Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 2,75 kg
20,75 € 16,90 €

Prémiová zmes je vhodná pre králiky citlivé na určité zložky potravy. vybrané traviny a byliny prispievajú optimálnemu tráveniu a zdravému chrupu. Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 2,75 kg je bez umelých farbív, dochucovadiel a konzervantov.

Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 1 kg
8,60 € 7,50 €

Prémiová zmes je vhodná pre králiky citlivé na určité zložky potravy. vybrané traviny a byliny prispievajú optimálnemu tráveniu a zdravému chrupu. Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 1 kg je bez umelých farbív, dochucovadiel a konzervantov.

Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 1 kg
8,60 € 6,60 €

Prémiové krmivo pre morčatá podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes vybraných byliniek a rastlín je vhodná pre morčatá náchylné k alergiám a citlivé na určité zložky potravín. Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 1 kg neobsahuje obilné zrná.

Versele Laga Nature Hamster - pre škrečky 2,3 kg
15,31 € 11,40 €

Prémiové krmivo pre škrečky podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Hamster – pre škrečky 2,3 kg je obohatené o oriešky, sušené ovocie a semienka.

Versele Laga Nature Timothy Hay Beetroot and Tomato 0,5 kg
4,87 € 3,80 €

Bezprašné kvalitné seno sušené na slnku s repou a paradajkou je základným krmivom pre králiky, morčatá, činčily a osmákov. Obsahuje vysoký obsah vlákniny, ktorá je pre hlodavce nevyhnutná. Versele Laga Nature Timothy Hay Beetroot and Tomato 0,5 kg podporuje dobré trávenie a zaisťuje zdravé zuby,

Versele Laga Nature Chinchilla - pre činčily 2,3 kg
14,09 € 10,40 €

Prémiové krmivo pre činčily podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chinchilla – pre činčily 2,3 kg neobsahuje obilné zrná a lisované pelety.

Versele Laga Nature snack Bits Bale Dandelion 55 g
4,70 €

Prémiová zmes s púpavou iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre zajace, morčatá, činčily a osmáky a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature snack Bits Bale Dandelion 55 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Snack Fibres 500 g
3,75 € 2,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Prémiová zmes zeleniny a byliniek určite poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature Snack Fibres 500 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Cavia - pre morčatá 9 kg
39,98 € 32,50 €

Krmivo pre morčatá s nutraceutikmi podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes je vhodná pre morčatá s nadváhou, staršie a málo aktívne morčatá. Versele Laga Nature Cavia – pre morčatá 9 kg neobsahuje lisované pelety a obilniny.

Versele Laga Nature Snack Proteins 85 g
2,72 € 2,50 €

Prémiová zmes s vysokým obsahom bielkovín iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature Snack Proteins 85 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Snack Berries 85 g
2,72 € 2,30 €

Prémiová zmes s kúskami bobuľovín iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature Snack Berries 85 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Crispy Muesli - Hamsters & Co 20 kg
34,79 € 34 €

Kompletné krmivo pre škrečky apod. S vysokým obsahom bielkovín, ktoré obsahuje všetky živiny, ktoré vaše zviera potrebuje k zdravému a aktívnemu životu.

Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 2,75 kg
20,75 € 15,90 €

Prémiové krmivo pre morčatá podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes vybraných byliniek a rastlín je vhodná pre morčatá náchylné k alergiám a citlivé na určité zložky potravín. Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 2,75 kg neobsahuje obilné zrná.

Versele Laga Nature Chinchilla - pre činčily 700 g
4,76 € 3,70 €

Prémiové krmivo pre činčily podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chinchilla – pre činčily 700 g neobsahuje obilné zrná a lisované pelety.

Versele Laga Nature Chip - pre burunduky 700 g
7,02 € 5,70 €

Prémiové krmivo pre burunduky a zimné veveričky podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chip – pre burunduky 700 g je obohatené o semienka, sušené ovocie a múčne červy.

Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 1 kg
8,60 € 6,40 €

Prémiové krmivo pre činčily podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes vybraných byliniek a rastlín je vhodná pre činčily náchylné k alergiám a citlivé na určité zložky potravín. Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 1 kg neobsahuje obilné zrná.

Versele Laga Nature Rat - pre potkany 700 g
5,46 € 4,10 €

Prémiové krmivo pre potkany s vitamínom E podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Rat – pre potkany 700 g je obohatené o semienka, sušené ovocie a múčne červy.

Versele Laga Nature Snack Nutties 85 g
2,72 € 2,50 €

Prémiová zmes orieškov iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature Snack Nutties 85 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature snack Bits Bale Cornflower 55 g
4,44 € 3,80 €

Prémiová zmes s nevädzou iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre zajace, morčatá, činčily a osmákov a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature snack Bits Nature snack Bits Bale Cornflower 55 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature snack Bits Apple 100 g
4,44 € 3,90 €

Prémiová zmes s jablkom iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature snack Bits Apple 100 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Snack Cereals 500 g
3,75 € 3 €

Prémiová zmes ovocia, zeleniny semienok iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature Snack Cereals 500 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Snack Veggies 85 g
2,72 € 2,20 €

Prémiová zmes zeleninových kúskov iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature Snack Veggies 85 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature snack Bits Parsnip 60 g
5,49 € 3,80 €

prémiová zmes s paštrnákom iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre zajace, morčatá, činčily a osmákov a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature snack Bits Hibiscus 60 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Mouse - pre myši 400 g
3,67 € 2,70 €

Prémiové krmivo pre myši podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Obsahuje extra cereálie pre zvýšenie energie a vitality. Versele Laga Nature Mouse – pre myši 400 g je obohatené o semienka, sušené ovocie a múčne červy.

Versele Laga Nature Rat - pre potkany 2,3 kg
16,33 € 13,80 €

Prémiové krmivo pre potkany s vitamínom E podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Rat – pre potkany 2,3 kg je obohatené o semienka, sušené ovocie a múčne červy.

Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 2,75 kg
20,75 € 16,60 €

Prémiové krmivo pre činčily podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes vybraných byliniek a rastlín je vhodná pre činčily náchylné k alergiám a citlivé na určité zložky potravín. Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 2,75 kg neobsahuje obilné zrná.

Versele Laga Nature snack Bits Hibiscus 60 g
4,44 € 3 €

Prémiová zmes s ibištekom iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre zajace, morčatá, činčily a osmáky a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature snack Bits Hibiscus 60 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

RASCO Seno Compact 2,5 kg
4,50 €

Seno prémiovej kvality je vhodné pre hlodavce. Rasco Seno Compact 2,5 kg disponuje ryskami, ktoré určujú dennú dávku s hmotnosťou 250 g.

Beaphar CARE+ Junior králik 250 g
5,30 €

Krmivo pre mladé králiky je 100 % extrudované. Tento proces zabezpečuje, že každá granula má rovnaké zloženie a je tak eliminovaná možnosť vyberania častí z potravy. Beaphar CARE+ Junior králik 250 g patrí do superprémiovej kategórie krmív a stane sa obľúbenou pochúťkou vašich huňatých maznáčikov.

LIMARA Seno kŕmne lisované 1,6 kg
3,10 €

Kŕmne **lisované seno **je vhodné pre hlodavce. Je vhodné ho umiestniť do senníka. Limara Seno kŕmne lisované 1,6 kg sa stane obľúbeným kŕmením vašich domácich maznáčikov.

Beaphar CARE + králik 250 g
5,07 € 5 €

Krmivo pre králiky **je 100 % extrudované. Tento proces zabezpečuje, že každá granula má **rovnaké zloženie a je tak eliminovaná možnosť vyberania častí z potravy. Beaphar CARE + králik 250 kg je v superprémiovej kategórii krmív a stane sa obľúbenou pochúťkou vašich huňatých maznáčikov.

APETIT Zelená lúka 400 g
2,55 € 2,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompletné krmivo pre domáce hlodavce s rozmanitým zložením sušených bylín a vločiek. Obsiahnuté látky prispievajú k správnemu tráveniu morčiat, škrečkov, či králikov. Doporučený prísun s ohľadom na konzumáciu do nasledujúceho dňa. Apetít Zelená lúka je dodávaná vo výhodnom 400 gramovom balení.

Vitakraft Tyčinky Emotion Kracker králik herbal 120 g
1,92 € 1,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bylinkové tyčinky so sušenou bazalkou pre králiky. TriVita komplex zaisťuje správne fungovanie srdca, mozgu i trávenia. Doplnok stravy vášho ušiaka. Vitakraft Tyčinky Emotion Kracker králik herbal 120 g obsahujú dôležité **vitamíny a hodia sa ku krmivám z rovnomenného radu. V balení sa nachádza po **2 ks

Avicentra Premium pre králiky 1 kg
3,22 € 2,90 €

Základné a kompletné krmivo pre králiky je rovnako výživné ako prirodzená potrava v prírode. Avicentra Premium pre králiky 1 kg sa stane obľúbeným krmivom vašich domácich maznáčikov.

Avicentra Premium pre morčatá 850 g
3,22 € 3 €

Kompletné krmivo pre morčatá je rovnako výživné ako prirodzená potrava v prírode. Obsahuje vyvážené množstvo vitamínov a minerálov. Avicentra Premium pre morčatá 850g sa stane obľúbeným krmivom vašich domácich maznáčikov.

Beaphar Nature Rabbit 1,25 kg
8,20 €

Krmivo pre králiky je vhodné od 10. mesiaca veku. Prispieva k správnej funkcii čriev vďaka vysokému podielu surovej vlákniny. Je ideálny pre prirodzené opotrebenie zubov. Beaphar Nature Rabbit 1,25 kg je bez obsahu obilnín.

Vitakraft Tyčinky Emotion Kracker Veggie pre králikov 120 g
1,92 € 1,90 €

Zeleninové tyčinky so sušeným hráškom pre králiky. TriVita komplex zaisťuje správne fungovanie srdca, mozgu i trávenia. Doplnok stravy vášho ušiaka. Vitakraft Tyčinky Emotion Kracker Veggie pre králiky 120 g obsahujú vitamíny a hodia sa ku krmivám z rovnomenného radu. V balení sa nachádza po 2 ks

APETIT Srdiečko medové 18 ks
13,40 €

Medové srdiečka sú chutným doplnkom pre obrusovanie zubov hlodavcov. Obsahujú rôzne vitamíny, minerálne látky, sušenú mrkvu a slnečnicu. Apetit Srdiečko medové 12 ks je ideálny pre králiky, morčatá, škrečky, činčily, burunduky, pieskomily, myši, potkany a tarbíky.