Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Koncertné ukulele

Upresniť parametre
Cascha HH 2035 Concert Mahogany Ukulele Set Dimavery UK-800, elektroakustické koncertné ukulele, vrchná doska smrek
Cascha HH 2035 Concert Mahogany Ukulele Set

Zaujme roztomilým vzhľadom a poteší príjemným zvukom – koncertné ukulele Cascha HH 2035 Concert Mahogany Ukulele Set vám domov dorazí aj s polstrovaným obalom pre bezpečné prenášanie. Nástroj má vrstvený korpus z mahagónu. Na hmatníku má 18 pražcov, presné ladenie zaistia chrómované ladiace mechaniky. Skvelý hudobný nástroj pre každého bez ohľadu na vek, kto sa chce stať členom rodiny nadšených ukulelistov a ukulelistiek.

môžete mať 01.03

Partner: MALL
Flight NUC200 Natural Dimavery UK-800, elektroakustické koncertné ukulele, vrchná doska masívny smrek
Flight NUC200 Natural

Zaujme vzhľadom a poteší príjemným zvukom – koncertné ukulele Flight NUC200 Natural vám domov dorazí aj s ochranným obalom pre bezpečné prenášanie. Nástroj má vrstvený korpus z indického tíku, exotické materiály pre krk, hmatník aj hlavicu. Na širšom hmatníku18 pražcov, nultý pražec 38 mm. Ideálne pre začiatočníkov.

môžete mať 01.03

Partner: MALL
Ortega RU5 Dimavery UK-800, elektroakustické koncertné ukulele, vrchná doska masívny smrek
Ortega RU5

Zamilovať si ho je tak jednoduché – koncertné ukulele Ortega RU5 je jednoducho roztomilúš každým coulom. Nástroj má vrstvený korpus, pričom prednú dosku tvorí smrekové drevo a zadnú dosku drevo zo stromu sapele. Na hmatníku má 18 pražcov, presné ladenie zaistia chrómované ladiace mechaniky. Skvelý hudobný nástroj pre každého bez ohľadu na vek, kto sa chce stať členom rodiny nadšených ukulelistov a ukulelistiek.

môžete mať 01.03

Partner: MALL
Ortega RU5MM Stagg UC-30 E, elektroakustické koncertné ukulele
Ortega RU5MM

Zamilovať si ho je tak jednoduché – koncertné ukulele Ortega RU5MM je jednoducho roztomilúš každým coulom. Nástroj má vrstvený korpus, pričom prednú aj zadnú dosku tvorí drevo zo stromu sapele. Na hmatníku má 18 pražcov, presné ladenie zaistia chrómované ladiace mechaniky. Skvelý hudobný nástroj pre každého bez ohľadu na vek, kto sa chce stať členom rodiny nadšených ukulelistov a ukulelistiek.

môžete mať 01.03

Partner: MALL
Stagg UC-30 E, elektroakustické koncertné ukulele Stagg UC-30 E, elektroakustické koncertné ukulele
Stagg UC-30 E, elektroakustické koncertné ukulele

Elektroakustické koncertné ukulele, vrátane povlaku.

môžete mať 06.03 - 08.03

Partner: HDT.cz
Stagg UC-30, koncertné ukulele Stagg UC-30 E, elektroakustické koncertné ukulele
Stagg UC-30, koncertné ukulele

Koncertné ukulele z exotického dreva Sapele. Vrátane puzdra.

môžete mať 06.03 - 08.03

Partner: HDT.cz
Ortega RUFIRE Cascha HH 2035E Concert Mahogany Ukulele Set EQ
Ortega RUFIRE

Stane sa vašim veľkým hudobným kamošom – koncertné ukulele Ortega RUFIRE si každý okamžite zamiluje. Nástroj má vrstvený korpus, pričom prednú dosku tvorí okoumé a zadnú dosku drevo zo stromu sapele. Na hmatníku má 18 pražcov, presné ladenie zaistia chrómované ladiace mechaniky. Skvelý hudobný nástroj pre každého bez ohľadu na vek, kto sa chce stať členom rodiny nadšených ukulelistov a ukulelistiek.

môžete mať 05.03

Partner: MALL
Cascha HH 2035E Concert Mahogany Ukulele Set EQ Cascha HH 2035E Concert Mahogany Ukulele Set EQ
Cascha HH 2035E Concert Mahogany Ukulele Set EQ

Zaujme roztomilým vzhľadom a poteší príjemným zvukom – koncertné elektroakustické ukulele Cascha HH 2035E Concert Mahogany Ukulele Set EQ vám domov dorazí aj s polstrovaným obalom pre bezpečné prenášanie. Nástroj má vrstvený korpus z mahagónu. Na hmatníku má 18 pražcov, presné ladenie zaistia chrómované ladiace mechaniky. Skvelý hudobný nástroj pre každého bez ohľadu na vek, kto sa chce stať členom rodiny nadšených ukulelistov a ukulelistiek.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Ortega RUCOAL Cascha HH 2035E Concert Mahogany Ukulele Set EQ
Ortega RUCOAL

Stane sa vašim veľkým hudobným kamošom – koncertné ukulele Ortega RUCOAL si každý okamžite zamiluje. Nástroj má vrstvený korpus, pričom prednú dosku tvorí okoumé a zadnú dosku drevo zo stromu sapele. Na hmatníku má 18 pražcov, presné ladenie zaistia chrómované ladiace mechaniky. Skvelý hudobný nástroj pre každého bez ohľadu na vek, kto sa chce stať členom rodiny nadšených ukulelistov a ukulelistiek.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL