10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Kód: 20378022

Genesis Astat 200, čierna

Genesis Astat 200, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Herné stoličky. Čalúnenie operadla aj sedadla zo sieťoviny PureFlow. Nylónová základňa. 60mm kolieska. Konštrukcia ExoBase. Nastaviteľná opierka hlavy. 3D podrúčky. Uhol sklonu operadla 135°. Plynový výťah 4 triedy. Unikátny dizajn operadla s rebrovaním. Celý popis
208 €
Tovar od: CZC.cz
208 €
Posledné 2 kusy
Iní predajci

24.7.2024 - 25.7.2024 na vašej adrese

Popis

Genesis Astat 200, herná stolička

Užite si dlhé herné seansy bez trápenia s bolesťami chrbta alebo krčnej chrbtice. Ergonomická herná stolička Genesis Astat 200 bola vyrobená s ohľadom na pohodlie, zdravie a očakávania tých najnáročnejších hráčov. Spája v sebe všetko – nastavenie pre prispôsobenie na mieru, ochranu každej časti chrbta aj ventiláciu pre vaše pohodlie.

  • 3D podrúčky
  • Možnosť naklopenia operadla
  • Nastaviteľná opierka hlavy
  • Unikátny dizajn operadla s rebrovaním

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

8 rebier pre vaše pohodlie

Správne profilovanie stoličky je tým najdôležitejším aspektom, ktorý priamo ovplyvňuje vaše zdravie. Rovnako ako je vaša chrbtica oporou pre celé vaše telo, stolička Astat 200 poskytuje vonkajšiu podporu a uľaví vášmu chrbtu v každej časti chrbtice. To je možné vďaka 8-rebrovému dizajnu ExoBase, ktorý verne odráža to, ako by mala byť vaša chrbtica usporiadaná v bedrovej časti. Tento prvok je možné nastaviť až do 3 polôh. Vďaka tomu sa vyhnete bolestiam chrbta v najzraniteľnejších partiách. Môžete si byť istí, že sedenie bez bolesti pozitívne ovplyvní vašu koncentráciu, čo sa s vysokou pravdepodobnosťou premietne do lepších výsledkov dosiahnutých v hre.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podpora pre krk aj paže

Pretože mnoho poranení a bolesti chrbtice súvisí s krčnou chrbticou. To ste vedeli? Preto opierka hlavy tejto stoličky umožní nastaviť správny uhol sklonu aj výšku tak, aby ste sa zbavili bolestí pri dlhodobom sedení. Ale zabudnuté nebolo ani na správnu polohu vašich paží. O ne sa postarajú 3D podrúčky s jednoduchým nastavením v 3 smeroch a mäkkou úpravou pre vaše dokonalé pohodlie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prispôsobí sa vám

Potrebujete si oddýchnuť alebo sa plne sústrediť? Stolička vám to umožní. Nastaviteľné prvky sa plne prispôsobia vašim potrebám a hlavne držaniu vášho tela. Nakloňte, znížte – vytvorte si vlastné jedinečné prostredie pre hru aj relaxáciu.

Dokonalé prevedenie

Tento model je vyrobený nielen z vysoko kvalitných materiálov. Chrbtová opierka aj opierka hlavy je vyrobená z maximálne priedušnej sieťoviny – materiálu PureFlow, ktorý sa ľahko čistí a zároveň je veľmi odolný. Aj sedák je pokrytý sieťovinou az vnútornej časti je tvorený penou odolnou deformáciám. Pozornosť bola venovaná aj základni stoličky. Vďaka päťlúčovej nylonovej základni a prvotriednemu zdvihu máte zaručené, že aj napriek predchádzajúcim rokom bude vždy stabilný. A pokiaľ s ním chcete pohybovať, môžete to ľahko urobiť pomocou 60mm koliesok, ktoré sú pokryté vrstvou zabraňujúcou poškriabaniu podlahy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Herné stoličky. Čalúnenie operadla aj sedadla zo sieťoviny PureFlow. Nylónová základňa. 60mm kolieska. Konštrukcia ExoBase. Nastaviteľná opierka hlavy. 3D podrúčky. Uhol sklonu operadla 135°. Plynový výťah 4 triedy. Unikátny dizajn operadla s rebrovaním.