J.A.D. TOOLS Kvetináč CROWN, tehlový
3x

J.A.D. TOOLS Kvetináč CROWN

7,40 €
Posledný kus za túto cenu!

Veľmi efektný plastový kvetináč pre 3 rastliny skrášli váš balkón, terasu i zimnú záhradu. Stohovaním niekoľkých kvetináčov Crown docielite krásneho vystavenia zvlášť previsnutých rastlín, ktoré budú vidieť zo všetkých strán. Vhodný do interiérov i von.

Tovar od predajcu MALL
J.A.D. TOOLS Kvetináč RATOLLA SQUARE 250 mm, biela
10x

J.A.D. TOOLS Kvetináč RATOLLA SQUARE 250 mm

7,36 €
6,70 €

Plastový kvetináč s pôdorysom v tvare štvorca s dĺžkou hrany 25 cm má vzhľad pleteného ratanu a môžete ho využiť v interiéri aj vonku. Kvalitný plast zaručí odolnosť proti slnku.

Tovar od predajcu MALL
Lamela kvetináč JUKA DLUTO-vrúbok 400 x 400 krémová
7x

Lamela kvetináč JUKA DLUTO-vrúbok 400 x 400

39,60 €
Doprava zadarmo
Novinka

Moderný plastový kvetináč JUKA DLUTO vrúbok s matným povrchom. Súčasťou tohto kvetináča je vyberateľná plastová vložka v čiernej farbe. Rastliny sa zasadzujú do tejto vložky, ktorá sa vloží do vonkajšieho kvetináča.

Tovar od predajcu MALL
Lamela Plastová misa na nôžkach ROMA 47 cm, biela
6x

Lamela Plastová misa na nôžkach ROMA 47 cm

27,30 €
Doprava zadarmo

Stane sa krásnym doplnkom v akomkoľvek interiéri a podčiarkne krásu vašich kvetín – moderná plastová kvetinová misa Lamela ROMA 47 cm na 3 nôžkach má vkusné prevedení a je zhotovená z recyklovaného plastu s prímesou až 40% dreva. Jej farba je odolná UV žiareniu, misa odoláva bežným škrabancom a disponuje plastovým roštom pre zaistenie vlahy rastline. Na výšku má 26,5 cm, priemer je 47 cm.

Tovar od predajcu MALL
Lamela kvetináč Magnolia ECO Jumper Ø 22 cm, lesná zelená

Lamela kvetináč Magnolia ECO Jumper Ø 22 cm, lesná zelená

6,80 €

Moderný plastový oválny kvetináč Lamela Magnolia ECO Jumper je vhodný do interiéru aj exteriéru. Je odolný voči bežným škrabancom. Kvetináč je možné použiť nielen ako obal, ale aj pre priamu výsadbu kvetín. Farby sú odolné voči UV žiareniu.

Tovar od predajcu MALL
Lamela Plastová misa na nôžkach ROMA 29 cm, biela
8x

Lamela Plastová misa na nôžkach ROMA 29 cm

12,90 €

Stane sa krásnym doplnkom v akomkoľvek interiéri a podčiarkne krásu vašich kvetín – moderná plastová kvetinová misa Lamela ROMA 29 cm na 3 nôžkach má vkusné prevedenie a je zhotovená z recyklovaného plastu s prímesou až 40 % dreva. Jej farba je odolná UV žiareniu, misa odoláva bežným škrabancom a disponuje plastovým roštom pre zaistenie vlahy rastline. Na výšku má 23 cm, priemer je 29 cm.

Tovar od predajcu MALL
-15%
Prosperplast Hrantík Rato Case 17 l antracitová
98x

Prosperplast Hrantík Rato Case 17 l

9,79 €
8,30 €

Plastový hrantík Rato Case ponúka objem 17 litrov a vďaka samozavlažovaciemu systému pomôže so starostlivosťou o rastliny. Je vhodný na umiestnenie doma, aj vonku na balkóne či terase.

Tovar od predajcu MALL
Lamela kvetináč LILIA JUMPER 25 cm, výška 465 cm, biela
1x

Lamela kvetináč LILIA JUMPER 25 cm, výška 465 cm

19,40 €
Doprava zadarmo

Plastový kvetináč disponuje vyberateľnou vložkou, ktorá zachytáva prebytočnú vodu. Farba je odolná voči UV žiareniu. Lamela kvetináč LILIA JUMPER 25 cm, výška 465 cm je vhodný do interiéru aj exteriéru.

Tovar od predajcu MALL
DUE ESSE Vedro Levanduľa Provence, obal na kvetináč alebo dekorácia (15 cm)
1x

DUE ESSE Vedro Levanduľa Provence, obal na kvetináč alebo dekorácia (15 cm)

9,40 €

Vedro z pocínovaného plechu s motívom levandule a prekrásneho južného Francúzska. Produkt značky Marex Trade môže slúžiť ako obal na kvetináč alebo jednoducho ako dekoratívny prvok do domácnosti. Bude sa krásne vyzerať na okne alebo komode.

Tovar od predajcu MALL
Lamela kvetináč MUZA 39x39 cm vysoký výška 81 cm terakota
3x

Lamela kvetináč MUZA 39x39 cm vysoký výška 81 cm

41 €
Doprava zadarmo

Plastový kvetináč disponuje vyberateľnou vložkou, ktorá zachytáva prebytočnú vodu. Má štruktúrovaný dizajn. Farba je odolná voči UV žiareniu. Lamela kvetináč MUZA 39×39 cm vysoký výška 81 cm je vhodný do interiéru aj exteriéru.

Tovar od predajcu MALL