Black Cat Ball Black Fire Ball
7,95 €

Ťažká hlava od firmy Black Cat vďaka ktorej si môžeme vytvoriť množstvo variant náväzcov. Dostupná v 4 gramážach.

Black Cat Jiggová hlava s náväzcom
18,23 € 11,55 €

Posledný kus za túto cenu!

Jigové hlava s háčikom a nadväzce s trojháčikom.
Táto zostava umožňuje použitie väčších nástrah a zaručí 100% zásek. Môžeme loviť ako s gumovými tak aj s prirodzenými nástrahami a táto zostava im dodá prirodzený pohyb. Najviac využijeme pri vertikálnej prívlači pri love sumcov. Nosnosť 100 kg.

Cormoran Jigová Hlavička Gulatá
3 €

Perfektná jigová hlavička pre gumové nástrahy. Háčik je vyrobený z materiálu High Carbon Steel a je excelentná vďaka svojmu širokému tvaru a tiež svojej ohromujúcej stabilite.

Daiwa Jigová Hlava Guľatá
6,88 € 6,11 €

Klasická guľatá jigová hlavička s najčastejšie používaným tvarom, ktorá je vybavená veľmi silným a ostrým háčikom.

Daiwa Jigová Hlavička Prorex Football Šrúbovacia
4,31 € 4,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Tieto skrutkovacie jigové hlavičky môžu byť bezpečne pripevnené do tela nástrahy a dodávajú jej kolísavú akciu do boku, vďaka svojmu špeciálnemu tvaru.

Daiwa Jigová Hlavička Tungstenová 3 ks
7,68 € 6,75 €

Posledný kus za túto cenu!

Špeciálne tungstenové jigheady pre lov s malými a najmenšími smáčkami. Použitie volfrámu umožňuje výrobu malých a nenápadných jighead s vysokou váhou.

Daiwa Prorex Rolničky Sklenené Do Gumy
4,31 € 4,10 €

Tieto rolničky možno pripevniť kamkoľvek na telo mäkké gumové nástrahy. Malé oceľové guľôčky v sklenenom obale produkujú ľahko rachotiaci zvuk a tým provokujú výpad ryby.

Daiwa Skrutkovacia Záťaž Prorex Do nástrah
2,90 €

Záťaž, ktorú možno jednoducho naskrutkovať do hlavy / brucha nástrahy. V závislosti od umiestnenia a váhy záťaže sa menia ako vyváženie nástrahy tak jej potápavá hĺbka.

Delphin Bomb Čeburaška 5 ks
1,78 € 1,53 €

ČEBURAŠKA vletela na rybársky trh ako veľká voda a od jej zavedenia ruskými rybármi žne samé úspechy. Úlohou tohto závažia je dodať nástrahe veľmi ladný lákavý pohyb.