autor neuvedený: Zábavné krížovky - vtipy, rady, výroky slávnych
3,01 €

Neviete čo s voľným časom? Obľúbené švédske krížovky vám ponúknu zábavu i poučenie vo chvíľach voľna doma či na dovolenke. V tajničkách sa ukrývajú užitočné rady pre domáce gazdinky, ale aj výroky slávnych osobností a vtipy pre celú rodinu.

Dedopulos Tim: Albert Einstein – Záhady a rébusy
15,90 € 13,67 €

Albert Einstein, najväčší fyzik všetkých čias, povedal: „Musíte sa naučiť pravidlá hry. A musíte hrať lepšie ako ktokoľvek iný.“ To je výzva, ktorej neodolá nijaký nadšenec hádaniek a hlavolamov.

autor neuvedený: Křížovky do kuchyně – Babiččiny recepty
4,29 € 3,69 €

Jedna křížovka denně pomůže udržet mozek ve formě, procvičí paměť a posílí logické myšlení. A pokud vám při tom vyhládne, po vyluštění tajenky můžete vyzkoušet některý ze skvělých a především jednoduchých receptů.

Kolektív autorov: Výroky slávnych pre bystré hlavy
5,90 € 5,07 €

Potrápte svoje mozgové závity v novej zbierke krížoviek od kolektívu autorov z vydavateľstva Georg zo Žiliny. Predlohou a riešením tajničiek sú výroky slávnych osobností z minulosti (napr. L.N. Tolstoj, I. Kant, A. Lincoln, J.W.

Kolektív: Relaxačné hry
8,30 € 7,14 €

Množstvo hier, ktoré sa môžeš hrať doma či vonku s kamarátmi! Rodičia ti zakázali robiť krik? Nijaký problém!

Galland Richard: Nikola Tesla - Záhady a rébusy
15,90 € 13,67 €

„Dnešní vedci myslia hlboko namiesto toho, aby mysleli jasne. Človek musí byť duševne zdravý, aby mohol myslieť jasne, lebo niekto môže myslieť hlboko, a byť celkom šialený.