Tescoma Misa s viečkom GrandCHEF ø 24 cm, 5.0 l
27,80 € 18,80 €

Nerezová misa s tesniacim vekom od českej značky Tescoma. Kuchynská misa GrandCHEF s priemerom 24 cm je vybavená protišmykovou úpravou. Disponuje objemom 5 l. Vhodné pre umývanie v umývačke riadu.

Tescoma Misa s viečkom GrandCHEF ø 20 cm, 3.0 l
23,10 € 15,70 €

Nerezová misa s tesniacim vekom od českej značky Tescoma. Kuchynská misa GrandCHEF s priemerom 20 cm je vybavená protišmykovou úpravou. Disponuje objemom 3 l. Vhodné pre umývanie v umývačke riadu.

Tefal Ingenio mixovacia misa K2070414-26%
14,90 € 11 €

Akcia

Misa vhodná na mixovanie značky Tefal v čiernej a červenej farbe. Misa má protišmykové nožičky a príjemné úchyty pre ľahké držanie. Väčšia pevnosť, odolnosť a dlhá životnosť.

Orion Misa smalt BODKA pr. 26 cm
12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Šalátová misa smaltovaná s ušami v červenom prevedení. Orion Misa smalt BODKA pr. 26 cm disponuje objemom 2,5 litrov.

Tescoma Miska na klíčenie so semienkami SENSE
9,90 € 9,50 €

Dvojdielna miska na klíčenie so semienkami SENSE je vynikajúca pre pestovanie čerstvých a zdraviu prospešných rastlinných klíčkov v domácnosti. Urobte niečo málo pre svoje zdravie.

Tescoma Misa na kysnuté cesto s ohrievačom DELÍCIA 26 cm
22,20 € 17,90 €

Vďaka vzduchotesnému veku a gelovému ohrievaču vykysne cesto v špeciálnej mise Delicia až dvakrát rýchlejšie. A vy si tak na čerstvom pečive pochutnáte oveľa skôr! Navyše nie je potrebné strážiť dĺžku kysnutia

Tescoma Mísa nerezová DELÍCIA ø 20 cm, 2,5 l
11 € 10,10 €

Kuchynská misa DELÍCIA od značky Tescoma s priemerom 20 cm je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, ktorú je možné umývať v umývačke. Vďaka objemu 2,5 l v nej pripravíte cesto na tortu aj ľahký šalát.

Tescoma Ošatka s miskou na domáci chlieb DELLA CASA
13,90 €

Vynikajúca pre ľahkú prípravu domáceho chleba, v perforovanej ošatke získa bochník svoj typický povrch i tvar a vykysne rýchlejšie. Čerstvý domáci chlieb s chrumkavou kôrkou je naozajstná pochúťka.

Tescoma Misa nerezová DELÍCIA ø 16 cm, 1,5 l
7,60 €

Kuchynská misa DELÍCIA od značky Tescoma o priemerom 16 cm je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, ktorú je možné umývať v umývačke. Vďaka objemu 1,5 l v nej pripravíte cesto na tortu aj ľahký šalát.

Banquet Miska keramická SWEET HOME 12,5 cm 6 ks
21,10 € 16,20 € 2,70 €/ks

Miska značky Banquet je odekorovaná nápisom SWEET HOME. Bielo-šedá miska je vyrobená z kvalitnej keramiky a možno ju použiť do mikrovlnnej rúry aj do umývačky riadu.

MIJ Veľká misa Indigo Blue 21 cm 1,1 l
19,99 €

POPIS

Veľká misa od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

Berndorf-Sandrik Miska protišmyková 26cm nerez
14,89 € 14,70 €

Misa s rozmerom 26 cm nájde využitie v každej kuchyni. Praktická nerezová misa je opatrená protišmykovým dnom aby vám po linke pri poriadnom miešaní nikam neutiekla.

Orion Misa smalt pr. 26 cm MODROTLAČ
12,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Smaltovaná misa s ušami a priemerom 26 cm značky Orion sa stane praktickým a elegantným doplnkom vo vašej domácnosti. Modrá farba sa zdobením jemných bielych kvetov si vás získa pre svoj retro nádych. Výhodou smaltovaného materiálu je predovšetkým jeho zdravotná nezávadnosť a dlhodobá životnosť. Objem je 2,5 l.

MIJ Veľká misa Silver Sakura 24,5 cm 1,1 l
24,99 €

POPIS Veľká misa od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Keramika je dovezená priamo z Japonska a vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia.

MIJ Veľká misa Starburst Indigo Ikat 19,5 cm 400 ml
16,99 €

POPIS

Veľká misa od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Keramika je dovezená priamo z Japonska a vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia.

MIJ Servírovacia misa Black Pearl 28 cm 2 l
39,99 €

POPIS

Veľká servírovacia misa s objemom 2 l a priemerom 28 cm od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia.

OCuisine Misa na šľahanie 21 cm, sklo
6,30 €

Misa na šľahanie značky OCuisine s objemom 2 l je vyrobená zo skla. Misa skvele poslúži na šľahanie krémov, ale aj miešania zeleninových šalátov.

MIJ Stredná miska Indigo Blue 16 cm 800 ml
14,99 €

POPIS

Stredná miska od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

MIJ Set misiek štýlové kvietky 4 ks
29,99 €

POPIS Set misiek od výrobcu MIJ je vyrobený ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

MIJ Udon misa Earth & Sky 20 cm
12,99 €

POPIS Udon misa od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

MIJ Veľká servírovacia misa Earth Black 24 cm 1 l
21,99 €

POPIS

Veľká misa od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

Metalac Misa klasik 24 cm dekor kameň
11 €

Metalac misa klasik s dekorom kameň. Priemer misy s dvoma ušami je 24 cm. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný, čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.

MIJ Miska Nin-Rin hnedá 15,5 cm 450 ml
9,99 €

POPIS

Miska od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

MIJ Ramen misa Dk Green 25 cm 1,1 l
21,99 €

POPIS

Ramen misa od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

Kela Misa ATHOS nerez 20cm 2.9l
18,74 € 16 €

Nerezová misa ATHOS vyrobená z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Objem misy je 2,9 litrov. Vhodná na servírovanie aj na porciovanie potravín v kuchyni. Vhodná do umývačky riadu.

OCuisine Misa s odmerkou 4,2 l sklo
15,12 € 13,60 €

Misa s odmerkou značky OCuisine s objemom 4,2 l je vyrobená zo skla. Misa skvele poslúži na prípravu krémov, ale aj ciest a marinád.

MIJ Veľká misa Triangle INDIGO IKAT 19 cm 500 ml
16,99 €

POPIS

Veľká misa od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Keramika je dovezená priamo z Japonska a vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia.

OCuisine Misa na šľahanie 17 cm, sklo
5,80 €

Misa na šľahanie značky OCuisine s objemom 1 l je vyrobená zo skla. Misa skvele poslúži na šľahanie krémov, ale aj miešanie zeleninových šalátov.

MIJ Udon misa Nin-Rin 20 cm 900 ml
12,99 €

POPIS

Miska na udon rezance od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky…

MIJ Ramen misa Bronze Converging 24 cm 1,2 l
21,99 €

POPIS

Misa od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

Tescoma Misa nerezová DELÍCIA ø 24 cm, 5,0 l
17,20 € 15,40 €

Kuchynská misa DELÍCIA od značky Tescoma o priemerom 24 cm je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, ktorú je možné umývať v umývačke. Vďaka objemu 5 l v nej pripravíte cesto na tortu aj šalát pre celú rodinu.

MIJ Miska na čaj Celadon
4,99 €

POPIS Malá okrúhla miska na čaj od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Keramika je dovezená priamo z Japonska a vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia.

MIJ Miska na saké Sake Cup biely mrak 100 ml
3,99 €

POPIS

Miska na saké o objeme 100 ml od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia.

MIJ Miska Matt Black 9 cm 100 ml
4,99 €

POPIS

Miska od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

TORO Miska 16 cm, tyrkysová
5,70 €

Miska TORO s priemerom 16 cm nadchne nielen svojou tyrkysovou farbou, ale predovšetkým smaltom, ktorý bol na výrobu použitý. Oživte vašu jedáleň s týmto tradičným kuchynským kúskom.

MIJ Veľká misa 3 Petal Crest INDIGO IKAT 20 cm 1 l
16,99 €

POPIS

Veľká servírovacia misa od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Keramika je dovezená priamo z Japonska a vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia.

Banquet Miska keramická HOME Coll. 13 cm 4 ks
15,70 € 12,40 € 3,10 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Miska značky Banquet s dekorom HOME je vyrobená z kvalitnej keramiky. V balení sú štyri kusy misiek v bielej farbe. Možno v nich ohrievať pokrm v mikrovlnnej rúre a dá sa umývať aj v umývačke riadu.

Stor Detská ECO bambusová miska PEPPA PIG, 01382
4,15 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlová a ekologická miska s motívom PEPPA PIG. Bambusový riad predstavuje ekologickú alternatívu plastovým a nerozbitným riadom. Vďaka pestrým farbám a veselým motívom bude jedenie zábavou! Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

MEGA PLAST Set misiek KLARA 5 ks (mix farieb)
9,92 € 9,50 € 1,90 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Set 5 misiek štvorcového tvaru. Objem misiek: 0,5 l, 1,2 l, 2,4 l, 3,7 la 6 l. Každá miska má inú farbu. Vhodné do mikrovlnky, umývačky a mrazničky.

MIJ Servírovacia misa White Star 24 cm 1,6 l
29,99 €

Servírovacia misa z kolekcie White Star s motívom bielych hviezd bude slúžiť ako nádherný doplnok pre servírovanie rezancov a polievok. Je vyrobená ručne z kvalitnej, prírodnej keramiky a tak je každý kus originál. Keramika je priamo dovezená z Japonska. 

MIJ Misa na polievku Black Pearl 24 cm 1,2 l
21,99 €

POPIS

Veľká misa od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

MIJ Stredná miska Blue Daisy 17 cm 500 ml
13,99 €

POPIS

Miska od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

MIJ Malá miska na omáčky Indigo Blue 9 cm 100 ml
4,99 €

POPIS

Malá miska od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

MIJ Stredná miska Blue Daisy 13,5 cm 500 ml
9,99 €

POPIS

Miska od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

MIJ Miska Blue Daisy 16 cm 800 ml
16,99 €

POPIS

Miska od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

MIJ Plytká misa Blue Daisy 21 cm 600 ml
10,99 €

POPIS

Plytká misa od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

MIJ Servírovacia misa čierna Matt 28 cm 2 l
39,99 €

POPIS

Servírovacia miska od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

MIJ Veľká misa Copper Swirl 24 cm 1 l
19,99 €

POPIS

Veľká misa od výrobcu MIJ je vyrobený ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky.