Ochranná rúška na ústa 5 ks
13,90 € 2,78 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Jednorazové rúška na tvár. Chirurgická rúška pre zakrytie úst a nosa.

rúška Folunsi 3 PLY, 20 ks
19,10 € 0,96 €/ks

Výpredaj

Ústne rúško s trojvrstvovou konštrukciou môže zabrániť vdychovaniu peľu, prachu, vírusov a baktérií do 0,5 mikrónov. Vnútorná vrstva je hypoalergénna, šetrná k pokožke. Pohodlne sa nosia.

rúška Folunsi 3 PLY, 50 ks-87%
47,40 € 6,10 € 0,12 €/ks

Výpredaj

Ústne rúško s trojvrstvovou konštrukciou môže zabrániť vdychovaniu peľu, prachu, vírusov a baktérií do 0,5 mikrónov. Vnútorná vrstva je hypoalergénna, šetrná k pokožke. Pohodlne sa nosia.

Ariel Sensitive Tekutý Prací Prostriedok 3.905 l, 71 Praní-33%
19 € 12,70 €

Výpredaj

Ariel Sensitive Tekutý Prací Prostriedok 3,905 l, 71 Praní má natoľko jemné a delikátne zloženie, že je vhodným prostriedkom na pranie bielizne pre osoby s vysoko citlivou pokožkou. Jeho zásluhou navyše zostane oblečenie, ktoré sa dotýka citlivej pokožky, patrične hebké.

Gillette Venus strojček + 5 náhradných hlavíc-37%
14,90 € 9,30 €

Akcia

Iba jediným ťahom strojčeka Venus zanecháte vašu pokožku hladko oholenú a hodvábne jemnú. Tri brity obklopujú mäkké ochranné vankúšiky, ktoré zaistiaq dokonale hladké oholenie.

SANYTOL 3 x 1 l dezinfekčný univerzálny čistič na podlahy-38%
9,99 € 6,10 € 2,03 €/ks

Akcia

Sanytol čistič na podlahy vďaka svojmu trojitému účinku dezinfikuje všetky materiály a plochy a ničí mikróby. Odstraňuje okrem iného herpes, vírus H7N1, salmonelu, listériu, stapphylococcus aureus, candida albicane, escherichia coli, Aspergillus Niger, pseudomonas aeuruginosa, henterococcus Hirai a lactobacillus brevis.

Somat čistič umývačky 5 ks-32%
7,30 € 4,90 € 0,98 €/ks

Akcia

Čistič umývačky pôsobí proti vodnému kameňu na umývacích ramenách, na filtri, vodnom čerpadle a v rúrach. Funguje v priebehu klasického umývania riadu hlboko vo vnútri umývačky proti mastnote. Somat čistič umývačky 5 ks je ideálny pre pravidelnú údržbu 1 × za mesiac.

Ariel Color gél 4,4 l, 80 praní-32%
19,90 € 13,50 €

Výpredaj

Prací gél Ariel Color je ideálnym prostriedkom na vaše farebné prádlo. Stará a zachováva stálosť farieb a pritom je schopný odstrániť aj zaschnuté škvrny. Toto veľké balenie vystačí na 80 praní.

Ceresit Stop vlhkosti AERO 360 ° kúpeľňa 450 g-40%
13,54 € 8,10 €

Akcia

Minimalizujte nežiaduce účinky nadmernej vlhkosti s Ceresit Stop vlhkosti AERO 360° vhodným do kúpeľne. Tento pohlcovač vlhkosti chráni nielen vaše osobné veci pred plesňami a poškodením, ale aj vaše zdravie.

Gillette Fusion Proglide Power Styler-34%
31,30 € 20,40 €

Akcia

Univerzálny holiaci strojček Gillette rovnomerne zastriháva, dôkladne holí a precízne upravuje línie a okraje. Holiaci strojček so zastrihávačom má všetko, čo potrebujete pre dosiahnutie akéhokoľvek štýlu porastu tváre: Zastrihávanie – vodeodolný zastrihávač má 3 vymeniteľné hrebene (2 mm, 4 mm, 6 mm) pre rovnakú dĺžku a prispôsobivosť tvarov; Holenie – holiace hlavice Gillette ProGlide pre mužov od značky, ktorej dôverujete, Vám poskytnú dokonalé a pohodlné oholenie; Zarovnávanie – precízna zarovnávajúca čepieľka vytvára dokonale tvarované línie a záverečné úpravy. Batériový strojček so zastrihávačom poháňaný technológiou Braun je vodeodolný a bezpečný na použitie v sprche, čo Vám umožní zastrihávanie počas sprchovania. Vďaka univerzálnemu holiacemu strojčeku so zastrihávačom zvládnete každý strih s jedným precíznym nástrojom. Vďaka holiacej hlavici holiaceho strojčeka pre mužob Gillette Fusion5 dosiahnete neuveriteľné výsledky pri holení.

Gillette Venus Bikini Precision-42%
21,10 € 12,20 €

Akcia

So zastrihávačom pre oblasť línie bikín Gillette si chĺpky v týchto intímnych partiách upravíte pre pohľad z akéhokoľvek uhla. Jeho unikátna hlava obkrúži každý záhyb tela, takže sa používa bezpečne a jednoducho, dokonca aj v tých najintímnejších partiách.

Finish Quantum, 18 ks-36%

Finish Quantum, 18 ks

Hodnotenie: 4,3
7,74 € 4,90 € 0,27 €/ks

Akcia

Tablety Finish z radu Quantum sú najúčinnejším riešením pre čistý riad po každom cykle umývania aj pri nízkych teplotách. Súčasne sa starajú o umývačku, chránia sklo aj striebro a sú účinné proti vodnému kameňu.

Finish Quantum Ultimate - kapsule do umývačky riadu 32 ks-60%
14,60 € 5,70 € 0,18 €/ks

Akcia

Tablety do umývačky Quantum Max od značky Finish chránia riad a poháre a prinášajú oslnivú čistotu a lesk. Vďaka novému zloženiu a vylepšenej technológii Powerball vyberiete riad z umývačky čisté a lesklé. Kapsule chránia vašu umývačku pred koróziou. Výhodné balenie 32 kapsúl

Gillette Fusion5 ProGlide holiaci strojček pre mužov -32%
27,30 € 18,30 €

Akcia

Holiaci strojček Gillette Fusion5 ProGlide má 5 čepieľ s povrchovou úpravou, ktorá znižuje trenie, takže ľahko kĺže po pokožke. Technológia FlexBall kopíruje kontúry tváre a oholí tak prakticky každý fúz. Zarovnávací čepeľ sa dostane aj do ťažko prístupných miest. 

Gillette Fusion5 ProShield holiaci strojček pre mužov + 4 holiace hlavice -35%
28,40 € 18,30 €

Akcia

Holiaci strojček Gillette Fusion5 ProShield má 5 čepieľok s povrchovou úpravou znižujúce trenie, takže ľahko kĺže po pokožke. Zvlhčovanie pred i za čepieľkami chránia pokožku pred podráždením. Technológia FlexBall kopíruje kontúry tváre a oholí tak prakticky každý fúz. Zarovnávací brit sa zase dostane aj do ťažko prístupných miest. 

Ariel Allin1 PODs Kapsule Na Pranie +Revitablack, 20 Praní -35%
12,50 € 8,10 € 0,41 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Kapsule na pranie Ariel +Revitablack Allin1 PODs pre obnovenie žiarivosti čiernej a tmavých farieb oblečenia pomocou technológie oživenia vlákien. Viackomorový dizajn drží jednotlivé zložky kapsule oddelené až do okamihu, kedy sa namočia, a ich sila je účinná aj v studenej vode.

Ariel AquaPuder Touch Of Lenor Color Prací Prášok 38 Praní-38%
13,30 € 8,20 €

Výpredaj

Ariel AquaPuder Touch Of Lenor Color Prací prášok 38 Praní v sebe spája praciu silu Arielu a sviežosť Lenoru. Vďaka technológii AquaPuder sa pri kontakte s vodou rýchlo rozpúšťa a preniká hlboko do vlákien, čo zaisťuje maximálnu čistotu bielizne a žiarivosť jej farieb.

Ariel + Kompletná Ochrana Vlákien Tekutý Prací Prostriedok, 39 Praní -27%
13,60 € 9,80 €

Akcia

Tekutý prací prostriedok Ariel + Kompletná ochrana vlákien pre obnovenie žiarivosti farebného oblečenia a vynikajúcu čistotu, a to aj v studenej vode. Odstraňuje škvrny pri prvom praní a zabraňuje, aby sa vo vlákne fixovali. Fľaša pracieho prostriedku je 100% recyklovateľná.

Ceresit STOP Vlhkosti AERO 360 ° Lúčne kvety náhradné tablety 2x450 g-31%
11,20 € 7,70 € 3,85 €/ks

Akcia

Náhradné absorpčné tablety do odvlhčovača vzduchu Ceresit STOP Vlhkosti Aero 360 °. Nielen že pohlcujú nadmernú vlhkosť v domácnosti, ale tiež redukujú vnik plesní a neutralizujú nežiaduce pachy. Domácnosť prevonia vôňou lúčnych kvetov. Balenie obsahuje 2 tablety.

Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360° triopack - levanduľová záhrada, sviežosť vodopádov, lúčne kvety-39%
17,50 € 10,60 € 3,53 €/ks

Akcia

Náhradné absorpčné tablety Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360 ° pohlcujú nadmernú vlhkosť v miestnosti, redukujú pachy a vznik plesní a miestnosť prevonia príjemnou vôňou. V balení nájdete tri tablety s vôňami Lúčne kvety, Levanduľová záhrada a Sviežosť vodopádov. Odvlhčovať miestnosť vydrží až 3 mesiace v závislosti na veľkosti miestnosti a stupni vlhkosti.

Frosch EKO BIB Prípravok na umývanie riadu Citrón, 10 l-23%
29,26 € 22,40 €

Akcia

Prípravok na umývanie riadu s limetkovou vôňou účinný najmä proti mastnote a zapečeným nečistotám. Produkt značky Frosch vďaka svojmu zloženiu s rastlinnými povrchovo aktívnymi látkami efektívne vyčistí aj veľmi špinavý riad. Je predávaný v praktickom balení s uzatvárateľným piestom pre čapovanie podľa potreby.

Gillette Blue3 Pánsky jednorazový holiaci strojček 3 ks-17%
3,90 € 3,20 €

Akcia

Pánsky jednorazový holiaci strojček Gillette Blue3 ponúka hladšie oholenie a o 100% ľahšie oplachovanie (v porovnaní s Blue II). Obsahuje vylepšený lubrikačný pásik, aby bolo holenie úžasne pohodlné. Výkyvná holiaca hlavica sa prispôsobuje kontúram tváre. Balenie obsahuje 3 ks.

Glade Aromatherapy vonné tyčinky Pure Hapiness-31%
7,70 € 5,30 €

Akcia

Dekoratívne vonné tyčinky v fľaštičke s čistým dizajnom. Glade Aromatherapy vonné tyčinky Pure Hapiness uvoľňuje esenciálne oleje pomocou 8 ratanových stebiel a vytvára tak príjemnú atmosféru. Náplň vydrží až 45 dní.

Jar kapsule do umývačky Original Všetko v jednom Lemon 57 ks-29%
17,30 € 12,20 € 0,21 €/ks

Akcia

Jar Original odstraňuje mastnotu a najodolnejšie nečistoty už pri prvom umývaní, chráni sklo a striebro a zanecháva sviežu vôňu v umývačke. Kapsule Jar Original Lemon spája v jednej účinnej kapsuli tekutý aj práškový prostriedok na umývanie riadu.

Jar kapsule do umývačky Platinum Všetko v jednom Lemon 42 ks-29%
17,30 € 12,20 € 0,29 €/ks

Akcia

Jar Platinum odstraňuje mastnotu a najodolnejšie nečistoty už pri prvom umývaní, chráni sklo a striebro a zanecháva sviežu vôňu v umývačke. Kapsule Jar Platinum Lemon čistí mastnotu z filtra a pomáhajú predchádzať usadzovaniu nečistôt v odpade, filtra a umývacích ramenách.

Jar Platinum Kapsule Do Automatickej Umývačky Riadu Všetko V Jednom Lemon, 70 Ks-35%
25,20 € 16,30 € 0,23 €/ks

Akcia

Kapsule do umývačky Jar Platinum Všetko v jednom účinne zmývajú nečistoty už pri prvom umývaní a poradia si aj s tými najodolnejšími nečistotami, ako sú zaschnuté zvyšky jedla a mastnota. Súčasne pomáhajú čistiť mastný filter umývačky, aby riad žiaril čistotou aj pri ďalších umývacích cykloch a umývačka sviežo voňala. V jednej kapsule je spojený tekutý aj práškový prostriedok a obal je veľmi rýchlo rozpustný. Jednoduché použitie je len čerešnička na torte.

Jar Platinum Plus All-In-One Lemon 70 ks-40%
30,80 € 18,30 € 0,26 €/ks

Akcia

Kapsule do umývačky Jar Platinum Plus rozkladajú odolné zvyšky jedla, odstraňujú zašedlosť riadu a obnovujú jeho pôvodný lesk. Obal kapsule sa rozpustí aj pri nižších teplotách. Použite ich aj v krátkych umývacích cykloch. Jedna kapsula obsahuje prostriedok na oplachovanie, funkciu soli a ochranu striebra a skla.

Jar Platinum Plus Kapsle Quickwash 48ks-32%
23,10 € 15,50 € 0,32 €/ks

Akcia

Kapsule do umývačky Jar Platinum Plus rozkladajú odolné zvyšky jedla, odstraňujú zašedlosť riadu a obnovujú jeho pôvodný lesk. Obal kapsule sa rozpustí aj pri nižších teplotách. Použite ich aj v krátkych umývacích cykloch. Jedna kapsula obsahuje prostriedok na oplachovanie, funkciu soli a ochranu striebra a skla.

Jar Platinum Plus Kapsule do umývačky Quickwash, 100 Ks
20,40 € 0,20 €/ks

Akcia

Kapsule do umývačky vhodné pre odstránenie odolných zvyškov jedla z riadu. Obsahujú soľ a prostriedok na oplachovanie s ochrannou funkciou pre sklo a striebro. Jar Platinum Plus Kapsule do umývačky Quickwash, 100 Ks obnovujú pôvodný lesk riadu.

Jar Platinum Plus Všetko v jednom Lemon Kapsule do umývačky 34 ks-29%
17,30 € 12,20 € 0,36 €/ks

Akcia

Kapsule do umývačky Jar Platinum Plus rozkladajú odolné zvyšky jedla, odstraňujú zašedlosť riadu a obnovujú jeho pôvodný lesk. Obal kapsule sa rozpustí aj pri nižších teplotách. Použite ich aj v krátkych umývacích cykloch. Jedna kapsula obsahuje prostriedok na oplachovanie, funkciu soli a ochranu striebra a skla.

Somat Gold 72 Tablet-52%

Somat Gold 72 Tablet

Hodnotenie: 4,8
21,34 € 10,20 € 0,14 €/ks

Akcia

Umývanie zaschnutého riadu nebolo nikdy jednoduchšie. Nový Somat Gold odstraňuje aj najodolnejšie nečistoty pomocou technológie hĺbkového čistenia. Tablety odstraňujú aj odolné pripáleniny či škvrny od čaju a kávy.

Lysol Lysol dezinfekčný sprej - svieža vôňa 0,4 l-50%
6,40 € 3,20 €

Akcia

Dezinfekčný sprej je vhodný pre odstránenie 99,9 % baktérií, plesní a vírusov. Eliminuje pachy a zanecháva v priestore príjemnú vôňu. Možno použiť na väčšinu povrchov v domácnosti. Lysol dezinfekčný sprej – svieža vôňa 0,4 l likviduje choroboplodné zárodky.

Ariel Color & Style Prací prášok 63 Pracích dávok-37%
19,80 € 12,30 €

Výpredaj

Prací prášok Ariel Color & Style výborne odstraňuje škvrny už pri prvom praní. K bielizni je veľmi šetrný a nádherne ho prevonia sviežou vôňou. Odstráni aj škvrny, ktoré sú príčinou zápachu, ako napríklad od potu. Udržuje stále žiarivé farby. Funguje už pri 30 ° C.

Lenor Gold Orchid Color All-in-1 Kapsule na pranie 44 ks-41%
17,40 € 10,20 € 0,23 €/ks

Akcia

Pracie gélové kapsule Lenor Gold Orchid Color All-in-1 perú, osviežujú, zmäkčujú, chránia farby a starajú o vlákna. Upokojujúca vôňa orchidey s vábivým dotykom vzácnej vanilky. Balenie obsahuje 44 kapsúl.

Lenor Summer aviváž duo 1360 ml + 930 ml-29%
6,99 € 4,90 €

Akcia

Aviváž Lenor Summer Breeze s dlhotrvajúcou vôňou kvetov s tónmi bieleho pižma a santalového dreva. Bielizeň je hebká, prevoňaná a ľahko sa žehlí. Pomáha chrániť pred strácaním tvaru, blednutím farby a tvorbe žmolkov. Použitie aviváže Lenor znižuje krčivosť a statický náboj. Výhodné balenie

Petit Lulu Komfortné rúško s drôtikom 5 ks L-87%
18,80 € 2,40 € 0,48 €/ks

Výpredaj

Súprava 5 ks rúšok od značky Petit Lulu. Rúško veľkosti ** L je vhodná pre mužov. Použitý materiál je zmes bavlny a elastanu, takže je dostatočne pružný. Nemožno zaručiť, že súprava bude obsahovať konkrétne vzory.
  • #SMEVTOMSPOLU**
  • **PODPORUJEME ČESKÝCH VÝROBCOV **
Petit Lulu Set na výrobu rúška s drôtikom 10 ks L-42%
9,39 € 5,40 € 0,54 €/ks

Výpredaj

Set pre ušitie jednovrstvového aj dvojvrstvového rúška. Ušite si ochranu nosa a úst podľa strihu značky Petit Lulu. Rúško veľkosti L je vhodné pre mužov. Ušitie rúška je jednoduché a rýchle. Použitý materiál je zmes bavlny a elastanu, takže je dostatočne pružný.

Bavlnené rúška 2 vrstvové - 10 ks-84%
38,90 € 6,10 € 0,61 €/ks

Výpredaj

Ručne šité bavlnené rúško s možnosťou vloženia ďalšej filtračnej vrstvy, napríklad z nano textílie, či papierovej vreckovky, ktorú možno často meniť. Perte na 70 °C, potom je možné ho opakovane použiť. Rúško dobre drží na tvári a nepadá.

Bavlnené rúška 2 vrstvové - 10 ks (5 čiernych a 5 bielych)-84%
38,90 € 6,10 € 0,61 €/ks

Výpredaj

Ručne šité bavlnené rúška s možnosťou vloženia ďalšej filtračnej vrstvy, napríklad z nano textílie či papierovej vreckovky, ktorú možno často meniť. Perte na 70°C, potom možné opakovane použiť. Rúško dobre drží na tvári a nepadá.

  • #SMEVTOMSPOLU
  • PODPORUJEME ČESKÝCH VÝROBCOV
Gillette Venus Treasures jednorázové holítko 3 ks Pink-38%
8,60 € 5,30 €

Akcia

Dámske jednorazové holítka Venus Treasures zabezpečia vďaka výkyvnej hlave a tromi ostrými čepeľami to najlepšie oholenie. Holítko je vybavené indikátorom opotrebovania – vyblednutím dá najavo, že je čas ho vymeniť, pretože už nie je dostatočne ostré.

Gillette ProShield Flexball strojček + 1 náhradná hlavica-39%
15,30 € 9,30 €

Akcia

Holiaci strojček Pre Mužov Gillette Fusion5 ProShield s 5 čepieľkami proti treniu pre holenie, ktoré ani nepocítite. Lubrikačné pásiky pred a za čepieľkami pomáhajú chrániť pokožku pred podráždením počas holenia. Má rúčku s technológiou FlexBall, ktorá sa prispôsobuje kontúram tváre a oholí prakticky každý fúz. Precízna zarovnávajúca čepieľka na zadnej strane holiacej hlavice je výborná pre ťažko dostupné miesta a tvarovanie porastu tváre. Jedna náhradná holiaca hlavica postačí až na mesiac holenia. Holiaci strojček pre mužov Fusion5 ProShield je kompatibilný so všetkými náhradnými hlavicami Fusion5. Holiace strojčeky Gillette predtým nazývané batériové strojčeky Fusion ProShield.

Gillette Venus Swirl holiaci strojček + 1 hlavica-37%
11,70 € 7,30 €

Akcia

Holiaci strojček Gillette Venus Swirl s technológiou FlexiBall bol navrhnutý tak, aby sa lepšie ako holiaci strojček Venus Embrace prispôsoboval náročným partiám, ako sú kolená a členky. Každý z 5 našich najpokrokovejších čepieľok Contour sa jednotlivo prispôsobí každej krivke a zaistí bezchybné oholenie.