MASTERPIECE by Simon Masterpiece Beauty Drink 30 x 6 g
58 €
+ doprava zadarmo

Akcia

MASTERPIECE je osobným projektom slovenskej topmodelky Simony Krainovej. „Vznikol na základe môjho sna a dlhodobej vízie,“ hovorí samotná Simona, ktorá ho osobne testovala as tímom špecialistov dva roky vyvíjala.


Vichy nočný krém Liftactiv Nuit Supreme 50 ml
26,60 €
25,20 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Spevňujúci krém proti vráskam s technológiou Derm Source prináša dlhotrvajúci liftingový efekt. Klinicky overená účinnosť proti 6 druhom vrások.


Vichy Pleť ové sérum Idéalia Serum 30 ml
31,50 €
+ doprava zadarmo

Idéalia Life Serum účinne pôsobí na všetky aspekty pleti negatívne ovplyvnené životným štýlom. Je určené pre všetky ženy bez ohľadu na ich vek, typ alebo odtieň pleti. Prvý sérum pre pleť skúšanú životom, nevídaná premena kvality pleti už po 8 dňoch!.


Biotherm Hydratačný gélový krém Skin Oxygen (Cooling Gel) 50 ml
37,80 €

34 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hydratačný gélový krém Skin Oxygen od značky Biotherm je určený pre všetky typy pleti. Vďaka svojmu ľahkému gélovému zloženiu sa ľahko rozotiera a ihneď vstrebáva. Dodáva pleti potrebnú dávku hydratácie, navracia vlahu stresované pleti a posilňuje ochrannú bariéru pleti.


Biotherm Čistiaci gél Skin Oxygen (Depolluting Cleanser) 150 ml
19,90 €
+ doprava zadarmo

Čistiaci gél Skin Oxygen od značky Biotherm je čistiaci prípravok, ktorý je určený pre všetky typy pleti. Dokonale zbaví pleť nečistôt a zvyškov líčidiel vrátane make-upu. Je vhodný pre každodenné použitie, reguluje tvorbu kožného mazu, hydratuje pleť a bráni jej vysušovaniu.


Biotherm Jemné odličovacie mlieko Lait De Gommage ( Gentle Exfoliating Milk)
22,80 €
+ doprava zadarmo

Jemné odličovacie mlieko Lait De Gommage od značky Biotherm jemne odličuje všetky typy pleti. Zbaví pleť všetkých nečistôt, vrátane zvyškov make-upu a ostatných líčidiel. Dodá pleti svieži vzhľad a hebkosť, navyše má príjemnú citrusovú vôňu, ktorú si jednoducho zamilujete.


Biotherm Liftingový krém Blue Therapy (Red Algae Uplift) 50 ml
50,20 €
46,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Liftingový krém Blue Therapy Red Algae Uplift je určený pre zrelú pleť, vrátane citlivej, ktoré pomáha bojovať s príznakmi starnutia. Má liftingový účinok – vyhladzuje vrásky a pleť spevňuje. Intenzívne hydratuje a viditeľne omladzuje.


Biotherm Obnovujúci čistiaci olej Biosource (Total Renew Oil) 200 ml
19,40 €
+ doprava zadarmo

Obnovujúci čistiaci olej Biosource dokonale odstráni aj vodeodolný make-up a všetky nečistoty usadené na pleti počas dňa, bez toho aby ju vysušil. Hodvábna olejová textúra, ktorá sa premení dotykom s vodou v penu, kombinuje upokojujúci účinok oleja s čistiace silou peny.


Biotherm Suchý olej pre rozjasnenie pleti Skin Best (Liquid Glow) 30 ml
31,90 €
+ doprava zadarmo

Suchý olej pre rozjasnenie pleti Skin Best od značky Biotherm predstavuje účinnú starostlivosť pre všetky typy pleti. Rozjasňuje unavenú pleť, dodáva jej potrebnú hydratáciu a starostlivosť a navracia jej stratenú vitalitu. Suchý olej sa ihneď vstrebáva a nezanecháva na pleti mastný film.