MASTERPIECE by Simon Masterpiece Beauty Drink 30 x 6 g
58 €
+ doprava zadarmo

Akcia

MASTERPIECE je osobným projektom slovenskej topmodelky Simony Krainovej. „Vznikol na základe môjho sna a dlhodobej vízie,“ hovorí samotná Simona, ktorá ho osobne testovala as tímom špecialistov dva roky vyvíjala.


Loreal Paris Omladzujúci krém Revitalift Laser X3 50 ml-24%
12,50 €

9,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pleťový krém Revitalift Laser X3 síce nie je laserové ošetrenie, ale svojimi účinkami vo vyhladenie vrások sa k nemu dokáže priblížiť. Krém efektívne vyhladzuje vrásky, navracia pleti pružnosť a zjednocuje jej tón.


Alcina Denný pleťový krém It`s never too late! ( Anti-Wrinkle Face Cream) 50 ml
41,70 €
+ doprava zadarmo

Denný pleťový krém proti vráskam je plný účinných látok. Matrix yl kolagén aktivuje prirodzený regeneračný proces kože a zvyšuje jej elasticitu. Koenzým Q10 zaisťuje zdravý rast kože. Vitamín E podporuje hydratáciu pleti a bojuje proti vzniku vrások. Jedinečná receptúra, v boji proti vráskam.


Alcina Protivrásková starostlivosť (Anti Age Ampulle) 5 ml
10,60 €
+ doprava zadarmo

Protivrásková starostlivosť je účinné sérum, ktoré efektívne redukuje vrásky a linky v tvári. Redukuje drobné linky a vrásky, vyhladzuje pleť a dodáva jej sviežosť a vitalitu. Je tiež vhodná k starostlivosti o očné okolie.


Alcina Výživný krém proti starnutiu pleti (Rich Anti-Aging Cream) 50 ml
36,80 €
+ doprava zadarmo

Výživný krém proti starnutiu pleti navracia pleti svieži, mladistvý vzhľad. Vyrovnáva ju, redukuje vrásky a linky, posilňuje a chráni prirodzenú lipidovú bariéru, spevňuje a vyhladzuje. Dodá pleti chýbajúce hydratáciu a tým ju navracia mladistvú krásu. Je vhodný aj pre suchú pleť.


Astrid Denný krém proti vráskam Collagen Pro 50 ml
5,70 €
+ doprava zadarmo

Denný krém proti vráskam vyhladzuje vrásky a celkovo omladzuje pleť. Vhodné pre všetky typy pleti. Z lepšuje pevnosť, pružnosť a plnosť pleti, čím dodáva mladistvý vzhľad.


Astrid Hydratačný rozjasňujúci denný krém OF10 CityLife Detox 50 ml
4,60 €
+ doprava zadarmo

Denný krém dodáva pleti potrebnú hydratáciu, pleť vyživuje a eliminuje príznaky starnutia. Obsahuje unikátnu zložku d-tox peptid, ktorá pôsobí ako antioxidant, ochranný štít proti voľným radikálom a podporuje produkciu kolagénu. Rozmaznávajte vašu pokožku každý deň.


Astrid Liftingový omladzujúci denný krém OF 10 Active Lift 50 ml
4,30 €
+ doprava zadarmo

Liftingový omladzujúci denný krém OF 10 Active Lift viditeľne redukuje vrásky tváre a spevňuje jeho kontúry. Obsahuje prírodnú aktívnu látku ActiCell, ktorá dodáva pleti energiu, spevňuje ju, hydratuje, chráni a zachováva jej mladistvý vzhľad.


Astrid Liftingový omladzujúci nočný krém Active Lift 50 ml
4,40 €
4 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Liftingový omladzujúci nočný krém Active Lift viditeľne redukuje vrásky tváre a spevňuje jeho kontúry. Obsahuje prírodnú aktívnu látku ActiCell, ktorá dodáva pleti energiu, spevňuje ju, hydratuje, chráni a zachováva jej mladistvý vzhľad.


Astrid Nočný krém proti vráskam Collagen Pro 50 ml
5,70 €
+ doprava zadarmo

Nočný krém proti vráskam viditeľne redukuje vrásky a regeneruje pleť počas noci. Vyhladzuje vrásky a jemné linky a navracia pleti pevnosť, pružnosť a plnosť, čím dodáva mladistvý vzhľad.


Astrid Obnovujúci rozjasňujúci nočný krém CityLife Detox 50 ml
4,60 €
+ doprava zadarmo

Obnovujúci nočný krém dodáva pleti potrebnú hydratáciu, pleť cez noc regeneruje a eliminuje príznaky starnutia. Obsahuje unikátnu zložku d-tox peptid, ktorá pôsobí ako antioxidant, ochranný štít proti voľným radikálom a podporuje produkciu kolagénu. Vaša pleť bude žiarivá. .


Astrid Očný krém proti vráskam Collagen Pro 15 ml
4,90 €
+ doprava zadarmo

Ľahký očný krém proti vráskam vyvinutý pre očné okolie so sklonom k tvorbe vrások. Ľahká konzistencia, ktorá sa ihneď vstrebáva. Vhodné pre všetky typy pleti. Z lepšuje pevnosť, pružnosť a plnosť pleti, čím dodáva mladistvý vzhľad.


Astrid Spevňujúci denný krém proti vráskam OF 10 Ultra Repair 50 ml
3,90 €
+ doprava zadarmo

Spevňujúci denný krém proti vráskam OF 10 Ultra Repair zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky a redukuje hlboké vrásky. Vďaka obsahu duo hyaluronového komplexu vyhladzuje vrchnú vrstvu pokožky a v spodných vrstvách pokožky zlepšuje jej pružnosť a elasticitu.


Astrid Spevňujúci nočný krém proti vráskam Ultra Repair 50 ml
3,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Spevňujúci nočný krém proti vráskam Ultra Repair zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky a redukuje hlboké vrásky. Vďaka obsahu duo hyaluronového komplexu vyhladzuje vrchnú vrstvu pokožky a v spodných vrstvách pokožky zlepšuje jej pružnosť a elasticitu. Pleť je po použití hydratovaná a zamatovo hebká.


Astrid Vyživujúci nočný krém proti vráskam Beauty Elixir 50 ml
4,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nočný krém pleť vyživuje, vyhladzuje a eliminuje príznaky starnutia. Obsahuje unikátnu zložku Pro-Elaskin, ktorá podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, a tým chráni pleť pred starnutím. Nechajte vzácne oleje rozmaznávať vašu pokožku každý deň. Vaša pleť bude nádherne vyhladená a hebká.


Auriga Intenzívne sérum proti vráskam Flavo C Forte (Anti-Age Serum)
33,70 €

30,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Intenzívne sérum proti vráskam Flavo-C je vysoko efektívny v boji so známkami starnutia. Redukuje drobné linky aj hlboké vrásky v okolí pier, očí a na čele. Revolučný sérum obsahuje vysokú koncentráciu kyseliny L-askorbovej, ktorá má schopnosť preniknúť do hĺbky pleti a pôsobiť tu až 10 hodín.


Auriga Sérum proti vráskam a starnutiu pleti Flavo-C (Anti-Age Serum)
23,80 €

21,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Sérum proti vráskam a starnutiu pleti Flavo-C sérum účinne bojuje proti známkam starnutia. Extra účinné je vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu obohatenému o kyselinu L-askorbovú, ktorá podporuje syntézu kolagénu a elastínu.