Fitmin Hobby 25 kg

Fitmin Hobby 25 kg

Hodnotenie: 5
14 €
13,20 €

Granulované doplnkové krmivo určené pre dospelé hobby kone a pre kone v ľahkej tréningovej záťaži.


Fitmin Horse Complete 15 kg
17,50 €

Ľahko stráviteľné doplnkové krmivo s vyváženým obsahom živín je určené pre dospelé kone v ľahkej a strednej tréningovej práci. Je vhodné pre seniorov a kone v rekonvalescencii.


Fitmin Horse Energy 15 kg
20,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Extrudované doplnkové krmivo s vysokým obsahom ľahko využiteľnej energie pre kone v období tréningu alebo inej pracovnej záťaži.


Fitmin Horse Extrudovaný Len 15 kg
22,70 €

Doplnkové krmivo je určené pre kone všetkých kategórií. Ľanové semienko je dieteticky zdravý zdroj nenasýtených mastných kyselín Omega 3, ktorý má vplyv na kvalitu srsti, kože a kopytnej rohoviny. Podporuje trávenie a posilňuje imunitný systém.


Fitmin Horse Opti 15 kg

Fitmin Horse Opti 15 kg

Hodnotenie: 5
21,90 €

Doplnkové krmivo s vysokým obsahom ľahko stráviteľného proteínu a esenciálnych aminokyselín je určené pre kone všetkých kategórií. Vhodné je použiť najmä pre nasvalenie, zlepšenie kondície, zdravý rast a vývoj alebo pre gravidné a laktujúce kobyly.


Fitmin Junior 25 kg

Fitmin Junior 25 kg

Hodnotenie: 5
18,60 €

Granulované doplnkové krmivo určené pre mladé kone do veku 24 mesiacov, možno podávať aj gravidným a laktujúcich kobylám.


Fitmin Reformer 25 kg

Fitmin Reformer 25 kg

Hodnotenie: 5
25 €
23,30 €

Granulované doplnkové krmivo je určené pre kone všetkých kategórií, najmä pre kone vv rekonvalescencii. Podporuje zlepšenie celkovej kondície. Obsiahnuté ryžové otruby sú stabilizované a obohatené o vápnik a vit. E.


Fitmin Training 25 kg

Fitmin Training 25 kg

Hodnotenie: 5
18,20 €

Granulované, energeticky a živinovo bohaté doplnkové krmivo pre dospelé kone v strednej až intenzívnej tréningovej práci.


Fitmin Sport 25 kg

Fitmin Sport 25 kg

Hodnotenie: 5
16,80 €

Granulované doplnkové krmivo určené pre dospelé kone v ľahkej až strednej tréningovej záťaži.


Fitmin Racing 25 kg
26,50 €

Granulované doplnkové krmivo Racing bez ovsa je vysoko energetické a živinovo bohaté krmivo pre kone v dostihovom tréningu. Pre maximálnu využiteľnosť je v zmesi použitých niekoľko zdrojov ľahko stráviteľné energie.