10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

NOURISTAN AKCIA: 160x235 cm Kusový koberec Cairo 105594 Sues Cream – na von aj na doma 160x235

NOURISTAN AKCIA: 160x235 cm Kusový koberec Cairo 105594 Sues Cream – na von aj na doma 160x235

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj Novinka
Krémovo biely až béžový koberec vyrobený z polypropylénu je vďaka krátkemu strihanému vlasu mäkký a príjemný na dotyk. Jeho veľkou prednosťou je ľahká údržba a čistenie. Môžete ho jednoducho vysávať av prípade silnejšieho zašpinenia dokonca vyprať v práčke.
Ušetríte 7,83 € 125,30 €
117,47 €
Tovar od: Můjkoberec
Ušetríte 7,83 € 125,30 €
117,47 €
Doprava zadarmo
Posledný kus

23.7.2024 - 24.7.2024 na vašej adrese

Popis

Parádne a praktické koberce CAIRO od značky Hanse Home poslúžia v každej domácnosti, či už máte kopu detí, domácich miláčikov alebo radi organizujete večierky. Koberce majú pútavé vzory, ktoré zaujmú každú návštevu. Návšteva sa navyše ani nemusí vyzúvať a môže nad kobercom veselo jesť chrumky alebo piť koktaily. Ak by totiž naň niečo ukvaplo, jednoducho ho dajte do práčky a vyperte. A ak by ste ušpineniu chceli predísť, môžete koberec jednoducho zložiť a schovať mimo dosahu neporiadnikov. Vzhľadom na to, že sú koberce prateľné a zložiteľné, samozrejme ich môžete položiť aj do exteriéru. Krátky strihaný vlas z polypropylénového vlákna zaisťuje mäkký a príjemný povrch, čo oceníte, či už sedíte na gauči alebo na terase. Ďalej sa môžu pýšiť OEKO-TEX štandardom, ktorý zaručuje, že sú koberce vyrobené z nezávadných materiálov. Ide vskutku o koberce, ktoré nájdu využitie v každej domácnosti!

Nouristan – Hanse Home koberce

Nová kolekcia Nouristan ponúka extra mäkké kusové koberce s nápaditými a odvážnymi farebnými vzormi. Ide o kolekciu nemeckého výrobcu Hansa Home. Hanse Home je mladá spoločnosť, založená roku 2008 v nemeckom Pinnenbergu. Ide o výrobcu, ktorý sa nebojí určovať trendy a privádzať na európsky trh úplne novú koncepciu kobercov. Osobne sme sa s mladým majiteľom stretávali na veľtrhu v Hannoveri a získali sme unikátnu príležitosť ponúknuť vám produkty tejto spoločnosti v Českej republike a na Slovensku. Koberce spoločnosti Hanse Home ponúkajú bezkonkurenčne výhodný pomer cena/kvalita, pretože práve v tej sa rovnajú špičkám v obore, ako je napr. Osta alebo Lano.


Webové stránky Nouristan. Zobrazit nabídku Nouristan kobercú.