DOLU Veľký záhradný domček City-33%
92,70 €

62,04 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Veľký záhradný domček City je pripravený pre vaše deti! Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Má veľké stabilné steny a je pripravený na každé detské radovánky.


Vicfun Speed Badminton Set 100
33,46 €

Speed badmintonový set Vicfun 100 ponúka vynikajúcu zábavu pre aktívnych hráčov, ktorí sa nechcú pri hre ničím obmedzovať. Set obsahuje dve hliníkové rakety a 3 odolné lopty.


Smoby 310262 šmykľavka Toboggan KS-26%
84,29 €

62,04 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Plastová šmykľavka s dĺžkou sklzu 150 cm. Ku šmykľavke je možné pripojiť hadicu s vodou a vlhčiť tak sklznú plochu pre jednoduchšie a rýchlejšiu kĺzanie. Šmýkačku možno ľahko zložiť.


Dohany 5075 Zahradný Domček-32%
109 €

73,68 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Veselý plastový domček záhradný je ideálny doplnok na vašu záhradu. Záhradný domček je jednoducho zostaviteľný z plastových stien a je veľmi odolný proti všetkým poveternostným vplyvom.


Woody Hojdací  kruh čierny (priemer 85cm)-25%
82,96 €

61,65 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Nové prevedenie netradičnej hojdačky v podobe závesného kruhu, dno je vypletené lanom. Kruh má v priemere 85cm. Môžu sa na ňom hojdať až dve deti naraz. Táto hojdačka je určená na vonkajšie použitie. Dieťa by malo používať hojdačku len v sede alebo v ľahu.


Little Tikes Pieskovisko korytnačka-23%
52,50 €

39,92 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Plastové pieskovisko v tvare korytnačky značky Little Tikes. Pieskovisko je ukryté pod pancierom korytnačky. Pancier chráni pieskovisko pred nečistotami a domácimi miláčikmi. Vyrobené z odolného materiálu.


Mochtoys Šmýkačka 75 CM v kartóne-24%
46 €

34,90 €

Akcia

Krásna žltá šmykľavka je ideálny ako prvý kĺzačka pre najmenšie deti od 2 rokov. Dĺžka sklzné plochy je 75 cm. Kvalitné prevedenie značky Mochtoys.


PEG PEREGO Elektrické vozítko John Deere Ground Force
339,90 €

Akcia

Jednomiestny dvojrýchlostný traktor so spiatočkou, s prívesom. Vybavený batériou, nabíjačkou a FM rádiom. Vhodný na prevádzku na spevnené aj trávnaté povrchy, ovláda sa zošliapnutím pedála plynu, uvoľnením pedálu sa brzdí.


Yupee Plechový fúrik veľký zelený
17,81 €

Akcia

Detský plechový fúrik by nemal chýbať žiadnemu záhradníčkovi. Je vhodný na pieskovisko i záhradu. Deti môžu teraz pomáhať rodičom so záhradnými prácami s vlastným náradím.


Mochtoys Šmykľavka 110 cm

Mochtoys Šmykľavka 110 cm

Hodnotenie: 4,5
67,80 €

58,16 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kvalitná plastová šmykľavka so schodíkmi je ideálna na každú záhradu. Je určená pre deti od 2 rokov. Dĺžka sklznej plochy je 150 cm. Kvalitné plastové prevedenie značky Mochtoys.


Woody Drevený záhradný domček s farebným lemovaním 10110-16%
160 €

133,04 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Záhradný drevený domček v prírodných farbách s farebným lemovaním okolo okien a dverí. Domček je dodávaný bez podlahy. Doplnok každej záhrady, kde sa deti skvele pohrajú. Domček je vyrobený zo smrekového dreva, strecha je z PVC fólie.


Smoby Šmýkačka XS zelená 90 cm-18%
39,99 €

32,55 €

Akcia

Plastová šmykľavka s dĺžkou sklzu 90cm. Ku šmykľavke je možné pripojiť hadicu s vodou a vlhčiť tak sklznú plochu pre jednoduchšie a rýchlejšiu kĺzanie. Šmýkačku možno ľahko zložiť.


Marian Plast Domček Happy House-27%
139,99 €

100,83 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Najobľúbenejší a najpredávanejší detský domček na záhradu s fuknčnými dverami a oknami. Happy House zaručí veľkú a dlhodobú zábavu pre Vaše deti. Má jeden vchod, poštovú schránku, dve otvorené okná a dve okná s okenicami.


Rolly Toys Šliapací traktor Rolly Junior s vlečkou červený-21%
119,99 €

93,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Šliapací traktor Rolly Junior s vlečkou v červenej farbe. Traktor má veľké plastové kolesá a dopínatelný reťazový pohon. Je vybavený vyklápacou kapotou. Veľmi kvalitné plastové prevedenie značky Rolly Toys.


Coleman Set stolík Mini Camp + dve stoličky Standard Quad
88,85 €
83,90 €
+ doprava zadarmo

Výhodný set značky Coleman obsahuje hliníkový Campingový stôl Coleman Mini Camp a dve kempingové stoličky Coleman Standard Quad. Užite si luxus a pohodlie v každom tábore, do ktorého v lete dorazíte!


Smoby Trojkola Be Move Confort modro-zelená
70,83 €

60,99 €
+ doprava zadarmo

Detská trojkolka v modernej farebnej kombinácii modro-zelenej farby je veľmi bezpečná a stabilná. Disponuje teleskopickou vodiacou tyčou, ktorá sa dá jednoducho odmontovať. Má tašku na uskladnenie potrebností a zadnú vyklápaciu korbu.


Little Tikes Pieskovisko peň-24%
58,78 €

44,58 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Toto veselé pieskovisko v tvare pňa je ideálnou záhradnou hračkou. Po stranách sú vylisované sedátka pre pohodlné hranie. Vo chvíľach, kedy pieskovisko nepoužívate, môžete ho zakryť odnímateľným vekom.


Paradiso Dino šmykľavka-32%

Paradiso Dino šmykľavka

Hodnotenie: 4,5
42,20 €

28,67 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Detská plastová šmykľavka pre malých neposedníkov s podobou dinosaura. Šmykľavka môže deťom slúžiť aj ako preliezačka, takže majú o zábavu na záhrade v letných dňoch postarané.


Smoby Domček so šmykľavkou
413,38 €

307,60 €
+ doprava zadarmo

Poschodový záhradný domček so šmykľavkou a rebríkom v bielo-červeno-zelenom farebnom prevedení má stabilné steny, otváracie vrátka a posúvacie okenice. Je ošetrený ochranou proti UV žiareniu, čo zaručuje farebnú stálosť.


BIG Pieskovisko mušľa

BIG Pieskovisko mušľa

Hodnotenie: 4,5
22 €

19,30 €

Jedno z najobľúbenejších plastových pieskovísk v tvare mušle od značky Big. Pieskovisko sa skladá z dvoch dielov. Možno ho nechať rozdelené a každú polovicu využiť inak alebo je možné druhú polovicu používať ako kryt pieskoviska.


Marian Plast Domeček HAPPY House - zábavný
111 €

100,83 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Detský plastový domček s výškou 115 cm poteší nielen vaše najmenšie svojimi úžitkovými vlastnosťami, ale aj veľmi priaznivou cenou. Má bočné dve okná s okenicami a jedno zadné otvorené voľné. Vstupné dvere a zadný východ na dvorček.


DINO Tatra Auto 148, oranžová-28%
33,30 €

23,90 €

Akcia

Legendárna plastová Tatra 148 známa medzi deťmi i rodičmi. Táto klasická hračka na piesok má širokú korbu, na ktorej sa deti môžu voziť.


Dohany Vodná šmýkačka plast modrá-25%
39,90 €

29,84 €

Akcia

Detská farebná plastová šmykľavka. Kĺzačka s vlhčením má stabilnú konštrukciu. V hornej časti sklznej plochy sú umiestnené trysky, ktoré po napojení záhradnej hadice vlhkčia sklznú plochu.


Woody Pieskovisko drevené - štvorcové, natur
47,99 €

34,60 €

Pieskovisko drevené v tvare štvorca je vyrobené v prírodných farbách. Krásne pieskovisko je dodávné s ochrannou sieťou proti škodcom a poveternostným vplyvom. Pieskovisko je možné nafarbiť podľa vlastných predstáv a ozdobiť si tak detský kútik na záhrade.


Smoby Domček Friends House s kuchyňou-17%
388,55 €

321,98 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Najväčší plastový domček Smoby! Domček Friends House má funkčný zvonček, otváracie dvere a okná s okenicami. Novinkou je letná kuchynka s príslušenstvom. Možno pripojiť lavicu ako na vonkajšie, tak i vnútorné posedenie.


Woody Hojdací kruh (priemer 85 cm)-20%
77,74 €

61,65 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Netradičná hojdačka v podobe zaveseného kruhu s vypletenými dnom lanom má priemerom 85cm. Na kruhu sa môžu hojdať aj dve deti. Táto hojdačka je určená pre vonkajšie použitie. Dieťa by malo používať hojdačku iba v sede alebo v ľahu.


DOLU Veľký záhradný domček s plotom-31%
135 €

93,07 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Veľký záhradný domček doplnený o predzáhradku s plotom je pripravený pre vaše deti! Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Vysoká kvalita použitého materiálu a jednoduchá montáž vás nadchne!


Rolly Toys Šliapací traktor Rolly Junior s Farm vlečkou - žltý
137 €

101,50 €
+ doprava zadarmo

Krásny detský šliapací traktor Roll Junior, ktorého súčasťou je aj Farm vlečka. Vhodné pre deti už od 3 rokov. Traktor je vybavený posunovacím sedadlom a dopínaním reťaze. Veľmi kvalitné a detailné prevedenie značky Rolly Toys.


Smoby Pieskovisko zelené-16%

Smoby Pieskovisko zelené

Hodnotenie: 4,5
41,90 €

34,88 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pieskovisko v tvare srdca je zložené z dvoch dielov s možnosťou uzavretia. Vhodné na použitie aj ako bazénik – má výpustný systém. Po pripojení hadice s vodou sa deti môžu hrať s malým vodotryskom.


Woody Hojdací kruh, priemer 100 cm
85,99 €

73,68 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Netradičná hojdačka v podobe zaveseného kruhu s vypletenými dnom lanom má priemerom 100 cm. Na kruhu sa môžu hojdať aj dve deti. Táto hojdačka je určená pre vonkajšie použitie. Dieťa by malo používať hojdačku iba v sede alebo v ľahu.


Woody Pieskovisko drevené- farebné
49,99 €

44,19 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Drevené pieskovisko v štyroch obľúbených farbách je dodávané spolu s ochrannou sieťou proti nezvaným návštevníkom. Kúpte ho vašim deťom, pre ktoré sa určite stane ich najobľúbenejším miestom na záhrade.


Albi Drevené kolíky Mölkky-30%
39,99 €

27,90 €

Akcia

Veľká hra Mölkky je kultová vikingská hra pod šírym nebom. Je vhodná pre všetky vekové kategórie a je možno ju hrať v ľubovoľnom počte hráčov – čím viac, tým lepšie. Hráči hádžu dreveným kolíkom Mölkky na ostatné očíslované kolíky. Body sa v priebehu hry zapisujú a sčítajú.


Marian Plast Detská šmýkačka skladacia 118 cm
29,57 €
27,90 €

Akcia

Detská plastová Šmýkačka Junior v červeno-modrom prevedení. Skvele sa hodí do izbičky ale aj na záhradu na kĺzanie do piesku i do menšieho bazénika. Sklzná dĺžka je 120 cm. Šmýkačka má sklopné schodíky.


Marian Plast Plastový domeček Dream House Fairy Benetton
99,99 €

73 €
+ doprava zadarmo

Detský plastový domček farebný. Domček má dve otvorené okná a jedno zadné s okenicami. Vďaka jeho výške 95 cm je vhodný aj do menších detských izbičiek alebo na menšiu záhradu či dvor.


Marian Plast Šmykľavka KAKADU
39,99 €
36,82 €

Akcia

Plastová šmýkačka Kakadu pre najmenšie deti má sklznú plochu dlhú 120 cm. Deti si obľúbia veselý tvar a sfarbenie šmýkačky, ktorá pripomína papagája. Kvalitné prevedenie značky Marian Plast. Vhodné pre deti od 2 rokov.


Marian Plast Šmykľavka s vežou a preliezačkou-15%
119,99 €

100,83 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Najobľúbenejšie kĺzačka s vežou a preliezačkou a šplhacou stenou, vhodná na záhradu alebo do izby. Je určená pre deti od troch rokov. Veľmi kvalitné prevedenie značky Marian Plast.


DINO Auto 148, 73cm modrá
33,30 €

24,20 €

Legendárna plastová Tatra 148 v unikátnej modrej farbe známa medzi deťmi i rodičmi. Táto klasická hračka na piesok má širokú korbu, na ktorej sa deti môžu voziť. Nové spracovanie s inováciami, avšak rovnako kvalitná ako vtedy. Táto neutrálna farebná verzia osloví nielen malé dievčatká, ale aj chlapcov.


DINO Tatra Auto 148 73 cm ružová
33,30 €

23,10 €

Legendárna plastová Tatra 148 v unikátnej ružovej farbe známa medzi deťmi i rodičmi. Táto klasická hračka na piesok má širokú korbu, na ktorej sa deti môžu voziť. Nové spracovanie s inováciami, avšak rovnako kvalitná ako vtedy. Tomuto farebnému variantu neodolá žiadna malé dievčatko.


Woody Hojdačka pre najmenších
15 €
13,54 €

Akcia

Drevená hojdačka pre najmenšie je vhodná pre deti od 1 roka. Hojdačka tak ako ju poznáme zo svojho detstva je doplnená o farebné korále. Hojdačka je spoločne so závesnými lanami dlhá 145 cm.


Woody Záhradný domček s okenicami - Stefano
222,01 €

190,07 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Záhradný domček s okenicami ponúka vašim deťom hrací priestor, ktorý si môžu vybaviť podľa svojej vlastnej fantázie. Je vyrobený z prírodného, neošetreného dreva, takže ho môžete dokončiť podľa predstáv svojich detí.


ECOIFFIER Záhradný vozík s náradím, kvetináčmi a kanvičkou
14,04 €

11,50 €

Záhradný vozík na kolieskach plastový je ideálna pomôcka pre malých záhradníkov. Môžu teraz pomáhať rodičom s úpravou záhonov na záhrade. Obsahuje všetko potrebné, napríklad kvetináče, kanvičku, záhradné náradie.


Teddies Odrážadlo Funny Wheels New Sport 2v1
39,17 €

31,70 €

Unikátne! Chytré! Plastové odrážadlo 2v1. Deti začnú jazdiť na trojkolesovom a potom hravo prejdú na dvojkolesové. Behom pár minút zmeníte trojkolesové odrážadlo na dvojkolesové. Dve výškové nastavenia vpredu aj vzadu zaručia, že odrážadlo porastie s dieťaťom. Nové gumové kolieska!


Woody Hádzanie krúžkov
9,65 €

7,70 €

Hádzanie krúžkov je skvelá hra na záhradu pre celú rodinu. Je to zábavný spôsob, ako trénovať obratnosť a navyše tráviť spoločný letný čas na záhrade alebo na dovolenke.


Woody Houpačka s ohrádkou, barevná-26%
15,17 €

11,21 €

Akcia

Houpačka s ohrádkou v přírodní úpravě dřeva je opatřena barevnými prvky, čímž zaujme děti. Je tak vhodná do interiéru a exteriéru. Děti se na ní budou chtít houpat celý den!


Woody Kroket záhradný v sieťovanej taške
13,90 €
12,70 €

dreveným kvalitným kroketom si užijete zábavnú hru na záhrade a vďaka taške aj na cestách. Cieľom hry je dostať loptičku cez všetky bránky. Všetko je zabalené v praktickej sieťovanej taške Vhodné pre deti od 5 rokov.