Juvena Elixír krásy (Miracle Boost Essence) 125 ml-23%
85,50 € 65 €

Boost Essence je dokonalým elixírom krásy, ktorý prináša pleti mladistvý vzhľad a predstavuje nový rozmer v hýčkanie pleti. Kombinácia SkinNova SC Technology a HighTech peptidov AGP prináša synergický efekt a maximum hydratácie z hĺbky pleti. Vhodné pre všetky typy pleti.

Juvena Zázračné spevňujúce a hydratačné sérum ( Miracle Serum) 30 ml-57%
132,30 € 55,80 €

Zázračné spevňujúce a hydratačné sérum Juvena Miracle Serum je určené pre redukciu vrások a liniek v tvári. Poskytuje okamžité spevnenie pokožky, obnovuje zvädnutej kontúry tváre a zreteľne redukuje výskyt jemných liniek aj hlbokých vrások a tak bojuje proti známkam starnutia.

Shiseido Pleťové sérum Ultimune (Power infusing Concentrate)
74,10 € 68,50 €

Pleťové sérum omladzuje, spevňuje, posilňuje pleť a bojuje proti viditeľným známkam starnutia pokožky. Pri pravidelnom používaní bude Vaša pokožka posilnená, spevnená a zdravého vzhľadu. Vrásky a jemné linky miznú a pokožka je svieža, vyhladená a zjemnená.

Vermione Gha Anti-Aging Serum
104,50 €

Liftingové sérum pre okamžité vypnutie pleti. Patentovaná receptúra ​​so 7% nízkomolekulárne kyselinou hyalurónovou, glycoinem a bioaktívnymi enzýmy pre intenzívne efekt vypnutie pleti už počas 20 minút.

Vermione Lifting, vypnutie vrások a premastenie pleti
141,50 €

Liftingové sérum pre okamžité vypnutie a premastenie pleti Patentovaná receptúra ​​so 7% nízkomolekulárne kyselinou hyalurónovou, glycoinem a bioaktívnymi enzýmy pre intenzívne efekt vypnutie pleti už počas 20 minút.