Versele Laga Nature Cavia - pre morčatá 2,3 kg
13,80 €

Krmivo pre morčatá s nutraceutikmi podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes je vhodná pre morčatá s nadváhou, staršie a málo aktívne morčatá. Versele Laga Nature Cavia – pre morčatá 2,3 kg neobsahuje lisované pelety a obilniny.


Versele Laga Nature Cavia - pre morčatá 9 kg
41,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Krmivo pre morčatá s nutraceutikmi podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes je vhodná pre morčatá s nadváhou, staršie a málo aktívne morčatá. Versele Laga Nature Cavia – pre morčatá 9 kg neobsahuje lisované pelety a obilniny.


Versele Laga Nature Chinchilla - pre činčily 2,3 kg
14,80 €

Prémiové krmivo pre činčily podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chinchilla – pre činčily 2,3 kg neobsahuje obilné zrná a lisované pelety.


Versele Laga Nature Chinchilla - pre činčily 700 g
4,76 €

3,40 €

Prémiové krmivo pre činčily podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Chinchilla – pre činčily 700 g neobsahuje obilné zrná a lisované pelety.


Versele Laga Nature Cuni Junior - pre králiky 2,3 kg
14,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Prémiové krmivo pre zakrpatené králiky od 6 mesiacov veku zaistí potrebné látky a vitamíny pre zdravie vášho maznáčika. Prírodné granule podporujú lesklú srsť, pevné zdravie, pekný chrup a správne zažívanie. Versele Laga Nature Cuni Junior – pre králiky 2,3 kg je bez lisovaných peliet.


Versele Laga Nature Cuni Junior - pre králiky 700 g
4,76 €

4 €

Prémiové krmivo pre zakrpatené králiky od 6 mesiacov veku zaistí potrebné látky a vitamíny pre zdravie vášho maznáčika. Prírodné granule podporujú lesklú srsť, pevné zdravie, pekný chrup a správne zažívanie. Versele Laga Nature Cuni Junior – pre králiky 700 g je bez lisovaných peliet.


Versele Laga Nature Cuni - pre králiky 2,3 kg
13,80 €

Prémiové krmivo pre zakrpatené králiky zaistí potrebné látky a vitamíny pre zdravie vášho maznáčika. Prírodné granule podporujú lesklú srsť, pevné zdravie, pekný chrup a správne zažívanie. Versele Laga Nature Cuni – pre králiky 2,3 kg je bez lisovaných peliet.


Versele Laga Nature Cuni - pre králiky 700 g
4,70 €

Prémiové krmivo pre zakrpatené králiky zaistí potrebné látky a vitamíny pre zdravie vášho maznáčika. Prírodné granule podporujú lesklú srsť, pevné zdravie, pekný chrup a správne zažívanie. Versele Laga Nature Cuni – pre králiky 700 g je bez lisovaných peliet.


Versele Laga Nature Cuni - pre králiky 9 kg
41,60 €
+ doprava zadarmo

Prémiové krmivo pre zakrpatené králiky zaistí potrebné látky a vitamíny pre zdravie vášho maznáčika. Prírodné granule podporujú lesklú srsť, pevné zdravie, pekný chrup a správne zažívanie. Versele Laga Nature Cuni – pre králiky 9 kg je bez lisovaných peliet.


Versele Laga Nature Degu - pre osmáky degu 2,3 kg
14,65 €

11,90 €

Prémiové krmivo pre osmáky degu podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Degu – pre osmáky degu 2,3 kg neobsahuje obilné zrná a lisované pelety.


Versele Laga Nature Degu - pre osmáky degu 700 g
5,02 €
4,70 €

Prémiové krmivo pre osmáky degu podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Degu – pre osmáky degu 700 g neobsahuje obilné zrná a lisované pelety.


Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 1 kg
8,60 €

7,20 €

Prémiové krmivo pre morčatá podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes vybraných byliniek a rastlín je vhodná pre morčatá náchylné k alergiám a citlivé na určité zložky potravín. Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 1 kg neobsahuje obilné zrná.


Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 2,75 kg
20,75 €

16,80 €

Prémiové krmivo pre morčatá podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes vybraných byliniek a rastlín je vhodná pre morčatá náchylné k alergiám a citlivé na určité zložky potravín. Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 2,75 kg neobsahuje obilné zrná.


Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 1 kg
8,60 €

6,20 €

Prémiové krmivo pre činčily podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes vybraných byliniek a rastlín je vhodná pre činčily náchylné k alergiám a citlivé na určité zložky potravín. Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 1 kg neobsahuje obilné zrná.


Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 1 kg
8,60 €

6,80 €

Prémiová zmes je vhodná pre králiky citlivé na určité zložky potravy. vybrané traviny a byliny prispievajú optimálnemu tráveniu a zdravému chrupu. Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 1 kg je bez umelých farbív, dochucovadiel a konzervantov.


Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 2,75 kg
20,75 €

16,30 €

Prémiová zmes je vhodná pre králiky citlivé na určité zložky potravy. vybrané traviny a byliny prispievajú optimálnemu tráveniu a zdravému chrupu. Versele Laga Nature Fibrefood Cuni 2,75 kg je bez umelých farbív, dochucovadiel a konzervantov.


Versele Laga Nature Gerbil - pre pieskomily 700 g
5,91 €

4,50 €

Prémiové krmivo pre pieskomily ** podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Obsahuje **extra cereálie pre zvýšenie energie a vitality. Versele Laga Nature Gerbil – pre pieskomily 700 g je obohatené o semienka, sušené ovocie a múčne červy.


Versele Laga Nature Hamster - pre škrečky 2,3 kg
15,31 €

13,60 €

Prémiové krmivo pre škrečky podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Hamster – pre škrečky 2,3 kg je obohatené o oriešky, sušené ovocie a semienka.


Versele Laga Nature Hamster - pre škrečky 700 g
5,23 €

4,30 €

Prémiové krmivo pre škrečky podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Hamster – pre škrečky 700 g je obohatené o oriešky, sušené ovocie a semienka.


Versele Laga Nature Mini Hamster - pre škrečky 400 g
3,67 €

2,80 €

Prémiové krmivo pre škrečky podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Obsahuje vitamín E, ktorý prispieva k lesklej a zdravej srsti. Versele Laga Nature Mini Hamster – pre škrečkov 400 g je obohatené o oriešky, sušené ovocie a múčne červy.


Versele Laga Nature snack Bits Bale Dandelion 55 g
4,60 €

Prémiová zmes s púpavou iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre zajace, morčatá, činčily a osmáky a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature snack Bits Bale Dandelion 55 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.


Versele Laga Nature Snack Fibres 500 g
3,75 €
3,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Prémiová zmes zeleniny a byliniek určite poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature Snack Fibres 500 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.


Versele Laga Nature Timothy Hay 1 kg
6,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezprašné kvalitné seno sušené na slnku je základným krmivom pre králiky, morčatá, činčily a osmákov. Obsahuje vysoký obsah vlákniny, ktorá je pre hlodavce nevyhnutná. Versele Laga Nature Timothy Hay 1 kg podporuje dobré trávenie a zaisťuje zdravé zuby,


Versele Laga Nature Timothy Hay Beetroot and Tomato 0,5 kg
4,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezprašné kvalitné seno sušené na slnku s repou a paradajkou je základným krmivom pre králiky, morčatá, činčily a osmákov. Obsahuje vysoký obsah vlákniny, ktorá je pre hlodavce nevyhnutná. Versele Laga Nature Timothy Hay Beetroot and Tomato 0,5 kg podporuje dobré trávenie a zaisťuje zdravé zuby,


Versele Laga Nature Timothy Hay Carrot and Pumpkin 0,5 kg
4,90 €

Bezprašné kvalitné seno sušené na slnku s mrkvou a tekvicou je základným krmivom pre králiky, morčatá, činčily a osmákov. Obsahuje vysoký obsah vlákniny, ktorá je pre hlodavce nevyhnutná. Versele Laga Nature Timothy Hay Carrot and Pumpkin 0,5 kg podporuje dobré trávenie a zaisťuje zdravé zuby,


Versele Laga Crispy Muesli - Guinea Pigs 20 kg
33,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompletné krmivo pre morčatá s vysokým obsahom vlákniny. Obsahuje všetky živiny, ktoré vaše zviera potrebuje k zdravému a aktívnemu životu.


Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 2,75 kg
20,90 €

Prémiové krmivo pre činčily podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Zmes vybraných byliniek a rastlín je vhodná pre činčily náchylné k alergiám a citlivé na určité zložky potravín. Versele Laga Nature Fiberfood Chinchilla 2,75 kg neobsahuje obilné zrná.


Versele Laga Nature Mouse - pre myši 400 g
3,67 €

3,20 €

Prémiové krmivo pre myši podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Obsahuje extra cereálie pre zvýšenie energie a vitality. Versele Laga Nature Mouse – pre myši 400 g je obohatené o semienka, sušené ovocie a múčne červy.


Versele Laga Nature Rat - pre potkany 2,3 kg
16,33 €
15,10 €

Prémiové krmivo pre potkany s vitamínom E podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Rat – pre potkany 2,3 kg je obohatené o semienka, sušené ovocie a múčne červy.


Versele Laga Nature Rat - pre potkany 700 g
5,46 €

4,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Prémiové krmivo pre potkany s vitamínom E podporuje optimálne trávenie a zdravý chrup. Nutraceutiká v zmesi zaisťujú správne zažívanie, lesklú srsť a zdravý chrup. Versele Laga Nature Rat – pre potkany 700 g je obohatené o semienka, sušené ovocie a múčne červy.


Versele Laga Nature snack Bits Apple 100 g
4,60 €

Prémiová zmes s jablkom iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature snack Bits Apple 100 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.


Versele Laga Nature snack Bits Bale Cornflower 55 g
4,60 €

Prémiová zmes s nevädzou iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre zajace, morčatá, činčily a osmákov a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature snack Bits Nature snack Bits Bale Cornflower 55 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.


Versele Laga Nature snack Bits Beetroot 100 g
4,60 €

Prémiová zmes s červenou repou iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre všetky všežravé hlodavce a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature snack Bits Beetroot 100 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.


Versele Laga Nature snack Bits Hibiscus 60 g
4,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Prémiová zmes s ibištekom iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre zajace, morčatá, činčily a osmáky a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature snack Bits Hibiscus 60 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.


Versele Laga Nature snack Bits Parsnip 60 g
4,60 €

prémiová zmes s paštrnákom iste poteší vášho maznáčika. Je vhodná pre zajace, morčatá, činčily a osmákov a stane sa príjemnou zmenou v ich jedálničku. Versele Laga Nature snack Bits Hibiscus 60 g využijete ako odmenu za pekné správanie vášho zvieracieho kamaráta.