Cafédirect Lively mletá káva s tónmi karamelu 227g

Hodnotenie: 5 3 hodnotení Značka: Cafédirect Náš kód: 1241766

Cafédirect Lively mletá káva s tónmi karamelu 227g

Mletá káva s vyváženou chutí a silou jsou namíchaná latinskoamerická a africká zrna. Vyvážená plná chuť kávy s tóny karamelu a lehkým nádechem čokolády a pomeranče. Síla pražení 4/5. Celý popis

5.9
5 3

5,90 €

Náš kód: 1241766

Popis

Popis produktu

  • Perfektné vyváženie chuti a sily – táto káva predstavuje skvele namiešanú zmes latinskoamerickej a africkej kávy.
  • Starostlivo pražené zrnká, vyvážená plná chuť kávy s tónmi karamelu a ľahkým nádychom čokolády a pomaranča.
  • Káva sa zozbiera ručne presne v momente, keď sú kávové čerešne perfektne zrelé.
  • Sila praženie 4/5.

Návod na prípravu: odporúčame minimálne jednu vrchovatú lyžičku kávy na jednu šálku. Táto káva je vhodná na prípravu v kafetiéri a vo filtri. Skladujte v suchu a chlade. Po otvorení skladujte bez prístupu vzduchu.

Zloženie: 90% Arabica mletá káva pražená, 10% Robusta mletá káva pražená. Suroviny nie sú geneticky modifikované. Podiel fair trade: 100%.

Cafédirect odoberá kávové zrná priamo od jednotlivých družstiev s ktorými spolupracuje už od roku 1996. Cafédirect odvádza cez 50% svojich ziskov späť družstvám. Družstvá vďaka významnej podpore Cafédirect a zapojenia do Fairtrade obchodu školia farmárov v oblasti kontroly kvality, riadenia prírodných zdrojov, chuťových testov kávy, správnej žatve, manažmentu kávových fariem, obnovu kávových výsadieb tak, aby bola zaistená dlhodobo udržateľná vysoká kvalita kávy. Vďaka Fairtrade prémiu plynú finančné prostriedky späť tiež formou investície do rozvoja infraštruktúry, zdravotnej starostlivosti a vzdelávania. Za šálkou kávy Cafédirect nie je len lahodná chuť prvotriednej kávy, ale aj úsilie a vôle všetkých, ktorí sa podieľajú na tom, aby ste si mohli túto kávu vychutnať. A tí si zaslúžia za svoju vynikajúcu kávu spravodlivú cenu.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Hmotnosť 227 g
Počet kusov v balení 1 ks
Druh kávy zmes arabica a robusta
Fair Trade áno