Clinique Očný krém All About Eyes Rich
28,90 € 26,60 €

Tento liek musí vaše oči mať! Krém bohatej konzistencie redukuje tmavé kruhy pod očami, opuchnuté oči, vačky pod očami a jemné linky. Pomáha pri tvorbe kolagénu, neobsahuje olej, bez parfumácie. Vhodný pre nositeľov kontaktných šošoviek.

Nivea Očný krém proti vráskam Q10 Plus 15 ml
6,80 €

Očný krém proti vráskam Q10 Plus viditeľne redukuje vrásky a minimalizuje tmavé kruhy pod očami. S pleti vlastným koenzýmom Q10 a kreatínom. Odporúčaná veková kategória 30+. Vhodné aj pre užívateľky kontaktných šošoviek, bez parfumácie.

Astrid Očný krém proti vráskam Collagen Pro 15 ml
4,90 €

Ľahký očný krém proti vráskam vyvinutý pre očné okolie so sklonom k tvorbe vrások. Ľahká konzistencia, ktorá sa ihneď vstrebáva. Vhodné pre všetky typy pleti. Z lepšuje pevnosť, pružnosť a plnosť pleti, čím dodáva mladistvý vzhľad.

Loreal Paris Omladzujúci očný krém Revitalift Laser Renew 15 ml
13,70 €

Očný krém Revitalift Laser Renew síce nie je laserové ošetrenie, ale svojimi účinkami vo vyhladenie vrások sa k nemu dokáže priblížiť. Krém v kombinácii s chladivým kovovým aplikátorom efektívne vyhladzuje vrásky, redukuje opuchy pod očami a hydratuje pleť.

Loreal Paris Očný krém proti vráskam Revitalift 15 ml
9,60 €

Vo vrstvách pokožky sa nachádza 8 vzácnych liftingových zložiek, ktoré napomáhajú zachovať pleť pevnú a bez vrások. Od 40 rokov ich tvorba a účinnosť klesá, postupne sa objavujú vrásky a očné kontúry strácajú svoju pevnosť. Očný krém Revitalift pôsobí proti vráskam a spevňuje pleť.

RYOR Očný krém Koenzym Q10 30 ml
4,80 €

Oční krém Koenzym Q10 je speciální přípravek pro ošetření očního okolí s obsahem avokádového, jojobového oleje a koenzymu Q10, který aktivně podporuje využití energie v buňce pro zlepšení regenerace pleti. Krém zpomaluje proces stárnutí pleti a výrazně zvláčňuje a zpevňuje pleť. .

Kilig Zpevňující očný krém Woman Age Preventing ( Firming Eye Cream) 15 ml
5,30 €

Zpevňující očný krém Woman Age Preventing je určený pre všetky typy zrelej pleti, ktoré majú sklony k vráskam v okolí očí. Pomocou tohto krému dosiahnete vyhladenie v očnom okolí, pleť vypne a vyhladí. Dodáva pleti očného okolia stratenú pružnosť a pevnosť a zanecháva ju omladenú a vitálne.

Clinique Očný krém All About Eyes
28,70 € 25,80 €

Najobľúbenejší očný krém od Clinique All About Eyes slúži na redukciu očných opuchov, tmavých kruhov a jemných liniek v okolí očí. Krémovo gélová textúra perfektne osviežuje pleť a napomáha držať očný make-up na svojom mieste. Oftalmologicky testované, hypoalergénny (minimalizuje alergické reakcie).

CAMELUS Krém na očné viečka 30 ml
9,90 € 7,90 €

Špeciálny krém na očné viečka a oblasť okolo očí so pštrosím olejom, vitamínom E, squalanom a pantenolom. Nedráždivý základ krému, vhodný pre citlivé oči.

Clinique Očný krém Even Better Eyes (Dark Circle Corrector) 10 ml
32,60 € 29,20 €

Očný krém Even Better Eyes dokáže perfektne rozjasniť celú oblasť očí. Extra dávka hydratácie spôsobuje, že sa tenká pokožka pod očami javí menej transparentné a chladivý masážny aplikátor okamžite osviežuje vzhľad unavene vyzerajúcich očí. Vhodný pre všetky typy pleti. Zloženie bez olejov.

CAMELUS Kaviárový očný krém 30 ml
16,90 €

Luxusný krém na očné viečka s kaviárom a pštrosím olejom. Vyhladí jemné vrásky, odďaľuje vznik nových, redukuje opuchy a tmavé kruhy pod očami. Skvelé výsledky – stovky predaných kusov :)

Ziaja Očný krém proti vráskam Parsley 15 ml
3,40 €

Očný krém proti vráskam Parsley od značky Ziaja je určený pre všetky typy zrelej pleti. Krém bojuje s príznakmi starnutia, vyhladzuje vrásky a vypína pleť. Odstraňuje únavu a povädnutú kožu v citlivej oblasti očí, redukuje tmavé kruhy pod očami a osviežuje očné okolie.

Neutrogena Očný krém Cellular Boost (Eye Rejuven ating Cream) 15 ml
14,80 € 13,50 €

Bunkové vyhorenia spomaľuje procesy v bunkách pokožky a je tak jednou z hlavných príčin starnutia pleti. Dôsledkom je strata elasticity, vznik vrások a nejednotný tón pleti. Príčinami bunkového vyhorenia sú najmä UV žiarenie, znečistenie ovzdušia, stres a únava.

RYOR Kaviderm krém na redukciu kruhov a vačkov pod očami 30 ml
8,50 €

Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima je intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek, který napomáhá redukovat kruhy a váčky pod očima. Obsahuje extrakty z mořských řas, kyselinu hyaluronovou, avokádový a jojobový olej a další multifunkční aktivní látky.

Aveda Energizujúci očný krém Botanical Kinetics ( Energizing Eye Creme) 15 ml
38,60 €

Energizujúci očný krém Botanical Kinetics je vhodný pre všetky typy pleti. R ostlinný energetický komplex dodáva pokožke povzbudenie, pomáha zvyšovať energiu v bunkách a rozjasňovať pleť okolo očí. Má upokojujúce vlastnosti, pomáha znižovať kruhy pod očami a je o ftalmologicky testovaný. .

Babor Očný krém pre unavenú pleť Skinovage (Vitalizing Eye Cream) 15 ml
41,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Očný krém pre unavenú pleť Skinovage dodáva intenzívnu hydratáciu pleti v očnom okolí. Krém redukuje opuchy a tmavé kruhy pod očami a zabraňuje začínajúcom príznakom starnutia ako sú vrásky. Špeciálny aplikátor pri nanášaní príjemne chladí.