Výpredaj - hračky

Upresniť parametre
  • Kategória
    Lego
    ×
LEGO Art 21226 Výtvarný projekt - tvoríme spoločne LEGO Art 21226 Výtvarný projekt - tvoríme spoločne
LEGO Art 21226 Výtvarný projekt - tvoríme spoločne

Hľadáte zábavný spoločný projekt vhodný pre kutilov? Potom si nenechajte ujsť kreatívnu stavebnicu Výtvarný projekt – tvoríme spoločne (21226) od LEGO® Art. Stretnite sa s priateľmi a rodinou, vytiahnite manuál a užite si spoločne zábavu pri vytváraní jedinečných nástenných umeleckých diel.

môžete mať 27.03

MALL
LEGO City 60281 Hasičský záchranný vrtuľník LEGO Art 21226 Výtvarný projekt - tvoríme spoločne
LEGO City 60281 Hasičský záchranný vrtuľník

Rýchlo – horí elektráreň! Pripoj sa k pilotovi Clemmonsovi, ktorého poznáš z LEGO® City TV a vydaj sa s ním na dobrodružnú hasičskú misiu v priemyselnom areáli. Povolaj do akcie hasičskú zásahovú motorku, nalož nosidlá a vzlietni v záchranárskom vrtuľníku. Pomôž Clemmonsovi s hasiacim prístrojom, natoč vrtuľník správnym smerom a uhas vodnými delami plamene vo veži!

môžete mať DNES

MALL
LEGO City 60293 Kaskadérsky tréningový park LEGO Art 21226 Výtvarný projekt - tvoríme spoločne
LEGO City 60293 Kaskadérsky tréningový park

V tomto kaskadérskom tréningovom parku od LEGO® City (60293) si užijete veľa dychberúcej akcie na motorke so zotrvačníkom. Deti vyšlú motorku v ústrety vzrušujúcich prekážok a potom ľahko a rýchlo modely prestavia, aby mohli predvádzať nové a ešte zaujímavejšie triky. Inšpiratívny svet LEGO City Stavebníc LEGO City Stuntz zavedú deti do akčného sveta, v ktorom na nich čakajú motorky so zotrvačníkom, parádne vozidlá, realistické modely a zábavné postavy.

môžete mať DNES

MALL
LEGO City 60294 Kaskadérsky kamión LEGO City 60296 Kaskadérska wheelie motorka
LEGO City 60294 Kaskadérsky kamión

Prémiová stavebnica kaskadérskeho kamióna od LEGO® City (60294) prináša veľa prvkov pre akčné hranie, vrátane motorky so zotrvačníkom, s ktorou môžete vykonávať dychberúce skoky. Deti naštartujú motorku a vyšlú ju z rampy v snahe trafiť terč alebo zhodiť klauna do nádrže. Stavebnice LEGO City Stuntz zavedú deti do akčného sveta, v ktorom na nich čakajú motorky so zotrvačníkom, parádne vozidlá, realistické modely a zábavné postavy.

môžete mať 27.03

MALL
LEGO City 60295 Kaskadérska aréna LEGO City 60296 Kaskadérska wheelie motorka
LEGO City 60295 Kaskadérska aréna

Stavebnica Kaskadérska aréna od LEGO® City (60295) prináša motorku so zotrvačníkom a veľa doplnkov k vykonávaniu vzrušujúcich kúskov. Nechýba ani 6 minifigúrok vrátane 3 postáv z televízneho seriálu LEGO City. Stavebnice LEGO City Stuntz zavedú deti do akčného sveta, v ktorom na nich čakajú motorky so zotrvačníkom, parádne vozidlá, realistické modely a zábavné postavy.

môžete mať 27.03

MALL
LEGO City 60296 Kaskadérska wheelie motorka LEGO City 60296 Kaskadérska wheelie motorka
LEGO City 60296 Kaskadérska wheelie motorka

So stavebnicou Kaskadérska wheelie motorka od LEGO® City (60296) si deti užijú hodiny akčnej zábavy. Čaká na nich parádny model motorky, s ktorým môžu jazdiť po jednom kole a predvádzať kaskadérske kúsky vo vzduchu. Stavebnice LEGO City Stuntz zavedú deti do akčného sveta, v ktorom na nich čakajú motorky so zotrvačníkom, parádne vozidlá, realistické modely a zábavné postavy.

môžete mať DNES

MALL
LEGO City 60297 Demolačná kaskadérska motorka LEGO City 60301 Záchranárske terénne auto do divočiny
LEGO City 60297 Demolačná kaskadérska motorka

Nechajte deti vychutnať si napínavú akciu s demolačnou kaskadérskou motorkou od LEGO® City (60297). Je vybavená zotrvačníkom a riadi ju Wallop, slávny kaskadér zo seriálu LEGO City Dobrodružstvo. Stavebnice LEGO City Stuntz zavedú deti do akčného sveta, v ktorom na nich čakajú motorky so zotrvačníkom, parádne vozidlá, realistické modely a zábavné postavy.

môžete mať DNES

MALL
LEGO City 60301 Záchranárske terénne auto do divočiny LEGO City 60301 Záchranárske terénne auto do divočiny
LEGO City 60301 Záchranárske terénne auto do divočiny

Vďaka stavebnici Záchranárske terénne auto do divočiny od LEGO® City sa deti môžu stať hrdinami všedného dňa. Nechýba tím záchranárov zvierat, vrátane hrdinky zo seriálu LEGO City Dobrodružstvo Jessicy Sharpe, a k tomu navyše figúrky leva, levíčaťa a hada s vajcom.

môžete mať DNES

MALL
LEGO City 60302 Záchranná operácia v divočine LEGO City 60301 Záchranárske terénne auto do divočiny
LEGO City 60302 Záchranná operácia v divočine

Stavebnica Záchranná operácia v divočine od LEGO® City obsahuje niekoľko modelov a je nabitá funkciami, vrátane parádneho vrtuľníka s navijakom, pásového vozidla, prostredie savany s funkciou zosuvu pôdy a veterinárnej stanice. Keď sa k tomu pridajú figúrky slonov, krokodílov, opíc a členov záchranárskeho tímu, stane sa sada zdrojom strhujúcej zábavy na dlhé hodiny.

môžete mať 27.03

MALL
LEGO City 60307 Záchranársky kemp v divočine LEGO City 60309 Kaskadérska motorka so selfie tyčou
LEGO City 60307 Záchranársky kemp v divočine

Sada Záchranársky kemp v divočine od LEGO® City je plná zábavných funkcií. Tešiť sa možno na kvalitne vybavený kemp s domčekom na strome a hliadkovaciu vežu. Deti v krabici nájdu 6 minifigúrok, ale aj veľa figúrok zvieratiek, s ktorými si budú môcť prehrávať zábavné dobrodružstvo v divočine.

môžete mať 27.03

MALL
LEGO City 60309 Kaskadérska motorka so selfie tyčou LEGO City 60309 Kaskadérska motorka so selfie tyčou
LEGO City 60309 Kaskadérska motorka so selfie tyčou

Deti, ktoré zbožňujú akčné hračky, si kaskadérsku motorku so selfie tyčou od LEGO® City (60309) doslova zamilujú. V súprave ich čaká motorka so zotrvačníkom, s ktorou môžu predvádzať úžasné triky a skoky. Nechýba ani zábavná postava z televízneho seriálu LEGO City Dobrodružstvo. Stavebnice LEGO City Stuntz zavedú deti do akčného sveta, v ktorom na nich čakajú motorky so zotrvačníkom, parádne vozidlá, realistické modely a zábavné postavy.

môžete mať DNES

MALL
LEGO City 60310 Motorka kaskadéra Kuraťa LEGO City 60309 Kaskadérska motorka so selfie tyčou
LEGO City 60310 Motorka kaskadéra Kuraťa

V akčnej stavebnici Motorka kaskadéra Kuraťa od LEGO® City (60310) na vás čaká model motorky so zotrvačníkom, s ktorou môžete predvádzať parádne triky a skoky. Nechýba ani hrdina seriálu LEGO City Dobrodružstvo, Clemmons, ktorý má oblek kuraťa – o srandu a vzrušujúce príbehy tak nebude núdza. Stavebnice LEGO City Stuntz zavedú deti do akčného sveta.

môžete mať DNES

MALL