10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Kód: 24997279

Vopi Kusový koberec Alassio šedý štvorec 120x120

Vopi Kusový koberec Alassio šedý štvorec 120x120

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Šedý koberec s melírom v štvorcovom prevedení, ktorý poteší praktickým slučkovým vlasom. Tento univerzálny koberec sa hodí do mnohých typov interiérov, pretože sa ľahko a bez problémov čistí a udržuje. Kusový koberec Alassio sa vyrába zo 100% polypropylénu v Českej republike. Celý popis

Dĺžka

Šírka

Ušetríte 1,76 € 27,12 €
25,36 €
Tovar od: Můjkoberec
Ušetríte 1,76 € 27,12 €
25,36 €
Doprava zadarmo

3.5.2024 na výdajnom mieste
3.5.2024 - 9.5.2024 na vašej adrese

Popis

Koberec Alassio so slučkovým vlasom, ktorý sa veľmi ľahko čistí a udržuje, čo poteší snáď každého. Po celom svojom obvode je obšitý kvalitnou chemlonovou niťou. Na spodnej strane nájdete filcový podklad, ktorý sa veľmi hodí na studenú podlahu. Koberec je vyrobený zo 100% polypropylénového vlákna, ktorý spracováva česká firma Vopi u nás v Českej republike. Ponúkame veľké množstvo rozmerov a farieb. Koberec sa prepravuje zrolovaný.


Pokiaľ Vám žiadny z týchto rozmerov nevyhovuje,
 sme schopní pre Vás na zákazku vyrobiť akýkoľvek rozmer podľa Vašej požiadavky.

Vopi koberce

Spoznajte koberce Vopi

Spoločnosť Vopi je jedným z mála čisto českých výrobcov kobercov a rohoží. Kúpou tohto výrobku podporíte a pomôžete zachrániť tradičný český priemysel, ktorý to naozaj potrebuje. Celá výroba prebieha priamo v malebnom mestečku Nové Mesto na Morave. Výrobca umožňuje výrobu väčšiny kobercov v ľubovoľnej veľkosti na mieru a na požiadanie môže vyrobiť takmer akýkoľvek tvar. Možnosti sú takmer neobmedzené, od srdiečok až po ovály alebo domčeky. Spoločnosť Vopi zaznamenáva z roka na rok stabilný rast. Koberce sú veľmi obľúbené aj u našich susedov v zahraničí, kde sa dopyt po nich neustále zvyšuje. Vďaka veľmi dobrej cenovej dostupnosti a detailnej kontrole kvality sa koberce začínajú čoraz viac objavovať vo všetkých českých obchodoch. Koberce sú obzvlášť krásne pestré a farebné, čo je presne to, čo na českom trhu chýba. Spoločnosť Vopi tak oživuje český trh a prináša na domáci trh s kobercami veľkú inováciu.

/---html

Video

Recenze koberce Alassio

\---