Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 13994315

Logitech MX Mechanical, grafitová (920-010757)

Logitech MX Mechanical, grafitová (920-010757)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Klávesnica s mimoriadnou odozvou, presnosťou a výkonnosťou. Výdrž až 15 dní alebo až na 10 mesiacov s vypnutým podsvietením. Bluetooth s pracovným dosahom až 10m, veľmi stabilná kovová konštrukcia, nízko-profilové klávesy s farebne rozlíšenými krytmi, tichý chod s rýchlou odozvou. Celý popis
Už sa nepredáva
167,03 €
Tovar od: CZC.cz
167,03 €

Popis

Logitech MX Mechanical

Moderná a výkonná klávesnica je pohodlným riešením na každodennú prácu s počítačom doma alebo v kancelárii. Jej telo je vyrobené z jedného kusu kovu , čo znamená, že je veľmi stabilná a práca s ňou je veľmi pohodlná.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Špecifikácia:

  • Podporuje technológiu Bluetooth s dosahom až 10 metrov
  • Vysoká výdrž až 15 dní
  • Tichý chod
  • Možnosť pripojenia k až 3 zariadeniam
  • Aplikáciu Logi Options+ pre aktiváciu viacerých funkcií
  • Nízky profil klávesov a výkonnými spínačmi

Efektívna práca

Nízkoprofilové klávesy s hmatovými tichými spínačmi pracujú prirodzene, rýchlo a presne. K dispozícii sú 3 typy spínačov. Podsvietené klávesy sa rozsvietia pri priblížení rúk k bezdrôtovej klávesnici a ich jas sa automaticky prispôsobí meniacim sa svetelným podmienkam.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Žiadne zbytočné drôty

Klávesnica nepotrebuje na svoje fungovanie žiadne zbytočné káble, je totiž vybavená technológiou Bluetooth s pracovným dosahom až 10m a miniatúrnym USB prijímačom. Nabíja sa USB-C káblom a na jedno nabitie dokáže fungovať až 15 dní. Ak nepoužívate podsvietenie, potom sa výdrž predlžuje na krásnych 10 mesiacov na jedno nabitie .

Ergonómia a pohodlie

Rozvrhnutie klávesnice v prevedení úplnej veľkosti s numerickým blokom zaistí rýchlejší priebeh práce a lepšiu ergonómiu. Prsty ľahko kĺžu po matnom povrchu kláves. Dvojfarebné kryty kláves umožňujú, vďaka periférnemu videniu, jednoduchú orientáciu prstov a zachovanie sústredenia.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pripojenie viacerých zariadení

Klávesnicu môžete spárovať prostredníctvom technológie Bluetooth až s tromi zariadeniami a prepínať medzi nimi jedným stlačením tlačidla Easy-Switch . Používajte jednu klávesnicu so svojím notebookom, stolným počítačom alebo tabletom. To všetko zaistí technológia Flow , ktorá prenáša text, obrázky a súbory medzi počítačmi.

Kľúčové vlastnosti

Klávesnica s mimoriadnou odozvou, presnosťou a výkonnosťou. Výdrž až 15 dní alebo až na 10 mesiacov s vypnutým podsvietením. Bluetooth s dosahom až 10m , veľmi stabilná kovová konštrukcia, nízko-profilové klávesy s farebne rozlíšenými krytmi, tichý chod s rýchlou odozvou , možné spárovanie až s 3 zariadeniami, podsvietené klávesy sa automaticky prispôsobia meniacim sa svetelným podmienkam, Layout US INT, rýchle dobíjanie pomocou USB-C, rozmery 26,1 × 433,85 × 131,55 mm. Kompatibilný s operačnými systémami Windows, macOS, Linux(4), Chrome OS(4), iOS(4), iPadOS(4), Android(4).