Koopman Mlynček na korenie 30 cm, bambus
19,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Mechanický mlynček na korenie vyrobený z bambusu pod značkou Koopman bude nielen spoločníkom pri dochucovaní pokrmov, ale tiež plní estetickú funkciu. Dizajnový kúsok s nastaviteľnou hrubosťou mletia je vysoký 30 cm.


Lamart LT7044 sada kořenek 12 KS STEEL
21,22 €
20,06 €

Sada kořenek vyrobených ze skla a nerezu na otočném stojanu, který se hodí od každého moderního interiéru. Kořenky Lamart jsou vhodné na mytí v myčce nádobí. Výška stojánku dosahuje 25 cm. V sadě 12 ks plus stojánek.


Lamart LT7045 mlýnek 2x 60 ML SANDGLASS
7,90 €
7,31 €

Plastový mlýnek na koření v moderním vzhledu s keramickým mlecím mechanismech. U mlýnku Lamart lze nastavit požadovanou hrubost mletí. Dvě průhledné komory umožňují naplnit ho a sledovat, kolik koření ještě zbývá.


Ceramic Blade 2v1 Mini mlynček na soľ a korenie
16,40 €

Obojstranný mlynček na soľ a korenie má 2 oddelené komory na korenie. Do jednej komory nasypete soľ, do druhej korenie či iný druh korenia a môžete pohodlne používať iba jeden mlynček podľa potreby. Mlynček je vybavený 2 plynulo nastaviteľnými keramickými mlecími mechanizmami.


Ceramic Blade Manuálny mlynček na soľ a korenie, sada 2 ks
17,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Súprava 2 mlynčekov na soľ a korenie je vybavená pružinovým mechanizmom. Nádoby z akrylového skla a hliníka sú vyrobené v jednoduchom modernom dizajne, ktorý sa bude hodiť aj do Vašej kuchyne.


Lamart SPICE LT7009 sada koreničiek 6ks
15,99 €

6-dielna sada koreničiek LAMART. Sada LT7009 je na otočnom plastovom stojane v modernom dizajne. Vďaka madlu je sada veľmi praktická a prenášanie zo stola na kuchynskú linku je tak jednoduché! Koreničky sú z odolného skla.


Fackelmann Sada koreničiek s magnetom
18,47 €

Nerezová sada koreničiek s lištou na ktorej drží vďaka magnetom. Vďaka hornému sklíčku je dobre vidieť koľko zostáva korenia a o aké sa jedná. Naviac ho nemusíte nutne mať na lište ale pokojne na chladničke.


Küchenprofi Set mlynčekov na soľ a korenie NEW YORK
28,40 €

Výpredaj

Vďaka odolnej nerezovej konštrukcii a kvalitnému keramickému mleciemu mechanizmu budete môcť mlynčeky ľahko a dlhodobo využívať. Set mlynčekov Küchenprofi New York na korenie a soľ z priehľadného akrylu.


Maxwell & Williams Bounce mlynček na soľ 11 cm
19,99 €

16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nádherný akrylový mlynček na soľ s keramickým mlecím mechanizmom a nastaviteľnou hrubosťou mletia pomocou skrutky. Pochádza z kolekcie populárnej austrálskej značky Maxwell & Williams, ktorá kladie dôraz na originalitu a čistý nevtieravý dizajn. Je dodávaný v darčekovom balení.


Lodos mlynček na korenie Bob Tower 12 cm
12,92 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduchý drevený mlynček na korenie tradičného vzhľadu, ktorý nikdy nesklame a čerstvo namletým korením prevonia vašu kuchyňu. Firma Lodos má viac ako 90 rokov skúseností a hovorí sa, že Vám ich mlynčeky vydržia pri správnom používaní aj celý život.


Kitchen Artist Ručný mlynček na korenie 6v1 MEN243
18,83 €

15,55 €

Posledný kus za túto cenu!

Ručný nerezový mlynček na 6 druhov korenia, ktoré najčastejšie a s obľubou používate aj na soľ. Jednotlivé zásobníky s vlastným mlynčekom sa jednoduchým a rýchlym spôsobom menia s otočnou jednotkou.


Ceramic Blade Mlynček na chilli a korenie NC-2883
22,40 €

Ručný mlynček na chilli a korenie možno používať ako na chilli, tak na čerstvé bylinky. Mlynček je vybavený špeciálnym mlecím mechanizmom. Veko mlynčeka chráni bylinky od vzduchu a vlhkosti.


CATLER Elektrické mlynčeky na soľ a korenie SM 2011
49,99 €
45 €
+ doprava zadarmo

Mlynčeky na soľ a korenie s jednoduchým ovládaním púhym stlačením tlačidla. Mlynčeky sú vyrobené z nerez ocele a majú priehľadný zásobník. Keramické mlecie kamene.


Lamart Nerez Tube mlynček 4x40 ml LT7013
7,99 €

Mlynček značky Lamart má nastaviteľnú hrubosť mletia a dve priehľadné akrylové komory pre prehľadné doplňovanie. Mlynček Tube môžete naplniť ľubovoľným korením, ktoré budete chcieť zomlieť na oboch stranách.


Lamart Gravitačný mlynček LT7012
7,99 €

Mlynček Gravity môžete naplniť ľubovoľným korením, ktoré budete chcieť mlieť. Mlynček značky Lamart má nastaviteľnú hrubosť mletia a priehľadnú akrylovú komoru pre prehľadné doplňovanie.


TORO Mlynček na korenie a soľ elektrický
9,63 €

Praktický pomocník v domácnosti, mlynčeky na korenie a soľ TORO. Elektrický mlynček poháňa šesťi tužkových batérií. Moderný dizajn mlynčeka vám umožňuje ho využiť aj ako dekoráciu či darček.


Küchenprofi Toronto set akrylových mlynčekov
21,90 €

Set mlynčekov Küchenprofi Toronto na korenie a soľ z priehľadného akrylu. Vďaka odolnej nerezovej konštrukcii a kvalitnému keramickému mleciemu mechanizmu budete môcť mlynčeky ľahko a dlhodobo využívať.


Tescoma Mlynček na korenie soľ VIRGO WOOD 24 cm-20%
21,40 €

17,10 €

Výpredaj

Ľahké dochucovanie pokrmov čerstvo mletým korením alebo soľou s mlynčekom Vigra Wood. Mlynček s výškou 24 cm je vyrobený z dreva gumovníka brazílskeho. Nastaviteľná hrubosť mletia.


Tescoma Elektrický mlynček na korenie/soľ Prezident (659560)-20%
25,30 €

20,20 €

Výpredaj

Elegantný elektrický mlynček Tescoma z nerez ocele a odolného plastu s nastaviteľnou hrubosťou mletia je ideálny na mletie soli, čierneho korenia a sušených byliniek. Mlynček je vybavený kvalitným keramickým mlecím mechanizmom.


Banquet Mlynček na korenie elektrický CULINARIA
10,60 €

9,30 €

Akcia

Nerezový mlynček Culinaria s keramickým mlecím mechanizmom s nastaviteľnou hrubosťou mletia. Vynikajúci pre dochucovanie pokrmov čerstvo mletým korením alebo čerstvo mletou soľou a ďalším korením.


Lodos mlynček na korenie Bob Tower 18 cm
14,03 €

Posledný kus za túto cenu!

Firma Lodos má viac ako 90 rokov skúseností a hovorí sa, že Vám ich mlynčeky vydržia pri správnom používaní aj celý život. Jednoduchý drevený mlynček na korenie tradičného vzhľadu, ktorý nikdy nesklame a čerstvo namletým korením prevonia vašu kuchyňu.


Maxwell & Williams Maison sada mlynčekov soľ a korenie 20cm
28 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantná sada mlynčekov na soľ a korenie Maison. Vďaka číremu prevedeniu vidíte obsah korenia v nádobke a podľa potreby môžete doplniť. Ľahko sa udržujú a budú štýlovým doplnkom každej domácnosti. Sú dodávané v darčekovom balení. Pochádzajú z kolekcie austrálskej značky Maxwell & Williams.


Stelton Mlynček na korenie Cylinda Line, 12,5 cm-50%
154 €

77 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezový mlynček na korenie z radu Cylinda Line, ktorý stál pri zrode dizajnovej značky Stelton a obsahuje doplnky pre stolovanie vyrobené z nerezu v typických strohých jednoduchých tvaroch.


Stelton Mlynček na soľ Cylinda Line, 12,5 cm-50%
154 €

77 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezový mlynček na soľ z rady Cylinda Line, ktorá stála pri zrode dizajnovej značky Stelton a obsahuje doplnky pre stolovanie vyrobené z nerezu v typických strohých jednoduchých tvaroch.


Amefa Mlynček na soľ a korenie Green, 2 ks
35,55 €

Posledný kus za túto cenu!

Tieto mlynčeky dodajú Vašej kuchyni profesionálny vzhľad. Moderné balenie dvoch mlynčekov na soľ a korenie od značky Amefa v pastelových farbách sú veľmi trendy.


Amefa Mlynček na soľ a korenie Milk, 2 ks
35,55 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderné balenie dvoch mlynčekov na soľ a korenie od značky Amefa v pastelových farbách sú veľmi trendy. Tieto mlynčeky dodajú Vaši kuchyni profesionálny vzhľad.


Banquet Mlynček na korenie elektrický INTENSE 22,5 cm
10,10 €
9,71 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektrický mlynček na korenie v elegantnej červenej farbe. Mlynček BANQUET INTENSE namelie akékoľvek korenie v okamihu. Vy si tak môžete čerstvo namleté korenie vychutnať kedykoľvek. Prístroj je napájaný 4 ks AA batériami, ktoré nie sú súčasťou balenia.


Banquet Mlynček na korenie mechanický BRILLANTE 5,8 x 15,3 cm
7,70 €

6,54 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitný mechanický mlynček má vnútri keramický mechanizmus pre ľahké otáčanie. Banquet mlynček na korenie mechanický BRILLANTE s priemerom 5,8 cm je vyrobený z gumovníka a má populárny kužeľovitý tvar.


Banquet Mlynček 2v1 mechanický Culinaria
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilý mechanicky mlynček 2v1 Culinaria je vysoký 11 cm. Veselý mlynček v ktorom nameliete ako korenie tak soľ, záleží kam otočíte hlavičku. Mlynček značky Banquet určite urobí radosť.


Banquet Mlynček na korenie mechanický AKCENT 22 cm
13,94 €

Mechanický mlynček na korenie AKCENT je vynikajúci pre ľahké dochucovanie pokrmov čerstvým korením alebo soľou. Mlynček je opatrený keramickým mlecím mechanizmom s nastaviteľnou hrubosťou mletia.


Banquet Mlynček na korenie mechanický AKCENT 37 cm
17,34 €

Posledný kus za túto cenu!

Mechanický mlynček na korenie AKCENT je vynikajúci pre ľahké dochucovanie pokrmov čerstvým korením alebo soľou. Mlynček je opatrený keramickým mlecím mechanizmom s nastaviteľnou hrubosťou mletia.


Banquet Sada koreničiek BARRIL 100 ml, 7 ks, čierna
24,55 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada koreničiek Barril 7 ks sa skladá z jedného plastového ABS otočného stojana a šiestich sklenených koreničiek so silikónovým tesnením a plastovým viečkom o objeme 100 ml. Koreničky majú všestranné využitie.


Banquet Sada koreničiek BRILLANTE 12 ks
24,84 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada koreničiek BRILLANTE obsahuje 12 sklenených koreničiek s drevenými viečkami. Otočný podstanec je vyrobený z gumovníkové dreva. Teraz budete mať všetko obľúbené korenie vždy po ruke.


Banquet Sada koreničiek BRILLANTE 16 ks
24,84 €

Sada koreničiek BRILLANTE obsahuje 16 sklenených koreničiek s plastovým viečkom. Otočný podstanec je vyrobený z gumovníkové dreva. Teraz budete mať všetko obľúbené korenie vždy po ruke.


Banquet Sada mechanických mlynčekov BRILLANTE
10,04 €
9,64 €

Sada mlynčekov od firmy Banquet sú vyrobené v drevenom prevedení. Mechanické mlynčeky čerstvo zomelú korenie a podčiarknu kulinársky zážitok vášmu pokrmu. Mlynček je tvorený keramickým mechanizmom. Sada je vytvorená ako mlynček na soľ a korenie.


Ceramic Blade Elektrický mlynček na soľ a korenie, nerez oceľ, 2 ks
35,20 €

Sada dvoch kusov elektrických mlynčekov Ceramicbladeplynule nastaviteľné keramické mlecie zariadenie. Nádobky sú vyrobené z akrylového skla v kombinácii s nerezovou oceľou. Vďaka priehľadnému sklíčku budete mať stále pod kontrolou, či je potrebné obsah doplniť.


Ceramic Blade Mlynček na korenie a soľ 2v1 InnovaGoods
13,57 €

Posledný kus za túto cenu!

Ručný mlynček na korenie a soľ InnovaGoods od Ceramic Blade je skvelým pomocníkom do kuchyne. Nastavte hrubosť mletia a osoľte aj okoreňte pripravovaný pokrm, bez toho aby ste museli siahať zvlášť po koreničke a soľničke.


Ceramic Blade mlynček na syr, bylinky a cesnak NC-2300
24,99 €

Moderný mlynček s tromi ostrými čepeľami z ušľachtilej ocele. Mlynček má tri rôzne mlecie mechanizmy, vďaka ktorým ľahko možno namlieť syr, bylinky alebo cesnak. Možno použiť aj priamo pri stole počas stolovania na dochucovanie jedla.