Luxusné séra so zľavou

Elizabeth Arden Ple ové sérum v ceramidových kapsuliach Advanced (Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum) (Varianta 60 ks)

Elizabeth Arden Ple ové sérum v ceramidových kapsuliach Advanced (Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum)

42,50 €

Pleťové sérum v ceramidových kapsuliach Advanced od značky Elizabeth Arden je určené pre všetky typy zrelej pleti so sklonom k vráskam. Kapsule dokonale vyhladí vrásky, vyživí pleť a zregenerujú ju. Tiež účinne posilňujú pleť a hĺbkovo ju hydratujú. Výsledkom je vitálna pleť, omladená a hebká.

Partner: Vivantis
-16%
Estée Lauder Intenzívne spevňujúce sérum pre omladenie pleti Perfectionist Pro (Rapid Firm + Lift Treatment) (Objem 30 ml)
1x

Estée Lauder Intenzívne spevňujúce sérum pre omladenie pleti Perfectionist Pro (Rapid Firm + Lift Treatment)

90,60 €
76,10 € 2,54 €/MP_VOLUME_ML

Intenzívne spevňujúce sérum pre omladenie pleti Perfectionist Pre od značk Estée Lauder je luxusný kozmetický prípravok, ktorý viditeľne vyhladzuje vrásky a vypína pleť. Tento vysokorýchlostný vzorec poskytuje viditeľné zlepšenie pleti pre celkový prirodzený, vyhladený a mladistvý vzhľad.

Partner: Vivantis
-42%
Juvena Elixír krásy (Miracle Boost Essence) 125 ml
1x

Juvena Elixír krásy (Miracle Boost Essence) 125 ml

92,30 €
52,80 €

Boost Essence je dokonalým elixírom krásy, ktorý prináša pleti mladistvý vzhľad a predstavuje nový rozmer v hýčkanie pleti. Kombinácia SkinNova SC Technology a HighTech peptidov AGP prináša synergický efekt a maximum hydratácie z hĺbky pleti. Vhodné pre všetky typy pleti.

Partner: Vivantis