Cafédirect Espresso zrnková káva 1 kg

Značka: Cafédirect Náš kód: 1241089

Cafédirect Espresso zrnková káva 1 kg

Zrnková pražená káva obsahuje 60% Arabiky a 40% Robusty z Peru, Brazílii a Strednej Ameriky. Káva s tabakovými tónmi a tónmi horkej čokolády je silne pražená káva. Celý popis

23.9

23,90 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

  • Káva od partnerských družstiev v Peru, Brazílii, Strednej Amerike a Ugande vykúzli vynikajúce silné Espresso s tabakovými tónmi a tónmi horkej čokolády.
  • Silne pražená zmes Arabiky a Robusty vhodná na prípravu Espressa talianskeho štýlu.
  • Sila praženia 5/5.

Návod na prípravu: Na 1 Espresso použite 6.5–8 g kávových zŕn (v závislosti od spôsobu prípravy). Odporúčaná doba extrakcie 20–22 sekúnd. Podľa hrubosti mletia je táto káva vhodná na prípravu espressa, do prekvapkávača, kafetiéra a filtra. Skladujte v suchu a chlade.  

Zloženie: 60% Arabica zrnková káva pražená, 40% Robusta zrnková káva pražená. Suroviny nie sú geneticky modifikované. Podiel fair trade: 100%

Cafédirect odoberá kávové zrná priamo od jednotlivých družstiev s ktorými spolupracuje už od roku 1996. Cafédirect odvádza cez 50% svojich ziskov späť družstvám. Družstvá vďaka významnej podpore Cafédirect a zapojenia do Fairtrade obchodu školia farmárov v oblasti kontroly kvality, riadenia prírodných zdrojov, chuťových testov kávy, správnej žatve, manažmentu kávových fariem, obnovu kávových výsadieb tak, aby bola zaistená dlhodobo udržateľná vysoká kvalita kávy. Vďaka Fairtrade prémiu plynú finančné prostriedky späť tiež formou investície do rozvoja infraštruktúry, zdravotnej starostlivosti a vzdelávania. Za šálkou kávy Cafédirect nie je len lahodná chuť prvotriednej kávy, ale aj úsilie a vôle všetkých, ktorí sa podieľajú na tom, aby ste si mohli túto kávu vychutnať. A tí si zaslúžia za svoju vynikajúcu kávu spravodlivú cenu.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Hmotnosť 1000 g
Počet kusov v balení 1 ks
Druh kávy zmes arabica a robusta
Fair Trade áno

Alternatívne produkty

Vettori Aromatica 100% Arabica 1kg
24 €
23,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Zrnková káva Aromatica 100% Arabica je exkluzivním produktem značky Vettori. Aromatica je vyvážená a naprosto jedinečná káva pocházející ze Střední Ameriky. Díky pomalému pražení jsou zachovány jednotlivé výjimečné vlatnosti jednotlivých odrůd arabik ve směsi.


Piazza d´Oro Forza zrnková káva, 1kg
27,90 €

24,40 €

Zrnková káva Piazza d'Oro Forza je zmes 100% kávy Arabica pochádzajúca z Brazílie spracovaná suchou cestou. Káva je vhodná na prípravu ristretta alebo do mliečnych variantov kávy ako je Cappuccino či Caffé Latté. Balenie po 1000 g.


Mokarico  Mokarico 1kg

Mokarico Mokarico 1kg

Hodnotenie: 5
23,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Značková zrnková káva Mokarico je jedinečná zmes s perfektnou vyváženosťou kyslosti, plnosti, vône, chuti a sladkosti. Obsahuje 85% arabiky a 15% robusty. Zmes kávy Mokarico je zaručene kvalitný produkt s mnohými oceneniami.


Pellini Top zrnková káva 1kg
23,60 €

Zrnková káva najvyššej triedy ponúka hodvábnu chuť s čokoládovými tónmi a decentnou kyselinkou. Pellini Top je nádhernou ukážkou toho, ako výnimočná môže byť skvele pripravená čistá Arabika. Presné postupy prípravy zaručujú, že káva nesmie obsahovať viac ako 1,7% kofeínu a tým pádom je vhodná k celodennej konzumácii.


Lucaffé Exquisite Zrno 1kg
24 €

Exkluzívna luxusné káva, ktorá si vás získa. Zrnková káva Exquisit má čokoládovú penu a delikátnu vôňu, ktorá je určená pre skutočných znalcov a špeciálne príležitosti.