Ferplast Arena klietka pre hlodavce
153,50 € 129,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Priestranná klietka pre morčatá a králiky s plastovým dnom a dreveným rámom. Tri veľkosti

Savic Nero De Luxe

Savic Nero De Luxe

Hodnotenie: 4,5
56,80 €
+ doprava zadarmo

Priestorná klietka pre králiky alebo morčatá s vybavením.

O´ lala Pets Pelech Terézia pre hlodavce 35 cm
7,53 €

Pelech pre hlodavce je vyrobený z mäkkého materiálu soft fleece. Výhodou je, že neelektrizuje srsť. Výplň z dutého vlákna je odolná proti zľahnutiu a rýchlo schne. O 'lala Pets Pelech Terézia pre hlodavce 35 cm sa rýchlo stane obľúbeným miestom vášho zvieratka.

O´ lala Pets Pelech pre hlodavce papuče 26x34 cm Fuzzy
8,04 €

Pelech pre hlodavce je vyrobený z mäkkého materiálu coral fleece. Strieška je vystužená molitanom pre udržanie tvaru. Poskytuje nielen pohodlie, ale aj teplo a bezpečie. O 'lala Pets Pelech pre hlodavce papuče 26×34 cm Fuzzy sa rýchlo stane obľúbeným miestom vášho zvieratka.

IMAC Klietka pre veveričky, mix farieb 61x40x56 cm
55,65 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vysoká chovateľská klietka s určením pre veveričky. Dno s vysokým profilom zamedzuje vypadávaniu krmiva či vytečeniu. Drôtené koleso pre pravidelný pohyb. Bočné spony na vybratie ochrannej klietky. Prístupové dvierka v 2 smeroch s možnosťou zatvárania na bezpečnostný zámok. IMAC Klietka pre veveričky, mix farieb 61×40×56 cm pre nadšených chovateľov.

IMAC Klietka pre králiky a morčatá, mix farieb 140x69,5x54 cm
103,88 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľká chovateľská klietka pre hlodavce, najmä pre morčatá či králiky. Dno s vysokým profilom zamedzuje vypadávaniu krmiva či vytečeniu. Bočné spony na vybratie ochrannej klietky. Celkom 4 prístupové dvierka na bokoch a streche s možnosťou zatvárania na bezpečnostný zámok. IMAC Klietka pre králiky a morčatá, mix farieb 80 × 48,5 × 42 cm pre nadšených chovateľov.

O´ lala Pets Nora hlodavce Peržan 13x28 cm
5,38 €

Pelech pre hlodavce je vyrobený z hrejivého a mäkkého materiálu coral fleece. Vchod je vystužený molitanom pre udržanie tvaru. O 'lala Pets Nora hlodavcami Peržan 13×28 cm sa stane obľúbeným miestom vášho zvieratka pre schovávanie.

O´ lala Pets Pelech pre hlodavce Tin 23x18 cm
10,53 €

Pelech pre hlodavce je vyrobený z mäkkého materiálu coral fleece. Poskytuje nielen pohodlie, ale aj teplo a bezpečie. Výplň z dutého vlákna je odolná proti zľahnutiu a rýchlo schne. O 'lala Pets Pelech pre hlodavce Tin 23×18 cm sa rýchlo stane obľúbeným miestom vášho zvieratka.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: