Hyžná, Matúš Hyžný Mariana: Zvieratá Slovenska
14,90 € 12,81 €

Táto knižka, určená naozaj celej rodine, predstavuje päťdesiat zvierat žijúcich na Slovensku a ponúka mnohé také zaujíma-vosti z ich života, o akých zväčša ani netušíme.

Miler Zdeněk: Zábavné magnety: Krteček
14,05 € 12,08 €

Krteček, jedna z nejoblíbenějších dětských postaviček, přináší novou zábavu! Na čtyřech krásných barevných pozadích se pomocí 16 magnetů mohou odvíjet příběhy krtka i jeho kamarádů myšky, zajíce, žabky, ježka, veverky a ostatních zvířátek.

autor neuvedený: 100 faktov, ktoré musíš vedieť – VEDA
8,90 € 7,65 €

Čo je to vlastne veda? Spôsob skúmania sveta, ktorého cieľom je zistiť, ako svet funguje. V tejto knihe nájdeš sto zaujímavostí, ktoré musí každý malý vedec poznať. Vedci sa špecializujú na rôzne oblasti a hľadajú odpovede na rozmanité otázky.

Piťo Vojtech: Malý slovník cudzích slov - 2. vydanie
8,90 € 7,65 €

Malý slovník je určený širokej verejnosti.Obsahuje základnú slovnú zásobu takmer zo všetkých oblastí spoločenského života a niektorých vedných odborov. Slovník je usporiadaný abecedne,rozsah obsahuje asi 15 000 hesiel.

Kolektív: Rusko-slovenský slovensko-ruský slovník
18,22 € 15,67 €

Praktický slovník vychádza v 15. doplnenom vydaní. Reaguje na potrebu urýchleného vydania rusko-slovenského a slovensko-ruského slovníka pre školy a na zmeny v slovnej zásobe súčasnej spisovnej ruštiny a slovenčiny.

autor neuvedený: Detský atlas sveta
19,90 € 17,11 €

Tento atlas sveta je určený deťom. Malých čitateľov naučí aktívne študovať a používať najrôznejšie typy máp.

Kolektív: Veľká kniha živočíchov
39,90 € 34,31 €

Veľká kniha živočíchov je svojho druhu unikátne, bohato ilustrované dielo, ktoré v ucelenej forme podáva obraz fauny celej strednej Európy.

Sliacky Ondrej: Divy Slovenska nielen pre deti
9,90 € 8,51 €

Vlastiveda sa dá napísať aj inak, najmä ak ju píše majster spisovateľ a píše ju so srdcom… Kniha Ondreja Sliackeho je vlastivedou, ktorá sa číta na jeden dúšok. A nájdete v nej celý svet!

autor neuvedený: 1000 slovenských a českých húb
27,81 €

Táto kniha obsahuje viac ako 1 000 druhov húb zo všetkých skupín vyskytujúcich sa na území Českej a Slovenskej republiky. Poteší amatérskych hubárov aj profesionálnych mykológov a ďalších záujemcov o detailnejšie štúdium húb.

autor neuvedený: Anatomie - Ilustrovaný atlas
16,40 € 14,10 €

Více než 600 barevných ilustrací, obrázky, fotografie, schémata Vydejte se s námi na cestu poznání. Tato kniha vám pomůže nahlédnout do tajemného světa lidského těla a nabídne vám spoustu informací o funkci a stavbě všech nejrůznějších orgánů.

autor neuvedený: Angličtina do vrecka
4,91 € 4,22 €

Konverzačná príručka obsahuje základnú slovnú zásobu potrebnú pri pobyte v zahraničí. Nájdete v nej konverzačné okruhy (pozdravy a oslovenie, zoznámenie, poďakovanie, otázky, cestovanie a ubytovanie, stravovanie, nakupovanie, určenie času atď.).

autor neuvedený: Najkrajšie autotrasy
11,95 € 10,28 €

Kniha obsahuje 25 najkrajších autotrás po Slovensku na 208 stranách.

  • od Malých Karpát po Vihorlat
  • tipy a zaujímavosti na trasách
  • 230 farebných fotografií
  • cestné vzdialenosti, mapové výrezy so zakreslenými trasami
autor neuvedený: Svadba 2013 - Ako si planovať váš veľký deň
13,20 € 11,35 €

Veľký sprievodca vaším svadobným dňom, resp. svadobnými prípravami. Ide o knižný titul, ktorý je určený pre všetkých budúcich ženíchov a nevesty. Nájdu v ňom všetky potrebné informácie, ktoré k plánovaniu svadby patria.

Božoňová Iveta: Slovak for you
3,75 € 3,22 €

A little manual of Slovak conversation for foreigners offers everyday phrases and basic expressions for any situation. Its pocketsize enable you to have it with you all the time.

Bright Michael: Mistrovská díla planety Země
37,55 € 32,29 €

Do ruda rozžhavená láva explodující při kontaktu s oceánem, gejzíry chrlící sloupy vroucí vody, barevné prameny obsahující termofilní bakterie, obrovské ledovce velké jako budovy, burácející vodopády, které se střemhlav vrhají do hlubokých roklí, vrs

Caforio Aliberto: S-A Advanced Learner's Dictionary of English
9,35 € 8,04 €

Tento slovník obsahuje: rozdeľovanie na slabiky, fonetický prepis, americký pravopis, varianty, americké varianty, skratky, symboly, nepravidelné slovesá, nepravidelné tvorenie plurálu, nepravidelné stupňovanie, zdvojovanie písmen, rekcia, synonymá,

Cibulka Ján: Slovíčkareň – Cat Riston – nemčina
12,90 € 11,09 €

Príbeh Cat Riston je ideálny pre začiatočníkov a mierne pokročilých, ktorí sa chcú rýchlo a zábavne zlepšiť v nemčine. Príbeh sa skladá z jednoduchej slovnej zásoby o rozsahu 700 slov. Tretinu z nich už možno poznáte z našej učebnice Slovíčkareň.

Čub Natalja: Abeceda dobra
11,90 € 10,23 €

Abeceda dobra je encyklopédiou pre šikovné deti, ktorá deťom pomôže pripraviť sa do školy a zbaviť sa detského strachu a agresivity. Pomôže im naučiť sa chrániť si zdravie, ako aj milovať a vážiť si kamarátov.

Dermek Milan: Hasičské automobily od histórie po súčasnosť
19,90 € 17,11 €

V knihe nájdete kompletný prehľad techniky používanej v Hasičskom a záchrannom zbore, v závodných hasičských útvaroch, v obecných hasičských zboroch od historických automobilov až po používanú najmodernejšiu techniku.

Dörflinger Michael: Traktory – veľká kniha
16,90 € 14,53 €

Obrazový sprievodca svetom poľných gigantov

Bulldog, Titan alebo Maxxum – už názvy modelov naznačujú, že máme do činenia so strojmi, ktoré na poliach podávajú enormné výkony.

Fiksa Radek: Encyklopedie tetování
14,05 € 12,08 €

Encyklopedie tetování přináší první ucelené encyklopedické uspořádání historie tetování napříč historií, kontinenty a etniky.