Tescoma Jedálenský príbor CLASSIC súprava 24 ks (391406)-32%
57,30 €

38,90 €

Akcia

Praktická sada 24 jedálenských príborov CLASSIC, ktoré sú vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Klasický dizajn a dokonalé prevedenie zaraďuje túto súpravu do kategórie vysoko kvalitných príborov na každodenné použitie s 5 ročnou zárukou ako dôkaz. S týmito kvalitnými príbormi je radosť stolovať.


Amefa Súprava príborov Gaia 42ks
77,20 €
+ doprava zadarmo

Veľká príborová súprava Gaiga v kazetovom balení ukrýva štyridsaťdva kúskov. Kvalitný príbor pre každodenné použitie značky Amefa. Okrem základnej trojice sú v balení tiež čajové a latté lyžičky, lyžica na šalát a steakový nôž.


BergHOFF 4 dílná sada příborů Essence
19,07 €

14,60 €

Sada příborů Essence je výsledkem spolupráce značky BergHOFF s oceněným designérem Ralphem Kaemerem. Příbory jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10. Jejich vyvážená hmotnost mezi rukojetí a hlavou nabízí atraktivní symetrii a kulinářský prožitek.


TORO Sada příborů Napoli, 24 ks
18,99 €

16,60 €

Kvalitná sada príborov so vzorom na rukoväti na každodenné použitie. Kazetové balenie obsahuje klasický príborový set po šiestich kusoch. Obnovte vašu zošednutú sadu príboru alebo obdarujte milovaného.


Lamart Sada príborov 24ks LEILA LT5002
19,84 €
18 €

ada klasických príborov Leila pochádzajúce z veľmi kvalitnej dizajnovej série, pre každodenné užívanie. Sada príborov obsahujúca lyžice, nože, vidličky a lyžičky po šiestich kusoch.


Tescoma Jedálenský príbor BANQUET súprava 24 ks (391006)
44,10 €
+ doprava zadarmo

24 dielna sada kvalitných príborov BANQUET pre váš stôl. Hodí sa pre každodenné použitie aj na slávnostnejšie príležitosti. Je vyrobená z prvotriednej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele. So zárukou 3 roky ako dôkaz kvality spracovania týchto príborov.


Lamart Set príborov 48 ks Carmen XL LT5006
42,99 €
39,40 €

Obsiahlejšia sada príborov Carmen značky Lamart je vyrobená z nerezovej ocele. V balení nájdete po šiestich kusoch tri druhy lyžíc, nôž a dva druhy vidličiek. Obnovte váš zašedlý príbor.


Tescoma Jedálenský príbor Toscana, 24 ks 397006.00
105 €
+ doprava zadarmo

Sada príborov Toscana je modernou sadou príborov pre 6 osôb z ušľachtilej nerez ocele 18/10, ktorá obsahuje 24 ks. Vhodné do umývačky na riad. Balenie príborov je v darčekovej sade.


Amefa Sada príborov Zephyr 24 kusov, Green
63,99 €

48,20 €
+ doprava zadarmo

Kto by nemal rád svetlozelenú farbičku, ktorá rozveselí každú jedálenskú tabuľu. Príbory sú vhodné do moderných, ale aj klasických kuchýň.


Banquet 24-dielna sada príborov DESMA
17,20 €

Sada kvalitných príborov DESMA značky Banquet obsahuje * základné príborový set** pre šesť ľudí. Jemné krivky dvoch druhov lyžíc, nože a vidličky skvele doplní váš jedálenský stôl.


Tescoma Jedálenský príbor SCARLETT, súprava 24 ks (392306)
52,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Jedálenský príbor Scarlett, súprava 24 ks je elegantný príbor vyššej kvality v dokonalom prevedení s originálnym dizajnom, ktorý sa hodí pre každodenné stolovanie v domácnostiach, ale aj pre slávnostnejšie príležitosti. Príbor je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, ktorá zaručuje dlhú životnosť a odolnosť proti korózii. Vhodné umývanie v umývačke.


Toner Kréta - 24 dielna súprava pre 6 osôb
59,99 €
57,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kréta – 24 dielna súprava pre 6 osôb značky TONER je vyrobená z kvalitného nerezu 18/10 s obsahom 18% chrómu a 10% niklu. Súprava obsahuje vidličky, nože, polievkové lyžice a lyžičky kávové.


Berndorf-Sandrik JOKER príborová sada 24 ks
58,30 €
+ doprava zadarmo

Radosť vo svojej najprirodzenejšej podobe. Bezchybná, nadčasová krása s moderným dizajnom. Kovovo lesklý povrch a vyvážené tvary napĺňajú pocitom jemnosti a pružnosti. Mäkko pôsobiaci, a napriek tomu výrazný Joker dáva každému všednému dňu závan elegancie.


Apetit DAPHNE Súprava príborov, 24 ks
9,20 €

Klasický príborový set v klasickej zostave nože, vidličky, lyžice a lyžičky pre šesť ľudí. Príbor je vyrobený z nerezu. Obnovte vašu zošenutú sadu týmto setom Apetit Daphne.


Lamart Sada príborov 24ks ELITE LT5004
27,50 €

Sada klasických príborov Elite pochádzajúca z veľmi kvalitnej dizajnovej série z ocele 18/10, pre každodenné užívanie. Sada príborov obsahujúca lyžice, nože, vidličky a lyžičky po šiestich kusoch.


Toner Bistro - 24 dielna súprava pre 6 osôb
25,99 €
25,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Bistro – 24 dielna súprava pre 6 osôb známej značky TONER je vyrobená z kvalitného nerezu 18/10 s obsahom 18% chrómu. Súprava obsahuje vidličky, nože, polievkové lyžice a lyžičky kávové.


Lamart Sada príborov 24ks MODERNE LT5003
25,96 €

23 €

Sada klasických príborov Moderne pochádzajúca z veľmi kvalitnej dizajnovej série z ocele 18/10, pre každodenné užívanie. Sada príborov obsahujúca lyžice, nože, vidličky a lyžičky po šiestich kusoch.


Monix 24-dielny set príborov Europe
32,99 €
30,90 €

Sadu príborov Europe zdobia elegantné súbežné linky na úchopovej časti. Príbory sú vyrobené kovaním a lisovaním z nerezovej ocele. Sada obsahuje lyžicu, vidličku, nôž a malú lyžičku po šiestich kusoch.


Monix 24-dielny set príborov Oslo, steakový nôž
65,99 €
61,80 €
+ doprava zadarmo

Set príborov Oslo obsahuje namiesto obyčajného noža, nôž steakový. Príbor je vyrobený kovaním a lisovaním z nerezovej ocele. Úchopovú časť zdobí elegantná linka, ktorá sa na konci spája z dvoch a následne sa tiahne uprostred k funkčnej časti príboru.


Alpina 22457 Súprava nerezových príborov 16 ks
34,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Šestnásťdielna súprava moderných jednoduchých príborov Alpina pre každodenné použitie. Súprava príborov z nerezovej ocele je určená pre 4 osoby a je balená v darčekovom balení.


Amefa Sada príborov Austin 24 ks, medená
85,08 €
82,20 €
+ doprava zadarmo

Súprava príborov Austin v atraktívnej medenej podobe je vyrobená pod značkou Amefa. Kvalitné spracovanie prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Balenie obsahuje šesť kusov lyžíc, vidličiek, nožov a kávových lyžičiek.


Amefa Sada príborov Austin 24 ks, zlatá
85,08 €
82,20 €
+ doprava zadarmo

Súprava príborov Austin v atraktívnej zlatej podobe je vyrobená pod značkou Amefa. Kvalitné spracovanie prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Balenie obsahuje šesť kusov lyžíc, vidličiek, nožov a kávových lyžičiek.


Amefa Súprava príborov Austin 24 ks, čierna
83,74 €
82,20 €
+ doprava zadarmo

Sada 24 ks príborov Austin je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele 18/0 v kazetovom balení. Kvalitný príbor pre každodenné použitie v nevšednom modernom dizajne.


Amefa Súprava príborov Parure 24 ks
36,60 €

32,80 €

Súprava príborov Parure je určená až pre šesť osôb. Súčasťou je vidlička, nôž, polievková lyžica a kávová lyžička a to všetko v jednoduchom dizajne, ktorý je doplnený jemným plastickým vzorom na rukovätiach.


Banquet Sada nerezových príborov, 67 ks
62,62 €

51,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kúpte si celú sadu jedálneho náčinia a nič vám už chýbať nebude. V balení nájdete totiž všetko, čo je potrebné. Nože, vidličky, lyžice i lyžičky a nielen to.


Banquet Sada nerezových príborov SHEILA, 24 ks
25,14 €

18,90 €

Sada nerezových príborov SHEILA značky Banquet v jednoduchom modernom dizajne. Príbory z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele sú vyrobené s lesklou povrchovou úpravou. Ozdobia každú prestretú tabuľu.


Berlingerhaus BH-2158 Súprava príborov, 24 ks
57,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

24 kusová súprava kvalitných nerezových príborov Berlinger Haus pre váš stôl obsahuje jedálenský nôž, jedálenskú vidličku, polievkovú lyžicu a čajovú lyžičku, to všetko po 6 kusoch.


Berndorf-Sandrik Carat príborová súprava 24 ks
96,18 €

88,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vzorovaná príborová súprava Carat je určená pre šesť osôb a vyrobená z prvotriednej ocele. Tvarovo pekná a charakterom výrazná sada značky Berndorf Sandrik odráža nadčasovú vznešenosť.


Berndorf-Sandrik EGO príborová sada 24-dielna
33 €
30,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Príborová sada EGO obsahuje vidličky, nože, polievkové lyžice aj dezertné. Príbory sú vyrobené z nerezovej ocele v čistej línii bez vzoru pod značkou Berndorf.


Berndorf-Sandrik LAMBADA príborová sada 60 ks
165,80 €
+ doprava zadarmo

Čistý a pôsobivý príbor s vedomia podstaty. Tvarovo pekná a charakterom výrazná Lambada odráža nadčasovú vznešenosť. Plnší pôvab dokonalého tvaru tohto moderného príboru sa hodí ku každému prestieraniu a pôsobí elegantne k porcelánu všetkých tvarov.


Berndorf-Sandrik Súprava príborov Winnipeg pieskovaná 30ks
121,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Súprava príborov Winnipeg je veľmi luxusnou záležitosťou z dielne rakúskej firmy Berndorf-Sandrik. Sada je vyrobená z najlepšej nerezovej ocele a pieskované matné rukoväte dodávajú príborom punc elegancie.


Berndorf-Sandrik Súprava príborov Winnipeg s ornamentami 30ks
121,50 €
+ doprava zadarmo

Súpravu príborov Winnipeg charakterizuje tvarová jednoduchosť, ktorá je spojená s eleganciou dokonale prepracovaných ornamentov udeľujúcich jej sviatočný vzhľad. Súprava je určená pre 6 osôb a vyrobená z prvotriednej ocele.


Berndorf-Sandrik Sada vidličiek na koláč Rokoko 6 ks
20,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada vidliček s jemnými ozdobami v barokním stylu je jak dělaná k čaji o páté s kouskem dortíku. Sada je pro 6 osob, takže si s celou rodinou či přáteli můžete vychutnat jedinečnou vznešenost chvíle.


CS Solingen Príbor nerez sada 30 ks LEMGO
54,96 €

43 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zaoblený tvar rozvinutej sady príborov, ktorý obsahuje od každého druhu šesť kusov. Elegantný dizajn príborov Lemgo značky CS Solingen vás nadchne svojim spracovaním ušľachtilej nerezovej ocele.


CS Solingen Súprava príborov 30 ks ASUS
67,17 €

59,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zaoblený tvar rozvinutej sady príborov, ktorá obsahuje od každého druhu šesť kusov. Elegantný dizajn príborov Asus značky CS Solingen vás nadchne svojim spracovaním ušľachtilej nerezovej ocele.


CS Solingen Súprava príborov 30 ks INDIANA
82,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elegantná obsiahla príborová súprava o tridsiatich kusoch obsahuje okrem základnej trojice tiež čajovú lyžičku a dezertnú vidličku. Príbory majú jemné zdobenie na rukoväti, ktoré vytvára celkovo luxusný vzhľad.


Kitchen Artist Sada príborov MEC122G
26,79 €
25,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasická príborová súprava pre šesť osôb v šedom prevedení. Farebná kolekcia značky Kitchen Artist, vnesie do vašej jedálne hravosť. Príbory sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a farebná rukoväť je z plastu.


Kitchen Artist Sada príborov MEC122R
26,79 €

21,60 €

Klasická príborová súprava pre šesť osôb v červenom prevedení. Farebná kolekcia značky Kitchen Artist, vnesie do vašej jedálne hravosť. Príbory sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a farebná rukoväť je z plastu.


Lamart Sada jedálnych príborov 24ks CARMEN LT5001
17,90 €

15,40 €

Sada klasických príborov Carmen pochádzajúca z veľmi kvalitnej dizajnovej série, pre každodenné užívanie. Sada príborov obsahujúca lyžice, nože, vidličky a lyžičky po šiestich kusoch.


TimeLife Nerez príbory sada, 16 ks
12,70 €

Súprava príborov je nevyhnutnou súčasťou každej domácnosti. Táto je vyrobená z nerezovej ocele s vysokým stupňom odolnosti a lesku. Šestnáťdielnu sadu tvoria jedálenské nože, jedálenské vidličky, polievkové lyžice a čajové lyžičky, a to všetko po 4 kusoch.


TimeLife Sada príborov a náčinia nerez, 40 ks
27,53 €
27 €

Sada klasických príborov sa skladá zo 40 súčastí, ktoré tvoria príbor, dezertné príbory, šalátové lyžice a naberačka. Všetky príbory sú vyrobené z odolnej nerezovej ocele s dlhou životnosťou a vysokým leskom.


Toner 30-dielna jedálenská súprava príborov pre 6 osôb Kréta
83,30 €

67 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Darčeková súprava jedálnych príborov z kvalitného nerezového materiálu 18/10 pre 6 osôb s dezertnými vidličkami od značky Toner. Príborová súprava s dekorom je vyleštená mechanicky.


Toner Progres - 72 dielna súprava pre 12 osôb
179,99 €

173,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Progres – 72 dielna súprava pre 12 osôb značky TONER je vyrobená z kvalitného nerezu 18/10, obsahuje 18% chrómu, 10% niklu. Súprava obsahuje 12 jedálenských lyžíc, 12 jedálenských vidličiek, 12 jedálenských nožov a 12 lyžíc na kávu, 12 vidličiek na múčnik, 2 vidličky na nárez, 1 naberačku na polievku, 1 naberačku na omáčku, 2 lyžice prekladacie, 1 lyžicu na šalát, 1 vidličku na šalát, 1 lopatku na tortu, 1 kliešte na cukor, 1 lyžicu na smotanu a 1 lyžicu na cukor.


Viceversa Súprava príborov 24 kusov z ušľachtilej ocele šedá
66,48 €
61,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Súprava príborov 24 kusov z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele s dizajnovým ABS šedivým madlom vám neurobí hanbu pri akejkoľvek príležitosti. Dizajnované návrhárom BABLED & Co.