Next Level Racing GT LITE Cockpit, čierna (NLR-S021)

Next Level Racing GT LITE Cockpit, čierna (NLR-S021)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Pretekársky kokpit pre GT. Ideálne riešenie na simuláciu mimoriadne realistickej jazdy priamo vo vašej obývačke. Jednoduché skladanie a rozkladanie. rýchloupínacie páčky Next Level Racing. Sedadlo je vyrobené z vysoko priedušného a pohodlného materiálu. Pohodlie aj počas dlhých pretekov. Celý popis
Partner: CZC.cz
261,59 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera posledný 1 kus

26.1.2022 - 27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100061564038

Popis

Next Level Racing GT LITE Cockpit

Kokpit Next Level Racing GT Lite vám umožní sedieť v skutočnej pretekárskej pozícii. Preteky GT si užijete v pohodlí domova a navyše v neuveriteľnej atmosfére. Vďaka svojmu minimalistickému dizajnu je kokpit GT Lite ideálny pre všetkých používateľov s obmedzeným priestorom.

Hlavné funkcie

  • Rýchloupínacie páky Next Level Racing
  • Sedadlo z vysoko priedušného materiálu pre maximálne pohodlie
  • Jednoduché skladanie a prenášanie
  • Vyrobené pre vaše pohodlie počas dlhých pretekov
  • Kompatibilný so všetkými hlavnými volantmi a pedálmi
  • Predvŕtané pre Logitech, Thrustmaster, Fanatec

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Náboje Next Level Racing

Vďaka novým inovatívnym rýchloupínacím pákam (Next Level Racing Hubs) môžete stoličku Next Level Racing jednoducho zložiť alebo rozložiť do pretekárskej polohy GT.

Náboje Next Level Racing boli vyvíjané a konštruované dva roky s cieľom zabezpečiť maximálnu odolnosť a tuhosť, pričom každý náboj je schopný odolať hmotnosti 150 kg. Je to ideálne riešenie na časté skladanie a rozkladanie, keď potrebujete uvoľniť miesto a po hre kabínu uskladniť.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kompatibilita

Model GT Lite je predpripravený na montáž elektroniky, ako sú volanty, radiace páky a pedále. Vytvoríte tak skutočne pevný a plne nastaviteľný priestor. Je kompatibilný so všetkými hlavnými volantmi a pedálmi. Je predvŕtaná pre Logitech, Thrustmaster, Fanatec. Potom môžete radiacu páku nainštalovať na ľavú alebo pravú stranu

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Pretekársky kokpit GT. Ideálne riešenie na simuláciu mimoriadne realistickej jazdy priamo vo vašej obývačke. Ľahko sa skladá a rozkladá. Rýchloupínacie páčky Next Level Racing. Vhodné aj do malých priestorov. Sedadlo je vyrobené z vysoko priedušného a pohodlného materiálu. Pohodlie aj počas dlhých pretekov. Kompatibilný so všetkými hlavnými volantmi a pedálmi. Predvŕtané pre Logitech, Thrustmaster, Fanatec.