U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar karabíny. Kúpte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Karabíny doručíme dnes, či inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.SK rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie Karabíny či dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Ak chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Ocun Hawk Screw
4x

Ocun Hawk Screw

12 €
10,80 €

Ocún Hawk Screw je asymetrická D-karabína s K-lock zámkom a skrutkovacou poistkou. Jedná sa o najuniverzálnejšiu karabínu vhodnú ako postupové istenie či sebaistenie. Karabína ponúka výborný pomer medzi pevnosťou a hmotnosťou.

Tovar od predajcu MALL
-38%
Ocun Harpy HMS Screw
5x

Ocun Harpy HMS Screw

15 €
9,30 €

Ďalšia ponuka za 12,90 €

Veľká a odolná karabína. Ocún Harpy HMS Screw je ideálny ako pre budovanie Stand, tak pre komfortné istenie cez polovičný lodný uzol. Karabína je vybavená skrutkovacím zámkom, ktorý možno ľahko ovládať aj pri nízkych teplotách.

Tovar od predajcu MALL
Ocun Condor HMS Triple
2x

Ocun Condor HMS Triple

19,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Odolná karabína ergonomického tvaru. Jesienka Condor HMS Triple je vybavená vnútornou západkou, ktorá bráni pretáčaniu karabíny v istiacom oku. Výhodou karabíny je zámok triple twist-lock, ktorý zaisťuje maximálnu bezpečnosť.

Tovar od predajcu MALL
-24%
Ocun HAWK Screw 3-pack
2x

Ocun HAWK Screw 3-pack

33 €
24,90 €

Ďalšia ponuka za 27,90 €

Farebne odlíšené a so skrutkovacím typom zámku – blokovacie karabínky Jesienka Hawk Screw 3-pack využijete do dôležitých postupových istení alebo k zostaveniu vlastnej zámkovej expresky. Sada obsahuje 3 ks karabiniek. Kvalitné materiály zaručujú dlhú životnosť a bezpečie pri používaní.

Tovar od predajcu MALL
-17%
Ocun Osprey Screw
6x

Ocun Osprey Screw

12 €
9,90 €

Ďalšia ponuka za 10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Ocun Osprey Screw je oválna skrutkovacia karabína s elaxovaným povrchom. K-lock zámok v kombinácii so skrutkovacou pojstkou zaisťuje bezpečné zamknutie.

Tovar od predajcu MALL
Verk 11262 Multifunkčná karabína 5 v 1

Verk 11262 Multifunkčná karabína 5 v 1

3,88 €

Trávite veľa času vonku? Jazdíte často na výlety alebo dovolenke a nebaví Vás neustále so sebou ťahať veľa nevyhnutných vecí ako je nôž, pílka alebo skrutkovač? Ak áno, máme pre Vás jednoduché riešenie v podobe Multifunkčné karabíny 5v1. Čo multifunkčné karabína obsahuje?