Cafédirect Arabica Espresso zrnková káva 1kg

Značka: Cafédirect Náš kód: 1241085

Doprava zadarmo

Cafédirect Arabica Espresso zrnková káva 1kg

100% zrnková pražená káva Arabica. Suroviny nie sú geneticky modifikované. Sila praženia je 5/5. V tejto káve môžete nájsť tóny karamelu, vanilky a citrusové zakončenie. Celý popis

25.5

25,50 € vrátane DPH

Náš kód: 1241085

Popis

Popis produktu

  • Špeciálna výberová zmes na Espresso z vybraných Arabik z najžiadanejších lokalít (Peru, Nikarague a Hondurase)
  • V tejto káve môžete nájsť tóny karamelu, vanilky a citrusové zakončenie.
  • Sila praženia 5/5.

Návod na prípravu: Na 1 Espresso použite 6.5–8 g kávových zŕn (v závislosti od spôsobu prípravy). Odporúčaná doba extrakcie 23–25 ​​sekúnd. Podľa hrubosti mletia je táto káva vhodná na prípravu espressa, do prekvapkávača, kafetiéra a filtra. Skladujte v suchu a chlade.

Zloženie: 100% Arabica zrnková káva pražená. Suroviny nie sú geneticky modifikované. Podiel Fairtrade: 100%

Cafédirect odoberá kávové zrná priamo od jednotlivých družstiev s ktorými spolupracuje už od roku 1996. Cafédirect odvádza cez 50% svojich ziskov späť družstvám. Družstvá vďaka významnej podpore Cafédirect a zapojenia do Fairtrade obchodu školia farmárov v oblasti kontroly kvality, riadenia prírodných zdrojov, chuťových testov kávy, správnej žatve, manažmentu kávových fariem, obnovu kávových výsadieb tak, aby bola zaistená dlhodobo udržateľná vysoká kvalita kávy. Vďaka Fairtrade prémiu plynú finančné prostriedky späť tiež formou investície do rozvoja infraštruktúry, zdravotnej starostlivosti a vzdelávania. Za šálkou kávy Cafédirect nie je len lahodná chuť prvotriednej kávy, ale aj úsilie a vôle všetkých, ktorí sa podieľajú na tom, aby ste si mohli túto kávu vychutnať. A tí si zaslúžia za svoju vynikajúcu kávu spravodlivú cenu.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Hmotnosť 1000 g
Počet kusov v balení 1 ks
Druh kávy arabica
Fair Trade áno

Alternatívne produkty

Piazza d´Oro Dolce, 1kg zrno
26,30 €

Zrnková káva Piazza d'Oro Dolce obsahuje zrná 100% Arabiky z centrálnej Ameriky a Brazílie, ktorá je najsvetlejšie pražená zo všetkých káv Piazza d'Oro. Káve dominujú chute mandarínky, sušené marhule s podtónom vlašských orechov a mliečnej čokolády.


Pezzetti Darčekový set - kanvička SteelExpress + Intenso Classico 250g
31,99 €

26,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Moka kanvica Pezzetti SteelExpress + Intenso Classico 250g. Pripravte si doma kávu rovnakej chuti a vône ako vo vašej obľúbenej kaviarni! Intenso Classico je zmesou arabiky a robusty, kde arabika prevláda. Vďaka jemnej chuti si ju obľúbia špeciálne ženy.


Lucaffé Mr.Exclusive 100% Arabica Zrno 1kg
25,99 €
24,90 €

Posledný kus za túto cenu!

100% obsah kávových zŕn druhu Arabica. Táto exkluzívna zmes kávy Arabica z južnej Ameriky je určená pravým labužníkom. Káva Lucaffé je káva špeciálnej kvality. Bez konzervantov, chemikálií, filtrácií, ožarovania a úprav vykonávaných bežne u iných káv.


Vergnano Decaffeinato pods 6 x 18ks
36,99 €

26,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Vybraná zmes z najlepších odrôd kávy Arabica bez kofeínu. Porciovaná káva jemnej a vyváženej chuti a vône. Balenie obsahuje 108 padov, čo je veľmi praktické pre veľkých milovníkov kávy bez kofeínu.