Astrid Detský krém na opaľovanie na tvár a telo OF 30 Sun 75 ml
4,50 €

Detský krém na opaľovanie OF 30 Sun ponúka vašim deťom vysokú ochranu pred škodlivými slnečnými lúčmi. Krém je určený na telo i tvár, je vysoko vodeodolný a má vyvážený pomer ochranných filtrov. Obsahuje D-panthenol a multivitamínový komplex (beta-karotén a vitamíny A, E, F). .


Astrid Detské mlieko na opaľovanie OF 30 Sun 200 ml
6,80 €

Detské mlieko na opaľovanie OF 30 Sun ponúka vašim deťom vysokú ochranu pred škodlivými slnečnými lúčmi. Mlieko je určené na telo i tvár, je vysoko vodeodolné a má vyvážený pomer ochranných filtrov. Obsahuje D-panthenol a multivitamínový komplex (beta-karotén a vitamíny A, E, F).


Astrid Detské mlieko na opaľovanie v spreji OF 30 Sun 200 ml
7 €

Detské mlieko na opaľovanie v spreji OF 30 Sun ponúka vašim deťom vysokú ochranu pred škodlivými slnečnými lúčmi. Mlieko je určené na telo i tvár, je vysoko vodeodolné a má vyvážený pomer ochranných filtrov. Obsahuje D-panthenol a multivitamínový komplex (beta-karotén a vitamíny A, E, F).


Astrid Hydratačné mlieko na opaľovanie OF 30 Sun
6,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Hydratačné mlieko na opaľovanie OF 30 Sun 200 ml vám ponúka vysokú ochranu pred slnečnými lúčmi. Ľahko sa vstrebáva a rozotiera a vďaka zloženiu obohatenom o D-panthenol a multivitamínový komplex (beta-karotén a vitamíny A, E, F) chráni pokožku pred predčasným starnutím a podporuje jej hydratáciu.


Astrid Hydratačné mlieko na opaľovanie OF 6 Sun 200 ml
3,30 €

Hydratačné mlieko na opaľovanie OF 6 Sun vám ponúka nízku ochranu pred slnečnými lúčmi. Ľahko sa vstrebáva a rozotiera a vďaka zloženiu obohatenom o D-panthenol a multivitamínový komplex (beta-karotén a vitamíny A, E, F) chráni pokožku pred predčasným starnutím a podporuje jej hydratáciu. .


Astrid Hydratačné mlieko na opaľovanie v spreji OF 30 Sun 200 ml
6,80 €

Hydratačné mlieko na opaľovanie OF 30 Sun vám ponúka vysokú ochranu pred slnečnými lúčmi. Ľahko sa vstrebáva a rozotiera a vďaka zloženiu obohatenom o D-panthenol a multivitamínový komplex (beta-karotén a vitamíny A, E, F) chráni pokožku pred predčasným starnutím a podporuje jej hydratáciu.


Astrid Mlieko na opaľovanie OF 10 Sahara 200 ml
3,30 €

Mlieko na opaľovanie OF 10 Sahara 200 ml zaisťuje nízku ochranu pred škodlivými vplyvmi UVA a UVB žiarenia. Obsahuje komplex exotických olejov (kokosový, mrkvový, zlatý palmový a makadamový) pre bronzový vzhľad pokožky. Je dermatologicky testované, vodeodolné a ľahko sa rozotiera.


Astrid Mlieko na opaľovanie OF 15 Sahara 200 ml
4,70 €

Mlieko na opaľovanie OF 15 Sahara 200 ml zaisťuje strednej ochranu pred škodlivými vplyvmi UVA a UVB žiarenia. Obsahuje komplex exotických olejov (kokosový, mrkvový, zlatý palmový a makadamový) pre bronzový vzhľad pokožky. Je dermatologicky testované, vodeodolné a ľahko sa rozotiera.


Astrid Mlieko na opaľovanie OF 30 Sahara 200 ml
6,60 €

Mlieko na opaľovanie OF 30 Sahara 200 ml zaisťuje strednej ochranu pred škodlivými vplyvmi UVA a UVB žiarenia. Obsahuje komplex exotických olejov (kokosový, mrkvový, zlatý palmový a makadamový) pre bronzový vzhľad pokožky. Je dermatologicky testované, vodeodolné a ľahko sa rozotiera.


Astrid Olej na opaľovanie OF 10 Sun 200 ml
5,40 €

Olej na opaľovanie OF 10 Sun 200 ml vám ponúka nízku ochranu pred slnečnými lúčmi. Vďaka konzistencii oleja sa ľahko rozotiera a rýchlo vstrebáva. Obsahuje D-panthenol, multivitamínový komplex (beta-karotén a vitamíny A, E, F) a zlatý palmový olej pre bronzové opálenie.


Astrid Olej na opaľovanie OF 20 Sun 200 ml
7 €

Olej na opaľovanie OF 20 Sun vám ponúka strednej ochranu pred slnečnými lúčmi. Vďaka konzistencii oleja sa ľahko rozotiera a rýchlo vstrebáva. Obsahuje D-panthenol, multivitamínový komplex (beta-karotén a vitamíny A, E, F) a zlatý palmový olej pre bronzové opálenie.


Astrid Olej na opaľovanie OF 6 Sun 200 ml
4,10 €

Olej na opaľovanie OF 6 Sun 200 ml vám ponúka nízku ochranu pred slnečnými lúčmi. Vďaka konzistencii oleja sa ľahko rozotiera aa rýchlo vstrebáva. Obsahuje D-panthenol, multivitamínový komplex (beta-karotén a vitamíny A, E, F) a zlatý palmový olej pre bronzové opálenie.


Astrid Pleť ový krém na opaľovanie s koenzýmom Q10 OF 30 Sun 50 ml
5,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Pleťový krém na opaľovanie s koenzýmom Q10 OF 30 prináša vysokú ochranu proti slnečnému žiareniu. Obsahuje multivitamínový komplex (vitamíny A, E, F) a má vyvážený pomer ochranných filtrov. Vďaka koenzýmu Q10 dochádza k spomaleniu procesu starnutia pleti.


Astrid Rodinné mlieko na opaľovanie v spreji OF 30 Sun 300 ml
8,40 €

Mlieko na opaľovanie OF 30 Sun vám ponúka vysokú ochranu pred slnečnými lúčmi. Ľahko sa vstrebáva a rozotiera a vďaka zloženiu obohatenom o D-panthenol a multivitamínový komplex (beta-karotén a vitamíny A, E, F) chráni pokožku pred predčasným starnutím a podporuje jej hydratáciu.


Astrid Zmatňujúci pleťový krém na opaľovanie OF 15 Sun 75 ml
3,70 €

Hydratačný pleťový krém na opaľovanie OF 15 Sun 75 ml vám prináša strednej ochranu proti slnečnému žiareniu. Obsahuje multivitamínový komplex (vitamíny A, E, F) proti predčasnému starnutiu a má vyvážený pomer ochranných filtrov. Ľahko sa vstrebáva, je nemastný, dermatologicky testovaný a vodeodolný.


Astrid Zmatňujúci pleťový krém na opaľovanie OF 30 Sun 75 ml
4,70 €

Hydratačný pleťový krém na opaľovanie OF 30 Sun 75 ml vám prináša vysokú ochranu proti slnečnému žiareniu. Obsahuje multivitamínový komplex (vitamíny A, E, F) proti predčasnému starnutiu a má vyvážený pomer ochranných filtrov. Ľahko sa vstrebáva, je nemastný, dermatologicky testovaný a vodeodolný.


Avéne Tónovací opaľovací krém SPF 50+ (Tinted Cream) 50 ml
19,80 €

Tónovací krém je určený pre svetlý typ pleti, ktorý sa ľahko spáli a pre pleť citlivú na slnečné žiarenie. Vďaka inovovanému patentovému zloženie poskytuje vysokú ochranu pred UV žiarením. Zlatistý odtieň zjednocuje nerovnomerne pigmentovanou pleť a zvýrazňuje farbu a jas pokožky.


Bioderma Ochranné opaľovacie mlieko pre deti Photoderm Kid SPF 50+ 100 ml
12,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Ochranné opaľovacie mlieko pre deti Photoderm Kid SPF 50+ poskytuje jemnej detskej pokožke veľmi vysokú ochranu pred UV žiarením vďaka unikátnemu patentu bunkovej bioochrany ™ v kombinácii so slnečnými filtrami. Navyše vydrží aj opakované kúpanie, je bez parfumácie a parabénov.


Biosolis Detské opaľovacie mlieko SPF 50 (Sun Milk Kids ) 50 ml
16,70 €

Opaľovacie mlieko s veľmi vysokým ochranným faktorom chráni citlivú detskú pokožku. Obsahuje minerálne filtre, ktoré pôsobia proti UVA a UVB žiarenia. Prírodná organická kozmetika certifikovaná autoritou ECOCERT Greenlife podľa štandardov ECOCERT.


Biosolis Vodeodolné opaľovacie mlieko SPF 15 (Sun Milk) 100 ml
20,40 €
18,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Opaľovacie mlieko s vysokým ochranným faktorom účinne chráni pokožku pred slnečnými lúčmi. Obsahuje ochranné filtre na čisto minerálnej báze, ktoré odrážajú UV lúče podobne ako zrkadlo a chráni pred alergickou reakciou. Zároveň pokožku hydratuje vďaka obsahu aloe vera.


Biosolis Vodeodolné opaľovacie mlieko SPF 15 (Sun Milk) 50 ml
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Opaľovacie mlieko s vysokým ochranným faktorom účinne chráni pokožku pred slnečnými lúčmi. Obsahuje ochranné filtre na čisto minerálnej báze, ktoré odrážajú UV lúče podobne ako zrkadlo a chráni pred alergickou reakciou. Mlieko je vhodné pre tvár aj telo.


Biosolis Vodeodolné opaľovacie mlieko SPF 30 (Sun Milk) 50 ml
19,40 €
18,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Opaľovacie mlieko s vysokým ochranným faktorom účinne chráni pokožku pred slnečnými lúčmi. Obsahuje ochranné filtre na čisto minerálnej báze, ktoré odrážajú UV lúče podobne ako zrkadlo a chráni pred alergickou reakciou. Mlieko je vhodné pre tvár aj telo.


Biotherm Hydratačný a ochranný fluid SPF 15 (Melting Sun Fluid) 200 ml
18,20 €
17,30 €

Akcia

Hydratačný a ochranný fluid SPF 15 od značky Biotherm je solárny prostriedok, ktorý poskytuje stredný stupeň ochrany pred slnečnými lúčmi. Je vodeodolný, predlžuje efekt opálenia, hydratuje pokožku namáhanú slnkom a vďaka ľahkej konzistencii fluidu sa tiež dobre rozotiera a rýchlo vstrebáva.


Clarins Opaľovací fluid na tvár SPF 30 ( Mineral Sun Care Fluid) 30 ml-15%
26,40 €

22,40 €

Akcia

Opalovací fluid na obličej SPF 30 Mineral Sun Care Fluid nabízí minerální sluneční ochranu pro citlivou oblast obličeje. Precizní hrot aplikátoru usnadňuje aplikaci na citlivé oblasti jako jsou oční kontury, nos, uši a krk. Díky své konzistenci fluidu se velmi snadno nanáší a lehce roztírá. .


Clarins Opaľovací krém na telo SPF 50+ ( Sun Care Cream) 150 ml
30,30 €

25,80 €

Akcia

Opaľovací krém na telo SPF 50+ chráni pokožku pred slnečným žiarením a tým zachováva jej mladistvý vzhľad. Ľahko sa rozotiera a rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva žiadne biele stopy. Ponúka najvyššiu možnú slnečnú ochranu vďaka faktoru 50+.