MÚ BRNO Predložka Krtko s pútkom
41,99 € 33,80 €

Roztomilá mikroplyšová predložka Krtko s rozmermi 115 × 85 cm. Je vhodná na podlahu alebo na zavesenie na stenu do každej izbičky. Poťah sa dá z molitanovej výplne dať dolu pre ľahšiu údržbu.

Bino Hudobný set - Krtko

Bino Hudobný set - Krtko

Hodnotenie: 3,7
25,40 € 18,20 €

Súprava niekoľkých hudobných nástrojov v jednom pre vašich malých hudobníkov. Deti sa môžu zoznámiť spolu s kamarátom Krtkom s nástrojmi ako je tamburína, rumbaguľa alebo flauta.

MÚ BRNO Krtko stredný 35cm, Nový Design
21,99 € 20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilá plyšová postavička Krtka v novom dizajne. Krtko meria 35 cm a je vhodný pre deti už od narodenia. Kvalitné prevedenie českého výrobcu MÚ Brno.

Bino Hra s kladivkom - Krtko
11,07 € 10,50 €

Hra s kladivkom Krtko je skvelá hračka pre deti a malých domácich majstrov. Pomocou kladivka môžu deti zatĺkať dieliky na korkovú dosku a vytvárať tak rôzne obrázky na motívy Krtka a jeho kamarátov.

DINO Kocky kubus Krtkov rok drevo 12ks
10,76 € 8,70 €

Kocky Krtkov rok z dreveného materiálu. Balenie obsahuje 12ks kociek a obrázky podľa ktorých môžu deti kocky skladať. Všetko je balené v kartónovej škatuľke.

DINO Kocky Veselý krtko 6ks
7,37 € 6,20 €

Sada 6 drevených obrázkových kociek s motívom Krtka. Drevené obrázkové kocky s rozprávkovými motívmi deťom zaistia skvelú zábavu na veľa hodín, pomáhajú rozvíjať predstavivosť, kreativitu i koordináciu pohybov.

KOVAP auto pokladňa krtko

KOVAP auto pokladňa krtko

Hodnotenie: 4,8
15,30 €

Detská plechová hračka 2 v 1. Deti sa môžu s autíčkom v retro dizajne hrať a tiež sa pomocou pokladničky v korbe autíčka učia šetriť svoje korunky. Auto je vyrobené z plechu povrchovo upraveného s nánosom práškovej nezávadnej farby.

MÚ BRNO Sada riadu 4 diely Krtko, Jahody
15,50 €

Darčekové balenie Sada riadu Krtko, 4 diely, Jahody z melamínu bez ftalátov obsahuje tanier, misku, lyžičku a hrnček s jedným uchom. Vhodné do umývačky riadu.

Bino Čo kam patrí - Krtko

Bino Čo kam patrí - Krtko

Hodnotenie: 4,8
9,80 €

Čo kam patrí je obrázková skladačka s poznávaním sveta pomocou drevených veselých obrázkov. Výborná didaktická hra pre malé deti s motívmi obľúbenej rozprávkovej postavičky Krtka a jeho kamarátov.

Bino Kocky vo vedre - Krtko

Bino Kocky vo vedre - Krtko

Hodnotenie: 4,7
11,99 € 10,90 €

Farebné kocky vo vedierku s uškom. Postavte si čo najvyšší komín, hrad, vežu, ohrádku pre zvieratká alebo ďalšie zaujímavé stavby z krásne farebných tvarov! So skladaním vám bude pohámat Krtko a jeho kamaráti.

Bino Krtko ťahadlo

Bino Krtko ťahadlo

Hodnotenie: 5
12,93 € 10,90 €

Krtko ťahadlo je už mnohými generáciami preverená a obľúbená hračka. Táto je navyše v tvare Krtka. Ťahacia hračka povzbudzuje deti v prvom krôčikom. Vhodné pre deti od 1 roka.

Bino Zatĺkačka - Krtko

Bino Zatĺkačka - Krtko

Hodnotenie: 4,7
10,90 €

Drevená zatĺkačka s dizajnom obľúbenej postavičky Krtka, učí deti jemnej motorike a presnosti pri zatĺkaní kolíkov paličkou. S touto hračkou sa deti zaručene zabavia.

DETOA Krtko a mašinka drevo 12cm
11,70 € 8,30 €

Ťahacia drevená detská hračka Krtko a mašinka urobí radosť hlavne malým deťom, ktoré sprevádza pri ich prvých krôčikoch. Veľmi kvalitná česká drevená hračka z populárneho detského seriálu.

DETOA Krtko, nerozlej to! Balančná hra
18,40 € 13,40 €

Balančná hračka Krtko nerozlej to, je vhodná pre malých hráčov od 4 rokov. Vždy začína najmladší hráč. Hodí kockou, vyberie valček farby, ktorá mu padla, a vloží valček ľubovoľne na vršok dreveného dielika. Hra pokračuje, kým sa valčeky nerozsypú alebo sa dielik s Krtkom neprevráti.

DETOA Magnetické dieliky Krtko mini
11,30 € 8,30 €

Magnetické dieliky Krtko a kamaráti. Na kovovú tabuľku si deti môžu skladať množstvo obrázkov s motívom Krtka a jeho kamarátky Myšky. Výrobok podporuje zručnosť a fantáziu detí.

DETOA Strkadlo Krtko a vrtuľník
22,70 € 14,50 €

Drevené strkadlo s rozprávkovým Krtkom si určite každé dieťa zamiluje. Hračka je vhodná pre deti od 1 roka. Vrtuľa sa pri pohybe roztočí a deti tak budú mať o zábavu postarané.

DETOA Strkadlo Krtko drevo 55cm
21,50 € 16 €

Drevené strkadlo s rozprávkovým krtkom si určite každé dieťa zamiluje. Hračka je vhodná pre deti od 1 roka. Krtko sa pri pohybe kolíše a cinká rolničkami.

DETOA Vláčik Krtko

DETOA Vláčik Krtko

Hodnotenie: 4,8
13,70 € 10,20 €

Detský drevený vláčik s tromi známymi pasažiermi Krtkom, myškou a žabkou. Jednotlivé časti vláčika sa dajú rozobrať a podľa fantázie detí opäť zložiť späť. I Krtko a jeho kamaráti sa dajú presúvať.

Rappa Pokladnička drevená Krtko
6,20 €

Krásna drevená pokladnička s motívom legendárneho Krtka je pekný darček pre vašu ratolesť. Deti sa môžu hravým spôsobom naučiť šetriť si peniažky. Pokladnička má v spodnej časti gumovú zátku. Tak šetri s Krtkom!

Bino Chodítko - Krtko

Bino Chodítko - Krtko

Hodnotenie: 4,4
75,06 € 60,10 €

Chodítko s Krtkom pre uľahčenie nácviku chôdze s mnohými aplikáciami na podporu psychomotorického vývoja dieťaťa – xylofón, jednoduchý labyrint s korálkami na drôtiku, súprava funkčných ozubených koliesok a ďalšie.

Bino Vlak s domčekmi - Krtko
21,90 € 18,20 €

Drevený vláčik s kockami a postavičkou Krtka a jeho kamarátky žabky, vo veselých farbách pre malých stavebníkov. Mnoho možností na využitie – ako stavebnica, skladačka, klasická mašinka s vagónikmi s nákladom i bez.

DINO Kocky kubus Krtko a vtáčik drevo 12ks
10,76 € 7,60 €

Kocky Krtko a vtáčik z dreveného materiálu. Balenie obsahuje 12ks kociek a obrázky podľa ktorých môžu deti kocky skladať. Všetko je balené v kartónovej škatuľke.

DINO Kocky kubus Krtko a dopravné prostriedky drevo 20ks
14,90 € 11,30 €

Kocky Krtko a dopravné prostriedky z dreveného materiálu. Balenie obsahuje 20ks kociek a obrázky podľa ktorých môžu deti kocky skladať. Všetko je balené v kartónovej škatuľke.

MÚ BRNO Krtko 50cm, Nový design
36 €

Roztomilá plyšová postavička Krtka v novom dizajne. Krtko meria 50 cm a je vhodný pre deti už od narodenia. Kvalitné prevedenie českého výrobcu MÚ Brno.

MÚ BRNO Krtko 20 cm s batôžkom
13,90 €

Plyšový krtko z obľúbeného Večerníčka pre deti s červeným batôžkom na chrbte na drobnosti. Batôžtek je odnímateľný. Krtko je vysoký 20 cm.

MÚ BRNO Krtko malý 20cm

MÚ BRNO Krtko malý 20cm

Hodnotenie: 4,9
13,10 €

Plyšová postavička Krtko zo série Krtkovi kamaráti. Plyšový spoločník má na výšku 20 cm.

MÚ BRNO Myška, 30 cm

MÚ BRNO Myška, 30 cm

Hodnotenie: 4,7
13,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová postavička Myšky zo série Krtkovi kamaráti. Plyšový spoločník by nemal chýbať v žiadnej detskej izbičke.

Bino Preliezačka Krtko

Bino Preliezačka Krtko

Hodnotenie: 4,6
21,10 € 18,20 €

Preliezačka Krtko je vhodný doplnok do detskej izbičky alebo na záhradu v letných dňoch. Deti si v preliezačke užijú veľa zábavy. Môžu si tam tiež nanosiť hračky alebo sa hrať na schovávačku.

Bino Vláčkodráha s Krtkom
25,40 € 20,40 €

Vláčkodráha s motívom Krtka a jeho kamarátov. Vláčkodráhu možné postaviť do uzavretého kruhu. Balenie obsahuje podložku z fólie imitujúcu trávu, koľaje, mašinku, vagóniky, postavičky a ďalšie.

JOHN Hopsadlo Krtko 500mm

JOHN Hopsadlo Krtko 500mm

Hodnotenie: 4,8
10,20 €

Hopsadlo s motívom Krtka a jeho kamarátov pre vaše aktívne deti. Hopsadlo má praktické držadlá pre väčšiu bezpečnosť. Maximálne zaťaženie hopsadla je 50 kg.

MÚ BRNO Krtko stredný, 35 cm
25,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Populárny plyšový krtko v strednej veľkosti z obľúbeného detského Večerníčka.

Rappa Dáždnik Krtko

Rappa Dáždnik Krtko

Hodnotenie: 4,6
7,50 € 5,89 €

Veselý dáždnik s obrázkami legendárneho Krtka a automatickým otváraním. Prší, prší len sa leje – prečo sa naše dieťa smeje? Pretože môže s úsmevom čeliť kvapkám dažďa s farebným dáždnikom s obľúbeným motívom.

Teddies BABY Vodolepky Krtko a zajačik
8,40 € 7,99 €

Vodolepky Krtko a zajačik je skvelá hračka pre deti, ktoré sa netešia na každodenné kúpanie. Obľúbenú postavičku Krtka, dopĺňa žaba, sova, myška a rodinka zajacov.

Bino Krtko veľká sada s kanvičkou
11,07 € 10,50 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálna záhradná sada náčinia s kanvičkou s motívom obľúbeného Krtka.

MÚ BRNO Batôžtek Krtko v nohavičkách
25,25 € 23,30 €

Plyšový batoh v tvare Krtka v nohavičkách. Batoh má jedno veľké vrecko na zips a madlo na jednoduché prenášanie. Takýto frajerský batoh urobí radosť každému malému fanúšikovi tohto roztomilého kamaráta.

MÚ BRNO Krtko 20 cm maňuška
14,50 €

Maňuška v podobe dobrého Krtka, ktorý rád všetkým pomáha. Známa večerníčkova postava, ktorá si našla cestu do sŕdc nemálo divákov. Využite maňušku a zažite každodenné rozprávku s Krtkom a jeho priateľmi.

Teddies Krtkov rozprávkový tablet CZ
21,07 € 17,24 €

Zábavný dotykový tablet, s ktorým sa deti naučia farby, vypočujú si rozprávku: Ako Krtko k nohaviciam prišiel a zoznámia sa s Krtkovými kamarátmi. Aktívnym zapojením do hry si deti rozvíjajú základné zručnosti.

Bino Stan - Krtko

Bino Stan - Krtko

Hodnotenie: 4,5
27,30 € 16,40 €

Poďte sa s nami schovať! Farebný stan s obrázkom Krtka nabáda ku stanovaniu a to nielen cez prázdniny. Pre všetkych malých dobrodruhov a cestovateľov – stan s veselým obrázkom Krtka je obľúbeným miestom každého dieťaťa.

Wiky Domček/stan detský Krtko
32,53 € 21,80 €

Detský domček s motívom obľúbeného hrdinu Krtka a jeho kamarátov. Domček môžu mať deti postavený v letných mesiacoch nielen na záhrade, ale môže zdobiť i detskú izbu. Do domčeka sa vojdú až dve deti. Je vyrobený z vinylového materiálu s plastovou konštrukciou.

MÚ BRNO Krtko maňuška, 27 cm
17,99 € 14,90 €

Plyšová maňuška na ruku zo série krtkovi kamaráti. S týmto maňáskom môžu deti zažiť veľa zábavy pri hraní divadla. Krtko je vysoký 27 cm.

MÚ BRNO Krtko s dáždnikom, hrací strojček
18,99 € 11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilá plyšová postavička obľúbeného Krtka s dáždnikom. Krtko po zatiahnutí za šnúrku lieta pri zvuku melódie z filmu. Veľmi kvalitné prevedenie značky MÚ Brno. Vhodné pre deti od narodenia.

Bino Batoh na kolieskach, Krtko
33,29 € 20,70 €

Batoh detský s motívom Krtka poteší všetkych malých predškolákov. Batoh má jednu veľkú kapsu a jednu menšiu zatvárateľnú na zips. Na stranách batohu je sieťovaná kapsička napríklad na fľašu.

ADC Blackfire Maškrtný Leon
31,20 € 11,23 €

Chameleon Leon je veľmi maškrtný a neustále sa okolo seba rozhliada, kde by si mohol zamaškrtiť na chrobáčikoch. Vašou úlohou je zachrániť čo najviac chrobáčikov, keď Leon žmurkne a zavrie oči.

Bonaparte Grabolo - Krtko

Bonaparte Grabolo - Krtko

Hodnotenie: 4,8
9,76 € 9,35 €

Krtko a jeho kamaráti prinášajú detskú verziu obľúbenej postrehovej hry Grabolo. Kocky určia kombináciu farby a obrázka a potom je nutné rýchlo reagovať a získať tak predpísaný počet kariet.

DINO Moje první hra

DINO Moje první hra

Hodnotenie: 4,7
16,50 € 13,86 €

Společenská hra pro nejmenší hráče. Krteček by si chtěl hrát, ale kamarádi se mu rozutekli po louce. Pomozte mu ztracené kamarády najít! Při hře zažijete hodně zábavy a ledacos se naučíte.

DINO Poď sa hrať Krtko detská spoločenská hra
8 € 6,90 €

Akcia

Detská obľúbená hra s Krtkom a kamarátmi. Pri hre ich sprevádzajú veselé ilustrácie od pána Milera. Pravidlá hry sú rovnaké ako u Človeče, nehnevaj sa. Hracia kocka však namiesto bodov obsahuje obrázky, ktoré sú tiež na políčkach herného plánu.

Teddies Kufrík Krtko II žltý
15,30 €

Detský kufrík žltej farby s motívom Krtka. Kufrík môže váš malý školák použiť na výtvarné pomôcky ale aj na svoje hračky. Kufrík je vyrobený z recyklovateľného materiálu.

Teddies BABY Vodolepky Krtko a nohavičky
8,40 € 7,99 €

Vodolepky Krtko a nohavičky je skvelá hračka pre deti, ktoré sa netešia na každodenné kúpanie. Obľúbenú postavičku Krtka dopĺňa žaba, bocian, myška, rak a ďalšie zvieratká.