Petzl Am'D Triact – Lock
25,40 €

Petzl Am'D Triact – Lock je hliníková karabína v tvare písmena D. Karabína je vhodná na pripojenie rôznych prostriedkov (napr. zlaňovacie brzdy) alebo na konce spojovacích prostriedkov. Na rozdiel od minulej verzie sa teraz znížila jej hmotnosť pri rovnakej pevnosti vďaka novému 3D tvaru.

Ocun Harpy HMS Screw

Ocun Harpy HMS Screw

Hodnotenie: 5
14 € 12,30 €

Harpy Screw je největší HMS karabina od Ocúnu. Díky své velikosti je vhodná pro budování štandů i komfortní jištění přes poloviční lodní uzel nebo s jisticí pomůckou.

Petzl Sm´D SL oranžová
19,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Petzl Sm'D SL je veľmi ľahká a kompaktná karabína univerzálneho tvaru D. Skrutkovaciu poistku zámku možno použiť v mnohých situáciách. Ľahko sa s ňou manipuluje aj v rukaviciach.

Singing Rock Bora TWL HMS
14,60 € 12,30 €

Univerzálna Singing Rock Bora TWL HMS karabína pre horolezectvo a prácu vo výškach s twist lock poistkou určená k isteniu, zlaňovaniu a kotveniu.

Singing Rock Colt Wire bent

Singing Rock Colt Wire bent

Hodnotenie: 4,8
7,50 € 6,60 €

Ultra ľahká karabína Colt Wire bentdrôteným zámkom navrhnutá tak, aby sa ľahko používala ako pri športovom a tradičnom lezení, tak aj pri lezení v ľade.

Ocun FALCON screw

Ocun FALCON screw

Hodnotenie: 5
11 € 9,40 €

Plánujete šplhání po pískovci? Pak se vám bude hodit šroubovací karabina Ocún Falcon Screw v klasických rozměrech. Je ideální pro lezce, kteří si potrpí na vysokou pevnost a maximální spolehlivost. Karabina má kromě šroubovacího zámku také keylock, světlost 17 mm a pevnost 25 kN, 9 kN a 9 kN.

Ocun Eagle HMS twist

Ocun Eagle HMS twist

Hodnotenie: 5
15 € 13,10 €

Ocun Eagle HMS twist je karabína s K-lock zámkom a Twist-lock poistkou zaisťujúca ľahkú manipuláciu a bezpečné zamknutie. Karabína má elaxovaný povrch a príjemný ergonomický tvar.

Ocun HAWK Screw 3-pack

Ocun HAWK Screw 3-pack

Hodnotenie: 5
30 € 25,80 €

Barevně odlišené a se šroubovacím typem zámku – zamykací karabinky Ocún Hawk Screw 3-pack využijete do důležitých postupových jištění nebo k sestavení vlastní zámkové expresky. Sada obsahuje 3 ks karabinek. Kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a bezpečí při používání.

Singing Rock Hector Triple BC
17,30 € 15,70 €

Väčšia duralová HMS karabína Hector triple BCtriple lock poistkou zámku a priečkou zabraňujúcou pretáčaniu karabíny. Používa sa ako koncový fixný prvok kotviacich systémov a lanyardov.

Ocun Falcon Screw 3-pack

Ocun Falcon Screw 3-pack

Hodnotenie: 5
30 € 19,50 €

Balení tří klasických karabin vybavených šroubovacím zámkem. Ocún Falcon Screw se vyznačuje vysokou pevností a vroubky pro lepší manipulaci. Tato karabina klasických rozměrů váží 53 g a je vhodná především pro lezce, kteří kladou důraz na pevnost a spolehlivost.

Singing Rock Bora Screw HMS
12,31 € 11,10 €

Univerzálna Singing Rock Bora Screw HMS karabína pre horolezectvo a prácu vo výškach so skrutkovacou poistkou. Karabína je dodávaná v rôznych farbách.

CAMP HMS Lock Polished

CAMP HMS Lock Polished

Hodnotenie: 4,5
11,12 € 11 €

Posledný kus za túto cenu!

Camp HMS Lock Polished je veľká HMS karabína s Key-lock zámkom a skrutkovacou poistkou. Jedná sa o karabínu vhodnú na istenie a zlaňovanie.

Climbing technology Lime SG Green
11,11 € 9,90 €

Kompaktná karabína Climbing Technology Lime SG Green pre športové aj rekreačné lezenie. Pevná duralová zliatina s robustnou a pevnou konštrukciou vás podrží pri klasickom aj technickom lezení.

Singing Rock Bora GP Screw HMS
13,79 € 12,70 €

Karabína Singing Rock Bora GP Screw HMS špeciálne navrhnutá, aby eliminovala nebezpečné priečne zaťaženie. Drôtová poistka udržuje karabínu v správnej polohe.

CAMP Orbit Lock Screw orange
10,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Camp Orbit Lock Screw je lehká karabina s patentovaným šroubovacím uzávěrem SphereLock. Vylepšená konstrukce těla dodává karabině pevnost, tuhost a současně ji ponechává univerzální velikost. Úzký profil ukončení nosu karabiny nezachytává o lano nebo smyčku.

Ocun Condor HMS screw

Ocun Condor HMS screw

Hodnotenie: 5
17 € 15,30 €

Moderná, ergonomicky komfortná „big“ indoor HMS karabína Condor HMS screwdvomi poistkami pre bezpečné istenie a zlaňovanie.

Petzl Karabina OK

Petzl Karabina OK

Hodnotenie: 5
14,60 €

Karabína OK so skrutkovacou poistkou. Oválny symetrický tvar je vhodný pre udržanie pripojených pomôcok v optimálnom smere. Zámok Keylock pomáha predchádzať zachyteniu karabíny pri manévrovaní

Climbing technology Concept SGL HMS
17,50 € 15,80 €

Univerzálna skrutkovacia karabína Climbing Technology Concept SGL HMS. Vďaka oceľovému perku v dolnej časti karabíny je ideálny pre použitie s prostriedkami na istenie a zlaňovanie (kýblik, osma atď.).

Climbing technology Warlock HMS
16,54 € 14,60 €

Malá, kompaktná a ľahká karabína Climbing Technology Warlock HMS so skrutkovacím zámkom. Vyrobená zo zliatiny hliníka, kovaná za tepla, určená pre tradičné horolezectvo a športové lezenie.

Ocun KESTREL 6-pack
41 € 36,90 €

Váží jako moucha, svou pevností se ale vyrovná klasickým karabinám – zajišťovací karabinka Ocún Kestrel 6-pack se pyšní optimalizovaným profilem a drátovým zámkem. Drátový zámek nezamrzá a je zcela bezpečný, protože zamezuje samovolnému pootevření. V balení je 6 ks barevně odlišených karabin.

Petzl Am'D Ball – Lock
25,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Petzl Am'D Ball – Lock je hliníková karabína v tvare písmena D. Karabína je je vhodná na pripojenie rôznych prostriedkov (napr. zlaňovacie brzdy) alebo na konce spojovacích prostriedkov. Na rozdiel od minulej verzie sa teraz znížila jej hmotnosť pri rovnakej pevnosti vďaka novému 3D tvaru.

Petzl Sm´D RL oranžová
23,70 €

Petzl Sm'D RL je veľmi ľahká a kompaktná karabína univerzálneho tvaru D. Automatická poistka Twist Lock umožňuje rýchle otvorenie. Ľahko sa s ňou manipuluje aj v rukaviciach.

Petzl Sm´D Wall oranžová
17,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Petzl Sm'D Wall je veľmi ľahká a kompaktná karabína univerzálneho tvaru D. Možno použiť v mnohých situáciách aj na pripojenie vybavenia. Ľahko sa s ňou manipuluje aj v rukaviciach.

Singing Rock Hector screw
13,50 € 12,30 €

Väčšia duralová HMS karabína Singing Rock Hector screw so skrutkovacou poistkou zámku je určená pre istenie vedierkom, polovičným lodným uzlom a pre prácu vo výškach.

Singing Rock Hector screw BC
15,40 € 13,40 €

Väčšia duralová HMS karabína Hector screw BC so skrutkovacou poistkou zámku a priečkou zabraňujúcou pretáčaniu karabíny. Používa sa ako koncový fixný prvok kotviacich systémov a lanyardov.

Singing Rock Hector Triple
16,20 € 14,60 €

Väčšia duralová HMS karabína Hector tripletriple lock poistkou zámku určená najmä pre prácu vo výškach. Vďaka vysokej pevnosti a veľké svetlosti je najčastejšie používaná na kotvenie ako centrálna karabína.

CAMP Nitro Lock
15,50 € 13,80 €

Karabína má laserom vypálené označenia či je zámok zatvorený, alebo otvorený. Súčasťou je skrutkovací zámok, ktorý zabraňuje zachyteniu lana a slučiek v karabíne. Je vybavená úpravou SphereNose zvyšujúcou pevnosť pri zaťažení. CAMP Nitro Lock zaručuje vysokú pevnosť.

CAMP Atom Lock
12,90 € 11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

HMS karabína má laserom vypálené označenia či je zámok zatvorený, alebo otvorený. Súčasťou je skrutkovací zámok. Je vybavená úpravou SphereLock zvyšujúcou pevnosť pri zaťažení. CAMP Atom Lock je vhodná na istenie a zlaňovanie.

CAMP Orbit Lock
10,90 € 9,60 €

Karabína typu „D“ disponuje úzkym profilom nosa, vďaka ktorému sa nezachytáva o lano alebo slučku. Je vybavená úpravou SphereLock zvyšujúcou pevnosť pri zaťažení. CAMP Orbit Lock je vhodná pre skalné lezenie a alpinizmus.

Ocun Osprey Screw

Ocun Osprey Screw

Hodnotenie: 5
12 € 10,80 €

Ocun Osprey Screw je oválna skrutkovacia karabína s elaxovaným povrchom. K-lock zámok v kombinácii so skrutkovacou pojstkou zaisťuje bezpečné zamknutie.

Grivel K10G Clepsidra S Twin Gate
20 € 16,50 €

Karabina s dvojitým zavíráním je vhodná pro spojení s jistícími prostředky. Twin Lock systém má západky otočené proti sobě a tím nabízí zvýšenou bezpečnost při lezení. Grivel K10G Clepsidra S Twin Gate předchází vyklouznutí lana, vycvaknutí z jištění nebo ztrátě materiálu.

Grivel K10G Clepsidra L Twin Gate
20 € 16,60 €

Karabina s dvojitým zavíráním je vhodná pro spojení s jistícími prostředky. Twin Lock systém má západky otočené proti sobě a tím nabízí zvýšenou bezpečnost při lezení. Grivel K10G Clepsidra L Twin Gate předchází vyklouznutí lana, vycvaknutí z jištění nebo ztrátě materiálu.

Ocun Falcon Screw

Ocun Falcon Screw

Hodnotenie: 3,5
10,38 € 9,90 €

Karabína Falcon Screw od značky Ocun s elaxovaným povrchom a skrutkovacím zámkom Vás zabezpečí za každej situácie. Karabína ponúka výborný pomer medzi pevnosťou a hmotnosťou.