Lamart Sada jedálnych príborov 24ks CARMEN LT5001
20 €

Sada klasických príborov Carmen pochádzajúca z veľmi kvalitnej dizajnovej série, pre každodenné užívanie. Sada príborov obsahujúca lyžice, nože, vidličky a lyžičky po šiestich kusoch.

Berndorf-Sandrik Príborová súprava Hotel 64 dielov
86,80 €
+ doprava zadarmo

Nádherne vyleštené plechy, jasné tvary a kvalitný materiál robia z tejto nadčasovej línie príbor ideálny na každú príležitosť. Hotel je zredukovanie dokonalosti na jeho podstatu.

Tescoma Jedálenský príbor CLASSIC súprava 24 ks (391406)-24%
57,30 € 43,14 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Praktická sada 24 jedálenských príborov CLASSIC, ktoré sú vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Klasický dizajn a dokonalé prevedenie zaraďuje túto súpravu do kategórie vysoko kvalitných príborov na každodenné použitie s 5 ročnou zárukou ako dôkaz. S týmito kvalitnými príbormi je radosť stolovať.

Amefa Súprava príborov Hexa 24 ks-28%
38,50 € 27,44 €

Výpredaj

Sada ´dizajnových príborov Hexa od značky Amefa je zhotovená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele 18/0. V kazete nájdete 6 jedálenských nožov, 6 vidličiek, 6 polievkových lyžíc a 6 čajových lyžičiek, čiže **24 ks príboru. Možno ich **umývať v umývačke.

Amefa Súprava príborov Gaia 42ks-16%
73,98 € 61,76 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Veľká príborová súprava Gaiga v kazetovom balení ukrýva štyridsaťdva kúskov. Kvalitný príbor pre každodenné použitie značky Amefa. Okrem základnej trojice sú v balení tiež čajové a latté lyžičky, lyžica na šalát a steakový nôž.

TORO Sada příborů Napoli, 24 ks
18,99 € 17,77 €

Výpredaj

Kvalitná sada príborov so vzorom na rukoväti na každodenné použitie. Kazetové balenie obsahuje klasický príborový set po šiestich kusoch. Obnovte vašu zošednutú sadu príboru alebo obdarujte milovaného.

Lamart Sada príborov 24ks LEILA LT5002
19,84 € 18 €

ada klasických príborov Leila pochádzajúce z veľmi kvalitnej dizajnovej série, pre každodenné užívanie. Sada príborov obsahujúca lyžice, nože, vidličky a lyžičky po šiestich kusoch.

Blomus  Lopatka na tortu STELLA
28,97 €

Minimalistická a nadčasově krásná. Lopatka na dort STELLA vyrobená z matné nerezové oceli obratně uspořádá jídelní stůl. Lineární forma byla navržena designérkou Theresou Randovou a dokonale doplňuje jídlo a stolní textil značky Blomus. Lze mýt v myčce

Blomus Nůž STELLA
7,34 €

Nůž STELLA je vyroben z ušlechtilé nerezové matné oceli a působí velmi luxusně.

Blomus  Príbor na šalát STELLA
42,15 €

Minimalistická a nadčasově krásná. Sada lžic na salát STELLA vyrobená z matné nerezové oceli obratně uspořádá jídelní stůl. Lineární forma byla navržena designérkou Theresou Randovou a dokonale doplňuje jídlo a stolní textil značky Blomus. Lze mýt v myčce

Blomus  Servírovacia lyžica STELLA
26,24 €

Minimalistická a nadčasově krásná. Lžíce STELLA vyrobená z matné nerezové oceli obratně uspořádá jídelní stůl. Lineární forma byla navržena designérkou Theresou Randovou a dokonale doplňuje jídlo a stolní textil značky Blomus. Lze mýt v myčce

Blomus  Servírovacia naberačka STELLA
31,58 €

Minimalistická a nadčasově krásná. Naběračka STELLA vyrobená z matné nerezové oceli obratně uspořádá jídelní stůl. Lineární forma byla navržena designérkou Theresou Randovou a dokonale doplňuje jídlo a stolní textil značky Blomus. Lze mýt v myčce

Blomus  Súprava dezertných vidličiek 4 kusy STELLA
28,97 €

Minimalistická a nadčasově krásná. Čtyřdílná sada dortových vidliček STELLA vyrobená z matné nerezové oceli obratně uspořádá jídelní stůl. Lineární forma byla navržena designérkou Theresou Randovou a dokonale doplňuje jídlo a stolní textil značky Blomus. Lze mýt v myčce

Blomus  Súprava espresso lyžičiek 4 kusy STELLA
28,97 €

Minimalistická a nadčasově krásná. Čtyřdílná sada espresso lžiček STELLA vyrobená z matné nerezové oceli obratně uspořádá jídelní stůl. Lineární forma byla navržena designérkou Theresou Randovou a dokonale doplňuje jídlo a stolní textil značky Blomus. Lze mýt v myčce

Blomus  Súprava nožov na maslo 4 kusy STELLA
26,24 €

Minimalistická a nadčasově krásná. Čtyřdílná sada nožů na máslo STELLA vyrobená z matné nerezové oceli obratně uspořádá jídelní stůl. Lineární forma byla navržena designérkou Theresou Randovou a dokonale doplňuje jídlo a stolní textil značky Blomus. Lze mýt v myčce

Blomus  Súprava servírovacích vidličiek 2 kusy STELLA
26,24 €

Minimalistická a nadčasově krásná. Dvoudílná sada vidliček STELLA vyrobená z matné nerezové oceli obratně uspořádá jídelní stůl. Lineární forma byla navržena designérkou Theresou Randovou a dokonale doplňuje jídlo a stolní textil značky Blomus. Lze mýt v myčce

Blomus Vidlička STELLA
7,34 €

Vidlička STELLA je vyrobena z ušlechtilé nerezové matné oceli a působí velmi luxusně.

Berndorf-Sandrik CARO príborová sada 24 ks
31,90 € 29 €

Príborová sada Caro pre šesť ľudí s jemnou vzorkou na okrajoch, ktorá dodáva punc vznešenosti. Jednoduchý, ale účelný príbor uspokojí každého. Obnovte zašednuté príbory a vnesiete luxus a lesk na váš stôl.

Tescoma Jedálenský príbor BANQUET súprava 24 ks (391006)-28%
44,10 € 31,62 €

Výpredaj

24 dielna sada kvalitných príborov BANQUET pre váš stôl. Hodí sa pre každodenné použitie aj na slávnostnejšie príležitosti. Je vyrobená z prvotriednej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele. So zárukou 3 roky ako dôkaz kvality spracovania týchto príborov.

Lamart Set príborov 48 ks Carmen XL LT5006
42,99 € 38,81 €

Akcia

Obsiahlejšia sada príborov Carmen značky Lamart je vyrobená z nerezovej ocele. V balení nájdete po šiestich kusoch tri druhy lyžíc, nôž a dva druhy vidličiek. Obnovte váš zašedlý príbor.

Tescoma Jedálenský príbor Toscana, 24 ks 397006.00
105,20 €
+ doprava zadarmo

Sada príborov Toscana je modernou sadou príborov pre 6 osôb z ušľachtilej nerez ocele 18/10, ktorá obsahuje 24 ks. Vhodné do umývačky na riad. Balenie príborov je v darčekovej sade.

Berndorf-Sandrik ROYAL ECO príborová sada 24 ks
77,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Radosť vo svojej najprirodzenejšej podobe. Bezchybná, nadčasová krása s moderným dizajnom. Kovovo lesklý povrch a vyvážené tvary napĺňajú pocitom jemnosti a pružnosti. Mäkko pôsobiaci, a napriek tomu výrazný Joker dáva každému všednému dňu závan elegancie.

Banquet 24-dielna sada príborov DESMA
15,99 € 14,85 €

Sada kvalitných príborov DESMA značky Banquet obsahuje * základné príborový set** pre šesť ľudí. Jemné krivky dvoch druhov lyžíc, nože a vidličky skvele doplní váš jedálenský stôl.

Berndorf-Sandrik JOKER príborová sada 24 ks
58,80 €
+ doprava zadarmo

Radosť vo svojej najprirodzenejšej podobe. Bezchybná, nadčasová krása s moderným dizajnom. Kovovo lesklý povrch a vyvážené tvary napĺňajú pocitom jemnosti a pružnosti. Mäkko pôsobiaci, a napriek tomu výrazný Joker dáva každému všednému dňu závan elegancie.

Apetit DAPHNE Súprava príborov, 24 ks
9,25 € 9 €

Klasický príborový set v klasickej zostave nože, vidličky, lyžice a lyžičky pre šesť ľudí. Príbor je vyrobený z nerezu. Obnovte vašu zošenutú sadu týmto setom Apetit Daphne.

Lamart Sada príborov 24ks ELITE LT5004
30,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada klasických príborov Elite pochádzajúca z veľmi kvalitnej dizajnovej série z ocele 18/10, pre každodenné užívanie. Sada príborov obsahujúca lyžice, nože, vidličky a lyžičky po šiestich kusoch.

Toner Bistro - 24 dielna súprava pre 6 osôb
25,99 € 25,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Bistro – 24 dielna súprava pre 6 osôb známej značky TONER je vyrobená z kvalitného nerezu 18/10 s obsahom 18% chrómu. Súprava obsahuje vidličky, nože, polievkové lyžice a lyžičky kávové.

Lamart Sada príborov 24ks MODERNE LT5003
25,96 € 23,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada klasických príborov Moderne pochádzajúca z veľmi kvalitnej dizajnovej série z ocele 18/10, pre každodenné užívanie. Sada príborov obsahujúca lyžice, nože, vidličky a lyžičky po šiestich kusoch.

Amefa Súprava príborov Austin 24 ks, čierna
83,74 € 77,65 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Sada 24 ks príborov Austin je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele 18/0 v kazetovom balení. Kvalitný príbor pre každodenné použitie v nevšednom modernom dizajne.

Amefa Sada príborov Austin 24 ks, zlatá
85,08 € 77,65 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Súprava príborov Austin v atraktívnej zlatej podobe je vyrobená pod značkou Amefa. Kvalitné spracovanie prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Balenie obsahuje šesť kusov lyžíc, vidličiek, nožov a kávových lyžičiek.

Banquet Sada nerezových príborov, 67 ks-15%
62,62 € 53,18 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kúpte si celú sadu jedálneho náčinia a nič vám už chýbať nebude. V balení nájdete totiž všetko, čo je potrebné. Nože, vidličky, lyžice i lyžičky a nielen to.

Amefa Sada príborov Austin 24 ks, medená
85,08 € 77,65 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Súprava príborov Austin v atraktívnej medenej podobe je vyrobená pod značkou Amefa. Kvalitné spracovanie prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Balenie obsahuje šesť kusov lyžíc, vidličiek, nožov a kávových lyžičiek.

CS Solingen Příbor steakový BRUHL sada 14 ks
17,30 €

Steakový příbor CS Solingen Bruhl najde využití v každé domácnosti. Tato sada se skládá z celkem 14 dílů a najdete v ní šest steakových nožů, šest vidliček, jeden velký porcovací nůž a jednu porcovací vidličku. Zoubkované ostří si snadno poradí s krájením masových steaků a pohodlnou manipulaci zajišťuje ergonomická dřevěná rukojeť.

Banquet Sada nerezových príborov NAMBO, 48 ks
58,25 € 56,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sada klasických príborov NAMBO od spoločnosti Banquet ponúka 48 kusov príborov prémiovej kvality. Balenie obsahuje jedálenské nože, jedálenské vidličky, jedálenské lyžice, čajové lyžičky, dezertné vidličky a lyžičky na latte. Príbory boli vyrobené z odolnej nerezovej ocele typu 18/0 a sú umývateľné v umývačke riadu.

Berlingerhaus BH-2158 Súprava príborov, 24 ks-16%
55,33 € 46,22 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

24 kusová súprava kvalitných nerezových príborov Berlinger Haus pre váš stôl obsahuje jedálenský nôž, jedálenskú vidličku, polievkovú lyžicu a čajovú lyžičku, to všetko po 6 kusoch.

Orion Nerezové príbory Plain 24ks-23%
30,70 € 23,52 €

Výpredaj

Súprava príborov s povrchom z lesklého nerezu. Súprava Orion Nerezové príbory Plain 24ks obsahuje – lyžica – 19,5 cm, vidlička – 19,5 cm, nôž – 22 cm, lyžička – 14,5 cm.

Berndorf-Sandrik Sada príborov Rokoko 24 ks
90,74 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Súprava príborov pre 6 osôb v neskorom barokovom štýle uchváti svojim hravým a elegantným dizajnom jemného dekoru. Keďže je sada vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, nepôsobí gýčovito a lacno, ale bude majstrovskou bodkou sviatočnej tabule.

Amefa Súprava príborov Manille 16 ks medená
53,20 €
+ doprava zadarmo

Dizajnové príbory v modernej matnej medenej farbe Manille od značky Amefa spríjemnia stolovanie aj zážitok z jedla. Kazetové balenie obsahuje jedálne nože, vidličky, polievkové lyžice a kávové lyžičky vždy po 4 kusoch. Sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, preto je možné ich umývať v umývačke.

Orion Příbory nerez 24 ks SATIN
31 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada příborůprotlačovaným vzorem pro všední i sváteční stolování. Orion Příbory nerez 24 ks SATIN jsou vyrobeny z nerezové oceli. Sada obsahuje 24 kusů. Příbory můžete mýt v myčce, ale není to doporučováno pro zachování lesklého povrchu.

Banquet Sada nerezových príborov VISLA, 48 ks
58,25 € 50,91 €
+ doprava zadarmo

Sada klasických príborov Wisła od spoločnosti Banquet ponúka 48 kusov príborov prémiovej kvality z nerezovej ocele. Balenie obsahuje jedálenské nože, jedálenské vidličky, jedálenské lyžice, čajové lyžičky, dezertné vidličky a lyžičky na latte. Príbory sú umývateľné v umývačke na riad.

Banquet Sada nerezových príborov NAMIRA, 40 ks
58,25 € 56,50 €
+ doprava zadarmo

Sada klasických príborov NAMIRA od spoločnosti Banquet obsahuje 40 kusov príborov prémiovej kvality. Balenie obsahuje jedálenské nože, jedálenské vidličky, jedálenské lyžice, čajové lyžičky a lyžičky typu latte. K výrobe bola využitá odolná nerezová oceľ 18/0, možno umývať v umývačke riadu.

Banquet Sada nerezových príborov COSINO, 48 ks
58,25 € 56,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Súprava príborov COSINO od spoločnosti Banquet ponúka 48 kusov príborov prémiovej kvality z nerezovej ocele. Balenie obsahuje klasické jedálenské príbory (nože, vidličky, lyžice), čajové lyžičky, dezertné vidličky a lyžičky na latte. Príbory sú umývateľné v umývačke na riad.

Orion Příbory nerez 24 ks VILIAM
34,90 €

Novinka

Sada příborůprotlačovaným vzorem pro všední i sváteční stolování. Orion Příbory nerez 24 ks VILIAM jsou vyrobeny z nerezové oceli. Sada obsahuje 24 kusů. Příbory můžete mýt v myčce, ale není to doporučováno pro zachování lesklého povrchu.

Lamart Čajová lyžička Carmen LT5011 4 ks
3 €

Kvalitná čajová lyžička LT5011 4 ks Carmen od spoločnosti Lamart z dizajnovej série pre každodenné použitie. Je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, ktorá smie prísť aj do umývačky.