Stanley Rogers Škrabka kyvná 16cm, nerez
7,74 € 5,80 €

Škrabka kyvná značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Môžete si vďaka nej rýchlo oškrabať zemiaky, jablká, mrkvu a ďalšie. Je vyrobená z nerez materiálu.

Tefal Ingenio škrabka K2071014
7,49 € 7,40 €

Škrabka v typických farbách značky Tefal. Rad nástrojov Ingenio je odolný proti kyselinám, zafarbeniu i korózii. Škrabka má ergonomickú rukoväť, ktorá dobre padne do ruky a práca vám pôjde rýchlejšie.

FISKARS Škrabka priečna 1016122
9 €

Škrabka priečna Fiskars je skvelá na lúpanie či čistenie mrkvy, chrenu, uhoriek a inej podlhovastej zeleniny, vynikajúca tiež na tvrdý aj mäkký syr. Kvalitná priečna škrabka Fiskars Functional Form s dĺžkou 23 cm.

Tefal COMFORT škrabka K1298114
5,20 €

Otočná škrabka Tefal Comfort pre vysoko účinné škrabanie, ľahkú prácu a spoľahlivosť. Je ideálny aj pre pravákov, aj pre ľavákov. Veľmi odolné dvojité nerezové čepele zaisťujú vynikajúce výsledky a dlhú životnosť výrobku.

Stanley Rogers Škrabka prak 15,5cm, nerez
11,64 € 7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Škrabka prak značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Môžete si vďaka nej rýchlo oškrabať zemiaky, jablká, mrkvu a ďalšie. Je vyrobená z nerez materiálu.

Stanley Rogers Vykrajovač jadrovníkov 21,5 cm, nerez
11,25 € 7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Vykrajovač jadrovníkov značky Stanley Rogers j šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Môžete si vďaka nej rýchlo pochutnať na obľúbenom jabĺčku. Alebo ho naplniť a piecť. Je vyrobený z nerez materiálu.

Fackelmann Škrabka Y 17 cm, SENSE
6,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická škrabka Y SENSE v dĺžke 17 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z nerezovej ocele a s mäkkým držadlom pre ľahkú manipuláciu. Pomôže nielen s lúpaním akejkoľvek zeleniny, obzvlášť tej dlhej. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Stanley Rogers Škrabka kyvná 19cm, nerez
10,08 € 7,20 €

Škrabka kyvná značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Môžete si vďaka nej rýchlo oškrabať zemiaky, jablká, mrkvu a ďalšie. Je vyrobená z nerez materiálu.

Fackelmann Škrabka kyvná 18 cm, SENSE
6,30 €

Novinka

Praktická kyvná škrabka SENSE v dĺžke 18 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z nerezovej ocele a s mäkkým držadlom pre ľahkú manipuláciu. Pomôže nielen s lúpaním akejkoľvek zeleniny, či už okrúhlej, oválnej či dlhej. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Zwilling J.A.Henckel Škrabka otočná
26,25 € 22 €

Novinka

Zwilling Twin Pure škrabka otočná je vhodná pre pravákov aj ľavákov. Je to nepostrádateľná pomôcka vo vašej kuchyni. Vďaka kvalitnému spracovaniu má veľmi dlhú životnosť ..

Tefal COMFORT škrabka "Y" K1291814
5,82 € 5,70 €

Škrabka Tefal Comfort v tvare Y pre vysoko účinné škrabanie, ľahkú prácu a spoľahlivosť je ideálny aj pre pravákov, aj pre ľavákov. Čepele z vysoko odolnej ocele zaisťujú vynikajúce výsledky a dlhú životnosť výrobku.

Tescoma Škrabka na sklokeramické dosky PRECIOSO
7,20 € 6,20 €

Škrabka na sklokeramické dosky PRECIOSO značky Tescoma ľahko odstráni pripálené a zaschnuté nečistoty z povrchu indukčných a sklokeramických varných dosiek. Tiež poslúži pre čistenie zaschnutých nečistôt z porcelánových a z hladkých sklenených povrchov. Škrabka je dodávaná so 3 čepeľami z nehrdzavejúcej ocele.

Brund EASY CUT škrabka na zemiaky otočná
9,39 € 7 €

Klasická škrabka na zemiaky, zeleninu a ovocie s otočným mechanizmom z radu EASY CUT značky BRUND. Moderné spracovanie pre všetkých, ktorí oceňujú každodennú funkčnosť a vysokú kvalitu prevedenia.

Tefal Ingenio škrabka Y K2071814
7,50 €

Škrabka má ergonomickú rukoväť, ktorá dobre padne do ruky a práca vám pôjde rýchlejšie. Škrabka v typických farbách značky Tefal. Rad nástrojov Ingenio je odolný proti kyselinám, zafarbeniu i korózii.

Brund EASY CUT škrabka na zemiaky
7,40 €

Klasická škrabka na zemiaky, zeleninu a ovocie z radu EASY CUT značky BRUND. Moderné spracovanie pre všetkých, ktorí oceňujú každodennú funkčnosť a vysokú kvalitu prevedenia.

CS Solingen Škrabka na zemiaky Exquisite 18,5 cm
4,40 €

Škrabka na zemiaky CS Solingen Exquisite s veľkosťou 18,5 cm zaujme kvalitným spracovaním a ergonomickým dizajnom, vďaka ktorému škrabanie zemiakov uľahčí. Táto škrabka je vyrobená z kombinácie nerezovej ocele, chrómu a niklu, vďaka ktorej sa môže pýšiť vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Navyše disponuje praktickým očkom na zavesenie.

FISKARS Škrabka Essential na ryby
6,90 €

Prémiová škrabka na ryby Essential od kvalitnej značky Fiskars. Tento malý, ale šikovný pomocník sa vám bude hodiť pri odšupinovaní rýb. Je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.

Zwilling J.A.Henckel Škrabka na zeleninu
24,32 € 20,30 €

Novinka

Zwilling Twin Pure škrabka na zeleninu je vhodná pre pravákov aj ľavákov. Je to nepostrádateľná pomôcka vo vašej kuchyni. Vďaka kvalitnému spracovaniu má veľmi dlhú životnosť.