Microsoft Forza Motorsport 7 / Xbox One
65,21 € 37,70 €

Posledný kus za túto cenu!

V hre „Forza Motorsport 7“ môže každý zažiť nebezpečenstvo a krásu automobilových závodov až do krajnosti. Užite si nádhernú grafiku pri 60 FPS a nechajte sa vtiahnuť do hry skutočným rozlíšením 4K v HDR. Môžete nazbierať viac ako 700 automobilov z kolekcie Forzavista vrátane najväčšej zbierky modelov Porsche, Ferrari a Lamborghini zo všetkých závodných hier.

Microsoft Rush: A Disney Pixar Adventure / Xbox One
28,94 € 17,90 €

„Rush: A DisneyPixar Adventure“ pozýva rodiny a fanúšikov všetkých vekových kategórií do svetov šiestich obľúbených filmov od Disney•Pixar ktoré si užiješ ako nikdy predtým. Spoj sa s postavami z filmov ako „Rodinka Úžasných“ „Ratatouille“ „Hore do oblakov!“ „Autá“ „Príbeh hračiek“ a „Finding Dory“ rieš hádanky a objavuj skryté tajomstvá to všetko remastrované v 4K Ultra HD a HDR.

Microsoft Crackdown 3 (Xbox ONE)
66 € 19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Je načase poriadne za to vziať a zastaviť zločin ako agent sa superschopnosťami v dynamickom uzavretom priestore hry Crackdown 3 plnom chaosu a deštrukciou. Preskúmajte futuristické mesto zo všetkých strán, preháňajte sa ulicami v dynamicky premenlivom vozidle a pomocou svojich rozsiahlych schopností zastavte neľútostnú ríši zločincov.

Hitman 2 - Collectors Edition (XBOX1)-45%
137 € 73,99 €

Posledný kus za túto cenu!

COLLECTOR'S EDITION OBSAHUJE

- základnú hru Hitman 2

- 4 dňový predbežný prístup k hre

- kovový obal hry (Steelcase)

- rozširujúce balíčky 1 a 2 – DLC Executive Pack.

Ubisoft The Crew: Ultimate edition / Xbox One
48,06 € 44,70 €

Posledný kus za túto cenu!

The Crew® Ultimate Edition je „všetko v jednom“ edíciou revolučný akčne-závodnej hry. Obsahuje originálnu hru The Crew® so všetkými misiami a módy od jej vydania, rozšírenie The Crew® Wild Run vrátane obsahu v rámci Season Passu, a tiež nové rozšírenie The Crew® Calling All Units. Jedná sa tak absolútne o tú najlepšiu edícii pre ten možno najplnohodnotnejší zážitok z jazdy v tomto podujatí prekypujúcim otvorenom svete.

RAGE 2 - Wingstick Deluxe Edition (XBOX1)-52%
101,99 € 48,09 €

Akcia


Wingstick EDITION OBSAHUJE

- hru Rage 2

- Wingstick

- rozšírenie Rise of the Ghosts

- zbraň BFG z DOOMu

- zbroj a pištoľ Nicholasa Raineho

- skin Mutant Monster Truck.