MÚ BRNO Krtko sedačka, hovoriaca
59 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská sedačka v podobe obľúbeného Krtka sa bude krásne vynímať v každej detskej izbe. Je nízko od zeme, takže ju ocenia aj najmenšie deti. Krtko navyše deťom povie hlášky, ktoré poznajú z rozprávok.

MÚ BRNO Predložka Krtko s pútkom
41,99 € 33,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilá mikroplyšová predložka Krtko s rozmermi 115 × 85 cm. Je vhodná na podlahu alebo na zavesenie na stenu do každej izbičky. Poťah sa dá z molitanovej výplne dať dolu pre ľahšiu údržbu.

DINO Poď sa hrať Krtko detská spoločenská hra
8 € 6,70 €

Detská obľúbená hra s Krtkom a kamarátmi. Pri hre ich sprevádzajú veselé ilustrácie od pána Milera. Pravidlá hry sú rovnaké ako u Človeče, nehnevaj sa. Hracia kocka však namiesto bodov obsahuje obrázky, ktoré sú tiež na políčkach herného plánu.

Bino Hudobný set - Krtko

Bino Hudobný set - Krtko

Hodnotenie: 3,8
25,40 € 16,70 €

Súprava niekoľkých hudobných nástrojov v jednom pre vašich malých hudobníkov. Deti sa môžu zoznámiť spolu s kamarátom Krtkom s nástrojmi ako je tamburína, rumbaguľa alebo flauta.

Bino Hra s kladivkom - Krtko
11,07 € 10,90 €

Hra s kladivkom Krtko je skvelá hračka pre deti a malých domácich majstrov. Pomocou kladivka môžu deti zatĺkať dieliky na korkovú dosku a vytvárať tak rôzne obrázky na motívy Krtka a jeho kamarátov.

DINO Kocky kubus Krtkov rok drevo 12ks
12 €

Kocky Krtkov rok z dreveného materiálu. Balenie obsahuje 12ks kociek a obrázky podľa ktorých môžu deti kocky skladať. Všetko je balené v kartónovej škatuľke.

MÚ BRNO Sada riadu 4 diely Krtko, Jahody
15,50 €

Darčekové balenie Sada riadu Krtko, 4 diely, Jahody z melamínu bez ftalátov obsahuje tanier, misku, lyžičku a hrnček s jedným uchom. Vhodné do umývačky riadu.

Bino Čo kam patrí - Krtko

Bino Čo kam patrí - Krtko

Hodnotenie: 4,8
10,50 €

Čo kam patrí je obrázková skladačka s poznávaním sveta pomocou drevených veselých obrázkov. Výborná didaktická hra pre malé deti s motívmi obľúbenej rozprávkovej postavičky Krtka a jeho kamarátov.

Bino Krtko ťahadlo

Bino Krtko ťahadlo

Hodnotenie: 5
12,93 € 7,20 €

Krtko ťahadlo je už mnohými generáciami preverená a obľúbená hračka. Táto je navyše v tvare Krtka. Ťahacia hračka povzbudzuje deti v prvom krôčikom. Vhodné pre deti od 1 roka.

Bonaparte Grabolo - Krtko

Bonaparte Grabolo - Krtko

Hodnotenie: 4,8
9,76 € 8,60 €

Krtko a jeho kamaráti prinášajú detskú verziu obľúbenej postrehovej hry Grabolo. Kocky určia kombináciu farby a obrázka a potom je nutné rýchlo reagovať a získať tak predpísaný počet kariet.

DETOA Krtko a mašinka drevo 12cm
12,30 €

Ťahacia drevená detská hračka Krtko a mašinka urobí radosť hlavne malým deťom, ktoré sprevádza pri ich prvých krôčikoch. Veľmi kvalitná česká drevená hračka z populárneho detského seriálu.

DETOA Krtko a žmurkajúce auto
16,20 €

Krtko a žmurkajúce auto je skvelá drevená hračka, ktorá podporuje rozvoj jemnej motoriky a myslenia. Auto sa skladá z oddeliteľných častí, takže ho môžu deti pomocou náradia rozobrať a zase zložiť.

DETOA Krtko, nerozlej to! Balančná hra
13,80 €

Balančná hračka Krtko nerozlej to, je vhodná pre malých hráčov od 4 rokov. Vždy začína najmladší hráč. Hodí kockou, vyberie valček farby, ktorá mu padla, a vloží valček ľubovoľne na vršok dreveného dielika. Hra pokračuje, kým sa valčeky nerozsypú alebo sa dielik s Krtkom neprevráti.

DETOA Magnetické dieliky Krtko mini
10,10 €

Magnetické dieliky Krtko a kamaráti. Na kovovú tabuľku si deti môžu skladať množstvo obrázkov s motívom Krtka a jeho kamarátky Myšky. Výrobok podporuje zručnosť a fantáziu detí.

DETOA Pexeso Krtko 40 drevených kameňov
17,90 € 12,70 €

Drevené pexeso s obrázkami obľúbeného Krtka a jeho kamarátov. Pexeso je kartová hra pre najmenej dvoch hráčov zameraná na pamäť a sústredenie. Veľmi kvalitné prevedenie.

DETOA Strkadlo Krtko drevo 55cm
17,16 € 15,60 €

Drevené strkadlo s rozprávkovým krtkom si určite každé dieťa zamiluje. Hračka je vhodná pre deti od 1 roka. Krtko sa pri pohybe kolíše a cinká rolničkami.

DETOA Vláčik Krtko

DETOA Vláčik Krtko

Hodnotenie: 4,8
10,90 € 9,10 €

Detský drevený vláčik s tromi známymi pasažiermi Krtkom, myškou a žabkou. Jednotlivé časti vláčika sa dajú rozobrať a podľa fantázie detí opäť zložiť späť. I Krtko a jeho kamaráti sa dajú presúvať.

DINO Moje první hra

DINO Moje první hra

Hodnotenie: 4,7
16,50 € 13,70 €

Společenská hra pro nejmenší hráče. Krteček by si chtěl hrát, ale kamarádi se mu rozutekli po louce. Pomozte mu ztracené kamarády najít! Při hře zažijete hodně zábavy a ledacos se naučíte.

MÚ BRNO Sada riadu 3 diely Krtko+hrkálka, modrá
19,80 €

Posledný kus za túto cenu!

MÚ Brno Sada riadu 3 diely Krtko + hrkálka, modrá obsahuje tanierik, misku, hrnček a roztomilú Krtkovu hrkálku. Obľúbený detský motív, materiál: 100% melamín bez obsahu ftalátov. Vhodné do umývačky riadu. Pre deti od 6 mesiacov. V modrej farbe pre chlapčekov.

ADC Blackfire Maškrtný Leon
31,20 € 10,20 €

Chameleon Leon je veľmi maškrtný a neustále sa okolo seba rozhliada, kde by si mohol zamaškrtiť na chrobáčikoch. Vašou úlohou je zachrániť čo najviac chrobáčikov, keď Leon žmurkne a zavrie oči.

Bino Hracia skrinka - Krtko

Bino Hracia skrinka - Krtko

Hodnotenie: 4,9
18,50 €

Hracia skrinka Krtko so zajacom. Postavička sa roztancuje podľa melódie, ktorá začne hrať po natiahnutí skrinky kľúčikom. Hračku, ktorú rodičia poznajú zo svojho detstva s obľúbeným motívom.

Bino Vlak s domčekmi - Krtko
21,90 € 17,40 €

Drevený vláčik s kockami a postavičkou Krtka a jeho kamarátky žabky, vo veselých farbách pre malých stavebníkov. Mnoho možností na využitie – ako stavebnica, skladačka, klasická mašinka s vagónikmi s nákladom i bez.

DINO Kocky kubus Krtko a vtáčik drevo 12ks
10,76 € 9,10 €

Kocky Krtko a vtáčik z dreveného materiálu. Balenie obsahuje 12ks kociek a obrázky podľa ktorých môžu deti kocky skladať. Všetko je balené v kartónovej škatuľke.

DINO Kocky kubus Krtko a dopravné prostriedky drevo 20ks
14,90 € 12,70 €

Kocky Krtko a dopravné prostriedky z dreveného materiálu. Balenie obsahuje 20ks kociek a obrázky podľa ktorých môžu deti kocky skladať. Všetko je balené v kartónovej škatuľke.

Bino Kresielko krtko

Bino Kresielko krtko

Hodnotenie: 4,8
39,40 €

Detské kresielko s roztomilým motívom Krtka je krásny doplnok do každej izbičky. Kreslo je ľahké, vyrobené z veľmi mäkkej hmoty, ktorá ale dobre drží tvar. Bavlnený poťah je možné vyprať.

Thun Detský set Krtko 3 ks

Thun Detský set Krtko 3 ks

Hodnotenie: 4,8
19,30 € 6,43 €/ks

Jedálenská súprava pre deti s motívom detských hrdinov seriálu Krtko a jeho priatelia. Balenie obsahuje tanierik, misku a hrnček. To, že je to český výrobok, len potvrdzuje jeho kvalitu! Inšpirácia ako praktický darček, z ktorého bude deťom naozaj chutiť.

MÚ BRNO Krtko 20 cm s batôžkom
17 €

Plyšový krtko z obľúbeného Večerníčka pre deti s červeným batôžkom na chrbte na drobnosti. Batôžtek je odnímateľný. Krtko je vysoký 20 cm.

MÚ BRNO Krtko stredný, 35 cm
23,99 € 19,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Populárny plyšový krtko v strednej veľkosti z obľúbeného detského Večerníčka.

Teddies BABY Vodolepky Krtko a zajačik
8,40 € 7,99 €

Vodolepky Krtko a zajačik je skvelá hračka pre deti, ktoré sa netešia na každodenné kúpanie. Obľúbenú postavičku Krtka, dopĺňa žaba, sova, myška a rodinka zajacov.

DINO Leto s Krtkom puzzle, 2x 48 dielikov
8,30 €

Podlahové puzzle pre všetky malé deti s obľúbeným motívom Krtka. Kreslená postavička je u detí známa a radi spolu s ňou prežívajú jejo dobrodružstvo. Balenie obsahuje 2× 48 dielikov.

Bino Krtko kovová konvička
7 € 6,50 €

Akonáhle na záhradke začnú pučať nové rastlinky, treba ich náležite zaliať. K tomu malému pomocníkovi pomôže originálna kovová kanvička s motívom obľúbeného Krtka.

MÚ BRNO Krtko 20 cm maňuška
14,10 €

Maňuška v podobe dobrého Krtka, ktorý rád všetkým pomáha. Známa večerníčkova postava, ktorá si našla cestu do sŕdc nemálo divákov. Využite maňušku a zažite každodenné rozprávku s Krtkom a jeho priateľmi.

Wiky Domček/stan detský Krtko
32,53 € 23,60 €

Detský domček s motívom obľúbeného hrdinu Krtka a jeho kamarátov. Domček môžu mať deti postavený v letných mesiacoch nielen na záhrade, ale môže zdobiť i detskú izbu. Do domčeka sa vojdú až dve deti. Je vyrobený z vinylového materiálu s plastovou konštrukciou.

Bino Krtko záhradný set 3ks
8,30 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálna záhradná sada náčinia s motívom obľúbeného Krtka. Plastové násady s drevenou rukoväťou.

Bino Krtko motyka 70cm

Bino Krtko motyka 70cm

Hodnotenie: 4,3
6,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálne záhradné náčinie motyka s motívom obľúbeného Krtka. Kovová násada s drevenou rukoväťou.

MÚ BRNO Zajac 39 cm

MÚ BRNO Zajac 39 cm

Hodnotenie: 5
14,99 € 14,50 €

Plyšová postavička Zajaca zo série Krtkovi kamaráti, ktorá by nemala chýbať v žiadnej detskej izbičke.

MÚ BRNO Krtko s dáždnikom, hrací strojček
18,99 € 11,70 €

Roztomilá plyšová postavička obľúbeného Krtka s dáždnikom. Krtko po zatiahnutí za šnúrku lieta pri zvuku melódie z filmu. Veľmi kvalitné prevedenie značky MÚ Brno. Vhodné pre deti od narodenia.

Wiky Vodné maľovanie vodou s Krtkom
9,22 € 7,20 €

Vodné kreslenie vodou s Krtkom je skvelá podložka na maľovanie, ktorá poteší vašich malých maliarov. Na podložku špeciálnym perom môžu deti nakresliť obrázok, ktorý sám po cca 5-tich minútach zmizne a môžu začať nanovo.

Bino Batoh na kolieskach, Krtko
33,29 € 19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Batoh detský s motívom Krtka poteší všetkych malých predškolákov. Batoh má jednu veľkú kapsu a jednu menšiu zatvárateľnú na zips. Na stranách batohu je sieťovaná kapsička napríklad na fľašu.

Wiky Elektronická hracia podložka Krtko a zvieratká
13,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektronická hracia podložka piánko s motívom Krtko a zvieratká. Po rozložení má rozmery 42 × 61 cm. Je vhodná pre deti už od 3 rokov. Deti určite zaujmú známe zvuky a veselé farby na podložke.

MÚ BRNO Krtko 20 cm nahrievacia maňuška
14,99 € 13,90 €

Nahrievacia maňuška v podobe dobrého Krtka, ktorý rád pomáha. Krtka možno použiť ako nahrievací obklad, alebo ako maňušku na ruku. Užívajte si každodenné rozprávku z lesa s Krtkom a jeho priateľmi.

Teddies Kufrík Krtko II žltý
15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský kufrík žltej farby s motívom Krtka. Kufrík môže váš malý školák použiť na výtvarné pomôcky ale aj na svoje hračky. Kufrík je vyrobený z recyklovateľného materiálu.

Bino Dáždnik - Krtko

Bino Dáždnik - Krtko

Hodnotenie: 4,8
13,12 € 9,80 €

Žlto-modrý dáždnik s obrázkami Krtka a sladkých jahôdok nabáda k prechádzke medzi kvapkami. Prší, prší len sa leje – prečo sa naše dieťa smeje? Pretože môže s úsmevom čeliť kvapkám dažďa s farebným dáždnikom.

Bino Mini pohovka krtko

Bino Mini pohovka krtko

Hodnotenie: 4,5
63 €

Detská mini pohovka s roztomilým motívom Krtka je krásny doplnok do každej izbičky. Pohovka je ľahká, vyrobená z mäkkej hmoty. Možno ju ľahko rozložiť, keď príde do izbičky návšteva.

DETOA Magnetické divadlo Krtko
14,35 € 13,30 €

Divadlo pre deti i dospelých. Magnetické divadlo z prostredia rozprávky O Krtkovi. Zahrajte si rozprávku s krtkom a jeho kamarátmi. Figúrky sa posúvajú po javisku akoby samy.

DINO Kocky kubus Krtko a priatelia
7,79 € 7,60 €

Detské drevené kocky 12 kusov majú po stranách kusy krásnych obrázkov Zdeňka Milera a jeho svetoznámeho hrdinu, Krtka. Šesť rôznych obrázkov zvedavého hrdinu a jeho priateľov iste zabaví deti od veku 3 rokov.

KOVAP auto pokladňa krtko

KOVAP auto pokladňa krtko

Hodnotenie: 4,8
14,50 €

Detská plechová hračka 2 v 1. Deti sa môžu s autíčkom v retro dizajne hrať a tiež sa pomocou pokladničky v korbe autíčka učia šetriť svoje korunky. Auto je vyrobené z plechu povrchovo upraveného s nánosom práškovej nezávadnej farby.

MÚ BRNO Batôžtek sťahovací Krtko, čitatelia
10,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Ľahké látkové vrecúško s motívom obľúbeného Krtka. Vrecko šnúrkami stiahnete a môžete ho nosiť na chrbte ako batôžtek. Je vyrobené z jemného plyšu. Skvelý darček pre deti, ktoré Krtka majú rady.