Weleda Detské mlieko na opaľovanie Sensitiv e SPF 30 150 ml
22 € 20 €

Akcia

Jemné mlieko na opaľovanie s výťažkom z BIO plesnivca poskytuje okamžitú ochranu citlivej pokožke bábätiek a detí. Chráni proti UVA a UVB lúčom ihneď po aplikácii. Obsahuje iba minerálne UV filtre bez nanočastíc.

Sun Opaľovacie maslo Argan bronz oil OF 10 200 ml
6,20 €

Opaľovacie maslo Argan bronz oil je premasťujúci opaľovací maslo s vzácnym bio-arganovým olejom a betakaroténom pre intenzívne, rýchle a dlhotrvajúce opálenie. Zjemňujúci oleja s vitamínom E chráni pred vysušovaním a starnutím pokožky. Beta-karotén napomáha dlhodobému zhnednutie pokožky.

Astrid Pleť ový krém na opaľovanie s koenzýmom Q10 OF 30 Sun 50 ml-18%
5,40 € 4,40 €

Akcia

Pleťový krém na opaľovanie s koenzýmom Q10 OF 30 prináša vysokú ochranu proti slnečnému žiareniu. Obsahuje multivitamínový komplex (vitamíny A, E, F) a má vyvážený pomer ochranných filtrov. Vďaka koenzýmu Q10 dochádza k spomaleniu procesu starnutia pleti.

WoodenSpoon Opaľovacie telové mlieko Baby & Family SPF 50 WoodenSpoon 100 ml
28 €

Naše prírodné opaľovacie mlieka sú vyrobené z jednoduchých a bezpečných prísad, čo je prospešné pre vás i pre najjemnejšie detskú pokožku. Rastlinné maslo obsiahnuté v našom produkte je bohaté na vitamíny, polyfenoly a antioxidanty. Zvlhčuje a vyživuje pokožku, chráni ju pred vyschnutím.

Nivea SUN Protect&Refresh 200ml opaľovací olej
7,92 € 6,18 €

Opaľovací krém v spreji Nivea Sun Protect & Refresh s objemom 200 ml obsahuje prírodné výťažky, ktoré na pokožke aktivujú tvorbu melatínu, čím dochádza k zhnednutiu pokožky. Zabezpečuje intenzívnejšie a dlhotrvajúce zhnednutie pokožky. Vysoko účinný systém UVA a UVB filtrov na okamžitú ochranu p

Sun Opaľovacie maslo Argan oil OF 25 200 ml
7,80 €

Opaľovací maslo s vzácnym arganovým bio olejom a beta-karoténom pre intenzívny, rýchle a dlhotrvajúce opálenie. Zjemňujúci oleja s vitamínom E chráni pred vysušovaním a starnutím pokožky. Beta-karotén napomáha dlhodobému zhnednutie pokožky. Vodeodolné, ľahko sa rozotiera.

Shiseido Ochranný krém na tvár SPF 30 (UV Protection Cream SPF 30) 50 ml
25,60 € 23,60 €

Akcia

Ľahký denný opaľovací krém, ktorý pokožke dodáva výnimočnú hydratáciu a chráni ju pred vonkajšími vplyvmi prostredia, ako je UV žiarenie, sucho a znečistenia. Hydro-regeneračný komplex viaže hydratačné aminokyseliny v koži. Pre krásnu a vitálny pleť.

VIVACO Prírodný opaľovací mrkvový olej pre rýchle opálenie 150 ml
5,90 €

Prírodný opaľovací mrkvový olej pre rýchle opálenie aktivuje pleťové bunky pri slnení a vďaka prirodzenému obsahu beta karoténu podporuje rýchlejšie a dlhodobé opálenie pleti. Ľahko sa rozotiera, pomáha udržať pružnosť pokožky a je vhodný aj pre regeneráciu a hydratáciu pokožky po opaľovaní.

Astrid Hydratačné mlieko na opaľovanie OF 6 Sun 200 ml
3,30 €

Hydratačné mlieko na opaľovanie OF 6 Sun vám ponúka nízku ochranu pred slnečnými lúčmi. Ľahko sa vstrebáva a rozotiera a vďaka zloženiu obohatenom o D-panthenol a multivitamínový komplex (beta-karotén a vitamíny A, E, F) chráni pokožku pred predčasným starnutím a podporuje jej hydratáciu. .

Astrid Detský krém na opaľovanie na tvár a telo OF 30 Sun 75 ml
4,50 € 3,80 €

Detský krém na opaľovanie OF 30 Sun ponúka vašim deťom vysokú ochranu pred škodlivými slnečnými lúčmi. Krém je určený na telo i tvár, je vysoko vodeodolný a má vyvážený pomer ochranných filtrov. Obsahuje D-panthenol a multivitamínový komplex (beta-karotén a vitamíny A, E, F). .

Astrid Detské mlieko na opaľovanie v spreji OF 30 Sun 200 ml
7,20 €

Detské mlieko na opaľovanie v spreji OF 30 Sun ponúka vašim deťom vysokú ochranu pred škodlivými slnečnými lúčmi. Mlieko je určené na telo i tvár, je vysoko vodeodolné a má vyvážený pomer ochranných filtrov. Obsahuje D-panthenol a multivitamínový komplex (beta-karotén a vitamíny A, E, F).

Heliocare® Gél na opaľovanie SPF 50 Advanced (Gel) 50 ml
15,50 € 12,70 €

Gél na opaľovanie SPF 50 Advanced je určený pre mastnú, normálnu a problematickú pleť. Poskytuje pleti najvyššiu možnú ochranu pred UV žiarením a zároveň vyhovuje vysokým nárokom pleti náchylné k tvorbe akné.

Astrid Mlieko na opaľovanie pre celú rodinu OF 50+ Sun 250 ml
13,50 €

Mlieko na opaľovanie pre celú rodinu OF 50+ Sun je určené pre starostlivosť o celú rodinu vrátane detí. Ponúka veľmi vysokú ochranu pred škodlivými slnečnými lúčmi. Mlieko je určené na telo i tvár, je vhodné aj pre citlivú pokožku a je vysoko vodeodolné. .

Astrid Olej na opaľovanie OF 20 Sun 200 ml
7 € 6,10 €

Akcia

Olej na opaľovanie OF 20 Sun vám ponúka strednú ochranu pred slnečnými lúčmi. Vďaka konzistencii oleja sa ľahko rozotiera a rýchlo vstrebáva. Obsahuje D-panthenol, multivitamínový komplex (beta-karotén a vitamíny A, E, F) a zlatý palmový olej pre bronzové opálenie.