Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Princess

Upresniť parametre
MaDe Kostým Šípková Ruženka Hami Disney Princess ovocná kapsička Ovocný koktail 6x 110 g
MaDe Kostým Šípková Ruženka

Ak má vaša malá princezná v obľube Šípkovú Ruženku, prečo sa jej vďaka tomuto krásnemu kostýmu nestať? Jemnú ružovú farbu v pravom princeznovskom odtieni si vaša maličká zamiluje. Stačí doplniť nežným účesom a kostým je kompletný.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Hami Disney Princess ovocná kapsička Ovocný koktail 6x 110 g Hami Disney Princess ovocná kapsička Ovocný koktail 6x 110 g
Hami Disney Princess ovocná kapsička Ovocný koktail 6x 110 g

Hami Disney Princess ovocná kapsička Ovocný kokteil 6 × 110g je ovocná výživa určená pre dojčatá a malé deti od ukončeného 9. mesiaca. Hami kapsičky sú bez lepku a obsahujú 100 % ovocia, ktoré je zbierané ručne v optimálnom období zrelosti a zároveň spĺňajú požiadavky na dojčenskú kvalitu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Nania BEONE SP PRINCESS BABY LUXE 2020 Hami Disney Princess ovocná kapsička Ovocný koktail 6x 110 g
Nania BEONE SP PRINCESS BABY LUXE 2020

Autosedačku Beone Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou centrálneho 3-bodového pásu. Ochranný systém bočných vankúšikov a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka redukčnej novorodeneckej vložke môže voziť aj tých najmenších cestujúcich.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Nania MAXIM PRINCESS 2020 LEGO Disney Princess 43205 Nezabudnuteľné dobrodružstvá na zámku
Nania MAXIM PRINCESS 2020

Autosedačku Maxim od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je ergonomicky tvarovaná a polohovateľná do 3 pozícií.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Disney Princess 43205 Nezabudnuteľné dobrodružstvá na zámku LEGO Disney Princess 43205 Nezabudnuteľné dobrodružstvá na zámku
LEGO Disney Princess 43205 Nezabudnuteľné dobrodružstvá na zámku

Deti a fanúšikovia štúdia Disney od 6 rokov sa môžu tešiť na neobmedzenú porciu herných možností v tejto stavebnici Nezabudnuteľné dobrodružstvá na zámku (43205) od LEGO® Disney Princess™. Chýbať nesmie model zámku, 5 minibábiek a 5 figúrok LEGO zvierat.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MaDe Kostým Snehulienka, XS LEGO Disney Princess 43205 Nezabudnuteľné dobrodružstvá na zámku
MaDe Kostým Snehulienka, XS

Dievčenský kostým Snehulienky je krásna maska na maškarný ples. V balení dievčatká nájdu známe šaty s golierom a čelenku. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Disney Princess Baletka - Bella HLV92 LEGO Disney 43213 Malá morská víla a jej rozprávková kniha
Disney Princess Baletka - Bella HLV92

Disney Princess prináša baletnú princeznú, ako je obľúbená Bella. Táto krásna bábika je pripravená na vystúpenie v kostýme baletky v krásnych odtieňoch pastelovo žltej. Bábika má upravené vlasy v štýle baletky, točivú sukňu a ruky a nohy v baletných pózach.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Disney Princess 43216 Kúzelný výlet s princeznami LEGO Disney 43213 Malá morská víla a jej rozprávková kniha
LEGO Disney Princess 43216 Kúzelný výlet s princeznami

Deti od 6 rokov a všetci fanúšikovia filmov od Disneyho Aladin, Popoluška a Na vlásku nájdu v stavebnici LEGO® Disney Kúzelný výlet s princeznami (43216) veľa inšpirácie. Môžu sa tešiť na 3 zostaviteľné rozprávkové dopravné prostriedky, jeden ďalší malý model, 3 minibábiky LEGO a 2 figúrky LEGO zvierat. Vďaka aplikácii LEGO Builder si potom deti užijú jednoduché a intuitívne staviteľské dobrodružstvo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Disney 43213 Malá morská víla a jej rozprávková kniha LEGO Disney 43213 Malá morská víla a jej rozprávková kniha
LEGO Disney 43213 Malá morská víla a jej rozprávková kniha

Stavebnica Malá morská víla a jej rozprávková kniha (43213) od LEGO® Disney fanúšikom filmu Malá morská víla od Disney od 5 rokov prinesie nekonečnú zábavu. Je inšpirovaná pripravovaným hraným filmom Malá morská víla a skladá sa z 3 častí.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Disney Princess Bábika Locika s rozprávkovými vlasmi HLW18 Disney Princess Bábika Locika s rozprávkovými vlasmi HLW18
Disney Princess Bábika Locika s rozprávkovými vlasmi HLW18

Krásna bábika Locika je pripravená na každé dobrodružstvo! Oslňujúce šaty, pôvabná tvár a dlhé blonďavé vlasy, to je princezná Locika. Užite si nekončiace dobrodružstvo bábikou Locikou. V balení nájdete aj doplnky ako sú príčesky, ktoré menia farbu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Disney Princess 43208 Dobrodružstvo Jazmíny a Mulan Disney Princess Bábika Locika s rozprávkovými vlasmi HLW18
LEGO Disney Princess 43208 Dobrodružstvo Jazmíny a Mulan

Navštívte kráľovstvo Agrabah a stretnite Disneyho Jasmínu a jej tigra Rádžu! Preskúmajte palác a choďte sa pozrieť na výhľad z balkóna. Počkať, kto je to? Skvelé, na návštevu prišla aj Mulan s Khanom a Cri-keom! Dajte si niečo dobré na zub v kuchyni a potom vykonajte Mulan po okolí. Naskočte na kúzelný koberec a vydajte sa na výlet do Mulaninho chrámu, kde práve kvitne slivka!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Nania TOPO EASYFIX PRINCESS 2020 Disney Princess Bábika Locika s rozprávkovými vlasmi HLW18
Nania TOPO EASYFIX PRINCESS 2020

Bezpečie pri jazde a komfortné sedenie je základ pre cestovanie autom – moderný autosedák určený deťom vo váhovej skupine 22 až 36 kg Nania TOPO EASYFIX PRINCESS 2020 má hrubé polstrovanie a masívnu konštrukciu pre úplné pohodlie a bezpečnosť. Pripevňuje sa systémom ISOFIX a pýši sa nežnou dievčenskou potlačou v podobe Lociky z rozprávky Na vlásku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Disney Princess Bábika princezná - Ariel HLW02 Disney Princess Bábika princezná - Ariel HLW02
Disney Princess Bábika princezná - Ariel HLW02

Táto kolekcia bábik Disney Princess prináša obľúbené rozprávkové princezné a hrdinky. Bábika princezná Ariel má kĺbové telo pre ešte lepšie hranie. Bábika má krásne dlhé vlasy, trblietavý tvarovaný živôtik a odnímateľnú sukňu z mäkkého materiálu s jedinečnou potlačou charakteristickou pre jej rozprávku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Nania DREAM PRINCESS LX 2020 Disney Princess Bábika princezná - Ariel HLW02
Nania DREAM PRINCESS LX 2020

Bezpečnú jazdu autom a pohodlné posedeníčko bez boľavého zadku zaistí praktický autosedák Nania DREAM PRINCESS LX 2020 s anatomickým tvarovaním, hrubým polstrovaním a vyvýšenými vystuženými opierkami rúk. Jeho snímateľný a prateľný poťah zdobí potlač s pôvabnými Disney princeznami Ariel, Locikou, Mulan a Tianou, pre ktorý si ho deti veľmi obľúbia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
DINO Detská hra Princezné na plese Disney Princess Bábika princezná - Ariel HLW02
DINO Detská hra Princezné na plese

V kráľovstve rozprávok sa pripravuje slávnostný bál, na ktorý sú pozvané všetky princezné. Pripraviť sa na takú slávu však nie je jednoduché. Princezné nesmú na nič zabudnúť.

môžete mať 26.02 - 27.02

LEGO Disney 43219 Kreatívne zámky princezien od Disneyho LEGO Disney 43219 Kreatívne zámky princezien od Disneyho
LEGO Disney 43219 Kreatívne zámky princezien od Disneyho

Inšpirujte deti od 6 rokov stavebnicou Kreatívne zámky princezien od Disneyho (43219) – LEGO® Disney. V tejto stavebnici nájdete ikonické aj obyčajné dieliky, minibábiky LEGO Disney Belly a Popolušky, LEGO figúrky Lumiera a Guse a 2 návody na stavanie, ktoré umožnia zdieľať zábavu s kamarátmi či celou rodinou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Disney Princess Bábika princezná - Bella HLW02 LEGO Disney 43219 Kreatívne zámky princezien od Disneyho
Disney Princess Bábika princezná - Bella HLW02

Táto kolekcia bábik Disney Princess prináša obľúbené rozprávkové princezné a hrdinky. Bábika princezná Bella má kĺbové telo pre ešte lepšie hranie. Panenka má krásne dlhé vlasy, trblietavý tvarovaný živôtik a odnímateľnú sukňu z mäkkého materiálu s jedinečnou potlačou charakteristickou pre jej rozprávku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger Princezné 3 x 49 LEGO Disney 43219 Kreatívne zámky princezien od Disneyho
Ravensburger Princezné 3 x 49

Detské puzzle s tromi motívmi princezien známych z Disney rozprávok. Deti si môžu na obrázkoch poskladať Popolušku na bále, Snehulienku v lese alebo Ariel v mori s rybičkami.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Disney Princess 43210 Vaiana a jej objaviteľská loď LEGO Disney Princess 43206 Zámok Popolušky a krásneho princa
LEGO Disney Princess 43210 Vaiana a jej objaviteľská loď

Deti od 6 rokov a všetkých fanúšikov Disneyho Vaiany čaká množstvo nápaditého dobrodružstva so stavebnicou LEGO® Disney Vaiana a jej objaviteľská loď (43210). Môžu sa tešiť na katamarán s odnímateľným prístreškom a potlačenou plachtou, úložný priestor, 2 minibábiky LEGO a figúrku LEGO delfína s ozdobnými doplnkami.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Disney Princess 43206 Zámok Popolušky a krásneho princa LEGO Disney Princess 43206 Zámok Popolušky a krásneho princa
LEGO Disney Princess 43206 Zámok Popolušky a krásneho princa

Stavitelia zámkov alebo fanúšikovia Disneyho princezien od 5 rokov sa môžu tešiť na množstvo herných možností v tejto stavebnici Zámok Popolušky a krásneho princa (43206) od LEGO® Disney. Prepracovaná stavebnica je doslova nabitá funkciami a doplnkami, s ktorými bude prehrávanie obľúbených filmových scén alebo vymýšľanie vlastných príbehov ešte zábavnejšie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Nania STARTER ISOFIX PRINCESS 2020 LEGO Disney Princess 43206 Zámok Popolušky a krásneho princa
Nania STARTER ISOFIX PRINCESS 2020

Autosedačka STARTER ISOFIX PRINCESS od francúzskej značky Nania je pohodlná pri dlhých cestách vďaka hrubému polstrovaniu a anatomicky tvarovanej opierke hlavy. Motív obľúbených princezien od Disneyho si iste nájde zaľúbenie u vašich dievčat. Autosedačka je určená pre deti od 15 do 36 kg (približne od 4 do 10 rokov).

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Disney Princess Bábika princezná - Mulan HLW02 Disney Princess Malá bábika a magické prekvapenie herný set - Bella HLW92
Disney Princess Bábika princezná - Mulan HLW02

Táto kolekcia bábik Disney Princess prináša obľúbené rozprávkové princezné a hrdinky. Bábika princezná Mulan má kĺbové telo pre ešte lepšie hranie. Bábika má krásne dlhé vlasy, trblietavý tvarovaný živôtik a odnímateľnú sukňu z mäkkého materiálu s jedinečnou potlačou charakteristickou pre jej rozprávku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Disney Princess Malá bábika a magické prekvapenie herný set - Bella HLW92 Disney Princess Malá bábika a magické prekvapenie herný set - Bella HLW92
Disney Princess Malá bábika a magické prekvapenie herný set - Bella HLW92

Tieto herné sety s malou bábikou Disney Princess zahŕňajú obľúbené princezné a rozprávkové hrdinky ako je Bella. Herné sety sú inšpirované ikonickými rozprávkovými miestami a je možné ich skladať a spájať dohromady pre ucelený systém hry.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Disney Princess Bábika Locika a Maximus HLW23 Disney Princess Malá bábika a magické prekvapenie herný set - Bella HLW92
Disney Princess Bábika Locika a Maximus HLW23

Táto bábika Locika a kôň Maximus, inšpirovaní obľúbenými animovanými postavičkami z filmu Na vlásku od Disney. Sú ideálne pre všetkých fanúšikov filmu Na vlásku! Nechybí ani verný kamarát Lociky Pascal. Zaži s touto bábikou ďalšie dobrodružstvo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL