Dedopulos Tim: Albert Einstein – Záhady a rébusy
15,90 €

13,67 €

Albert Einstein, najväčší fyzik všetkých čias, povedal: „Musíte sa naučiť pravidlá hry. A musíte hrať lepšie ako ktokoľvek iný.“ To je výzva, ktorej neodolá nijaký nadšenec hádaniek a hlavolamov.


Galland Richard: Nikola Tesla - Záhady a rébusy
15,90 €

13,67 €

„Dnešní vedci myslia hlboko namiesto toho, aby mysleli jasne. Človek musí byť duševne zdravý, aby mohol myslieť jasne, lebo niekto môže myslieť hlboko, a byť celkom šialený.


autor neuvedený: Zábavné krížovky - vtipy, rady, výroky slávnych
3,50 €

3,01 €

Neviete čo s voľným časom? Obľúbené švédske krížovky vám ponúknu zábavu i poučenie vo chvíľach voľna doma či na dovolenke. V tajničkách sa ukrývajú užitočné rady pre domáce gazdinky, ale aj výroky slávnych osobností a vtipy pre celú rodinu.


Kolektív: Relaxačné hry
8,30 €

7,14 €

Množstvo hier, ktoré sa môžeš hrať doma či vonku s kamarátmi! Rodičia ti zakázali robiť krik? Nijaký problém!


Martinková Lenka: Vedomostné a zábavné kvízy
5,99 €

5,15 €

Otestujte svoje vedomosti, vedomosti svojich priateľov, rodiny či známych počas dovolenky, dlhej chvíle v aute, autobuse či vo vlaku. Zabavte sa a získajte nové zaujímavé poznatky o Slovensku a svete.


Kolektív autorov: Výroky slávnych pre bystré hlavy
5,90 €

5,07 €

Potrápte svoje mozgové závity v novej zbierke krížoviek od kolektívu autorov z vydavateľstva Georg zo Žiliny. Predlohou a riešením tajničiek sú výroky slávnych osobností z minulosti (napr. L.N. Tolstoj, I. Kant, A. Lincoln, J.W.


autor neuvedený: 500 sudoku (bleděmodrá obálka)
4,29 €

3,69 €

Co je to sudoku? Potřebujete jen papír, tužku a gumu – a můžete hrát! Název pochází z japonštiny, kde tato původně americká hra získala obrovskou oblibu. Později se rozšířila do celého světa. V této knize najdete 500 sudoku v 6 stupních obtížnosti.


autor neuvedený: Křížovky do kuchyně – Babiččiny recepty
4,29 €

3,69 €

Jedna křížovka denně pomůže udržet mozek ve formě, procvičí paměť a posílí logické myšlení. A pokud vám při tom vyhládne, po vyluštění tajenky můžete vyzkoušet některý ze skvělých a především jednoduchých receptů.