Versele Laga Nature Cuni Junior - pre králiky 2,3 kgchristmas delivery
14,15 € 9,70 €

Prémiové krmivo pre zakrpatené králiky od 6 mesiacov veku zaistí potrebné látky a vitamíny pre zdravie vášho maznáčika. Prírodné granule podporujú lesklú srsť, pevné zdravie, pekný chrup a správne zažívanie. Versele Laga Nature Cuni Junior – pre králiky 2,3 kg je bez lisovaných peliet.

Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 2,75 kgchristmas delivery
20,75 € 18,40 €

Prémiová zmes je vhodná pre králiky citlivé na určité zložky potravy. vybrané traviny a byliny prispievajú optimálnemu tráveniu a zdravému chrupu. Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 2,75 kg je bez umelých farbív, dochucovadiel a konzervantov.

Versele Laga Nature Timothy Hay 1 kgchristmas delivery
6,13 € 5,40 €

Bezprašné kvalitné seno sušené na slnku je základným krmivom pre králiky, morčatá, činčily a osmákov. Obsahuje vysoký obsah vlákniny, ktorá je pre hlodavce nevyhnutná. Versele Laga Nature Timothy Hay 1 kg podporuje dobré trávenie a zaisťuje zdravé zuby,

Versele Laga Nature Mini Hamster - pre škrečky 400 gchristmas delivery
3,67 € 2,80 €

Prémiové krmivo pre škrečky podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Obsahuje vitamín E, ktorý prispieva k lesklej a zdravej srsti. Versele Laga Nature Mini Hamster – pre škrečkov 400 g je obohatené o oriešky, sušené ovocie a múčne červy.

Versele Laga Nature Chinchilla - pre činčily 2,3 kgchristmas delivery
14,09 € 10,60 €

Prémiové krmivo pre činčily podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chinchilla – pre činčily 2,3 kg neobsahuje obilné zrná a lisované pelety.

Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 1 kgchristmas delivery
8,60 € 7,50 €

Prémiová zmes je vhodná pre králiky citlivé na určité zložky potravy. vybrané traviny a byliny prispievajú optimálnemu tráveniu a zdravému chrupu. Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 1 kg je bez umelých farbív, dochucovadiel a konzervantov.

Versele Laga Nature Cuni Junior - pre králiky 700 gchristmas delivery
4,76 € 3,60 €

Prémiové krmivo pre zakrpatené králiky od 6 mesiacov veku zaistí potrebné látky a vitamíny pre zdravie vášho maznáčika. Prírodné granule podporujú lesklú srsť, pevné zdravie, pekný chrup a správne zažívanie. Versele Laga Nature Cuni Junior – pre králiky 700 g je bez lisovaných peliet.

Versele Laga Nature Degu - pre osmáky degu 700 gchristmas delivery
5,02 € 3,40 €

Prémiové krmivo pre osmáky degu podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Degu – pre osmáky degu 700 g neobsahuje obilné zrná a lisované pelety.

Versele Laga Nature snack Bits Bale Dandelion 55 gchristmas delivery
5,10 €

Prémiová zmes s púpavou iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre zajace, morčatá, činčily a osmáky a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature snack Bits Bale Dandelion 55 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Cavia - pre morčatá 700 gchristmas delivery
4,49 € 3,20 €

Krmivo pre morčatá s nutraceutikmi podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes je vhodná pre morčatá s nadváhou, staršie a málo aktívne morčatá. Versele Laga Nature Cavia – pre morčatá 700 g neobsahuje lisované pelety a obilniny.

Versele Laga Nature Hamster - pre škrečky 2,3 kgchristmas delivery
15,31 € 10,50 €

Prémiové krmivo pre škrečky podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Hamster – pre škrečky 2,3 kg je obohatené o oriešky, sušené ovocie a semienka.

Versele Laga Nature Snack Fibres 500 gchristmas delivery
3,75 € 2,50 €

Prémiová zmes zeleniny a byliniek určite poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature Snack Fibres 500 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Chinchilla - pre činčily 700 gchristmas delivery
4,76 € 3,70 €

Prémiové krmivo pre činčily podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chinchilla – pre činčily 700 g neobsahuje obilné zrná a lisované pelety.

Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 1 kgchristmas delivery
8,60 € 7,80 €

Prémiové krmivo pre morčatá podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes vybraných byliniek a rastlín je vhodná pre morčatá náchylné k alergiám a citlivé na určité zložky potravín. Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 1 kg neobsahuje obilné zrná.

Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 2,75 kgchristmas delivery
20,75 € 19,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Prémiové krmivo pre morčatá podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes vybraných byliniek a rastlín je vhodná pre morčatá náchylné k alergiám a citlivé na určité zložky potravín. Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 2,75 kg neobsahuje obilné zrná.

Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 1 kgchristmas delivery
8,60 € 7,90 €

Prémiové krmivo pre činčily podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes vybraných byliniek a rastlín je vhodná pre činčily náchylné k alergiám a citlivé na určité zložky potravín. Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 1 kg neobsahuje obilné zrná.

Versele Laga Nature Rat - pre potkany 700 gchristmas delivery
5,46 € 4,70 €

Prémiové krmivo pre potkany s vitamínom E podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Rat – pre potkany 700 g je obohatené o semienka, sušené ovocie a múčne červy.

Versele Laga Nature Rat - pre potkany 2,3 kgchristmas delivery
16,33 € 11,90 €

Prémiové krmivo pre potkany s vitamínom E podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Rat – pre potkany 2,3 kg je obohatené o semienka, sušené ovocie a múčne červy.

Versele Laga Nature snack Bits Beetroot 100 gchristmas delivery
4,44 € 4,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Prémiová zmes s červenou repou iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature snack Bits Beetroot 100 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Snack Cereals 500 gchristmas delivery
3,75 € 3,10 €

Prémiová zmes ovocia, zeleniny semienok iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature Snack Cereals 500 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 2,75 kgchristmas delivery
20,75 € 16,10 €

Prémiové krmivo pre činčily podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes vybraných byliniek a rastlín je vhodná pre činčily náchylné k alergiám a citlivé na určité zložky potravín. Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 2,75 kg neobsahuje obilné zrná.

Versele Laga Nature snack Bits Bale Cornflower 55 gchristmas delivery
6,90 €

Prémiová zmes s nevädzou iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre zajace, morčatá, činčily a osmákov a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature snack Bits Nature snack Bits Bale Cornflower 55 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Snack Cereals 2 kgchristmas delivery
12,51 € 11 €

Prémiová zmes ovocia, zeleniny semienok iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature Snack Cereals 2 kg využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Versele Laga Nature Snack Fibres 2 kgchristmas delivery
12,51 € 12 €

Prémiová zmes zeleniny a byliniek určite poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature Snack Fibres 2 kg využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Duvo+ Špeciálne seno s harmančekom 500g
4,17 €

100% prírodné kvalitné seno s harmančekom dobré pre zuby a trávenie Pre králiky a hlodavce. Tento variant obsahuje harmanček. Seno sa používa ako súčasť výživy králika alebo hlodavca a musí byť vysokej kvality. Seno obsahuje veľa vlákniny a ďalších dôležitých živín…

Zolux Alpské prémiové seno 1,5kg
13,36 €

Alpské prémiové seno. Alpské seno, je vybrané pre svoju vynikajúcu nutričnú hodnotu, arómu a chuť. Je bohaté na vlákniny a prírodné minerálne látky. Horská poľnohospodárska pôda ponúka širokú škálu druhov rastlín, vrátane strukovín a listových odrôd bohatých na…

Witte Molen PUUR potkan 2kg
13,67 €

Posledný kus za túto cenu!

Witte Molen Puur – skutočný pôžitok z prírodných chutí a vôní.

Receptúra Puur rat pre potkany obsahuje všetko, čo potkany potrebujú pre plnohodnotný život. Vyvážené zloženie s obsahom živočíšnych bielkovín pre dlhodobé zdravie, s pridanými vitamínmi a stopovými prvkam…

Kiki MAX Menu Hamster 450g škrečky
1,90 €

Deklarované akostné znaky: dusíkaté látky 11,5%, vlhkosť: 10,2%, tuky 5,2%, vláknina 8,3%, popol 4,1%, vápnik 0,62%, fosfor 0,32%, sodík 697 ppm. Zloženie: slnečnicové semená, kukurica guľatá, pšenica, hrach zelený, sušená mrkva, proteínové granule, ďatelinové výlisky…

Duvo+ Špeciálne seno s púpavou 500g
4,17 €

100% prírodné kvalitné seno s púpavou dobré pre zuby a trávenie Pre králiky a hlodavce. Tento variant obsahuje púpavu. Seno sa používa ako súčasť výživy králika alebo hlodavca a musí byť vysokej kvality. Seno obsahuje veľa vlákniny a ďalších dôležitých živín potrebnýc…

Kiki MAX Menu Ferret 2kg fretky
12,50 €

KIKI MAX Menu Ferret 2kg fretky SK: 13126, 13272 KIKI MAX MENU. Kompletné krmivo pre fretky. Krmivo obsahuje všetky potrebné látky pre fretky vrátane prírodných látok potrebných pre zdravie a maximálnu vitálnosť. Deklarované akostné znaky: dusíkaté látky 37,3%, tuky 12%, popol…