Versele Laga Nature Cuni Junior - pre králiky 700 g
5,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Prémiové krmivo pre zakrpatené králiky od 6 mesiacov veku zaistí potrebné látky a vitamíny pre zdravie vášho maznáčika. Prírodné granule podporujú lesklú srsť, pevné zdravie, pekný chrup a správne zažívanie. Versele Laga Nature Cuni Junior – pre králiky 700 g je bez lisovaných peliet.

Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 1 kg
8,60 € 6,40 €

Prémiová zmes je vhodná pre králiky citlivé na určité zložky potravy. vybrané traviny a byliny prispievajú optimálnemu tráveniu a zdravému chrupu. Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 1 kg je bez umelých farbív, dochucovadiel a konzervantov.

Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 2,75 kg
20,75 € 16,90 €

Prémiová zmes je vhodná pre králiky citlivé na určité zložky potravy. vybrané traviny a byliny prispievajú optimálnemu tráveniu a zdravému chrupu. Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 2,75 kg je bez umelých farbív, dochucovadiel a konzervantov.

Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 2,75 kg
20,75 € 17 €

Prémiové krmivo pre morčatá podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes vybraných byliniek a rastlín je vhodná pre morčatá náchylné k alergiám a citlivé na určité zložky potravín. Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 2,75 kg neobsahuje obilné zrná.

RASCO Seno s prímesou Echinacea 500 g
3,09 €

Výberové seno disponuje obsiahnutú echinaceou. Poskytne vyššiu energickú hodnotu a jemnú chuť. Rasco Seno s prímesou Echinacea 500 g je vhodné nielen pre králiky, ale aj iné hlodavce, ktorí sa živia iba ľahko stráviteľnými rastlinami.

Avicentra Standard pro králíky 1 kg
1,53 €

Základní a kompletní krmivo pro králíky obsahuje kukuřici, pšenici i ječmen. Avicentra Standard pro králíky 1 kg se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

RASCO Seno s prímesou nechtíka 500 g
3,09 €

Výberové lúčne seno disponuje obsiahnutým nechtíkom a hluchavkou. Poskytne vyššiu energickú hodnotu a jemnú chuť. Rasco Seno s prímesou nechtíka 500 g je vhodné nielen pre králiky, ale aj iné hlodavce, ktorí sa živia iba ľahko stráviteľnými rastlinami.

Apetit Super H 800 g
2,16 €

Výberové krmivo pre domáce hlodavce s rozmanitým zložením extrudovaných obilnín, ryže či granúl. Obsiahnuté látky prispievajú k správnemu tráveniu morčiat, škrečkov, či králikov. Doporučený prísun s ohľadom na konzumáciu do nasledujúceho dňa. Apetít Super H je dodávaný vo výhodnom 800 gramovom balení.

Vitakraft Tyčinky Emotion Kracker ovocné pre králiky 120 g
1,92 €

Posledný kus za túto cenu!

Ovocné tyčinky s príchuťou sušených marhúľ a čerešní pre králikov. TriVita komplex zaisťuje správne fungovanie srdca, mozgu i trávenia. Doplnok stravy vášho ušiaka. Vitakraft Tyčinky Emotion Kracker ovocné pre králiky 120 g obsahujú **vitamíny a hodia sa ku krmivám z rovnomenného radu. V balení sa nachádza po **2 ks

Vitakraft Kracker Guinea Pig Honey + Fruit + Nut 160 g
2,70 €

Doplnkové krmivo je ideálne pre morčatá. Tyčinky sú s orechmi, medom a ovocím. Vitakraft Kracker Guinea Pig Honey + Fruit + Nut 160 g sa stanú obľúbeným krmivom vašich domácich maznáčikov.

Vitakraft Carottis Rabbit 50 g
2 €

Doplňkové krmivo pro domácí hlodavce se složením z obilovin, mrkve a minerálních látek. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Doporučený přísun v maximu 1–2 tyčinek denně. Vitakraft Carottis Rabbit 50 g je dodáván v praktickém balení, které snadno schováte uskladníte i přepravíte.

Beaphar Nature Rabbit 1,25 kg
8,20 €

Krmivo pre králiky je vhodné od 10. mesiaca veku. Prispieva k správnej funkcii čriev vďaka vysokému podielu surovej vlákniny. Je ideálny pre prirodzené opotrebenie zubov. Beaphar Nature Rabbit 1,25 kg je bez obsahu obilnín.

Avicentra Štandard pre morčatá 1 kg
1,53 €

Základné a **kompletné krmivo **pre morčatá obsahuje kukuricu, pšenicu a jačmeň. Avicentra Štandard pre morčatá 1 kg sa stane obľúbeným krmivom vašich domácich maznáčikov.

Versele Laga Nature Snack Berries 85 g
2,72 € 2,40 €

Prémiová zmes s kúskami bobuľovín iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature Snack Berries 85 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Vitakraft Aqua Drink 500 g
2,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Doplnkové krmivo pre domáce hlodavce so zastúpením minerálnych látok. Vhodné k vylepšeniu stravy vášho zvieratka. Odporúčaný prísun v malom množstve v intervale 2 až 3 krát týždenne. Vitakraft Aqua Drink je dodávaný v praktickom balení o 500 g, vďaka čomu ho ľahko schováte aj do prepravnej tašky.

Avicentra Deluxe pre degu 500 g
2,44 € 1,70 €

Výberové krmivo pre degu obsahuje málo cukrov i tukov. Súčasťou je veľa zeleninových kúskov. Avicentra Deluxe pre degu 500 g sa stane obľúbeným krmivom vašich domácich maznáčikov.

Vitakraft Menu Rabbit bag 1 kg
4,10 €

Kompletní krmivo s rostlinným složením pro zakrslé králíky. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Přísun přiměřených porcí v rámci stanovených týdnů. Vitakraft Menu Rabbit bag 1 kg obsahuje mnoho minerálních prvků a je dodáván v praktickém balení, které snadno uskladníte i přepravíte.

Avicentra Standard pro králíky 500 g
0,86 €

Základní a kompletní krmivo pro králíky obsahuje kukuřici, pšenici i ječmen. Avicentra Standard pro králíky 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Vitakraft Tyčinky Emotion Kracker králik herbal 120 g
1,92 €

Bylinkové tyčinky so sušenou bazalkou pre králiky. TriVita komplex zaisťuje správne fungovanie srdca, mozgu i trávenia. Doplnok stravy vášho ušiaka. Vitakraft Tyčinky Emotion Kracker králik herbal 120 g obsahujú dôležité **vitamíny a hodia sa ku krmivám z rovnomenného radu. V balení sa nachádza po **2 ks

Avicentra Tyčinky medové pre veľké hlodavce 100 g
1,53 €

Medové tyčinky sú ideálnou pochúťkou pre väčšie hlodavce. Ľahko ich zavesíte do klietky. Avicentra Tyčinky medové pre veľké hlodavce 100 g sú vhodné pre králiky, činčily, morčatá a potkany.

Versele Laga Nature Mini Hamster - pre škrečky 400 g
3,67 € 3 €

Prémiové krmivo pre škrečky podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Obsahuje vitamín E, ktorý prispieva k lesklej a zdravej srsti. Versele Laga Nature Mini Hamster – pre škrečkov 400 g je obohatené o oriešky, sušené ovocie a múčne červy.

Versele Laga Nature Timothy Hay Bell Pepper and Parnsnip 0,5 kg
5 €

Bezprašné kvalitné seno sušené na slnku s paprikou a paštrnákom je základným krmivom pre králiky, morčatá, činčily a osmáky. Obsahuje vysoký obsah vlákniny, ktorá je pre hlodavce nevyhnutná. Versele Laga Nature Timothy Hay Bell Pepper and Parnsnip 0,5 kg podporuje dobré trávenie a zaisťuje zdravé zuby,

Vitakraft Menu Dwarf Hamster 400 g
2,40 €

Kompletní krmivo pro džungarské křečky s rostlinným i živočišným složením. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Přísun přiměřenných porcí v rámci dne. Vitakraft Menu Dwarf Hamster 400 g obsahuje mnoho minerálních prvků a je dodáván v praktickém balení, které snadno uskladníte i přepravíte.

Versele Laga Nature Timothy Hay Carrot and Pumpkin 0,5 kg
5 €

Bezprašné kvalitné seno sušené na slnku s mrkvou a tekvicou je základným krmivom pre králiky, morčatá, činčily a osmákov. Obsahuje vysoký obsah vlákniny, ktorá je pre hlodavce nevyhnutná. Versele Laga Nature Timothy Hay Carrot and Pumpkin 0,5 kg podporuje dobré trávenie a zaisťuje zdravé zuby,

Vitakraft Emotion Veggie pre morčatá 600 g
5,06 €

Prémiové krmivo s rastlinným zložením pre morčatá. Vhodné k vylepšeniu stravy vášho zvieratka. Prísun menších porcií 50 gdenne. Vitakraft Emotion Veggie pre morčatá 600 g obsahuje veľa vitamínov a minerálova pomáha pri obrusovaní zubov. Praktické balenie navyše jednoducho uskladníte.

Avicentra Tyčinky zeleninové pre veľké hlodavce 100 g
1,53 €

Zeleninové tyčinky sú ideálnou pochúťkou pre väčšie hlodavce. Ľahko ich zavesíte do klietky. Avicentra Tyčinky zeleninové pre veľké hlodavce 100 g sú vhodné pre králiky, činčily, morčatá a potkany.

Avicentra Tyčinky ovocné pre malé hlodavce 100 g
1,53 €

Ovocné tyčinky sú ideálnou pochúťkou pre menšie hlodavce. Ľahko ich zavesíte do klietky. Avicentra Tyčinky ovocné pre malé hlodavce 100 g sú vhodné pre škrečky, trpasličie škrečky, myši, pieskomily, potkany a tarbíky.

Beaphar CARE+ Junior králik 250 g
5,30 €

Krmivo pre mladé králiky je 100 % extrudované. Tento proces zabezpečuje, že každá granula má rovnaké zloženie a je tak eliminovaná možnosť vyberania častí z potravy. Beaphar CARE+ Junior králik 250 g patrí do superprémiovej kategórie krmív a stane sa obľúbenou pochúťkou vašich huňatých maznáčikov.

Vitakraft Emotion herbal králik 600 g
5,06 €

Posledný kus za túto cenu!

Prémiové krmivo s rastlinným zložením pre králiky. Vhodné k vylepšeniu stravy vášho zvieratka. Prísun menších porcií 70 až 90 g denne. Vitakraft Emotion herbal králik 600 g obsahuje veľa vitamínov a minerálov a pomáha pri obrusovaní zubov. Praktické balenie navyše jednoducho uskladníte.

Vitakraft Emotion veggie králik 600 g
5,06 €

Prémiové krmivo s rastlinným zložením pre králiky. Vhodné k vylepšeniu stravy vášho zvieratka. Prísun menších porcií 70 až 90 g denne. Vitakraft Emotion veggie králik 600 g obsahuje veľa vitamínov a minerálov a pomáha pri obrusovaní zubov. Praktické balenie navyše jednoducho uskladníte.

Vitakraft Menu Degus 600 g
3,18 €

Kompletné krmivo pre osmáky s rastlinným zložením. Vhodné k vylepšeniu stravy vášho zvieratka. Možno dávkovať spoločne s ovocím alebo zeleninou. Vitakraft Menu Degus 600 g obsahuje viac minerálnych prvkov a je dodávaný v praktickom balení, ktoré ľahko uskladníte aj prepravíte.

Vitakraft Menu Junior Rabbit bag 500 g
2,40 €

Kompletní krmivo pro mláďata zakrslých králíků od 3. týdne života s rostlinným složením. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Přísun přiměřených porcí v rámci stanovených týdnů. Vitakraft Menu Junior Rabbit bag 500 g obsahuje více minerálních prvků a je dodáván v praktickém balení, které snadno uskladníte.

Beaphar Nature Guinea Pig
8,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Krmivo pre morčatá disponuje zvýšeným obsahom vitamínu C. Prispieva k správnej funkcii čriev vďaka vysokému podielu surovej vlákniny. Je ideálny pre prirodzené opotrebenie zubov. Beaphar Nature Guinea Pig je bez obsahu obilnín.

Avicentra Tyčinky ovocné pre veľké hlodavce 100 g
1,53 €

Ovocné tyčinky sú ideálnou pochúťkou pre väčšie hlodavce. Ľahko ich zavesíte do klietky. Avicentra Tyčinky ovocné pre veľké hlodavce 100 g sú vhodné pre zajace, morčatá, potkany a činčily.

LIMARA Seno kŕmne lisované 700 g
1,26 €

Kŕmne **lisované seno **je vhodné pre hlodavce. Je vhodné ho umiestniť do senníka. Limara Seno kŕmne lisované 700 g sa stane obľúbeným kŕmením vašich domácich maznáčikov.

Versele Laga Nature Mouse - pre myši 400 g
3,67 € 2,90 €

Prémiové krmivo pre myši podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Obsahuje extra cereálie pre zvýšenie energie a vitality. Versele Laga Nature Mouse – pre myši 400 g je obohatené o semienka, sušené ovocie a múčne červy.

Avicentra Tyčinky orechové pre veľké hlodavce 100 g
1,53 €

Orechové tyčinky sú ideálnou pochúťkou pre väčšie hlodavce. Ľahko ich zavesíte do klietky. Avicentra Tyčinky orechové pre veľké hlodavce 100 g sú vhodné pre králiky, činčily, morčatá a potkany.

Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 1 kg
8,60 € 6,40 €

Prémiové krmivo pre činčily podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes vybraných byliniek a rastlín je vhodná pre činčily náchylné k alergiám a citlivé na určité zložky potravín. Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 1 kg neobsahuje obilné zrná.

Versele Laga Nature snack Bits Hibiscus 60 g
4,44 € 3,60 €

Prémiová zmes s ibištekom iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre zajace, morčatá, činčily a osmáky a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature snack Bits Hibiscus 60 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.

Avicentra Granule pre morčatá 500 g
1,02 €

**Základné krmivo **pre morčatá vo forme granúl. Avicentra Granule pre morčatá 500 g sa stanú obľúbeným kŕmením vašich domácich maznáčikov.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: