Fitmin Horse Opti 15 kg

Fitmin Horse Opti 15 kg

Hodnotenie: 5
20,68 € 19,80 €

Doplnkové krmivo s vysokým obsahom ľahko stráviteľného proteínu a esenciálnych aminokyselín je určené pre kone všetkých kategórií. Vhodné je použiť najmä pre nasvalenie, zlepšenie kondície, zdravý rast a vývoj alebo pre gravidné a laktujúce kobyly.

Fitmin Horse Energy 15 kg
19,71 € 17,90 €

Extrudované doplnkové krmivo s vysokým obsahom ľahko využiteľnej energie pre kone v období tréningu alebo inej pracovnej záťaži.

Fitmin Horse COMPLETE 2019 15 kg
17 €

Prémiové krmivo pre hobby kone a kone v ľahkej či strednej záťaži je veľmi dobre stráviteľné. Tepelná stabilizácia zaisťuje vysokú hygienickú čistotu krmiva. Fitmin Horse COMPLETE 2019 15 kg obsahuje vyvážený pomer vitamínov a minerálov.

Fitmin Horse Extrudovaný Len 15 kg
22,90 €

Doplnkové krmivo je určené pre kone všetkých kategórií. Ľanové semienko je dieteticky zdravý zdroj nenasýtených mastných kyselín Omega 3, ktorý má vplyv na kvalitu srsti, kože a kopytnej rohoviny. Podporuje trávenie a posilňuje imunitný systém.

Fitmin Reformer 25 kg

Fitmin Reformer 25 kg

Hodnotenie: 4,7
25 € 23,60 €

Granulované doplnkové krmivo je určené pre kone všetkých kategórií, najmä pre kone vv rekonvalescencii. Podporuje zlepšenie celkovej kondície. Obsiahnuté ryžové otruby sú stabilizované a obohatené o vápnik a vit. E.

Fitmin Hobby 25 kg

Fitmin Hobby 25 kg

Hodnotenie: 4,9
15,10 €

Granulované doplnkové krmivo určené pre dospelé hobby kone a pre kone v ľahkej tréningovej záťaži.

Fitmin Training 25 kg

Fitmin Training 25 kg

Hodnotenie: 5
18,40 €

Granulované, energeticky a živinovo bohaté doplnkové krmivo pre dospelé kone v strednej až intenzívnej tréningovej práci.

Fitmin Junior 25 kg

Fitmin Junior 25 kg

Hodnotenie: 4,8
18,80 €

Granulované doplnkové krmivo určené pre mladé kone do veku 24 mesiacov, možno podávať aj gravidným a laktujúcich kobylám.

Fitmin Sport 25 kg

Fitmin Sport 25 kg

Hodnotenie: 4,5
17 €

Granulované doplnkové krmivo určené pre dospelé kone v ľahkej až strednej tréningovej záťaži.

Fitmin Racing 25 kg
26,70 €

Granulované doplnkové krmivo Racing bez ovsa je vysoko energetické a živinovo bohaté krmivo pre kone v dostihovom tréningu. Pre maximálnu využiteľnosť je v zmesi použitých niekoľko zdrojov ľahko stráviteľné energie.

Fitmin horse FLEXI PENTA 5 kg
230,40 €

Splátky bez navýšenia

Doplňkové krmivo je vhodné pro všechny kategorie koní a podporuje jejich přirozenou obnovu kloubních chrupavek. Součástí je kolagen z kůží severských tresek a kyselina hyaluronová. Fitmin horse FLEXI PENTA 5 kg obsahuje vitamín E a C.

Fitmin horse FLEXI PENTA 0,5 kg
26 €

Novinka

Doplňkové krmivo je vhodné pro všechny kategorie koní a podporuje jejich přirozenou obnovu kloubních chrupavek. Součástí je kolagen z kůží severských tresek a kyselina hyaluronová. Fitmin horse FLEXI PENTA 0,5 kg obsahuje vitamín E a C.

Fitmin horse HEMOFORM 3 kg
73,70 €

Novinka

Doplňkové krmivo obsahuje komplex bylin, které zajišťují pročištění organismu. Součástí je kolagen z kůží severských tresek, kyselina hyaluronová, Juka shidigera a různé vitamíny. Fitmin horse HEMOFORM 3 kg podporuje koním krvetvorbu a elasticitu tkání.

Fitmin horse HERBS CALMER 2 kg
32 €

Novinka

Doplňkové krmivo udržuje nervový a imunitní systém v normálu díky vitamínu B. Přípravek pomáhá snižovat účinky stresujících faktorů a zklidňuje koně. Fitmin horse HERBS CALMER 2 kg je s hořčíkem, který mírní nervozitu a podrážděnost.

Fitmin horse BIOTIN 8 kg
107,20 €

Splátky bez navýšenia

Granulované doplňkové krmivo obsahuje biotin, organicky vázaný zinek a omega 3 mastné kyseliny ALA, DHA, EPA. Vyvazovač toxinů kontroluje vliv mykotoxinů a redukuje jejich absorpci. Fitmin horse BIOTIN 8 kg je ideální pro podporu růstu a zpevnění kopytní rohoviny.

Fitmin horse HEMOFORM 1,5 kg
39,30 €

Novinka

Doplňkové krmivo obsahuje komplex bylin, které zajišťují pročištění organismu. Součástí je kolagen z kůží severských tresek, kyselina hyaluronová, Juka shidigera a různé vitamíny. Fitmin horse HEMOFORM 1,5 kg podporuje koním krvetvorbu a elasticitu tkání.