Fitmin Reformer 25 kg

Fitmin Reformer 25 kg

Hodnotenie: 5
25 € 23,60 €

Granulované doplnkové krmivo je určené pre kone všetkých kategórií, najmä pre kone vv rekonvalescencii. Podporuje zlepšenie celkovej kondície. Obsiahnuté ryžové otruby sú stabilizované a obohatené o vápnik a vit. E.

Fitmin Junior 25 kg

Fitmin Junior 25 kg

Hodnotenie: 5
18,80 €

Granulované doplnkové krmivo určené pre mladé kone do veku 24 mesiacov, možno podávať aj gravidným a laktujúcich kobylám.

Fitmin Training 25 kg

Fitmin Training 25 kg

Hodnotenie: 5
18,40 €

Granulované, energeticky a živinovo bohaté doplnkové krmivo pre dospelé kone v strednej až intenzívnej tréningovej práci.

Fitmin Horse COMPLETE 2019 15 kg
17 €

Prémiové krmivo pre hobby kone a kone v ľahkej či strednej záťaži je veľmi dobre stráviteľné. Tepelná stabilizácia zaisťuje vysokú hygienickú čistotu krmiva. Fitmin Horse COMPLETE 2019 15 kg obsahuje vyvážený pomer vitamínov a minerálov.

Fitmin Horse Opti 15 kg

Fitmin Horse Opti 15 kg

Hodnotenie: 5
22,10 €

Doplnkové krmivo s vysokým obsahom ľahko stráviteľného proteínu a esenciálnych aminokyselín je určené pre kone všetkých kategórií. Vhodné je použiť najmä pre nasvalenie, zlepšenie kondície, zdravý rast a vývoj alebo pre gravidné a laktujúce kobyly.

Fitmin Horse Energy 15 kg
21 €

Extrudované doplnkové krmivo s vysokým obsahom ľahko využiteľnej energie pre kone v období tréningu alebo inej pracovnej záťaži.

Fitmin Sport 25 kg

Fitmin Sport 25 kg

Hodnotenie: 4,5
17 €

Granulované doplnkové krmivo určené pre dospelé kone v ľahkej až strednej tréningovej záťaži.

Fitmin Racing 25 kg
26,80 €

Granulované doplnkové krmivo Racing bez ovsa je vysoko energetické a živinovo bohaté krmivo pre kone v dostihovom tréningu. Pre maximálnu využiteľnosť je v zmesi použitých niekoľko zdrojov ľahko stráviteľné energie.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: