Banquet Vál silikónový CULINARIA Brown 50 x 40 cm, mierkový reliéf
10 €

Vál silikónový CULINARIA Brown 50 × 40 cm, mierkový reliéf poteší každú pekárku, je skladný a praktický pomocník na prípravu cesta. skvele priľne k stolu a cesto sa na neho pri rozvaľkávaní nelepí. Jeho výhodou je ľahká údržba a tiež je vhodný do umývačky riadu.

Stanley Rogers Stierka 26cm, silikón/nerez
7,36 € 7 €

Stierka značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Vďaka silikónovému materiálu je vhodná pre použitie do teflonového riadu. Rukoväť je z nerezu.

Dr.Oetker Lievik skladací
9,01 € 8 €

Lievik skladací značky Dr. Oetker je praktická pomôcka do menších kuchýň, kde je potreba ušetriť každý voľný kúsok miesta. Má široké využitie a vďaka silikónovému materiálu tiež príjemnú a jednoduchú údržbu.

Zwilling J.A.Henckel Obracačka, silikónová
41 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Obracačka TWIN Pure od ZWILLING sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Vďaka silikónovému materiálu ju možno použiť na akékoľvek riady, hrnce a panvice.

Zwilling J.A.Henckel Špachtľa, silikónová
38 €

Novinka

Špachtľa TWIN Pure od ZWILLING sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Vďaka silikónovému materiálu ju možno použiť na akékoľvek riady, hrnce a panvice.

Zwilling J.A.Henckel Naberačka na polievku
39,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Naberačka na polievku TWIN Pure od ZWILLING sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Vďaka ergonomickej rukoväti a modernému dizajnu vám bude robiť pri servírovaní jedine radosť.

Zwilling J.A.Henckel Štetec, silikónový
29 €

Posledný kus za túto cenu!

Štetec TWIN Pure od ZWILLING sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Vďaka silikónovému materiálu ho možno použiť na akékoľvek riady, hrnce a panvice bez toho aby ste sa báli poškriabaniu.

Banquet Vál silikónový CULINARIA Brown 58 x 47 cm
14,29 € 12,90 €

Vál silikónový CULINARIA Brown 58 × 47 cm poteší každú pekárku, je skladný a praktický pomocník na prípravu cesta. Skvele priľne k stolu a cesto sa na neho pri rozvaľkávaní nelepí. Jeho výhodou je ľahká údržba a tiež je vhodný do umývačky riadu.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: