiská.

môžete mať 03.04

MALL
Mattel Barbie Chelsea karavan Fru Blu Sada expert + náplň 0,5L
Mattel Barbie Chelsea karavan

Bábika Chelsea™ a jejšteniatko sú pripravení vyraziť na cestu vo svojom aute s karavanom, ktoré ukrývajú veľa vychytávok. Akonáhle dôjdeš na miesto, jednoducho karavan otvor a z karavanu sa stane parádne táborisko. Keď je čas opäť sa vydať na cestu, zapoj karavan za kabriolet a vyraz v ústrety novým dobrodružstvám.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Fru Blu Sada expert + náplň 0,5L Fru Blu Sada expert + náplň 0,5L
Fru Blu Sada expert + náplň 0,5L

S špeciálnou šnúrou Fru Blu vytvoríte bubliny obrovských rozmerov a neskutočných tvarov, ktoré navyše žiaria dúhovými farbami. Užite si hŕbu originálnej zábavy s bublinami, ktoré len tak neprasknú.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Bayer Design My First Baby set svetlo ružová Bayer Design My First Baby set svetlo ružová
Bayer Design My First Baby set svetlo ružová

Krásna bábika My First Baby o veľkosti 33 cm urobí radosť každej malej slečne. Bábika má mäkké telíčko, a preto sa perfektne hodí k objímaniu a maznaniu. Keď si bábika ľahne k spánku, zavrie oči a nechá sa unášať do ríše snov. Keď bábike stlačíte bruško, vydá bábika štyri detské zvuky.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Bayer Design Prebaľovacia súprava Bayer Design My First Baby set svetlo ružová
Bayer Design Prebaľovacia súprava

Každá bábika niekedy potrebuje prebaliť a s touto krásne farebne zladenou súpravou to bude zakaždým také jednoduché! V súprave nájdete tašku cez rameno, prebaľovaciu podložku a plienku. Malá mamička môže svojej bábike poskytnúť len tú najlepšiu starostlivosť.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Bayer Design Doctor Set bábika, 38 cm Bayer Design My First Baby set svetlo ružová
Bayer Design Doctor Set bábika, 38 cm

Chorá bábika s príslušenstvom. Súčasťou balenia Doctor Set je lekárnička, obsahujúca realistickú ihlu na injekciu, teplomer, stetoskop a fľašu. Ak dáte fľašu bábike do úst, robí zvuky pitia a odgrgnutia. Ak stlačíte ľavú ruku, bábika vydáva zvuky ako mama, papa, hahaha a uaaah.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Bayer Design Sada príslušenstva pre bábiky Bestway 52378 Nafukovací bazénik s vkladaním tvarov
Bayer Design Sada príslušenstva pre bábiky

Táto sada príslušenstva pre bábiky do 46 cm obsahuje všetko, čo budú malé mamičky pre svoje bábiky potrebovať. Súčasťou je multifunkčná stolička/hojdačka, pohodlné ležadlo, taštička, nosič a tiež jedálenské príslušenstvo.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Bestway 43364 Nafukovacie lehátko Citrón Bestway 52378 Nafukovací bazénik s vkladaním tvarov
Bestway 43364 Nafukovacie lehátko Citrón

Užite si leto vo veľkom štýle s nafukovacím lehátkom v tvare Citróna. Farebné vzory na lehátku sú inšpirované tradičným stredomorským a sicílskym umením. Jednoduché nafúknutie, vyfúknutie a zloženie.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Bestway 52378 Nafukovací bazénik s vkladaním tvarov Bestway 52378 Nafukovací bazénik s vkladaním tvarov
Bestway 52378 Nafukovací bazénik s vkladaním tvarov

Detský nafukovací bazénik s vkladaním tvarov, ktoré zábavným spôsobom stimuluje učenie a predstavivosť. Súčasťou detského bazénika je podložka, ktorá môže byť naplnená vodou a deťom tak vznikne pohodlné miesto na hranie. Bazénik možno použiť vo vnútorných aj vonkajších priestoroch.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Bestway 91079 Nafukovací bazén Minnie Cry Babies Magic Tears magické slzy Továreň Pii
Bestway 91079 Nafukovací bazén Minnie

Tento nádherný bazénik s potlačou Minnie je ideálny na osvieženie malých detí. Skladá sa z 3 rovnakých kruhov, ktoré sú vhodné aj ako opora detí. Rozmer bazénika je 122 × 25 cm.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Clementoni Skákací robot Cry Babies Magic Tears magické slzy Továreň Pii
Clementoni Skákací robot

Fantastický robot v tvare skákacej žaby od Clementoni, ktorý vás pobaví a skočí s vami do sveta robotiky! Po zostavení robot s motorom skutočne skáče! Oko JumpingBota sa otáča a vytvára zábavný efekt v tvare špirály.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Cry Babies Magic Tears magické slzy Továreň Pii Cry Babies Magic Tears magické slzy Továreň Pii
Cry Babies Magic Tears magické slzy Továreň Pii

Objavte továreň Tutti Frutti! Zahrajte si s Piou v rôznych oblastiach továrne a použite jej príslušenstvo na výrobu smoothies, džemov, džúsov a želé. Dajte jej fľašu na pitie, stlačte jej bruško a bude plakať skutočné slzy!

môžete mať ZAJTRA

MALL