Počet nájdených produktov: 156

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Stefanplast Nástenný kvetináč 5 l
9,57 €

8,59 €

Nástenný polkruhový kvetináč v dizajne prepletaného ratanu je vyrobený z plastu a hodí sa na balkóny alebo terasy, použiť ho možno ale aj v interiéri. Misa kvetináča má dno opatrené plastovým výstupkom (zásobníkom vody), ktorý slúži pre samozavlažovanie kvetín.


Emsa Držiak na kvetináče BASIC
11,26 €
10,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kovový držiak na kvetinové hrantíky, vďaka ktorému môžete kvety zavesiť na zábradlie balkóna alebo terasy. Maximálna nosnosť držiakov je 25 kg.


Emsa Kvetináč CASA BRILLIANT 30 cm
33,63 €
31,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný kvetináč so zavlažovacím systémom je vyrobený z vysoko kvalitného lesklého plastu, ktorý je extra odolný voči poveternostným vplyvom. Možno ho tak umiestniť ako vo vnútri, tak vonku. Priemer črepníka činí 30 cm.


Emsa Kvetináč klasický CITY 40x53 cm
26,14 €
25,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoký klasický kvetináč s priemerom 40 cm a výškou 53 cm je vyrobený z vysoko kvalitného plastu odolného voči poveternostným vplyvom. Vďaka tomu ho môžete umiestniť vnútri aj kdekoľvek vo vonku.


Emsa Hrantík na parapet CASA MESH 50 cm
26,14 €
25,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nadčasový a elegantný hrantík je vďaka svojim rozmerom vhodný na umiestnenie na vnútorný i vonkajší parapet, dômyselne skrytý držiak umožňuje zavesenie na zábradlie. Hrantík disponuje samozavlažovacím systémom a odolá mrazu aj priamemu slnečnému svitu.


Emsa Kvetináč na zábradlie CITY 30x30 cm
17,33 €
16,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastový kvetináč na zábradlie je odolný proti UV žiareniu i mrazu. Šikovná technika upevnenia a zavlažovací systém zaisťujú veľmi pohodlné používanie a starostlivosť o kvety či bylinky a aj na malom balkóne tak môže vzniknúť veľká záhrada.


Emsa Kvetináč TERRA GRANDE
13,89 €
13,14 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasický veľký kvetináč s dĺžkou hrany 40 cm je vyrobený z veľmi odolného plastu, ktorý znesie mráz, dážď i priame UV žiarenie. Je preto ideálny na terasu, záhradu či balkón. Vďaka veľkému objemu sa kvetináč ponúka aj pre úžitkové rastliny.


Emsa Podmiska TERRA GRANDE 57x27 cm
10,13 €

Posledný kus za túto cenu!

Miska na vodu pod hrantík Terra Grande vyrobený z trvanlivého plastu, ktorý odolá všetkým poveternostným vplyvom, a je tak vhodný pre použitie v exteriéri.


Emsa Samozavlažovací květináč na bylinky
11,07 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitní květináč Emsa je díky chytrému systému zavlažování ideální na pěstování bylinek, takže nehrozí jejich usušení. Je vyrobený z vysoce odolného plastu a je oceněn Red Dot Award 2014.


Emsa Závesný kvetináč CITY 20 cm
11,18 €

Klasický kvetináč s možnosťou zavesenia pomocou pricvakávacích háčikov je vyrobený z veľmi odolného plastu, ktorý zaručí dlhú životnosť napriek všetkým poveternostným vplyvom. Ideálny na vytvorenie veľkej záhrady na malom balkóne.


Emsa Závesný kvetináč CITY 40x20 cm
18,66 €
17,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasický jednoduchý kvetináč s možnosťou zavesenia pomocou pricvakávacích háčikov je vyrobený z veľmi odolného plastu, ktorý zaručí dlhú životnosť napriek všetkým poveternostným vplyvom. Ideálny na vytvorenie veľkej záhrady na malom balkóne.


Heidrun Kvetináč hranatý 40 cm
9,20 €

7,35 €

Klasický terakotový kvetináč o štvorcovom pôdoryse ponúkne dostatok priestoru pre korene stredne veľkej rastliny. Jeho výhodou je, že obsahuje aj podmisku, ktorá má spolu s kvetináčom otvory pre zalievanie.


Heidrun Kvetináč okrúhly 50 cm
11,05 €

7,35 €

Klasický tehlový kvetináč je jemne dekorovaný matnými kvetmi pri okraji a je vyrobený z odolného plastu, prenáša sa tak ľahšie než keramický kvetináč a navyše vydrží aj vonku na terase či záhrade.


Heidrun Hrantík 80 cm
9,20 €

7,35 €

Klasický kvetináč s dĺžkou 80 cm je ideálny pre muškáty či petúnie na balkón či terasu. Veľkou výhodou hrantíka je, že jeho súčasťou je podmiska a hrantík má tvarované otvory pre pohodlné zalievanie.


Heidrun Hrantík vyšší 100 cm
25,83 €

12,90 €

Pri veľkom hrantíku Heidrun s dĺžkou 100 cm sa nemusíte báť, že by mali kvety nedostatok priestoru. Jeho vyvýšený okraj a **podmiska, ktorá je jeho súčasťou *, urobia z neho číslo jedna pre váš balkón či terasu.


Heidrun Hrantík vyšší 80 cm
22,13 €

11,05 €

Vo vyššom hrantíku sa budú na balkóne skvele vynímať previsnuté kvety ako je brečtan či väčšie fuchsie. Súčasťou hrantíka je podmiska s varovanými otvormi pre zalievanie, takže kvetináč už stačí len osadiť.


J.A.D. TOOLS Kvetináč CLASSIC 255 mm
6,62 €

Klasický okrúhly kvetináč vyrobený z plastu s imitáciou keramiky má priemer 25,5 cm a využiť ho môžete vonku i doma.


J.A.D. TOOLS Kvetináč CLASSIC 300 mm
8,46 €

Klasický jednoduchý kvetináč vyrobený z plastu s imitáciou keramiky má priemer 30 cm a využiť ho môžete vonku i doma.


J.A.D. TOOLS Kvetináč CLASSIC 350 mm
9,20 €

Jednoduchý klasický kvetináč je vyrobený z plastu s imitáciou keramiky a jeho priemer je 35 cm. Svoje využitie nájde doma i na balkóne.


J.A.D. TOOLS Kvetináč CLASSIC 400 mm
10,31 €

Veľký klasický kvetináč v jednoduchom dizajne je vyrobený z plastu s imitáciou keramiky a jeho priemer je 40 cm. Svoje využitie nájde doma i na balkóne.


J.A.D. TOOLS Kvetináč CLASSIC TOWER 300 mm
11,05 €

Vysoký kvetináč s imitáciou keramiky skvele poslúži na zasadenie kvetín aj kríkov. Je vybavený črepníkovou vložkou pre umiestnenie rastliny a je vhodný pre využitie vonku i vo vnútri. Jeho priemer je 30 cm, vysoký je 50 cm.


J.A.D. TOOLS Kvetináč CLASSIC TOWER 400 mm
16,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoký veľký kvetináč s imitáciou keramiky skvele poslúži na zasadenie kvetín aj kríkov. Je vybavený črepníkovou vložkou pre umiestnenie rastliny a je vhodný pre využitie vonku i vo vnútri. Jeho priemer je 40 cm, vysoký je 63 cm.


J.A.D. TOOLS Kvetináč CROWN
7,36 €

Veľmi efektný plastový kvetináč pre 3 rastliny skrášli váš balkón, terasu i zimnú záhradu. Stohovaním niekoľkých kvetináčov Crown docielite krásneho vystavenia zvlášť previsnutých rastlín, ktoré budú vidieť zo všetkých strán. Vhodný do interiérov i von.


J.A.D. TOOLS Kvetináč drevený 30 x 30 cm
33,23 €

Masívny kvetináč z dubového dreva má kovové rukoväte a je vhodný pre pestovanie kvetín či byliniek. Jeho priemer je 30 cm.


J.A.D. TOOLS Kvetináč MATUBA 298 mm
8,47 €

Interierové i vonkajšie kvety sa budú vynímať v modernom plastovom prepletanom kvetináči, ktorý pripomína obľúbený ratan. Kvalitný plast zaručí odolnosť proti slnku. Priemer črepníka činí necelých 30 cm.


J.A.D. TOOLS Kvetináč MATUBA 388 mm
11,06 €

Interierové i vonkajšie kvety sa budú vynímať v modernom plastovom prepletanom kvetináči, ktorý pripomína obľúbený ratan. Kvalitný plast zaručí odolnosť proti slnku. Priemer črepníka činí necelých 39 cm.


J.A.D. TOOLS Kvetináč MATUBA SLIM 300 mm
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Štíhly plastový kvetináč v atraktívnom dizajne pletého ratanu obsahuje kvetináčovú vložku pre umiestnenie substrátu a rastliny. Elegantný a praktický kvetináč môžete využiť v interiéri aj vonku. Jeho priemer je 30 cm, výška 55 cm.


J.A.D. TOOLS Kvetináč RATO low 262 x 262 mm
10,31 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastový kvetináč s moderným dizajnom pleteného ratanu je tvorený obalom a kvetináčovou vložkou pre umiestnenie rastliny a substrátu. Štvorcový pôdorys kvetináča má dĺžku strany 26,2 cm a využiť ho možno vonku i vo vnútri.


J.A.D. TOOLS Kvetináč RATO low 400 x 400 mm
22,14 €

Posledný kus za túto cenu!

Objemný hranatý kvetináč s moderným dizajnom pleteného ratanu je tvorený obalom a kvetináčovou vložkou pre umiestnenie rastliny a substrátu. Štvorcový pôdorys kvetináča má dĺžku strany 40 cm a využiť ho možno vonku i vo vnútri.


J.A.D. TOOLS Kvetináč RATO SQUARE
43,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľký a objemný plastový kvetináč v modernom dizajne pleteného ratanu môžete využiť vnútri interiéru i kdekoľvek vonku. Vďaka svojim rozmerom je vhodný aj pre veľké rastliny. Kvalitný plast zaručí odolnosť proti slnku. Súčasťou je črepníková vložka pre umiestnenie rastliny so substrátom. Kvetináč je vysoký 75 cm.


J.A.D. TOOLS Kvetináč RATOLLA ROUND 300 mm
8,47 €

Plastový kvetináč s moderným dizajnom pleteného ratanu má priemer 30 cm a môžete ho využiť ako vo vnútri, tak vonku. Kvalitný plast zaručí odolnosť proti slnku a zaistí tak stálofarebnosť kvetináča.


J.A.D. TOOLS Kvetináč Rocka 35 cm
10,61 €

Plastový obal na kvetináč v elegantnom dizajne sa hodí do moderne i klasicky zariadených priestorov. Je vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie, je farebne stabilný aj teplotne odolný.


J.A.D. TOOLS Kvetináč Sand 30 cm
10,61 €

Moderný kvetináč vyrobený z plastu je vnútri opatrený vložkou pre umiestnenie kvetu. Kvalitný materiál umožňuje použiť kvetináč doma aj vonku vďaka odolnosti proti slnku i nízkym teplotám.


J.A.D. TOOLS Kvetináč Sand Slim 30 cm
13,76 €

Posledný kus za túto cenu!

52 cm vysoký kvetináč v modernom dizajne je vyrobený z plastu a vnútri opatrený vložkou pre umiestnenie kvetu. Kvalitný materiál umožňuje použiť kvetináč doma aj vonku vďaka odolnosti proti slnku i nízkym teplotám.


J.A.D. TOOLS Kvetináč SUNNY 350 mm
9,21 €

Posledný kus za túto cenu!

Okrúhly kvetináč z kvalitného plastu dekorovaný pásom slnečníc je vhodný do interiéru aj von. Jeho priemer je 35 cm a je ľahký na údržbu.


J.A.D. TOOLS Kvetináč TERRA NOVA 350 mm
6,62 €

Veľký kvetináč z kvalitného plastu s imitáciou terakoty má priemer 35 cm a je vhodný von aj do interiéru. Odolný a ľahký na údržbu.


J.A.D. TOOLS Kvetináč TERRA NOVA 400 mm
8,47 €

Veľký kvetináč z kvalitného plastu v tehlovej farbe má priemer 40 cm a je vhodný von aj do interiéru. Odolný a ľahký na údržbu.


J.A.D. TOOLS Kvetináč TERRA NOVA 450 mm
9,21 €

Plastový kvetináč s vernou imitáciou terakoty má priemer 45 cm a je vhodný do interiéru aj na vašu záhradu. Odolný a ľahký na údržbu.


J.A.D. TOOLS Kvetináč TERRA NOVA 500 mm
10,32 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľký plastový kvetináč s imitáciou keramiky má priemer 50 cm a je vhodný do interiéru aj na vašu záhradu či terasu. Odolný a ľahký na údržbu.


J.A.D. TOOLS Kvetináč TUBUS SLIM 200 mm
8,46 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderný štíhly kvetináč je vyrobený z kvalitného plastu a je vhodný na umiestnenie do interiéru aj von. Súčasťou je črepníková vložka pre substrát a umiestnenie rastliny. Priemer črepníka činí 20 cm, vysoký je 38 cm.


J.A.D. TOOLS Misa na kvety 440 mm
7,36 €

Kvetináč v tvare misy z kvalitného plastu v tehlovej farbe je ideálny pre pestovanie byliniek, svoje uplatnenie však nájde aj pre iné rastliny a kvety. Jeho priemer je 44 cm a je vhodný do interiéru aj von.


J.A.D. TOOLS Závesný kvetináč RATOLLA ROUND
6,62 €

Plastový kvetináč s moderným dizajnom pleteného ratanu je určený na zavesenie pomocou kovovej reťaze. Elegantný a praktický kvetináč môžete zavesiť v interiéri aj vonku. Kvalitný plast zaručí odolnosť proti slnku.


Kaemingk Balkónový kvetináč so závesom, 50 cm
39,05 €

26,02 €

Vonkajší kvetináč vo farbe keramiky je vyrobený z odolného plastu a je dlhý 50 cm. Vďaka závesnému systému ho ľahko zavesíte na zábradlie balkóna alebo terasy. Súčasťou je aj miska na odtok vody.


Kaemingk Bílý balkónový květináč, 23,5x33x26 cm
11,23 €

Novinka

Květináč na bylinky od značky Kaemingk, který lze zavěsit na parapet či balkon. Je vyroben ze zinku s matným bílým postřikem a černým pruhem pro zapsání jména bylinky. Pro vaši domácí zahrádku jen to nejlepší.


Kaemingk Bílý balkónový květináč, 23x14x24 cm
7,74 €

Novinka

Květináč na bylinky od značky Kaemingk, který lze zavěsit na parapet či balkon. Je vyroben ze zinku s matným bílým postřikem a černým pruhem pro zapsání jména bylinky. Pro vaši domácí zahrádku jen to nejlepší.