BINO Hudobný set - Krtko

BINO Hudobný set - Krtko

Hodnotenie: 3,5
25,40 €

18,80 €

Súprava niekoľkých hudobných nástrojov v jednom pre vašich malých hudobníkov. Deti sa môžu zoznámiť spolu s kamarátom Krtkom s nástrojmi ako je tamburína, rumbaguľa alebo flauta.


BINO Kresielko krtko

BINO Kresielko krtko

Hodnotenie: 5
42,93 €
39,40 €

Detské kresielko s roztomilým motívom Krtka je krásny doplnok do každej izbičky. Kreslo je ľahké, vyrobené z veľmi mäkkej hmoty, ktorá ale dobre drží tvar. Bavlnený poťah je možné vyprať.


Teddies Krtkov náučný mobil telefón s krytom Krtko
11,70 €

Pomôžte dieťaťu naučiť sa farby a čísla. Venujte mu Krtkov mobil, s ktorým sa môže dieťa hrať a pritom si cvičiť trebárs sčítanie a odčítanie. Pre mladšie deti telefón prehráva známe pesničky a rozvíja zrak a sluch.


MÚ BRNO Krtko 50cm, Nový design
32,70 €

Roztomilá plyšová postavička Krtka v novom dizajne. Krtko meria 50 cm a je vhodný pre deti už od narodenia. Kvalitné prevedenie českého výrobcu MÚ Brno.


Thun Detský set Krtko 3 ks
18,40 €

Jedálenská súprava pre deti s motívom detských hrdinov seriálu Krtko a jeho priatelia. Balenie obsahuje tanierik, misku a hrnček. To, že je to český výrobok, len potvrdzuje jeho kvalitu! Inšpirácia ako praktický darček, z ktorého bude deťom naozaj chutiť.


MÚ BRNO Krtko stredný 35cm, Nový Design
21,99 €
21,70 €

Roztomilá plyšová postavička Krtka v novom dizajne. Krtko meria 35 cm a je vhodný pre deti už od narodenia. Kvalitné prevedenie českého výrobcu MÚ Brno.


MÚ BRNO Krtko Maxi v nohavičkách 120 cm
193 €

150 €

Posledný kus za túto cenu!

Jedinečný plyšový Krtko s navliekacími nohavičkami s vreckami. Krtko je vysoký 110 cm. S týmto krtkom môžu deti pri hraní zažiť veľa zábavy. Výrobcom je česká firma MÚ Brno.


MÚ BRNO Krtko 20 cm s batôžkom
13,99 €
13,10 €

Plyšový krtko z obľúbeného Večerníčka pre deti s červeným batôžkom na chrbte na drobnosti. Batôžtek je odnímateľný. Krtko je vysoký 20 cm.


MÚ BRNO Krtko malý 20cm
12 €
11,50 €

Plyšová postavička Krtko zo série Krtkovi kamaráti. Plyšový spoločník má na výšku 20 cm.


MÚ BRNO Krtko 70cm so šiltovkou červenou
60,37 €

47 €
+ doprava zadarmo

Plyšový Krtko s odnímateľnou nezbednou červenou šiltovkou o veľkosti 70 cm bude skvelý darček pre každého fanúšika tejto českej kreslenej postavičky. Je vhodný pre deti bez obmedzenia veku.


MÚ BRNO Myška, 30 cm

MÚ BRNO Myška, 30 cm

Hodnotenie: 5
12,70 €

Plyšová postavička Myšky zo série Krtkovi kamaráti. Plyšový spoločník by nemal chýbať v žiadnej detskej izbičke.


BINO Preliezačka Krtko

BINO Preliezačka Krtko

Hodnotenie: 5
21,10 €

16,50 €

Preliezačka Krtko je vhodný doplnok do detskej izbičky alebo na záhradu v letných dňoch. Deti si v preliezačke užijú veľa zábavy. Môžu si tam tiež nanosiť hračky alebo sa hrať na schovávačku.


DINO Poď sa hrať Krtko detská spoločenská hra
8 €

6,65 €

Detská obľúbená hra s Krtkom a kamarátmi. Pri hre ich sprevádzajú veselé ilustrácie od pána Milera. Pravidlá hry sú rovnaké ako u Človeče, nehnevaj sa. Hracia kocka však namiesto bodov obsahuje obrázky, ktoré sú tiež na políčkach herného plánu.


JOHN Hopsadlo Krtko 500mm
8,48 €

6,60 €

Hopsadlo s motívom Krtka a jeho kamarátov pre vaše aktívne deti. Hopsadlo má praktické držadlá pre väčšiu bezpečnosť. Maximálne zaťaženie hopsadla je 50 kg.


MÚ BRNO Krtko stredný, 35 cm
23,99 €

20 €

Populárny plyšový krtko v strednej veľkosti z obľúbeného detského Večerníčka.


Rappa Dáždnik Krtko

Rappa Dáždnik Krtko

Hodnotenie: 5
7,50 €

5,89 €

Veselý dáždnik s obrázkami legendárneho Krtka a automatickým otváraním. Prší, prší len sa leje – prečo sa naše dieťa smeje? Pretože môže s úsmevom čeliť kvapkám dažďa s farebným dáždnikom s obľúbeným motívom.


Teddies BABY Vodolepky Krtko a zajačik
8,40 €
7,99 €

Vodolepky Krtko a zajačik je skvelá hračka pre deti, ktoré sa netešia na každodenné kúpanie. Obľúbenú postavičku Krtka, dopĺňa žaba, sova, myška a rodinka zajacov.


BINO Hra s kladivkom - Krtko
11,07 €

7,50 €

Hra s kladivkom Krtko je skvelá hračka pre deti a malých domácich majstrov. Pomocou kladivka môžu deti zatĺkať dieliky na korkovú dosku a vytvárať tak rôzne obrázky na motívy Krtka a jeho kamarátov.


BINO Krtko veľká sada s kanvičkou
11,07 €

8,50 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálna záhradná sada náčinia s kanvičkou s motívom obľúbeného Krtka.


BINO Čo kam patrí - Krtko

BINO Čo kam patrí - Krtko

Hodnotenie: 4,5
9,40 €

7,70 €

Čo kam patrí je obrázková skladačka s poznávaním sveta pomocou drevených veselých obrázkov. Výborná didaktická hra pre malé deti s motívmi obľúbenej rozprávkovej postavičky Krtka a jeho kamarátov.


DINO Leto s Krtkom puzzle, 2x 48 dielikov
7,30 €

Podlahové puzzle pre všetky malé deti s obľúbeným motívom Krtka. Kreslená postavička je u detí známa a radi spolu s ňou prežívajú jejo dobrodružstvo. Balenie obsahuje 2× 48 dielikov.


MÚ BRNO Batôžtek Krtko v nohavičkách
25,25 €

19,60 €

Plyšový batoh v tvare Krtka v nohavičkách. Batoh má jedno veľké vrecko na zips a madlo na jednoduché prenášanie. Takýto frajerský batoh urobí radosť každému malému fanúšikovi tohto roztomilého kamaráta.


BINO Krtko kovová konvička
7 €

4,90 €

Akonáhle na záhradke začnú pučať nové rastlinky, treba ich náležite zaliať. K tomu malému pomocníkovi pomôže originálna kovová kanvička s motívom obľúbeného Krtka.


MÚ BRNO Predložka Krtko s pútkom
43,40 €
+ doprava zadarmo

Roztomilá mikroplyšová predložka Krtko s rozmermi 115 × 85 cm. Je vhodná na podlahu alebo na zavesenie na stenu do každej izbičky. Poťah sa dá z molitanovej výplne dať dolu pre ľahšiu údržbu.


BINO Krtko veľká sada s vedierkom
11,07 €

8,30 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálna záhradná sada náčinia s vedierkom s motívom obľúbeného Krtka.


BINO Kocky vo vedre - Krtko

BINO Kocky vo vedre - Krtko

Hodnotenie: 4,5
11,99 €

10,40 €

Farebné kocky vo vedierku s uškom. Postavte si čo najvyšší komín, hrad, vežu, ohrádku pre zvieratká alebo ďalšie zaujímavé stavby z krásne farebných tvarov! So skladaním vám bude pohámat Krtko a jeho kamaráti.


MÚ BRNO Krtko 20 cm maňuška
13,99 €
13,80 €

Maňuška v podobe dobrého Krtka, ktorý rád všetkým pomáha. Známa večerníčkova postava, ktorá si našla cestu do sŕdc nemálo divákov. Využite maňušku a zažite každodenné rozprávku s Krtkom a jeho priateľmi.


Teddies Krtkov rozprávkový tablet CZ
21,07 €
19,40 €

Zábavný dotykový tablet, s ktorým sa deti naučia farby, vypočujú si rozprávku: Ako Krtko k nohaviciam prišiel a zoznámia sa s Krtkovými kamarátmi. Aktívnym zapojením do hry si deti rozvíjajú základné zručnosti.


BINO Krtko veľké hrable 70cm
4,78 €
4,70 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálne záhradné náčinie hrable s motívom obľúbeného Krtka. Kovová násada s drevenou rukoväťou.


BINO Stan - Krtko

BINO Stan - Krtko

Hodnotenie: 4,5
27,30 €

17,30 €

Poďte sa s nami schovať! Farebný stan s obrázkom Krtka nabáda ku stanovaniu a to nielen cez prázdniny. Pre všetkych malých dobrodruhov a cestovateľov – stan s veselým obrázkom Krtka je obľúbeným miestom každého dieťaťa.


DINO Kocky kubus Krtko a dopravné prostriedky drevo 20ks
14,90 €

10,50 €

Kocky Krtko a dopravné prostriedky z dreveného materiálu. Balenie obsahuje 20ks kociek a obrázky podľa ktorých môžu deti kocky skladať. Všetko je balené v kartónovej škatuľke.


Wiky Domček/stan detský Krtko
32,53 €

23,10 €

Detský domček s motívom obľúbeného hrdinu Krtka a jeho kamarátov. Domček môžu mať deti postavený v letných mesiacoch nielen na záhrade, ale môže zdobiť i detskú izbu. Do domčeka sa vojdú až dve deti. Je vyrobený z vinylového materiálu s plastovou konštrukciou.


BINO Krteček rýľ 70cm
4,78 €
4,70 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálne záhradné náčinie lopata s motívom obľúbeného Krtka. Kovová násada s drevenou rukoväťou.


DETOA Magnetické dieliky Krtko na cestách
11,50 €

Magnetické dieliky Krtko na cestách. Na kovovú tabuľku si deti môžu skladať množstvo obrázkov s motívom Krtka a jeho kamarátky Myšky. Výrobok podporuje zručnosť a fantáziu detí.


BINO Krtko záhradný set 3ks
5,52 €
5,20 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálna záhradná sada náčinia s motívom obľúbeného Krtka. Plastové násady s drevenou rukoväťou.


BINO Krtko motyka 70cm

BINO Krtko motyka 70cm

Hodnotenie: 4
4,78 €

3,20 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálne záhradné náčinie motyka s motívom obľúbeného Krtka. Kovová násada s drevenou rukoväťou.


BINO Krtko krabica na hračky
14,78 €
13,40 €

Box na hračky a sedadlo v jednom s obľúbeným motívom Krtka. Detský box je vyrobený z umývateľného materiálu a vnútro je tvorené zo silného kartónu. Deti tu môžu uložiť svoje hračky a využívať ho aj ako sedadlo.


BINO Vláčkodráha s Krtkom
25,40 €

19,20 €

Vláčkodráha s motívom Krtka a jeho kamarátov. Vláčkodráhu možné postaviť do uzavretého kruhu. Balenie obsahuje podložku z fólie imitujúcu trávu, koľaje, mašinku, vagóniky, postavičky a ďalšie.


MÚ BRNO Zajac 39 cm

MÚ BRNO Zajac 39 cm

Hodnotenie: 5
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová postavička Zajaca zo série Krtkovi kamaráti, ktorá by nemala chýbať v žiadnej detskej izbičke.


MÚ BRNO Krtko a mesiac, hrací strojček
18,11 €

15,40 €

Plyšový Krtko a mesiac s mechanickým hracím strojčekom. Zatiahnite za šnúrku a nechajte letieť Krtka na mesiačiku ku hviezdam pri príjemnej melódii. Autor hudby prof. Vadim Petrov.


MÚ BRNO Batôžtek Krtko so šiltovkou
26 €

22,30 €

Veselý detský batôžtek v prevedení obľúbeného kamaráta Krtka. Vyrobený z mäkkého materiálu, ktorý si deti zamilujú. Batôžtek možné prať v práčke, takže pre vás ani menšia nehoda nebude problém. Zapínanie na zips je samozrejmosťou. Ideálny na výlety či na víkend k babičke.


MÚ BRNO Krtko maňuška, 27 cm
17,99 €

15 €

Plyšová maňuška na ruku zo série krtkovi kamaráti. S týmto maňáskom môžu deti zažiť veľa zábavy pri hraní divadla. Krtko je vysoký 27 cm.


ADC Blackfire Maškrtný Leon-51%
31,20 €

15,19 €

Akcia

Chameleon Leon je veľmi maškrtný a neustále sa okolo seba rozhliada, kde by si mohol zamaškrtiť na chrobáčikoch. Vašou úlohou je zachrániť čo najviac chrobáčikov, keď Leon žmurkne a zavrie oči.


MÚ BRNO Krtko s dáždnikom, hrací strojček
19,90 €

Roztomilá plyšová postavička obľúbeného Krtka s dáždnikom. Krtko po zatiahnutí za šnúrku lieta pri zvuku melódie z filmu. Veľmi kvalitné prevedenie značky MÚ Brno. Vhodné pre deti od narodenia.


Bonaparte Grabolo - Krtko
9,76 €

Krtko a jeho kamaráti prinášajú detskú verziu obľúbenej postrehovej hry Grabolo. Kocky určia kombináciu farby a obrázka a potom je nutné rýchlo reagovať a získať tak predpísaný počet kariet.