Design Scandinavia Relaxačné kreslo Rika, ružová-43%
407 € 228 €

Akcia

Občas je potrebné aspoň na chvíľku vypnúť a relaxovať. Maximálny komfort vám v takých chvíľach ponúkne relaxačné kreslo Rika. Sedadlo so silným sedacím vankúšom je po stranách doplnené opierkami pre pohodlie vašich rúk a ľahšie vstávanie.

TEMPO KONDELA Rozkladacie kreslo, sivá, KENY NEW
249 € 229 €

Splátky bez navýšenia

Keny, pre mužov aj ženy, pre chlapcov aj dievčatá, všetko doň sa ukryť dá. Rozkladacie kreslo KENY New v sivej látke s úložným priestorom je to pravé orechové.

BHM Germany Kreslo s čiernou podnožou Natasha koža-27%
327 € 237 €

Akcia

Pohodlné kreslo s opierkami Natasha zaujme nielen svojim moderným vzhľadom, ale tiež svojimi úžasnými vlastnosťami. Vďaka pohodlnému sedadlu a lakťovým opierkam nebude ani dlhé sedenie unavujúce.

TEMPO KONDELA Hojdacie kreslo, SIVERT
88 €

Potrebujete zrelaxovať po náročnom dni v práci? Relaxačné kreslo SIVERT je pre vás tá správna voľba. Dodanie k vám domov!

Dalenor Čalúnené kreslo Andre, hnedá ekokoža
174 € 148 €

Akcia

Kreslo Andre je dizajnový sedací nábytok, ktorý sa stane tým pravým miestom na váš odpočinok a relaxáciu. Má veľmi pohodlné operadlo i sedadlo, ktoré má niekoľko vrstiev mäkkej výplne, čo vám zaistí maximálny komfort počas sedenia.

TEMPO KONDELA Relaxačné kreslo, béžová, VANDEN
217 € 159 €

Splátky bez navýšenia

Objavte pohodlie, ktoré poskytuje relaxačné, polohovacie kreslo VANDEN. Komfortné, elegantné, mechanicky polohovacie, potiahnuté béžovou ekokožou.

Dalenor Relaxačné kreslo ušiak Robin patchwork, farebná
357 € 304 €

Akcia

Relaxačné kreslo Robin je klasický pohodlný ušiak, ktorý si ihneď obľúbite. Kreslo je čalúnené látkou patchwork vo farebnom prevedení s čiernymi gombíkmi. Sedák je vyplnený dvomi vrstvami peny pre lepšiu pružnosť a udržateľnosť tvaru sedáku.

Design Scandinavia Kreslo s opierkami Lisa, sivá-49%
543 € 276 €

Akcia

Kreslo s opierkami Lisa sa nepochybne stane obľúbeným miestom vášho odpočinku. Okrem podrúčok je vybavené tiež vysokým operadlom a pohodlným sedacím vankúšom. Dizajnové kreslo Lisa s prvkami v retro štýle poskytne pohodlné posedenie napríklad aj v priestore recepcie či kaviarne.

TEMPO KONDELA Kreslo ušiak, červená, CHARLOT
189 €

Splátky bez navýšenia

Doprajte si kvalitný odpočinok a relax v komfortnom kresle CHARLOT. Tento ušiak vám spríjemní chvíle a navodí pravú atmosféru domova. Môže byť červené?

TEMPO KONDELA Relaxačné kreslo, hnedá, TURNER
164 €

Splátky bez navýšenia

Hľadáte ideálneho spoločníka na oddych? Objavte čaro relaxačného kresla TURNER, ktoré si vás získa svojou funkciou polohovania a hnedou látkou.

TEMPO KONDELA Rozkladacie kreslo, hnedá, ZAFIR
159 €

Splátky bez navýšenia

Neodolateľne pohodlné, a pritom tak elegantné, to je rozkladacie kreslo ZAFIR. V hnedom prevedení sa rýchlo stane obľúbeným prvkom vášho interiéru.

Design Scandinavia Kreslo s opierkami Megan, ružová-46%
684 € 368 €

Akcia

Kreslo s opierkami Megan je čalúnený sedací nábytok, ktorý už pri prvom pohľade nabáda k odpočinku.

Silné mäkké čalúnenie a oblé tvary sú pre kolekciu čalúneného nábytku Megan typické. Drevené nohy týmto luxusným kreslám a pohovkám dodávajú romantický vzhľad.

TEMPO KONDELA Kreslo ušiak, patchwork, CHARLOT
209 €

Splátky bez navýšenia

Doprajte si kvalitný odpočinok a relax v komfortnom kresle CHARLOT. Tento ušiak vám spríjemní chvíle a navodí pravú atmosféru domova. Prevedenie patchwork.

Design Scandinavia Otočné kreslo Native, sivá-41%
240 € 140 €

Akcia

Otočné kreslo Native je veľmi pohodlné kreslo s čalúnenými opierkami na ruky. Predstavuje pôvabné spojenie moderného spôsobu sedenia a retro štýlu.

Kreslo Native je skvelou voľbou na sedenie za kancelárskym stolom vo vašej domácej pracovni.