Loreal Paris Omladzujúci krém Revitalift Laser X3 50 ml-24%
12,50 €

9,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pleťový krém Revitalift Laser X3 síce nie je laserové ošetrenie, ale svojimi účinkami vo vyhladenie vrások sa k nemu dokáže priblížiť. Krém efektívne vyhladzuje vrásky, navracia pleti pružnosť a zjednocuje jej tón.


Bione Cosmetics Pleť ové sérum s kyselinou hyalurónovou Hyaluron Life 40 ml
5,60 €
+ doprava zadarmo

Pleť ové sérum s kyselinou hyalurónovou Hyaluron Life je luxusná pleťové sérum, ktoré je odporúčané pre zmiešanú až mastnú pleť k hydratáciu, výžive a ochrane na celý deň, so zníženým obsahom tukových zložiek, so zvýšeným obsahom nízkomolekulárne a vysokomolekulárne kyseliny hyalurónovej pre hĺbkové


CeraVe Hydratačný krém pre suchú až veľmi suchú pokožku (Moisturising Cream)
9 €
+ doprava zadarmo

Hydratačný krém CeraVe je určený pre suchú až veľmi suchú pokožku, ktoré poskytuje okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu až po dobu 24 hod. Je určený na tvár i telo a obnovuje kožnú bariéru. Naviac je hypoalergénny a bez parfumácie. Aktívne látky:

kyselina hyaluronová,
esenciálne ceramidy. .


Collamedic Kolagénové kapsule s kyselinou hyaluronovou 120 kapsulí
33,80 €
+ doprava zadarmo

Bioaktívny morský kolagén Collamedic = 100% čistota z Nórska s najvyšším obsahom kolagénu na trhu! Najsilnejší dávka bioaktívneho morského kolagénu je tu. Sérum je unikátnou kombináciou morského kolagénu, kyseliny hyaluronovej a ďalších prémiových aktívnych látok.


Collamedic Kolagénové sérum 50 ml
33,80 €
+ doprava zadarmo

Bioaktívny morský kolagén Collamedic = 100% čistota z Nórska s najvyšším obsahom kolagénu na trhu!Najsilnejšia dávka bioaktívneho morského kolagénu je tu. Sérum je unikátnou kombináciou morského kolagénu, kyseliny hyaluronovej a ďalších prémiových aktívnych látok.