Clinique Očný krém All About Eyes Rich
25,30 €

Tento liek musí vaše oči mať! Krém bohatej konzistencie redukuje tmavé kruhy pod očami, opuchnuté oči, vačky pod očami a jemné linky. Pomáha pri tvorbe kolagénu, neobsahuje olej, bez parfumácie. Vhodný pre nositeľov kontaktných šošoviek.


Clinique Očný krém All About Eyes
25,10 €

Najobľúbenejší očný krém od Clinique All About Eyes slúži na redukciu očných opuchov, tmavých kruhov a jemných liniek v okolí očí. Krémovo gélová textúra perfektne osviežuje pleť a napomáha držať očný make-up na svojom mieste. Oftalmologicky testované, hypoalergénne (minimalizuje alergické reakcie).


CAMELUS Kaviárový očný krém 30 ml
16,90 €

Luxusný krém na očné viečka s kaviárom a pštrosím olejom. Vyhladí jemné vrásky, odďaľuje vznik nových, redukuje opuchy a tmavé kruhy pod očami. Skvelé výsledky – stovky predaných kusov :)


Alcina Protivráskový balzam na oči (Eye Balm) 15 ml
26,80 €

Protivráskový balzam na oči redukuje vrásky, vyhladzuje očné partie a podporuje pleť v produkcii kolagénu. Vhodný pre všetkých, ktorých očné partie stráca elasticitu a začínajú mať viditeľné vrásky. .


Artdeco Očný krém pre citlivú pleť (Ultra Sensitive Eye Cream) 15 ml
23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Očný krém s účinkom proti opuchom očí je určený pre náročnú, obzvlášť citlivú pokožku. Spĺňa náročné požiadavky na veľmi citlivú pleť. Jeho textúra bez parfumácie je upokojujúca ak pokožke priateľská. Pre dokonale upravenú, žiarivo krásnu oblasť očí.


Astrid Očný krém proti vráskam Collagen Pro 15 ml
4,90 €

Ľahký očný krém proti vráskam vyvinutý pre očné okolie so sklonom k tvorbe vrások. Ľahká konzistencia, ktorá sa ihneď vstrebáva. Vhodné pre všetky typy pleti. Z lepšuje pevnosť, pružnosť a plnosť pleti, čím dodáva mladistvý vzhľad.


Auriga Očný krém proti kruhom pod očami Cernor XO (Eye Cream) 10 ml
19,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Očný krém Cernor XO účinne bojuje proti tmavým kruhom pod očami a prináša okamžité výsledky. Jeho unikátne zloženie obsahuje oxid vitamínu K, ktorý zosilňuje a chráni steny krvných ciev a prispieva tak k ich nepriepustnosti.


Clarins Očný krém proti vráskam Extra- Firming Yeux (Eye Expert) 15 ml
58,60 €

Špeciálna starostlivosť proti vráskam je ideálna napríklad aj ako podklad pod make-up. Perfektne vyhladzuje vrásky najmä v očnom okolí a tiež redukuje kruhy pod očami a známky únavy. Vašu pleť perfektne rozjasní a dodá jej čo potrebuje. Dodá vám mladistvý vzhľad!.


Clinique Očný krém Even Better Eyes (Dark Circle Corrector) 10 ml
33,70 €

Očný krém Even Better Eyes dokáže perfektne rozjasniť celú oblasť očí. Extra dávka hydratácie spôsobuje, že sa tenká pokožka pod očami javí menej transparentné a chladivý masážny aplikátor okamžite osviežuje vzhľad unavene vyzerajúcich očí. Vhodný pre všetky typy pleti. Zloženie bez olejov.


Dr. Hauschka Regeneračný krém na oči (Regenarating Eye Cream) 15 ml
46,50 €

Intenzivní péče pre náročnú a zrelú pleť. Regeneračný očný krém prináša citlivej oblasti okolo očí všetko, čo práve potrebuje. Efektívne navracia očnému okoliu mladistvý vzhľad. Určené pre všetky typy zrelej pleti. Prípravok neobsahuje akékoľvek syntetické konzervačné, farbiace a vonné látky. .


Juvena Luxusný očný krém MasterCaviar (Eye Cream) 15 ml
114 €
+ doprava zadarmo

Luxusný očný krém MasterCaviar dokáže preniknúť hlboko do pokožky v očnom okolí a okamžite ju začína intenzívne obnovovať, omladzovať a redukovať známky únavy. Vhodný aj pre citlivú pleť.